Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

23.11.2009. Ponedjeljak - Live

Recommended Posts

Evo 2:0

2 gola u samo 3 min... izgleda da bi to moglo zavrsit sa hendiem ak ne i duplim kak su krenuli

eeeeeeee odlično!!!

Imam hendikep po 4,33, a i još neke razrade :))

i rez 4:0 (tečaj je bio 50, a odigrao sam i točan rez na pol. 2:0 tečaj

13,00) ulozi su bili, nažalost, simbolicni...

Dali regularan gol za 3:0 i suci poništili zbog nepostojeceg zaleđa... i sad 2:1....

a imam poluvrijeme 2:0 (koef. 13,00) i prime gol 2 min prije kraja poluvremena... >:( >:( >:( >:( >:(

ah šteta...po kretanju rezultata mislim da bi Sigma trebala dobiti bez problema do kraja....kakva su razmišljanja onih koji prate i gledaju tekmu uživo??

ja sam htio odigrat hendi 0:1 i odigrao sam, ali sam stavio 1, a trebao sam 2 jel tak?

Dobro si odigrao  ;D

Dakle u startu ti je 0:1 rezultat i sada dodaj tome trenutni rez. 6:2 i to je 6:2 + 0:1 dakle 6:3. Dakle hendi tip 1 je dobitan  ;D

Sign in to follow this  

• Koln-Bremen preko 3.5 kartona,1.70 koef. Marseille-PSG preko 3.5 kartona,1.70 koef. SS -Dvoboj predzadnjega i zadnjega na tablici,tako da mi je to automatski predznak za over kartona.Ne znam puno o ekipama ,pa necu ni pametovati,ovo sam cisto radi suca i stanja na tablici odigrao. Sudi Robert Kampka,sudac koji je ove sezone u svim njemackim natjecanjima sudio 6 utakmica i u svih 6 je isao preko ove granice od 3.5.Evo mu brojki:8 i 1 crveni,4,5,7,8,4... http://us.soccerway.com/referees/robert-kampka/56440/matches/ -Veliki francuski derbi u kojem PSG ulazi kao apsolutni favorit,no igra se kod Marseillea i sigurno ce i oni biti ekstra motivirani,tako da mozemo ocekivati  jednu veoma zanimljivu utakmicu.Marseille je najgrublja ekipa Ligue 1,u prosjeku dobijaju 3.44 zua po utakmici,a danas im u goster stizu Neymar,Cavani i Mbappe,rastrcani trio koji su u stanju u bilo kojem trenu iznuditi zuti karton, s obzirom na tesku artiljeriju mesara u Marseilleu tako nesto ocekujem i danas.Naravno i PSG ima svoje grubijane poput Silve,Verattija pa cak i Neymara tako da i oni imaju sta ponuditi. Utakmicu sudi Ruddy Buquet,nama veoma poznati sudac,ove sezone ovu granicu je presao 9 od 10 puta,tako da vjerujem da ce i ovaj puta preci. http://int.soccerway.com/referees/ruddy-buquet/52844/matches/
    • Goran Dragić 19,5 over @1,72 bet365 3/10 Whiteside je večeras out a Waiters ima problema sa člankom koji će vjerovatno uskoro i operisati, u prošlom meču ga je izvrnuo čak tri puta i kaže da ima dosta problema sa bolovima. Goran nakon odličnog Eurobasketa je nastavio sa dobrim igrama i ubacio 17Pts @Magic , tada je uzeo 19 šuteva u 31 minutu provedenom na terenu i večeras očekujem da bude prvi scorer Heat-a i ovih 20Pts ne bi trebalo biti problem. Pacersi su u zadnja dva meča primili 94 pts od protivničkih backcourt-a (Russell 30 Lin 18 / McCollum 28 Lillard 18). Ostale kladionice ga drže na granici 21,5 (unibet,Wwin,Tonybet).
      Laganiji ulog jer je početak sezone ali mislim da ovo lagano prolazi. Sretno ko prati.
    • koja luda završnica i koji wiin!!!  da je Bebek sudia bilo bi 18 kartona haha
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme