Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

16.11.2009. Ponedjeljak (Listić dana)

Recommended Posts

Evo još jedan napadački za danas ;D

NHL:

Boston Bruins - NY Islandersi   t1   2,50

Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers   1   2,00

Philadelphia Flyers - New Jersey Devils   X   3,90

Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks   1   2,00

Phoenix Coyotes - Tampa Bay Lightening   X=6   1   1,75

Uplaćeno u Hrvatskoj Lutriji, na uloženih 5kn dobitak 324,87kn......pa da vidimo jel imma sreće (jučer sam pogodio 50% parova na listiću, danas to sigurno ne mogu napravit ;D)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Danas je ponuda fantastična a nadam se da ćemo je dobro i proanalizirati. Moj fokus će biti na Premier League i Budesligu, iako ima i puno zanimljivih kup utakmica. Dugo nije bilo ovoliko favorita sa malim koeficijentima u jednom kolu u Premier League i biti će zanimljivo vidjeti hoće li sve biti prema očekivanjima ili će negdje biti i veliko iznenađenje. Naime, imamo čak četiri utakmice gdje su koeficijenti oko 1,20: Swansea - Manchester City Liverpool - WBA Man.Utd. - Bournemouth Tottenham - Brighton Kolo bez derbija i kolo u kojem se vodeće ekipe susreću sa onima koji se bore za opstanak. Na prvu, sve bi trebalo biti jasno ali to je engleska Premier League gdje rijetko svatko svakoga može pobijediti. Nakon kiksa Liverpoola u gradskom derbiju protiv Evertona vjerujem da će biti motivirani upisati 3 boda a razlika u kvaliteti i igri ove sezone je više nego očita. Morinhove trupe bi trebale iskaliti bijes zbog poraza od gradskog rivala u prošlom kolu protiv Bournemoutha. Više informacija o utakmicama kroz dan, a pozivam i druge članove da pridonesu svojim mišljenjima i informacija kako bi dobro probrali parove  
    • KESAAAA ! BURNLEY ODRADIO POSA
    • Bradley ima gripu, ujutro propustio trening te ce vjv nastupit, ali ovisi kakav ce bit. Ja sam uzeo under 16.5 u bet365 Cash outo sam stoga ovaj hendikep Detroita i uplatio ih samo cistu jedinicu u doubleu sa under 207 mavsa I spursa. Takoder ukoliko Embiid nastupi, a trebao bi, Simmons mi je under 18.5 jer rijetko prebaci ovakvu granicu dok je Phila kompletna.
    • Moguće da će sami ispraviti ali najbolje da ih kontaktiraš na chatu i pošalješ im link službene stranice.
  • Bet365

• Teme