Paul Pogba je majstor: Kakva asistencija za Girouda! (VIDEO)

Reprezentacija Francuske savadala je Kamerun u prijateljskoj utakmici sa 3-2 na stadionu Stade de la Beaujoire u Nantesu, a jedan od najboljih poteza na meču je napravio Paul Pogba – asistencija kod drugog gola.

Paul Pogba

Domaćin predstojećeg Europskog prvenstva, Francuska u ovoj utakmici je igrala sa praktički najjačom postavom, te na kraju zasluženo slavili. Selektor Deschamps je u ovoj utakmici napravio četiri izmjene, tako da je 15 igrača ukupno dobilo šansu. Sa druge strane, Kamerun je napravio šest izmjena.

Prvi gol na utakmici Francuska je postigla u 20. minuti, a strijelac je bio Matiuidi.

Kamerun je uspio izjednačiti samo dvije minute kasnije golom Aboubakara. Do drugog gola Francuske smo čekali sve do 41. minuta kada je gol postigao igrač Arsenala, Oliver Giroud, i to kakav gol! Sjajna je djelo Paula Pogbe koji je izbacio jednog igrača Kameruna te uputio nevjerovatan pas u šesnaesterac Kmaeruna gdje se našao Giroud koji je volejom loptu poslao u mrežu golmana Ondoe.

U video prilogu ispod pogledajte sjajan gol Olivera Girouda, a još bolju asistenciju igrača Juventusa, Paula Pogbe za kojeg su posljednjih sezona zainteresovani mnogi europski velikani.

Kamerun u 88. minuti dolazi u vodstvo golom Chupe-Motinga, a samo dvije minute kasnije igrač West Hama koji je iza sebe ostavio sjajnu sezonu sa londonskim timom, Dmitri Payet postiže gol i postavlja konačan rezultat 3-2.

Podsjetimo, Fraucnska će na predstojećem Europskom prvenstvu nastupiti u grupi A sa Švicarskom, Albanijom i Rumunjskom, a francuska reprezentacija vrijedi za jednu od favorita za osvajanje Europskog šampioanata koji će se održati upravo u Francuskoj od 10. lipnja do 10. srpnja ove godine.