Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Nogomet

Sign in to follow this  
Followers 0

Olimpijske igre u nogometu za muškarce na rasporedu su od 3.-20.8. Nastupit će 16 reprezentacija

Sign in to follow this  
Followers 0
    • Nadal-Sock  Zadnji meč danasnjeg programa u Miamiju je meč Nadala i Socka. Ovo je derbi dana. Rafa Nadal ovdje ima 4 finala nikako da uzme naslov i ovo mu je idealna sansa jer ovdje nema Novaka i Murraya. Nadal je dobio sa 2-0 Selu i Mahuta u zadnjem meču dok mu je Njemac Kohlschriber uzeo set. Sock je u prvom kolu prosao Nishioku koji mu je predao mec a onda sa po 2-0 sredio i Veselija i Donaldsona. Biti ce ovo treci medusobni dvoboj. Prethodna dva otisla su na stranu Nadala no u oba meca Sock je uzeo set. Spanjolac je favorit u ovome meču no znamo kako ameri dobro igraju na domacem terenu. Sock je imao solidan tjedan u Indian Wellsu a i nastupi ovdje pokazuju da je u dobroj formi. Ocekujem napet mec. Rafa je blizi pobjedi no Sock ce imati podrsku publiku i mislim da ovdje može najmanje do seta.  TIP:Više od 2,5 seta 2.62@bet365
    • Whiteside over 17,5 1.85 Wwin  Centar protiv New Yorka-provjerena oklada. NYK sa centra prima 24,1 poen u prosjeku i po tom pitanju su najgora ekipa u ligi. Hassan je u solidnoj formi, zadnjih nekoliko utakmica: Indiana 26, Pelicansi 20, Minnesota 23, Portland 17, Phoneix 23, Toronto 16, Boston 19, Detroit 17 itd. Miami i New York su međusobno igrali jednom ove sezone i u toj utakmici je Hassan ubacio 23 poena i dodao 14 skokova.
    • Gobert over 15,5 1.85 Wwin  Rudy lagano diže svoj prosjek. U zadnjih šest utakmica zabijao je: Clevelandu 20, Chicagu 13, Indiani 16, New Yorku 35, Clippersima 26 i Pelicansima 20. Večeras gostuju kod Sacramenta i ne znam na koji način ga oni mogu zaustaviti. Pod košem ih puni tko stigne, Deandre 20, Pau Gasol 22 za 20 minuta, Monroe 15, Adamas 16, Kanter 14 za 18 minuta, Vučević 23, Jokara 20 itd. Gobert je ovu granicu prelazio u sve tri utakmice protiv Sacramenta ove sezone: 16, 16 i 17. Treba napomenuti da Favorsa i dalje nema, dok je Hayward upitan.
    • Vidiš to nisam zna. Prijatelj mi je reka da je nakon prvog breaka u trećem setu zva medical i nakon toga je proigra i ekspresno okrenia set i na kraju meč u svoju korist. Pa sam na to cilja. Ali da, tu se slažemo, no bet je najpametnije. Sa luđakom ka šta je Fognini nikad ne znaš.
    • nakon 1.seta (kojeg je dobio, i to je završilo breakom japanca) je bila pauza, japanac ležao na podu i primao pomoć. da li samo masaža ili još nešto nisam pratio. znači nije bilo da sjebe ritam jer je taman dobio 2 gema zaredom. imao sam ga 2:0 na jednom listiću i nije me nimalo oduševio tako da je za mene no bet meč.
  • Teme