Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Specijalne oklade

Sign in to follow this  
Followers 0

Dio foruma namjenjen specijalnim okladama koje ne spadaju u niti jedan drugi podforum...

Sign in to follow this  
Followers 0
    • Posto vidim da su vec i 10bet (spustili na 3.5) i Wwin (smanjili kvotu) uocili gresku, idemo sa jos jednim surebetom, 11% ciste zarade je u pitanju:

Salzburg-Schalke vise 3.5 kartona @2.25 Wwin
      Salzburg-Schalke manje 3.5 kartona @2.20 10bet/ [email protected] unibet Pozurite, mozda i ovo isprave uskoro!
    • Evo odigrao sam ova dva para, čisto za duplanje. Ako to prođe, poslije ću objaviti još nekoliko parova. Pa krenimo:
      1.PAOK-Slovan Liberec 1
      PAOK konačno mora nekoga doma dobiti šta se tiče Europske lige, ova utakmica im je biti ili ne biti. Ova utakmica odlučuje za njih da li će prezimiti. Liberec će biti dočekan vjerojatno u paklenoj atmosferi grčkih navijača, koji će biti 12. igrač PAOKA, koji je na domaćem terenu zasigurno u boljoj formi nego li je Slovan u gostujućim tekmama! 2.Qarabaq-Fiorentina zbroj žutih kartona 4,5 više
      Ne znam da li da šta pišem, sve je napisano već prije. Sudi Bebeg kojemu je mačji kašalj podijeliti 5 kartona, u toj skupini još ništa nije riješeno, ekipe dosta agresivne, Fiorentina kad i nije napeto zna dobiti dosta žutih, a ponekad i crveni karton! 3.Braga-Shaktar Donetsk Braga daje gol
      Shaktar već osigurao prolaz skupine. Vrlo vjerojatno će istrčat u mješanom sastavu, jer ih u ponedjeljak ćeka gostovanje kod Dinama iz Kyeva. A Braga mora krenuti od prve minute napadački, kako bi osigurala prezimljavanje u Eugropi. Ako ovo ne prođe, ja stvarno ne znam šta hoće. Sretno danas, stvarno bi nas konačno mogla pomaziti!
    • Ista prica i sa Wwinom koji nekad ne dozvoljava ponavljanje istih listica, ista fora, prvi uplatis u singlu sto vise dozvole, a onda vezes sa nekom minimalnom kvotom: 

Eto jedan od listica kao primer.

Sto se 10beta tice, do 950 moze se uplatiti bez problema a i preko samo se saceka minut-dva da odobre uplatu listica...
    • Mislio sam singlirat ove kartone,ali nisam siguran  dali ima recimo limit.ako bi uplatio na 1000e 
    • Pa i nema ga baš, pogotovo ako nećeš singlati nego igraš isti par u kombinaciji sa još jednim parom, dakle double i taj drugi par mjenjaš.  Dakle listić1 fiksni par + 1,01, pa listić 2 fiksni par + par drugi (npr 1,05) pa listić 3...
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
  • Teme