Privremene momčadi 12 reprezentacija za Euro 2016

Privremene momčadi 12 reprezentacija za Euro 2016. Euro 2016 samo što nije počeo, ovdje smo vam napisali najavljene privremene momčadi koje će igrati za prijateljske utakmice i koje bi otprilike trebale izgledati ovako.

Privremene momčadi

Rok finaliziranja će trajati do 31. svibnja i sve momčadi će biti smanjene na 23 ključna igrača koji bi trebali nastupiti za svoje reprezetacije na Europskom prvenstvu.

GRUPA A: FRANCUSKA

Golmani: Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marseille), Benoit Costil (Rennes)

Obrana: Raphael Varane (Real Madrid), Laurent Koscielny (Arsenal), Eliaquim Mangala (Manchester City), Jeremy Mathieu (Barcelona), Patrice Evra (Juventus), Bacary Sagna (Manchester City), Christophe Jallet (Lyon), Lucas Digne (Roma)

Vezni red: Paul Pogba (Juventus), Blaise Matuidi (PSG), Lassana Diarra (Marseille), N’Golo Kante (Leicester), Yohan Cabaye (Crystal Palace), Moussa Sissoko (Newcastle)

Napadači: Antoine Griezmann (Atletico Madrid), Dimitri Payet (West Ham), Anthony Martial (Manchester United), Kingsley Coman (Bayer Munich), Olivier Giroud (Arsenal), Andre-Pierre Gignac (Tigres)

U pripravnosti: Alphonse Areola (Villarreal), Hatem Ben Arfa (Nice), Kevin Gameiro (Sevilla), Alexandre Lacazette (Lyon), Adrien Rabiot (PSG), Morgan Schneiderlin (Manchester United), Djibril Sidibe (Lille), Samuel Umtiti (Lyon)

[su_sportingbet_euro2016]

RUMUNJSKA

Golmani: Ciprian Tatarusanu (Fiorentina), Costel Pantilimon (Watford), Silviu Lung (Astra Giurgiu)

Obrana: Cristian Sapunaru (Pandurii Targu Jiu), Alexandru Matel (Dinamo Zagreb), Vlad Chiriches (Napoli), Valerica Gaman (Astra Giurgiu), Dragos Grigore (Al Sailiya), Cosmin Moti (Ludogorets Razgrad), Razvan Rat (Rayo Vallecano), Steliano Filip (Dinamo Bucharest), Alin Tosca (Steaua Bucharest)

Vezni red: Mihai Pintilii (Steaua Bucharest), Ovidiu Hoban (Hapoel Be’er Sheva), Adrian Ropotan (Pandurii Targu Jiu), Andrei Prepelita (Ludogorets Razgrad), Adrian Popa (Steaua Bucharest), Gabriel Torje (Osmanlispor), Alexandru Chipciu (Steaua Bucharest), Andrei Ivan (CSU Craiova), Alexandru Maxim (Stuttgart), Nicolae Stanciu (Steaua Bucharest), Lucian Sanmartean (Al Ittihad)

Napadači: Claudiu Keseru (Ludogorets Razgrad), Bogdan Stancu (Genclerbirligi), Florin Andone (Cordoba), Denis Alibec (Astra Giurgiu), Ioan Hora (Pandurii Targu Jiu)

ALBANIJA

Još uvijek nije objavila privremenu momčad

ŠVICARSKA

Golmani: Roman Burki (Borussia Dortmund), Marwin Hitz (Augsburg), Yvon Mvogo (Young Boys), Yann Sommer (Borussia Monchengladbach).

