Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

14.11.2009 Subota (Listic dana)

Recommended Posts

Za početak bi odigrao na bwinu da će Lindsey Vonn biti na postolju. Koef. je 2,30 dok npr. HL za isti bet daje 1,45. Ipak, početak je sezone što poziva na oprez, a i slalom je disciplina u kojoj je Vonn u samom vrhu, međutim ipak su brze discipline njezina specijalnost... Unatoč svemu za 2,30 ovo ću ispratiti

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

oba daju gol  8) jake repke, prijateljska tekma, uzitak za gledatelje, trebalo bi proc  ;)

Kad su repke u pitanu ne igram s velikim ulozima al danas ima ponesto parova:

+6,5/Bosna-Cibona 1

Ne pratim bas previse kosarku al nekak mi ovaj par nije bas siguran za cistu dvicu, ja sam rađe odabrao hendikep da cibona nece dobit hendiem, koef dobrih 1.85

Rusija - Slovenija 1

Maroko - Kamerun 2

Španjolska - Argentina oba daju gol

Portugal - BiH

E tu mi bas i nije jasno zasto je na Portugal tak mizeran koeficijent koji je blago receno ocajan, nisu ni trebali doc u kvalifikacije, potvrđeno ne igraju Ronaldo i Bosingwa kojeg ce vjerojatno zamjenit Paulo Ferreira, taj momak nije igrao redovno utakmice u Chelsea vec 3 sezone... Mene ova utakmica jako podsjeca na Engleska - Hrvatska (2:3 FT) gdje je domacin iako kvalitetan bio u jako losoj formi sto se ne moze promjenit preko noci dok je gost bio pun samopouzdanja, dobrih rezultata i forme, jedini problem koji vidim u Bosni je obrana koja je najslabiji dio tima. Mozda probat hazarderski X2 ako ne to oba daju gol mi djeluje primamljivo, svakako vise nego cista jedinica.

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Apsolutno podržavam ovaj bet, kao i X2 i mislim da bi moglo, za mnoge, ovdje biti iznenađenja...

Sudi Attkinson koji ima jako čudan kriterij i daje malo kartona (nedavno smo ga mogli gledati na RTL-u kada je dao samo 1, a treba je bar 5-6 žutih kartona i komentatori su ga često spominjali toga dana). Mislim da je to bila utakmica Tottenhama i Sunderlanda...

Mislio sam igrati više žutih kartona na netu, ali kada sam vidio da on sudi od toga sam odustao...

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

NBA

Atlanta/New Orleans - New Orleans  daje manje od 97,5     1,85

-jučer je Atlanta napravila "iznenađenje" pobjedivši Bostona

primivši 86 koševa, dok je Orleansu noćas nastradao najbolji igrač i razigravač C.Paul i zabili su 77 koševa

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

Rusija je dala 2 gola, sada je na redu Portugal koji može dati također 2 gola ili manje kako bi bet prošao...

Koji bad luck... na 3-4 listića pao samo na BIH daje gol, naravno zadnji par i naravno 3 puta pogodili okvir gola...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Poprilicno promijenjena momcad Malage od prosle sezone...Mislim da nikad nisu ovoliko promjena napravili izmedju 2 sezone...A vjerojatno i vise kartona izmedju ovih momcadi pada u Malagi posto je tamo velik naboj domace publike da pokusaju nesto, pa su i igraci cvrsci i ostriji !
    • Napoli - Inter // Oba tima daju gol & OVER 2,5 bet365 - 1,83   Derbi susret 9. kola Serija igraju Napoli i Inter, dvije ekipe koje igraju možda i najbolji nogomet u Italiji. Napoli ima maksimalan učinak, a Inter je svoju snagu demonstrirao u prošlom kolu kada su slavili protiv gradskog rivala Milana. Ovdje očekujem atraktivan susret sa dosta golova, a vjerujem da obje ekipe imaju kvalitet da postignu u svakom meču barem po dva pogodka.  Ukoliko Napoli nastavi svoju seriju očekivati je pobjedu sa primljenim pogodkom, s obzirom na napadački arsenal sa kojim raspolaže Inter. Sa druge strane Inter ovdje ne dolazi sa bjelom zastavicom, te će vjerovatno i oni tražiti priliku za pobjedu, a s obzirom u kakvoj formi igra Icardi, imaju razloga za optimizam. Tradicionalno u susretu ove dvije ekipe padne mnogo golova a i sutra nas vjerovatno isto to očekuje, atraktivna i zanimljiva utakmica i nadamo se da ovaj tip prolazi. Sretno!
    • RB Leipzig - Stutgart // Pobjeda domaćina bet365 - 1,56 Odlična kvota na pobjedu Leipziga. Stuttgart je u više navrata pokazao da im ove sezone slijedi grčevita borva za opstanak jer ekipa nije dorasla zadatku u Bundeligi. Bez obzira na ulaganja i renome ekipe, oni ne funkcionišu dobro već dosta vremena, dok sa druge strane stoji ekipa kojoj baš sve ide od ruke. I ove godine igrau dobro, te bi u vidu Leipziga mogli imati ekipu koja će svake godine nastupati u LP iz Njemačke. Tako i ove sezone oni ciljaju na pozicije koje vode u LP a utakmice kao što je ova moraj pobjeđivati da bi uspjeli u toj namjeri. Sretno! 
    • West Ham - Brighton // Oba tima daju gol bet 365 - 2,00 Ovo kolo u PL otvaraju ekipe West Hama i novajlija u ligi Brighton. West Ham nikako da uhvati pravu formu i vec duze vremena se muce, dok Brighton igra sasvim solidno s obzirom na njihovo neiskustvo igranja u najelitnijem rangu Engleskog nogometa. West Ham ce ovdje ici na pobjedu sto znaci da ce morati igrati napadacki nogomet sto ce Brightonovim igracima ostavljati dosta prostora za kontre i postizanje pogodka. West Ham je u skoro svim utakmicama kod kuce postizao pogodke dok je Brighton u par navrata pokazao njihov napadački arsenal pa su tako postizali golove protiv npr. Evertona, Newcastlea, WBA-a. Očekujem pobjedu West Hama a da pri tome i Brighton postigne pogodak, moguci rezultat 2-1. Sretno!
    • Inter Zapresic - Rudez // Pobjeda domacina bet365 - 2,15 Evidentno je da je Rudez najslabija ekipa u ligi ove godine sto potvrdjuje i pozicija na kojoj se nalaze. Zauzimaju zadnje mjesto sa svega 7 bodova dok njihov protivnik Inter iz Zapresia, stalni prvoligas, ima 14 bodova.  Ovo su utakmice koje domacin mora pobjeđivati a s obzirom da su vec 5 utakmica bez pobjede na domacem terenu, ocekujem da pred svojom publikom pruze dobru partiju i uzmu sva tri boda. Kvalitetnija i iskusnija su ekipa i mislim da to mogu. Sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme