Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

14.11.2009 Subota (Listic dana)

Recommended Posts

Za početak bi odigrao na bwinu da će Lindsey Vonn biti na postolju. Koef. je 2,30 dok npr. HL za isti bet daje 1,45. Ipak, početak je sezone što poziva na oprez, a i slalom je disciplina u kojoj je Vonn u samom vrhu, međutim ipak su brze discipline njezina specijalnost... Unatoč svemu za 2,30 ovo ću ispratiti

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

oba daju gol  8) jake repke, prijateljska tekma, uzitak za gledatelje, trebalo bi proc  ;)

Kad su repke u pitanu ne igram s velikim ulozima al danas ima ponesto parova:

+6,5/Bosna-Cibona 1

Ne pratim bas previse kosarku al nekak mi ovaj par nije bas siguran za cistu dvicu, ja sam rađe odabrao hendikep da cibona nece dobit hendiem, koef dobrih 1.85

Rusija - Slovenija 1

Maroko - Kamerun 2

Španjolska - Argentina oba daju gol

Portugal - BiH

E tu mi bas i nije jasno zasto je na Portugal tak mizeran koeficijent koji je blago receno ocajan, nisu ni trebali doc u kvalifikacije, potvrđeno ne igraju Ronaldo i Bosingwa kojeg ce vjerojatno zamjenit Paulo Ferreira, taj momak nije igrao redovno utakmice u Chelsea vec 3 sezone... Mene ova utakmica jako podsjeca na Engleska - Hrvatska (2:3 FT) gdje je domacin iako kvalitetan bio u jako losoj formi sto se ne moze promjenit preko noci dok je gost bio pun samopouzdanja, dobrih rezultata i forme, jedini problem koji vidim u Bosni je obrana koja je najslabiji dio tima. Mozda probat hazarderski X2 ako ne to oba daju gol mi djeluje primamljivo, svakako vise nego cista jedinica.

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Apsolutno podržavam ovaj bet, kao i X2 i mislim da bi moglo, za mnoge, ovdje biti iznenađenja...

Sudi Attkinson koji ima jako čudan kriterij i daje malo kartona (nedavno smo ga mogli gledati na RTL-u kada je dao samo 1, a treba je bar 5-6 žutih kartona i komentatori su ga često spominjali toga dana). Mislim da je to bila utakmica Tottenhama i Sunderlanda...

Mislio sam igrati više žutih kartona na netu, ali kada sam vidio da on sudi od toga sam odustao...

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

NBA

Atlanta/New Orleans - New Orleans  daje manje od 97,5     1,85

-jučer je Atlanta napravila "iznenađenje" pobjedivši Bostona

primivši 86 koševa, dok je Orleansu noćas nastradao najbolji igrač i razigravač C.Paul i zabili su 77 koševa

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

Rusija je dala 2 gola, sada je na redu Portugal koji može dati također 2 gola ili manje kako bi bet prošao...

