Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Košarka

Sign in to follow this  
Followers 0

Olimpijske igre u košarci za muškarce na rasporedu su od 6.8.-21.8.
Nastupiti će 12 reprezentacija među kojima je i Hrvatska

Sign in to follow this  
Followers 0
    • šta kažete na igru hrvatske?
    • Dimitrov-Goffin 1 [email protected] Zanmljiv dvoboj četvrtfinala. Dimitrov je u 1/4 finala u četri seta dobio Istomina i tako upisao devetu pobjedu ove sezone. David Goffin također je dobio u četri seta svoj meč on je bio bolji od Thiema. Ovo je peti međusobni dvoboj, sva četiri dosadašnja otišla su na stranu Dimitrova. Grigor Dimitrov izvrsno igra ove sezone, uzeo je  turnir u Brisbaneu a i ovdje izgleda impresivno. Dugo je Dimitrov bio samo talent no na početku ove sezone igra stvarno dobro i mislim da je ovdje bliži pobjedi. David Goffin nije krenuo uvjerljivo u ovaj turnir nakon toga ipak bolja igra no mislim da je ovdje kraj za njega. Dimitrov mi trenutno izgleda bolje, podloga mu odgovara i vjerujem u njegovu pobjedu, Goffin ovdje može do seta ali ništa više od toga.
    • Francuska - Švedska TIP: 1 KOEF: 1,34 Ovdje sam ocekivao kvotu 1,15, iako svedani igraju brzo, i efikasno, sve 30+ golova. Ukrotit ce ih francuzi brzo, kao sto sam rekao, oni znaju igrati brzo, na kontre, ali kada ih francuzi zaustave bit ce problema pored tih mrguda. Francuska po meni osvaja ovo i ne zanima me da li ce dobiti 1 ili 12 razlike..ovo je odlican koef...bolji igraci, suci, navijaci, domacini, sve imaju. u jedno, 4finalu bi moralo biti dovoljno i idem sa 300e Hrvatska - Španija Utakmica za uzivanje, nisu ni spanjolci sto su bili , igrali 33+ godina. Nasi nisu nesto, ozljede, ali u jednoj tekmu sve je moguce. Li-la tekma. Pica i navijanje.
    • Ipak san ga odigra uz Aguinagalde vise... pa sta bude
  • Teme