Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

14.11.2009 Subota (Listic dana)

8 objava u ovoj temi

Za početak bi odigrao na bwinu da će Lindsey Vonn biti na postolju. Koef. je 2,30 dok npr. HL za isti bet daje 1,45. Ipak, početak je sezone što poziva na oprez, a i slalom je disciplina u kojoj je Vonn u samom vrhu, međutim ipak su brze discipline njezina specijalnost... Unatoč svemu za 2,30 ovo ću ispratiti

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

Što mislite o paru Španjolska - Argentina

-ja sam mislio igrati 1 iako je prijateljska utakmica, mislim da kada se susreću ovako dvije jake reprezentacije to ne igra važnu ulogu...a mislim da je Argentina sa Maradonom puno lošija od Španjolske...dali je realno očekivati pobjedu Španjolske??

oba daju gol  8) jake repke, prijateljska tekma, uzitak za gledatelje, trebalo bi proc  ;)

Kad su repke u pitanu ne igram s velikim ulozima al danas ima ponesto parova:

+6,5/Bosna-Cibona 1

Ne pratim bas previse kosarku al nekak mi ovaj par nije bas siguran za cistu dvicu, ja sam rađe odabrao hendikep da cibona nece dobit hendiem, koef dobrih 1.85

Rusija - Slovenija 1

Maroko - Kamerun 2

Španjolska - Argentina oba daju gol

Portugal - BiH

E tu mi bas i nije jasno zasto je na Portugal tak mizeran koeficijent koji je blago receno ocajan, nisu ni trebali doc u kvalifikacije, potvrđeno ne igraju Ronaldo i Bosingwa kojeg ce vjerojatno zamjenit Paulo Ferreira, taj momak nije igrao redovno utakmice u Chelsea vec 3 sezone... Mene ova utakmica jako podsjeca na Engleska - Hrvatska (2:3 FT) gdje je domacin iako kvalitetan bio u jako losoj formi sto se ne moze promjenit preko noci dok je gost bio pun samopouzdanja, dobrih rezultata i forme, jedini problem koji vidim u Bosni je obrana koja je najslabiji dio tima. Mozda probat hazarderski X2 ako ne to oba daju gol mi djeluje primamljivo, svakako vise nego cista jedinica.

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Ono sto bi svakako trenalo proci po mom misljenju je da Portugal nece dobit Bosnu hendikepom, koef 1.50 u Lutriji

Apsolutno podržavam ovaj bet, kao i X2 i mislim da bi moglo, za mnoge, ovdje biti iznenađenja...

Sudi Attkinson koji ima jako čudan kriterij i daje malo kartona (nedavno smo ga mogli gledati na RTL-u kada je dao samo 1, a treba je bar 5-6 žutih kartona i komentatori su ga često spominjali toga dana). Mislim da je to bila utakmica Tottenhama i Sunderlanda...

Mislio sam igrati više žutih kartona na netu, ali kada sam vidio da on sudi od toga sam odustao...

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

NBA

Atlanta/New Orleans - New Orleans  daje manje od 97,5     1,85

-jučer je Atlanta napravila "iznenađenje" pobjedivši Bostona

primivši 86 koševa, dok je Orleansu noćas nastradao najbolji igrač i razigravač C.Paul i zabili su 77 koševa

Zanimljvi duel u SS-u:

Portugal(dn)-Rusija X2 ili čak 2

Mislim da će Rusija dati bar 2-3 gola Sloveniji, dok se Portugal muci sa realizacijom i ako obrana BIH bude koliko toliko ozbiljna mislim da X2 (1,45) prolazi lagano, a možda čak i 2.

Rusija je dala 2 gola, sada je na redu Portugal koji može dati također 2 gola ili manje kako bi bet prošao...