Koji bad luck... na 3-4 listića pao samo na BIH daje gol, naravno zadnji par i naravno 3 puta pogodili okvir gola...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• HELSINKI – INTER TURKU Helsinki je lani vratio titulu prvaka, a i u ovoj je glavni favorit za naslov, te pobjedom u ovom meču može zasjesti na lidersku poziciju! Naime, šampioni su dosad upisali 6 pobjeda, jedan remi i 2 poraza u 9 nastupa, te zaostaju bod iza vodećeg Rovaniemija, s tim što imaju jedan odigrani meč manje. No, svakako je zanimljiv podatak da su dosad ove sezone daleko uspješniji vani, dok su na svom terenu u 3 nastupa pretrpjeli 2 poraza! Unatoč takvom učinku, opet imaju šansu preuzeti vodstvo, ovog puta neće to propustiti. Inter je već po običaju u donjem domu tablice prvenstva Finske, ali svaki put izbori svoj cilj, a to je naravno opstanak. I sad su gosti upravo u toj zoni, na 9. mjestu (po 2 pobjede i remija, uz 4 poraza u 8 nastupa), ali u dom prvaka stiže svakako osokoljen nakon što je u prošlom kolu trijumfirao kod Seinajoena sa 1:0. U Helsinkiju će tako zaigrati bez ikakvog pritiska. Brojke: Inter je već silno zagorčao život favoritu ove sezone, najprije ih je u ligaškom meču zakočio na 0:0, a onda, što je još važnije, svladao u finalu Kupa prije samo 10 dana sa 1:0 golom Kuningasa u 82. minuti! AUE – KARLSRUHE Karlsruhe je nekada bio ugledni član elitne Bundeslige, stigao je i do slavnih epizoda na europskoj sceni, ali to su već davna vremena, još dok je Slaven Bilić nosio njihov dres. Danas je realnost posve drugačija, u zadnje dvije godine su od play offa za plasman u Prvu ligu pali u – Treću, a ove sezone su bili 3. u tom društvu, te tako barem izborili play off, uvjerljivo zaostavši za vodećim tandemom Paderborn/Magdeburg. Aue je pak već dugo standardni drugoligaš, ali uvijek u onom donjem dijelu poretka, bilo je tako i ove sezone. Sve do same završnice izgledalo je da će mirno završiti drugoligaški nastup u sredini, ali uslijedio je zaista očajni rasplet, kad su u zadnjih 6 kola upisali mizerna 2 boda, samo ih je korak dijelio od ispadanja u treći razred. PRVI MEČ: Tako su se ova dva rivala našla u play outu za mjesto u Drugoj ligi, a potpuna neizvjesnost ostala je i nakon prvog meča u Karlsruheu pred 25.000 gledatelja, koji je zaključen bez pogodaka (bila je to već 3. utakmica u nizu u kojoj Aue nije zatresao mrežu). Uglavnom, Aue ima priliku osigurati opstanak pobjedom na svom terenu, ali također i Karlsruhe vidi svoju priliku, jer bi gostima svaki remi sa golovima donio povratak u Drugu ligu! Izvor: psk.hr
    • Orebro - Kalmar U utorak će se odigrati jedna utakmica švedskog prvenstva. Orebro kao domaćin dočekuje Kalmar.
      Na dosta su dobar način, gledamo li ljestvicu, sezonu otvorile ove dvije momčadi. Orebro je trenutačno na petom mjestu, dok je Kalmar za jednu poziciju bolje plasiran. No, postoje i minusi u svemu, a jedan možemo dodijelili na račun forme obje momčadi.
      Orebro je izgubio posljednje dvije utakmice (doma od Hammarbyja 2-1 pa poraz 2-0 kod Djurgardena). Kalmar je, pak, ostao bez ičega na posljednjem gostovanju (poraz 2-1 kod Brommapojkarne).
      Nadalje, Orebro nije baš oličenje sjajne domaće igre (pobjede, dva remija i poraz), ali je i Kalmar već izgubio tri puta u gostima ove sezone.
      Kako god, neizvjesnost je prva asocijacija na ovu utakmicu, ali mi bi ipak blagu prednost dali Orebru. I zbog domaćeg terena, ali i navika iz prošle sezone. U oba slučaja je Orebro slavio s minimalnih 1-0 u međusobnim sudarima. Izvor: lutrija.hr
    • 10:05h Rogerio Dutra Silva-Christian Garin  1  1,72  5/10  bet365 U prvoj rundi kvala sastaju se brazilac Rogerio Dutra Silva i čileanac Christian Garin. Ovdje igram na iskusnog brazilca koji cijeli svoj život igra na ovoj podlozi.Ima razoran forehand to mu je ujedno i najdraži udarac.Voli diktirati tempo u svakoj izmjeni i zabijati winnere. Garin ima 21.g. najviše voli igrati na hardu.Čudno je da jedan Južnoamerikanac voli više igrati na hardu nego na clay.Garin ima potencija da napreduje,ali za sada je na solidnoj 175 mjestu ATP liste. Po meni će ovo biti jedan zahtjevan meč za Dutra Silvu ali mišljenja sam da će iskustvo i mentalna snaga prevagnuti i da će 34-godišnji brazilac proći u sljedeću rundu kvalifikacija.Sretno tko isprati!  
  • Bet365

• Teme