Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Razor

Pitanja - Online Kladionica

78 objava u ovoj temi

Da li neko zna nesto vise o ovoj kladionici.... Goksime javi se....

Na koji nacin i kada mogu dici novac koji sam zaradio preko bonusa!!

Maksimalni limit za korištenje bonusa je do 50€...:D

No međutim kako sam pogodio prelaz ostalo mi 100€ negdje i sada me traži uplatu 50€ da bi dobio sve ostalo, no međutim pokušavam istražiti te se nadam da će mi Goksim moći pomoći u tome...čim nešto saznam...javim...uglavnom da znate do 50€ maksimalno možete dobiti sa tim bonusom...

Da li neko zna nesto vise o ovoj kladionici.... Goksime javi se....

Na koji nacin i kada mogu dici novac koji sam zaradio preko bonusa!!

Maksimalni limit za korištenje bonusa je do 50€...:D

No međutim kako sam pogodio prelaz ostalo mi 100€ negdje i sada me traži uplatu 50€ da bi dobio sve ostalo, no međutim pokušavam istražiti te se nadam da će mi Goksim moći pomoći u tome...čim nešto saznam...javim...uglavnom da znate do 50€ maksimalno možete dobiti sa tim bonusom...

Nemam apsolutno nikakvih iskustva sa navedenom kladionicom koja je relativno nova na tržištu. Također, izuzetno sam skeptičan prema tim "kladionicama" koje daju bonuse bez depozita i sl... Možda među takvim kladionicama ima i poštenih i korektnih, međutim s obzirom da nisu renomirane te da se barem jedna takva kladionicama pojavi svakih par tjedana, nebi takvim kladionciama povjeravao svoje novce, jer osim brige dali će proci listić, imao bi i brigu dali ću biti isplacen i sl.

U svakom slučaju sretno svima oko isplata i svega, ali moja preporuka je da si otvorite račun na nekoj od top10 online kladionicama, gdje je i korisnička podrška i sve znatno bolje riješeno...

Pozdrav,zanima me na koju od online kladionica mogu uplaćivati budem paysafecarda,iz Hrvatske sam..a neke kladionice to ograničavaju na pojedine zemlje tako da bi mi dobro došla informacija.hvala i pozz.

Pozdrav,zanima me na koju od online kladionica mogu uplaćivati budem paysafecarda,iz Hrvatske sam..a neke kladionice to ograničavaju na pojedine zemlje tako da bi mi dobro došla informacija.hvala i pozz

Gotovo sve kladionice koje možete naći na portalu SvijetKladjenja nude kao način uplate paysafecards, a više o online klađenju saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/

Moja preporuka jesu bet365 i bet-at-home kladionica koja daje i bonus od 100€, a evo i printscreenova da kao način uplate nude paysafecards...

OFyc4cr.png

8LpwgkB.png

Pozdrav, zna li netko kako isplatiti novac sa bet at home kladionice a da nije putem skrilla i da ne bude kažnjivo u Hrvatskoj? Probao sam putem skrilla koji koristim ali su mi rekli da se taj skrill koristi za neki drugi račun na bet at home kladionici, iako mi nije jasno kako jer je to moj skrill račun...

Sada tražim neki drugi način za isplatu pa ako netko zna pomozite...

imam otvoren racun na bet365 i izvrsio sam solidan broj uplata i isplata, ali direktno prek kartice od tekuceg...

Medutim, procitao sam zadnjih par tjedana sasvim dovoljno o porezni i kaznama u vezi kladenja, pa cu se prebacit prek neceg na neteller ili skril..  Mada sam i o tome citao da nije bas sigurno, kaj se tice porezne... 

imam otvoren racun na bet365 i izvrsio sam solidan broj uplata i isplata, ali direktno prek kartice od tekuceg...

Medutim, procitao sam zadnjih par tjedana sasvim dovoljno o porezni i kaznama u vezi kladenja, pa cu se prebacit prek neceg na neteller ili skril..  Mada sam i o tome citao da nije bas sigurno, kaj se tice porezne... 

Skrill ili paysafe card su sigurni. Paysafecard pogotovo iako ja puno više koristim skrill sa kojim također nebi smjelo biti problema.

Za payasafecard kupiš cashom bon od npr. 500kn na kiosku, odeš na web stranicu bet365 i uneseš kod bona. 