Koji bad luck... na 3-4 listića pao samo na BIH daje gol, naravno zadnji par i naravno 3 puta pogodili okvir gola...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Opet bogata ponuda za vikend, sto veca aktivnost svih clanova bude to cemo bolje pokriti ponudu i izvuci najbolje iz nje. Nemam vreme za duge analize, izdvojam ovo iz danasnje ponude:

Heider - Todesfielde 2 @2.45 Iako nisam veliki ljubitelj igranja 3 za 3, ovo mi deluje kao potencijalna saradnja pa cu ispratiti (http://www.rezultati.com/utakmica/bPwwocE7/#omjer;overall). Primetio sam da na oddsportalu ogroman vecina izdvaja ovaj par, vredi svakako probati zbog primamljive kvote.   Hertha - Werder, Hertha at least one half @1.39 marathonbet; Hertha over 1.5 goals @1.63 Hertha favorit za nova 3 boda, igraju kod kuce gde su neprikosnoveni a i Ibisevic je odsluzio suspenziju pa se vraca u startnu postavu. Igraju protiv Werdera koji u proseku prima oko 2 gola u gostima, mislim da HErtha danas nastavlja svoj niz i bliza je pobedi, Hertha poluvreme jer je nesto visi ulog a i sigurniji je pick.   Crotone - Pescara over 4.5 cards @1.60 WilliamHill Borba davljenika i verujem da ce biti materijala za kartone, sudi Damato koji ima solidan prosek za ovu nisku granicu, a dok ostali nude oko 1.40, WilliamHill daje 1.60 sto je pristojna kvota za povezati sa necim jer mecevi ova 2 tima retko zavrse ispod 6 kartona.   Arsenal - Stoke 1 @1.40  Arsenal u finom naletu, u poslednja 2 meca cak 9 postignuta gola a pritom oba meca u gostima gde su uvek manje efikasni. Kod kuce nemaju poraz u ligaskim mecevima od avgusta, Chelsea bezi samo 3 boda i moraju dobijati ovakve meceve ukoliko zele nastaviti borbu za titulom. Stoke nesto slabiji start ali dosta dobri rezultati poslednjih mesec dana, 5-4-5 i 19 bodova sto je jako dobro. Solidna ekipa, ali i dalje nedovoljno jaka da odoli top 5 timovima lige.      
    • Listam ponudu za danas i nađem jedan odlićan par koji sam odma odigrao  ( po meni zicer dana ) Cibalia- Hajduk 2  1,65   f+2 2,70 Utakmica Cibalije i Hajduka . Cibalija se nalazi na zadnjem 10 mjestu a Hajduk na 3 , razlika gotovo 25 bodova na tablici , U Cibaliji su gotovo sigurni da sljedeće godine odlaze u drugi rang jer  realno nemaju tu kvalitetu za prvu ligu. Upisali su 4 poraza za redom a u posljednjih 9 utakmica 4 poraza 4 remija i tek 1 pobjedu i to nad slabašnim Splitom . U Hajduk je došao novi trener Carrrilo i ovo će mu biti prva utakmica na klupi Hajduka pa pretpostavljam da je to razlog povišene kvote na goste jel bi realna trebala biti oko 1.30-1.40.  Prvu tekmu ove sezone Hajduk je doma dobio Cibaliu sa visokih 6:1 a razlika u kvaliteti momčadi je ogromna , Hajdukova prema transfermarketu vrijedi 25 mil dok Cibalijina tek 2 mil . Također treba spomenuti da Cibalijini igrači imaju problem sa upravom oko plaća te je opčenito loša atmosfera u klubu Sve mi miriše na dvojku . čak bi lagano mogao i hendikep ovdje 
    • Kako sam i najavio evo obavijesti za sve članove da si danas provjere unibet račun, a onima koji ga još nisu otvorili da to i naprave. UNIBET ADVENT KALENDAR Očekujem da će do Božića, kao i prijašnjih godina, jedan dan davati jako dobar bonus na depozit za klađenje, tako da imajte spremne novce, a vjerujem da će biti i još par sličnih promocija sa besplatnih okladama kao danas. Danas daju besplatnu live okladu od 10€ Evo detalja i pravila Upute i pravila bonusa:                                                      
    • Ispratio. Svaki dan jedan ovakav i meni dosta Sutra moramo nešto iskopati. 
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza