Liga prvaka, kvalifikacije: Monaco-Valencia

Uzvratni susret posljednje faze kvalifikacija igraju Monaco i Valencia koji čine možda i najzanimljiviji par ovih kvalifikacija. Nakon prvog susreta Valencia sa domaćeg terena donosi lijepu prednost od 3-1, ali Monaco se sigurno još uvijek nije predao. Susret je na rasporedu u 20:45.

Pašalić u akciji

Monaco je u Valenciji ipak pokazao da im neće biti lagano kao prošle sezone, jer ipak imaju puno mlađu i neiskusniju momčad od one prošle sezone. Ipak i ovi novi igrači pokazali su da su kvalitetni, ali ipak protiv momčadi kao što je Valencija nije im lagano. Leandro Jardim nema većih problema s ozljedama, a u napadu bi se od prve minute mogao naći El Shaarawy. Također od prve minute očekuje se i Mario Pašalić strijelac jedinog pogotka na Mestalli. Monaco je tijekom vikenda remizirao, ali i odmorio neke važne igrače iz prve momčadi.

Valencia je u prvom susretu uspjela doći do prednosti koja nije zanemariva, a tijekom vikenda čak su odmarali veliki broj igrača u remiju 0:0 protiv Rayo Vallecana. Vidljivo je iz toga koliko bi Valenciji značio nastup u Ligi prvaka. U momčad su uložili vrlo mnogo i naravno da im je cilj Liga prvaka. Momčad im je puno iskusnija od Monacove, pa se s pravom nadaju prolasku pogotovo zbog prednosti koju donose s domaćeg terena. Ponovno Espiritu Santu na raspolaganju nije prvi vratar Diego Alves, a nema ni Otamendija koji je prešao u City pa će ga zamijeniti Vezo.

[touchcarousel id=’2′]

U međusobnim susretima Valencija je slavila dva puta, dok je jedan susret završio remijem. Monaco još uvijek nema pobjedu nad Valencijom. Ipak utjeha za Monaco je da su na domaćem terenu protiv Španjolskih klubova igrali 8 puta, a imaju skor 4-3-1-. Valencia je u Francuskoj gostovala 10 puta i ima skor 4-5-1.

KAKO BI VIDJELI ODLIČNE INFORMACIJE ZA KLAĐENJE ZA OVU UTAKMICU, POTREBNO JE PODIJELITI (SHARE) ANALIZU JEDNIM KLIKOM! ISPLATIT ĆE SE

[sociallocker]

Monaco mora igrati ovaj susret na način da ne primi pogodak, pa mora napadati, ali uz to mora biti vrlo oprezan u obrani. Ukoliko Valencia postigne pogodak susret bi mogao biti odlučen. Zbog toga smo dojma da će biti manje od 2.5 gola na susretu. Valencia nema potrebe jurnuti od prve minute, dok Monaco nije momčad koja igra pretjerano otvoreno i kada traži pobjedu. Naša odluka je manje od 2.5 gola na susretu.