Pozdrav ekipi!

evo baš čitam malo pitanja i komentare ovdje, pa sam otišao potražiti i članak o kaznama za klađenje na online kladionicama, i kao šta je jedan član već napisao, ni meni nije baš sve jedno, a do sad sam novac uplaćivao samo putem svojih kartica. Imam otvoren i skryll račun, ali nisam ga toliko koristio, jer mi je putem kartice bilo lakše. Ali sad po novome definitivno se prebacujem na skryll ili neteller. Kakva su iskustva s podizanjem novca, milsim pritom, novac s kladionice prebacivanje na skryll ili neteller i onda s njih na tekući, devizni,... Imate iskustva? Dali postoje kakvi problemi?

Pozdrav ekipi!

evo baš čitam malo pitanja i komentare ovdje, pa sam otišao potražiti i članak o kaznama za klađenje na online kladionicama, i kao šta je jedan član već napisao, ni meni nije baš sve jedno, a do sad sam novac uplaćivao samo putem svojih kartica. Imam otvoren i skryll račun, ali nisam ga toliko koristio, jer mi je putem kartice bilo lakše. Ali sad po novome definitivno se prebacujem na skryll ili neteller. Kakva su iskustva s podizanjem novca, milsim pritom, novac s kladionice prebacivanje na skryll ili neteller i onda s njih na tekući, devizni,... Imate iskustva? Dali postoje kakvi problemi?

Skrill je daleko najbolje opcija.

Možeš si naručiti skrill vip karticu koju dobiješ na kućnu adresu, i onda njome plačati umjesto cashom. Dakle npr. možeš isplatiti 200eura na skrill (sa kladionice) i nemati potrebe to prebacivati na banku, već kad kupuješ hranu, kupuješ benzin, plaćaš cugu i sl. samo provučeš karticu i iznos ti se skida sa skrill računa.

Druga opcija je raditi isplatu sa skrilla na banku gdje je uplatitelj skrill te također nebi trebalo biti problema. Mislim da 90% ljudi koji se klade online tako i rade. 

Naravno tu su i paysafecard kartice sa kojima je uplata isto jednostavna a i neteller.

Nadam se da sam pomogao ;)

Ekipa moze mala pomoc!

Nigdje ne vidim uplatu na Unibetu putem paysafecarda

Kaj ga nemaju ili sam corav?

Hvala na odgovoru!

Nema je! Ukinuli za Hrvatsku.

Imaš dvije opcije:

1. kartica (mislim da uplata ne bi trebala biti problem što se tiče porezne), kartice od skrilla i netellera ti neće priznati

2. Entropay (provizija 5%)

Ili otvori account na 888sport, ponuda je identična kao kod Unibeta, te oni omogučuju uplatu putem Skrilla, Netellera, Paysafecarda :)

kladaric_ likes this

Nema je! Ukinuli za Hrvatsku.

Imaš dvije opcije:

1. kartica (mislim da uplata ne bi trebala biti problem što se tiče porezne), kartice od skrilla i netellera ti neće priznati

2. Entropay (provizija 5%)

Sad sam nasao na forumu bas unibet pa sam procitao i skuzio da su maknuli!

Sve u svemu hvala ti!

Sad sam nasao na forumu bas unibet pa sam procitao i skuzio da su maknuli!

Sve u svemu hvala ti!

Creativebet je već odgovorio.

Najpametnije ti je otvoriti 888sport račun. Ponuda i sve je apsolutno identično, već je bilo govora o tome, a za hrvate je puno jednostavnije raditi uplate i isplate jer unibet nema sve mogućnosti za nove račune. 

Unibet/888sport je dobar za specijalne oklade (posjed lopte, broj udaraca u okvir i sl.), kartone te klizne granice za zbroj poena u košarci i drugim sportovima.

Ev da se nadovezem na ovaj porez, znaci ak si ne prebacujete preko 10 000 kn nema problema jer financijska kontrola gleda samo iznose preko 10 tisuca ak se stavljaju na karticu. Drugim rijecima ak vas ima velikih kladionicara kontrolirajte si isplate do iznosa 10 000.