Obrana: Johan Djourou (Hamburg), Nico Elvedi (Borussia Monchengladbach), Michael Lang (Basel), Stephan Lichtsteiner (Juventus), Francois Moubandje (Toulouse), Ricardo Rodriguez (Wolfsburg), Fabian Schar (Hoffenheim), Philippe Senderos (Grasshoppers), Steve von Bergen (Young Boys), Silvan Widmer (Udinese)

Vezni red: Valon Behrami (Watford), Blerim Dzemaili (Genoa), Gelson Fernandes (Rennes), Fabian Frei (Mainz), Xherdan Shaqiri (Stoke), Renato Steffen (Basel), Shani Tarashaj (Grasshoppers), Granit Xhaka (Borussia Monchengladbach), Denis Zakaria (Young Boys) Luca Zuffi (Basel)

Napadači: Erin Derdiyok (Kasimpasa), Breel Embolo (Basel), Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen), Haris Seferovic (Eintracht Frankfurt).

GRUPA C: NJEMAČKA

Golmani: Manuel Neuer (Bayern Munich), Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona)

Obrana: Jerome Boateng (Bayern Munich), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Emre Can (Liverpool), Jonas Hector (Cologne), Benedikt Howedes (Schalke), Shkodran Mustafi (Valencia), Sebastian Rudy (Hoffenheim), Antonio Rudiger (Roma)

Vezni red: Mario Gotze (Bayern Munich), Mesut Ozil (Arsenal), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen), Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Wolfsburg), Joshua Kimmich (Bayern Munich), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Julian Weigl (Borussia Dortmund)

Napadači: Thomas Muller (Bayern Munich), Andre Schurrle (Wolfsburg), Lukas Podolski (Galatasaray), Mario Gomez (Besiktas), Marco Reus (Borussia Dortmund), Leroy Sane (Schalke)

UKRAJINA

Još uvijek nije objavila privremenu momčad

POLJSKA

Golmani: Artur Boruc (Bournemouth), Lukasz Fabianski (Swansea City), Wojciech Szczesny (Roma), Przemyslaw Tyton (Stuttgart)

Obrana: Thiago Cionek (Palermo), Pawel Dawidowicz (Benfica), Kamil Glik (Torino), Artur Jedrzejczyk (Legia Warszawa), Michal Pazdan (Legia Warszawa), Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Rybus (Terek Grozny), Bartosz Salamon (Cagliari), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdansk)

Vezni red: Jakub Blaszczykowski (Fiorentina), Kamil Grosicki (Rennes), Tomasz Jodlowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla), Karol Linetty (Lech Poznan), Krzysztof Maczynski (Wisla Krakow), Slawomir Peszko (Lechia Gdansk), Filip Starzynski (Zaglebie Lubin), Pawel Wszolek (Verona), Piotr Zieliński (Empoli)

Napadači: Robert Lewandowski (Bayern München), Arkadiusz Milik (Ajax), Artur Sobiech (Hannover), Mariusz Stępinski (Ruch Chorzow)

SJEVERNA IRSKA

Golmani: Michael McGovern (Hamilton), Roy Carroll (Notts County), Alan Mannus (St. Johnstone)

Obrana: Craig Cathcart (Watford), Gareth McAuley (West Brom), Jonathan Evans (Manchester United), Luke McCullough (Doncaster), Aaron Hughes (Melbourne), Daniel Lafferty (Burnley), Conor McLaughlin (Fleetwood), Michael Smith (Peterborough), Lee Hodson (MK Dons), Paddy McNair (Manchester United), Chris Baird (Derby)

Vezni red: Shane Ferguson (Millwall), Stuart Dallas (Leeds), Steven Davis (Southampton), Oliver Norwood (Reading), Corry Evans (Blackburn), Ben Reeves (MK Dons), Niall McGinn (Aberdeen), Jamie Ward (Nottingham Forest)

Napadači: Billy McKay (Wigan), Liam Boyce (Ross County), Josh Magennis (Kilmarnock), Kyle Lafferty (Norwich), Conor Washington (QPR), Will Grigg (Wigan)

[su_betfair_200eura]

