Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sportingbet nagradna igra

Donosimo Vam specijalnu nagradnu igru u suradnji sa Sportingbet kladionicom!

• Evo kao novi clan da se  i ja malo ukljucim o ovim kartonskim analizama.Jedan popodnevni tripl:
        13:00 Granada-Sevilla preko 4.5 kartona,1.70 koef. 15:00 Dinamo-Rijeka preko 5.5 kartona,1.85 koef. 16:15 Barcelona-Real preko 6.5 kartona,1.70 koef. SS kladionica ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -Mali andaluzijski derbi,iako se ekipe ne mrze ,sigurno je da ce biti tu neke vatre,nekako mi je za takve ˝˝derbijcice˝˝malo ovih 4.5 koje ss nudi te cu over probati.   -Dinamo mora danas pobijediti,pa ocekujem da sa takvim odlucnim stavom i zaigraju.Naravno,tu ce i sudac igrati glavnu ulogu,a sudi nam Ante Vucemilovic Simunovic,sudac koji je Dinamu sudio prije  4 dana kup utakmicu sa Inter Zapresicom te sudac koji je prosle sezone Dinamu sudio cak 3 velikih derbija-2 protiv Hajduka,tuje pokazivao 6  i 3 zuta,te  1 susret protiv Rijeke u kojem  je 6 zutih pokazao.Ove sezone sudio je vec susret Dinamo-Rijeka,kada je Rijeka pregazila Dinamo sa 5-2,pokazao je 3 kartona,no dojma sam kako je rezultat znatno utjecao na osiromaseno dijeljenje kartona u toj utakmici.Danas ne vjerujem kako ce to biti slucaj,ocekujem agresivnu utakmicu za dosta faulova,barem cetrdesetak,kakav jeHNL-ov standard te over 5.5 kartona.Od toga bar 4 Rijeci   Zadnjih 10 medusobnih susreta i broj kartona:3,1,6,8,6,3,6,8,8,5...   -Ocekivao sam bar 7.5 marginu,ali ne zalim se ni na 6.5 marginu.Samo cu nabrojati neke lude glave svake ekipe  buduci da je sve vec izreceno sto se tice El Clasica;

Barca:Mascherano,Pique,Busquets,Neymar,Suarez,itd. Real:RAMOS 2 zuta moze dobiti,Pepe,Carvajal,Marcelo,itd.
    • Po cemu je to tocno Dinamo favorit? Znam da su odmorili gotovo sve prvotimce protiv Intera ali i Rijeka je neke odmarala dan prije protiv Lokomotive. Također vodite se logikom da im suci moraju pomoć i da će Mamić imati tu svoje prste , to može ali nemora biti. Dinamo se je malo digao u formi ali ipak po meni Rijeka trenutno igra bolje , istina nema Andrijasevica ali imaju oni i bez njega par odličnih igrača. Ne znam , ja bi iskreno ovo preskočio , eventualno možda igrao kada izađu postave .
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
  • Teme