Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Euro 2016

Forums

1. Euro 2016

Euro 2016 najveći je ovogodišnji sportski događaj! Dio foruma namjenjen ovom sportskom spektaklu...

242

• Rudes-Novigrad 1 1.53 Juventus-Genoa 1 1.18 Porto-Feirense 1 1.14 Ukupno: 2.058 Idem probati i s ovim tripl/duplanjem iako ne volim igrat nista osim singlova, ali ovo mi se cini dosta izgledno.  Rudes je prva momcad druge HNL, ali samo s bodom prednosti pred Goricom, ali to moze postati 4 ukoliko danas pobjede Novigrad koji ima zaista samo matematicke sanse da se priblizi vrhu, ali mislim da ni oni to ne vjeruju. Rudes je na domacem terenu na skoru 8-6-0, a iako je Novigrad 2. gost lige iza Rudesa, skor mu je 4-4-5 sto i nije tako impresivno. Rudes je doma primio samo 7 pogodaka, i mislim da nece propustiti ovakvu priliku da dobiju Novigrad i odrze 4 boda u samoj zavrsnici prvenstva i ostvare plasman u prvu ligu ukoliku uspiju ishodovati licencu.  Juve je svemirski brod za Genovu, doma je na savrsenom 16-0-0 skoru i sigurno da si nece htjeti zakomplicirati nepotrebno prvenstvo i da ce ovakve utakmice suvereno rijesiti i posvetiti se Ligi prvaka. Genoa nema nikakav imperativ ovdje, ugodnih 9 bodova su iznad zone ispadanja i sigurno da se ne nadaju bodovima ovdje. Porto je drugi u Portugalu s 4 boda zaostatka za prvom Benficom i evo im prilike da pridu na samo bod nakon jucerasnjeg remija Benfice u derbiju sa Sportingom. Feirense bez imperativa sa 12 bodova iznad zone ispadanja i bez mogucnosti napredovanja, sve osim pobjede Porta bi bilo prvoklasno iznenadenje. 
    • Nadam se da se smije postaviti pitanje, nije analiza;   Sta kazete za El Clasico i kartone? 7.5 granica u lokalnim kladionicama,a dosta cesto se u derbijima kontra dogodi i bude blaga utakmica.
    • Lyon - Monaco over 3.5 cards @1.80 Lyon - Monaco over 9.5 corners @1.72 Burnley - Man Utd, Man Utd race to 5 corners @1.44 4.48  @ bet365    Ulog: 2.5/10 Vazan mec za oba tima, igraju na 2 fronta jedni 1/2finale LS drugi 1/2 LE. Osim toga sto imaju dobre sezone, igraju jako atraktivan fudbal za gledanje, pogotovo Monaco koji je nadigrao neke od najofanzivnijih timova u Evropi poput Cityja i Dortmunda.  Ove a i prosle sezone bilo je pregrst kartona na njihovim mecevima. Svaki put je bilo preko 3.5, sto je po meni preniska granica pa cu probati ponovo preko. U prvom mecu smo videli 6 zutih i crveni uz 13 kornera. I golovi ne bi smeli izostati, ali to necu dirati. Oba tima su mozda pomalo umorna zbog igranja u Evropi pa bi moglo doci do koje greske u odbrani. Long story short, 3.5+ kartona i 9.5+ kornera na ovom mecu bez razmisljanja. 

Ovo cu povezati sa Unitedom i kornerima. Ibra je OUT do kraja sezone, moguce i dosta duze. Burnley se ove sezone pokazao kao tvrd orah, mnogi nisu uspeli probiti tu odbranu a Manchester se upoznao sa tim problemom jos u prvom mecu kod kuce kad su odigrali 0:0  uz 19 kornera domacih i potpunu dominaciju, no rezultat na kraju 0:0. Mislim da ce i danas ovo biti tezak mec ali opet je Burnleyev stil igre odbrambeni a United ima krila koja bi mogla non-stop vrsiti pritisak sa strane pa ocekujem 5-6 kornera za United.

Nesto manji ulog nego inace, ovo je zaista bila cudna nedelja sa svim ludim rezultatima pa oprez
    • Večeras na rasporedu imamo utakmicu iz La Lige, točnije utakmicu Real Madrid v Barcelona u HD rezoluciji. Ekskluzivno samo na Svijet Kladjenja portalu utakmicu možete gledati u HD rezoluciji. Uživajte! REAL MADRID - BARCELONA [HD LIVESTREAM]
    • https://fcchiasso.ch/chiasso-wil-story-2/

http://chalcio.com/bcl-la-preview-di-chiasso-wil/

U oba clanka (prevodjena preko google-a) se govori o novom treneru Chiassa koji je doveden pre nekoliko nedelja i koji isprobava nesto drugaciji sistem igre, a igraci i fanovi nisu previse odusevljeni tim. Tkaodje se spominje da se mali broj ovakvih meceva resava na terenu nego van njega jer jedan od ova 2 tima 99% ispada iz lige. Sta god to znacilo, ja verujem da je mozda u pitanju pokusaj kladionica da zastrase igrace jer je veliki broj uplata isao na Chiasso ove nedelje, videcemo krajni ishod, ja sam ovo vec odigrao jos u cetvrtak i to na nekoliko listica tako da cu sada samo cekati pocetak meca...
  • Teme