Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Europsko prvenstvo u rukometu 2016.

Sign in to follow this  
Followers 0

Europsko prvenstvo u rukometu, dvanaesto po redu, održat će se u Poljskoj od 15.01. do 31.01.2016.

8 tema u ovom forumu

Sign in to follow this  
Followers 0
    • Ja sam ga odigro prije 3 tjedna protiv Istre takodjer na 2,10 i proslo da lakse nije moglo...Jos izadje na poluvremenu.
    • Chelsea - W.B.A @ gg3+ --> 2,25 Stake: 2/10 WBA igra odlično u gostima, gledao sam ih zadnjih par tekmi i imaju obećavajuću ekipu. Daju skoro svakoj ekipi gol na gostovanju i jednostavno imam neki osjećaj da će i Čelziju danas da uvale gol. Ispratit ću ovo na neki manji ulog, pa ako i padnem imam kad' da se popravim, jer rano počinju :D.   Man. Utd. - Tottenham (zbroj kornera 9,5) @ Više --> 1,50 Ovo nije nikakva analiza, Totenhem igram skoro svako kolo kornere, i skoro da me nikada nisu oborili, jednostavno ću i danas da ih nastavim da igram pa nek ide život.   Man. Utd. - Tottenham (zbroj kartona 3,5) @ Više --> 1,40 Derbi kola danas, nema se tu šta puno pisati. Očekujemo danas jako dobru utakmicu, sa sigurno puno prekršaja. Borba za mjesto koje vodi u evropu, tako da očekujem svašta danas.
    • Evo gube 0:1, očito savršena situacija za ganjati Rumunje
    • Evo tko stigne reagirat brzo hokej u20 svjetsko Rumunjska - Hrvatska 1 @ 1.65 nasi izgubili stvari. Dosli stvari golman + 11 igraca tako da imamo samo dvije linije. Informacija dobivena izravno od igraca jednog tako da dok bet ne srusi moze se probat na rumunje. Inace sa cijelom postavom hrvatska bi vjerojatno i dobila, ali sa 2 linije tesko. A i moze se h-1.5 @ 2.00   EDIT: nazalost bet je vidio zapisnik 5min prije pocetka  i srusio na 1.22 kof. Jucer je bilo 2.25 ali nisam imo vremena objavit.  Imaju jos nas 2 tekme tako da jos dvije informacije ce bit
    • Evo i mene nakon jednog odsustva. Za sada sam odlucio ovako   Chelsea under 7.5 corners @ 1.66 Vodecem na tablici danas dolazi takodjer jedno ugodno iznenadjenje, a to e WBA koji se nalazi na 7.mjestu. Chelsea je  ovu granicu prebacio samo dva puta u domacim utakmicama, a WBA u gostima dopusta jako malo kornera protivnicima. Ocekujem jednu tvrdu i tesku utakmicu gdje ce se WBA zatvoriti pa ce domacin dugim napadima pokusati pronaci rupu u obrani.   Man. Utd - Tottenham over 4.5 cards @ 1.83 Sudi robert madley, sudac koji se ne boji pokazati kartone kada je potrebno a vjerujem da ce danas biti potrebno. Po meni je ovo jako bitna utakmica za oba tima jer porazeni moze lagano pozdraviti sa LP, akamo li utrkom za naslov. Tako da ocekujem jako ostru utakmicu gdje kartona nece nedostajati   naravno i za probati Dinamo - Lokomotiva 2/1 @ 23.00
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
  • Teme