Valencia – Granada, Primera, 27.4.2015.

Posljednja utakmica 33. kola Španjolske Primere na rasporedu je u ponedjeljak, a susreću se Valencija i Granada. Susret je to momčadi, gdje se jedna bori za mjesta u Ligi prvaka, dok druga pokušava ostati u prvoj ligi. Valencija je veliki favorit u ovom susretu iako znamo da momčadi koje se bore za opstanak znaju biti vrlo nezgodne na kraju prvenstva kada su im bodovi prijeko potrebni.

Valencija slavi

Valencija se nalazi na 4. poziciji i vodi veliku borbu sa Sevillom za posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka. Ima dva boda više i jasno je kako pobjeda protiv jedne od najlošijih momčadi lige imperativ. U posljednjih 5 susreta imaju skor 2-2-1, a ovaj poraz je iz posljednjeg kola od Barcelone, koji po svemu viđenom nisu zaslužili. Imali su puno pehova, a promašili su i jedanaesterac. Najbolji strijelac momčadi je Parejo s 9 pogodaka.

Na Mestalli Valencija je ove sezone sjajna te u 16 utakmica ima skor 13-2-1 sa gol razlikom 34:8. U posljednjih 5 kola imaju četiri pobjede i jedan remi s Villarrealom.

Domaći trener Espirito Santo nemože za ovu utakmicu računati na Pabla Hernandeza i Rodriga Morena, dok su upitni Perez i Piatti.

Granada je predzadnja momčad lige sa 25 bodova, te ima 4 boda manje i utakmicu manje od Deportiva koji je trenutno prvi iznad crte. U 6 posljednjih utakmica Granada ne zna za pobjedu, a pritom su skupili svega 3 boda. U posljednjih 10 kola uspijeli su svladati tek Malagu 1:0 na svom terenu. Teško da bodove za opstanak mogu tražiti kod Valencije.

Ponajviše je teško očekivati iznenađenje kada znamo da je Granada najlošiji gost lige, te je u svojih 16 nastupa u gostima skupila svega 7 bodova, a pritom ima samo jednu pobjedu. U posljednjih 5 susreta u gostima nisu osvojili ni boda.

Trener Abel Resino ne može računati na suspendiranog Rubena Pereza i ozljeđene Murilla i Colungu. Upitni su nakon ozljeda Babin, Marquez, Silvestre.

[touchcarousel id=’2′]

U međusobnim susretima Valencija dominira s 4 pobjede i jednim remijem u posljednjih 5 nastupa. U posljednjem susretu ipak Granada je otela Valenciji bodove i odigrala 1:1 na svom terenu.

Ako pogledamo samo međusobne susrete na Mestalli tada u tri odigrane utakmice Valencija je slavila u sve tri utakmice, ali nikada nije pobijedila s više od jednog gola razlike.

Utakmicu će suditi Alberto Undiano.

KAKO BI VIDJELI ODLIČNE TIPOVE ZA KLAĐENJE ZA OVU UTAKMICU, POTREBNO JE PODIJELITI (SHARE) ANALIZU JEDNIM KLIKOM! ISPLATIT ĆE SE 😉

[sociallocker]

Vjerujemo da će kvaliteta Valencije doći do izražaja te da će upisati uvjerljivu pobjedu. Očekujemo da će imati apsolutnu dominaciju u posjedu lopte, od prve minute, te stvoriti pregršt prilika od kojih bi barem nekoliko trebali i realizirati.

2015-04-26 20_15_17-bet365 - Online Sports Betting

Za one koji su skloniji nešto rizičnijim okladama, preporučamo poluvrijeme/kraj 1/1 budući da će Valencija navaliti na gol Granade od prve minute što bi trebalo uroditi vodstvom do poluvremena.