Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Euro 2016

Sign in to follow this  
Followers 0

Euro 2016 najveći je ovogodišnji sportski događaj! Dio foruma namjenjen ovom sportskom spektaklu...

15 tema u ovom forumu

• 10 replies
    • 1390 views
    • 85 replies
    • 2908 views
    • 7 replies
    • 882 views
    • 62 replies
    • 1980 views
    • 9 replies
    • 479 views
    • 30 replies
    • 1213 views
    • 0 replies
    • 201 views
    • 3 replies
    • 410 views
    • 3 replies
    • 364 views
    • 5 replies
    • 525 views
    • 3 replies
    • 382 views
    • 3 replies
    • 462 views
    • 4 replies
    • 569 views
    • 1 reply
    • 190 views
    • 2 replies
    • 228 views
Sign in to follow this  
Followers 0
    • Slažem se za Ajax i Tottenham. Ajax je već u 1. utakmici u gostima diktirao tempo i trebao pobjediti tako da kod kuće očekujem još veći posjed i dominaciju lopte. Mogla bi proći i oklada s kornerima kao sa Sevillom jučer. Što se tiče Tottenhama ista stvar. Kod kuće su dobili jedan Chelsea, di neće nadigrat onda Gent. Kane se raspucao za vikend u FA kupu, mogao bi nastaviti. Ajax 1 Ajax 1st to 3/5 corners Tottenham 1 Kane daje gol
    • Dobar dan, evo vidim svi pišu o meču osmanlispor olympiakos, i nadam se da nećemo polomit zube na tom meču... Što se margina tiče mislim da opet germania daje najbolje, na ovaj meč je over 4.5 tečaj 1.70... Uz ovo sam odlučio još dva undera, roma-villarreal manje od 4.5 (ne razumijem ovo s obzirom na rezultat prve utakmice) i lyon-alkmaar manje od 3.5 kartona po tečaju 1.90  što je također završena priča još u nizozemskoj...
    • Ne znam, jako čudno. Kladiti bi se trebao moći iako nije verificiran, samo isplatu ne. 
    • meni evo prošao mislim tjedan ili više nisu ka verificirali ja im se javim na live chat oni kazu da neznaju kad ce to bit gotovo :/
    • Pozz svima!Sretno LIVE A.Sevastova (3:3*)  1,75  4/10 bet365 Imala je brejk Wang i Sevastova ga odmah vratila,prije meča sam ju odigrao i sad u livu još pojačao.Cijeli turnir Sevastova igra vrlo dobro,mixa igru i dobra je na udarcimaSretno tko isprati. Edit: žene su pa igram za 4 unita
  • Teme