Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Rukomet

Sign in to follow this  
Followers 0

Olimpijske igre u rukometu na rasporedu su 6.-21.8.

Sign in to follow this  
Followers 0
    • Jastrzebski - Warszawska Radi se o odbojci, Poljska prva liga. Interesantan mec iz razloga sto bukiji dosta razlicito vide ukupan broj poena. Naime, unibet nudi 1.70 na 14.8+ poena na mecu, dok bet365 daje 2.00 na 177.5 - poena. Ja volim ovakve situacije pa nisam mogao propustiti te sam ispratio na neki manji/srednji ulog:

Kao sto i sami vidite, ponuda Unibeta i bet365 se razlikuje bas dosta, skoro punih 30 poena a to nije malo pa je ovo dobra prilika za one koji vole hvatati "makaze". Postoji dobra mogucnost da oba tipa budu dobitna a slucaju da se to ne desi, gubitak nije veliki, posebno ukoliko se opredelite za jednu vama izgledniju stranu od ove 2 i onda u slucaju prolaza jednog budete na nuli.

Sretno!
    • nisam ovo našao na bet 365, pa sam stavio slijedeće: team with highest scoring half - romania 1.50 ...možda nekome da ideju...
    • Dresden vs Karsluher
      Gosti su promjenili trenera ali igraju očajno.. Nekoliko puta sam ih gledao ove sezone i bas ne vidim ko u njihovoj ekipi igra kako treba.. Nemaju pravog plejmejkera kao ni dobru odbranu koja uliva sigurnost.. Sa druge strane Dresden igra na svakoj utakmici isto.. Ofanzivna su ekipa i njima je svejedno da li gube, vode, igraju li u goste ili kuci, igraju uvijek isto.. Mislim da ce lako doci do pobjede!
    • Zna li tko kada ce na unibetu izbacit igrace za veceras? Novi sam na unibetu pa ne znam
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
  • Teme