Jump to content

Ostalo

Forums

1. Politika

Dio foruma namjenjen praćenju Američkih predsjedničkih izbora, kao i raznih drugih svjetski značajnih političkih događaja...

30

Dio foruma namjenjen specijalnim okladama koje ne spadaju u niti jedan drugi podforum...

19

• uff..kako je prošlo,Lewis se neda ;(
    • ne nego ne moze biti stariji od  3 mjeseca. ako imas viber javi mi se na 061654073 pa cu ti tamo objasnit
    • @Goksim @kikiriki ja sam u banci trazio izvod od zadnja 2 mjeseca jel zbog toga nece da mi prihvate izvod? 
    • Evo jedan teniski na laganiji ulog da se isprati preko dana, nisam odavno. Cabal/Farah-Bautista/Lorenzi 1
      Anderson-GGL 1
      Goffin-Gojowczyk 1 Marathon 2,30 - Cabal i Farah se bore za završni turnir u Londonu.Na 12. su mjestu ali je 500 bodova razlike između njih i Harrisona i Venusa koji su na 7. Bautista i Lorenzi igraju prvi put zajedno, obojica su loši u parovima. Bautista u karijeri u paru 33/63, u dvorani 3/11a pobjede u njoj nema od 2012. ; Lorenzi u karijeri 128/239, u dvorani 6/23. - Anderson se također bori za završni turnir. Trenutno je na 10. mjestu ali mu Busta (koji je 8.) bježi samo 130 bodova dok mu Goffin (7.) bježi 180. U Beču je imao finih rezultata (polufinale i četvrtfinale) a prošle je godine ispao u prvom kolu tako da bi se ovdje lagano mogao priključiti u još jaču borbu za završni turnir. GGL ove sezone luta po challengerima, kada bi izašao na ATP scenu ne bi se dobro proveo. Ovdje je došao nakon osvojenog challengera u Tashkentu (hard) gdje treba izdvojiti jedino pobjedu protiv Istomina. Dvoboj protiv Andersona osigurao je preko kvala, iznenadio je Janowicza 7:6 6:4 i Stakhovskog 3:6 6:3 6:1. Anderson igra brutalnu sezonu, igrao je i finale US Opena, a najslađe bi je bilo završiti u Londonu. GGL zna biti neugodan igrač ali van challengra ove sezone igra jako loše i nadam se da Kevin ovo dobija. - Goffin se i dalje bori za završni turnir. Trenutno je na 7. mjestu ali ga Busta, Querrey i Anderson prate u stopu. Ima finu sezonu iza sebe. U zadnjih mjesec dana osvojio je Shenzhen i Tokyo a nakon toga nenadano ispada od Simona u Šangaju pa od Tsitsipasa u četvrtfinalu Antwerpa. Ovdje je nastupao tri puta i ima finale, četvrtfinale i osminu finala. Gojo igra fino u dvorani, osvojio je i Metz nedavno a nakon toga je upao i u lošu formu: Chengdu - osmina finala Baghdatis, Šangaj - prvo kolo kvala Tsitsipas, Antwerp - prvo kolo Bemelmans. Ovdje je prošao kvale preko Mathieua 6:7 7:5 6:4 i Mahuta 6:1 6:3. Neće biti lako Goffinu ali on je klasa iznad, ima finih rezultata u Baselu, bori se za završni turnir i ovo bi morao dobiti.
    • GSW lagano slavili, tako da dobitak od te utakmice (28) igram na GSW protiv Toronta sutra uz neki od ah posto ce biti niska kvota na GSW. I tu ce biti kraj seriji, bez obzira na W or L.  Iduci tim kojeg igram je Cleveland. Imaju povoljan raspored ( Chicago doma pa gostovanja Netsima i Pelicansima).  Znaci za veceras igram: Cleveland - Chicago  -9,5  1  1.41 Znaci pobjeda Clevelanda s najmanje 10 poena razlike 20*1.41=28,2 €    
  • Teme