Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

NFL

Sign in to follow this  
Followers 0

Za sve ljubitelje najgledanijeg sporta u Sjevernoj Americi...

Sign in to follow this  
Followers 0
    •   Villa katastrofalna forma, mislin da Njuka ovo rijesava kod kuce. Ovon pobjedon bi bili 1. sa bodon prednosti i to je jako bitno za njih, Nadan se da Njuka nece izdat, vratia se Gayle u napadu i to bi tribalo funkcionirat. Jedan gradski derbi sa 2 razlicite forme. Maritimo vata europu i kod kuce su skoro nepobjedivi dok je Nacional u losoj formi pogotovo sta se igranja u gostima tice. Ako ode bude 5 golova onda u kurac sve. 90% utakmica Maritimoa je bilo ispod 3.5, dok kod Nacionala 81%, a ode imamo granicu za gol vecu. Igran sigurniju verziju jer Njuka mi je glavni par, a ovo je dopuna.
    • Nakon izbora suca mislim da je over kartona najpametnija opcija na ovoj utakmici. William Collum je sudac koji zna graditi autoritet kartonima, te koji zna biti izuzetno strog na terenu, ali budite spremni i na to da nekad ima čudne kriterije, odnosno za očigledne prekršaje za žuti karton isti ne pokaže uvijek, a onda za neko zadržavanje vremena ili prigodovo izvadi karton bez problema. Atletico Madrid nije ista ekipa što se discipline tiće, kao prije dvije sezone. Nešto su discipliraniji, međutim samo kada im rezultat ide na ruku i kada se ne igraju utakmice od prevelikog značaja. Leverkusen je nepredvidljiv što se discipline tiće. U Bundesligi su na samom začčelju sa samo 1.38 kartona po utakmici, međutim danas se ipak radi o utakmici velikih uloga te utakmici koja bi mogla odrediti sezonu obje momčadi.  S obzirom da se radi o prvim utakmicama, te da nas očekuje još i uzvrat neću se zalijetati sa visokim ulozima (5/10), međutim najpametnija oklada za ovu utakmicu mi se čini over kartona. Jednostavno obje ekipe znaju odigrati grublje i prljavije kada igraju značajne utakmice a sudac je solidan kada su kartoni u pitanju. 
    • Bayer Leverkusen - Atlético Madrid (20:45)
      Sudac: William Collum (SCO)
      Manchester City - AS Monaco (20:45)
      Sudac: Antonio Mateu Lahoz (ESP)
    • Svaka čast Goksime majstore. Bravo ropest također. Evo mojih nekih dobitnih iz prethodnih dana, nisam ih stigao postaviti

Ima još nekih ali ne mogu pronaći screnshootove.
    • Dobra analiza spomenutog tradea. http://nbacro.com/sacramento-kings/analiza-tradea-pelicansa-i-kingsa-28042
  • Teme