Pozdrav

Goksim likes this

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Surebet, preko 8 % zarade:

PAOK - KErkyra, PAOK prvo pol -1.5 @2.08 unibet
      PAOK - KErkyra, Kerkyra prvo pol +1.5 @226 Marathon
    • Thiem - Nadal 2 @1.30 Vratio se Nadal na sljaku u fenomenalnom izdanju, brise pod sa svima i tesko je uzeti i set kad igra ovakvu igru. Thiem isto dosta dobar u ovom mesecu, juce se malo mucio protiv Murraya koji je bio katastrofalan. Gledao sam mec, Murray je ceo mec forsirao neke nerezonske dropshotove od kojih su jedva nekoliko uspeli. Pisam sam da i Thiem ima kompleks kad igra sa najvecim igracima, sto je donekle normalno jer svi imaju taj pritisak kad igraju recimo protiv Nadala na sljaci u ovakvoj formi.
      AKo je juce MUrray uspeo uzeti set u onakvom izdanju, mislim da bi Nadal danas ovde morao do pobede pred svojom publikom.
      Hoffeneheim - Frankfurt, Hoffenheim uzima jedno pol @1.31  Hoffenheim odlican ove sezone, srusili su i Bayern Munchen kod kuce. Dortmund je juce kiksnuo pa bi pobedom ovde otisli na trece mesto koje diretkno vodi u LS sledece sezone. Frankfurt matematicki moze do mesta koja vode u LE ali je tesko reci jer je konkurencija za ta 3 mesta izmedju 7 tima. Pritom slabi su kao gosti dok je Hoffenheim besprekoran kod kuce te jos ne zna za poraz.     
    • Čak bi se i slozio...poslije zadnje tekme protiv Lokomotive 0:1 (93. min) skoro je trener Istre dobio otkaz radi neposlusanja vlasnika. Izgubili su, a nisu igrali mladi. Igrali su odlicno, osigurali opstanak i vlasnici su zapovijedili filozofiju pomlađivanja kadra, dakle da isproba mlade snage posto su sigurni. Tako da danas ocekujem barem 3,4 mladica.  Ono sto je otezavajuce jest teren u Istri koji je blago receno katastrofalan. Ali mozemo ocekivat dvije napadacke momcadi.
    • Istra-Hajduk over 2,5 2.23 pinnacle Moram iskoristiti ovu kvotu. Ni jedni ni drugi nemaju neku obranu, Hajduk je raspolozen napadacki, u zadnje tri utakmice dali 10 golova. U medjusobnim cesto idu u overe, prije 2 mjeseca bilo 4:0.  
    • Finale Lige Prvaka (Rim) u odbojci:  Perugia (Ita) - Zenit Kazan (Rus) 2 (1.30) Zicer dana, nepobijedivi Zenit igra protiv izmorenih italijana koji su sinoc u polufinalu jedva u pet setova dobili Lube (Ita). Ocekujem dobar mec, ne toliko lagan, ali pobjeda Zenita je sigurna. Vjerujem da ce odbraniti titulu. Sretno!
    • Nedelja 30.4. – Listić dana
      Nedelja 30.4. – Listić dana
    • Listić dana – subota, 28. travanj
      Listić dana – subota, 28. travanj
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
  • Bet365

• Teme

• Pogledajte listu pet najplaćenijih odbrambenih igrača Premier lige
      Pogledajte listu pet najplaćenijih odbrambenih igrača Premier lige
    • Šok na Otoku: Igrač Citya u Unitedu
      Šok na Otoku: Igrač Citya u Unitedu
    • Igrač Chelsea pojačava United
      Igrač Chelsea pojačava United
    • Statistika otkrila tko je najbolji dribler u La Ligi: Veliko iznenađenje i nada svog kluba
      Statistika otkrila tko je najbolji dribler u La Ligi: Veliko iznenađenje i nada svog kluba
    • Što je Buffon obećao suigračima da će uraditi, ukoliko ne primi gol protiv Barcelone: Da li je ovo bilo pametno od Talijana?
      Što je Buffon obećao suigračima da će uraditi, ukoliko ne primi gol protiv Barcelone: Da li je ovo bilo pametno od Talijana?
    • Pogledajte kakav režim ishrane ima novi svjetski šampion Anthony Joshua
      Pogledajte kakav režim ishrane ima novi svjetski šampion Anthony Joshua
    • Prije dvije godine stigao u Real Madrid poređen sa Lionel Messijem, a sada igra 100 minuta u mjesec dana
      Prije dvije godine stigao u Real Madrid poređen sa Lionel Messijem, a sada igra 100 minuta u mjesec dana
    • Mourinho priznao: U velikim smo problemima
      Mourinho priznao: U velikim smo problemima
    • Na internetu su se pojavile slike Messijevog “dvojnika” iz Irana, koji nevjerojatno liči Barceloninom nogometašu
      Na internetu su se pojavile slike Messijevog “dvojnika” iz Irana, koji nevjerojatno liči Barceloninom nogometašu
    • Sunderland na korak od ispadanja iz Premiershipa nakon poraza od Bournemoutha
      Sunderland na korak od ispadanja iz Premiershipa nakon poraza od Bournemoutha
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE