Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Vaterpolo

Sign in to follow this  
Followers 0

Olimpijske igre u vaterpolu, na kojima će nastupiti 12 reprezentacija među kojima su i Hrvatska, Srbija i Crna Gora, na rasporedu su 6-20.8.

Sign in to follow this  
Followers 0
    • Izgleda da sam se malo prevario sto se tice kontaveit. Prema tome idem probati nesto Kontaveit - Sharapova 1 @ 3.50 iako volim sharapovu i bilo bi mi drago da osvoji ovaj turnir pred njom je ipak najveci izazov od kada se vratila. kontaveit je u strasnoj formi. Omjer sezone joj je 26-5. Do sada je u njemackoj nanizala, bondarenko, lottner, hradecku, konjuh i muguruzu. Mislim da je vrijeme da sharapova spusi set, jer kolko kod te njene pobjede rezultatski izgledale mocno, ona 15 mjeseci nije odigrala mec i to se mora osjetit. Po meni kontaveitt svakako ima sanse za odvest ovo u 3 set. Doduse maria je uzasno nabrijana sto se moglo i vidit po njenoj reakciji nakon pobjede u prvome kolu. u svakom slucaju ja moram probat na estonku jer netko sa omjerom 26-5 zasluzuje respekt     sretno
    • Bohum - Dinamo Dresden Po meni 3+ 1.84 a moze i GG3+ a za hrabrije i GGI ili GG4+ 😳😳😳. Zadnje 7 utakmice koje je Bohum odigrao u Cvajti nije doslo 3+(od toga na zadnje 5 je 3puta bilo 0:0  jednom 2:0 i jednom 1:0 ) tako da je vreme da bude goleada. Blizi se kraj prvenstva i jedni i drugi ostali u ligi 95% ne mogu da napreduju bice valjda otvorena utakmica nesto mi kaze 2:2 kraj ko zna lopta je okrugla. Pozdrav svima  SREĆNO !!!
    • Primera Villarreal - Sporting Gijón (20:45)
      Sudac: Javier Estrada Fernández (6.25)
      Prosjek ekipe 1: 2.38
      Prosjek ekipe 2: 3.06
      Serie A Atalanta - Juventus (20:45)
      Sudac: Marco Guida (4.77)
      Prosjek ekipe 1: 2.33
      Prosjek ekipe 2: 1.88
      Bundesliga Bayer Leverkusen - Schalke 04 (20:30)
      Sudac: Marco Fritz (3.40)
      Prosjek ekipe 1: 1.53
      Prosjek ekipe 2: 2.07
    • Live stream HD:  Manchester City - Manchester United
  • Teme