GRUPA E: BELGIJA

Golmani: Thiabut Courtois, Jean-Francois Gillet, Simon Mignolet

Obrana: Toby Alderweireld, Dedryck Boyata, Jason Denayer, Bjorn Engels, Nicolas Lombaerts, Jordan Lukaku, Thomas Meunier, Thomas Vermaelen, Jan Vertonghen

Vezni red: Mousa Dembele, Marouane Fellaini, Radja Nainggolan, Axel Witsel

Napadači: Michy Batshuayi, Christian Benteke, Yannick Ferreira Carrasco, Kevin De Bruyne, Eden Hazard, Romelu Lukaku, Dries Mertens, Divock Origi

ITALIJA

Golmani: Federico Marchetti (Lazio), Antonio Mirante (Bologna), Marco Sportiello (Atalanta)

Obrana: Francesco Acerbi (Sassuolo), Davide Astori (Fiorentina), Leonardo Bonucci (Juventus), Armando Izzo (Genoa), Angelo Ogbonna (West Ham), Lorenzo Tonelli (Empoli)

Vezni red: Marco Benassi (Torino), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Danilo Cataldi (Lazio), Daniele De Rossi (Roma), Lorenzo De Silvestri (Sampdoria), Stephan El Shaarawy (Roma), Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Jorginho (Napoli), Marco Parolo (Lazio), Roberto Soriano (Sampdoria), Davide Zappacosta (Torino)

Napadači: Fabio Borini (Sunderland), Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Leonardo Pavoletti (Genoa), Graziano Pellè (Southampton)

REPUBLIKA IRSKA

Golmani: Shay Given (Stoke), Darren Randolph (West Ham), David Forde (Millwall), Keiren Westwood (Sheffield Wednesday).

Obrana: Seamus Coleman (Everton), Cyrus Christie (Derby), Paul McShane (Reading), Ciaran Clark (Aston Villa), Richard Keogh (Derby), John O’Shea (Sunderland), Alex Pearce (Bristol City), Shane Duffy (Blackburn), Marc Wilson (Stoke), Stephen Ward (Burnley).

Vezni red: Aiden McGeady (Sheffield Wednesday), James McClean (West Brom), Glenn Whelan (Stoke City), James McCarthy (Everton), Jeff Hendrick (Derby County), David Meyler (Hull City), Stephen Quinn (Reading), Darron Gibson (Everton), Harry Arter (Bournemouth), Wes Hoolahan (Norwich), Eunan O’Kane (Bournemouth), Anthony Pilkington (Cardiff), Robbie Brady (Norwich), Jonathan Walters (Stoke), Jonathan Hayes (Aberdeen), Callum O’Dowda (Oxford).

Napadači: Robbie Keane (LA Galaxy), Shane Long (Southampton), David McGoldrick (Ipswich), Kevin Doyle (Colorado Rapids), Daryl Murphy (Ipswich).

ŠVEDSKA

Golmani: Andreas Isaksson (Kasimpasa), Robin Olsen (København), Patrik Carlgren (AIK).

Obrana: Ludwig Augustinsson (Kobenhavn), Erik Johansson (København), Pontus Jansson (Torino), Victor Lindelof (Benfica) Andreas Granqvist (Krasnodar), Mikael Lustig (Celtic), Martin Olsson (Norwich).

Vezni red: Jimmy Durmaz (Olympiakos), Albin Ekdal (Hamburg), Oscar Hiljemark (Palermo), Sebastian Larsson (Sunderland), Pontus Wernbloom (CSKA Moskva), Erkan Zengin (Trabzonspor), Oscar Lewicki (Malmo), Emil Forsberg (Leipzig), Kim Kallstrom (Grasshoppers).

Napadači: Marcus Berg (Panathinaikos), John Guidetti (Celta), Zlatan Ibrahimovic (Paris), Emir Kujovic (Norrkoping).

Ostavite svoj komentar..

Oznake:

Share This

Podijeli sadržaj!

Sviđa ti se sadržaj? Podijeli ga sa prijateljima, biti će ti zahvalni na dobitku ;)