Jump to content
Sign in to follow this  
Sreten

Utorak, 24.11.2009. (Listić dana)

Recommended Posts

Rubin - Dinamo ....1x

Federer - Murray....2

-Po meni danas najizgledniji par. Murray je jedan od rijetkih tenisača koji se moze pohvaliti pozitivnim skoeom protiv švicarca.

Igra se u Londonu, tvrda podloga i 20 000 britanaca na strani Murraya...Federer se vratio na tour upravo u Londonu nakon dužeg izbivanja zbog rođenja blizanki...sigurno je bio totalno out od tenisa i to se u meču se Verdascom itekako vidjelo. Međutim Verdasco nije imao na kraju dovoljno snage da ga dokrajči, što će Murray znati iskoristiti....Koeficijet  odličan, omjer 7-3 za britanca..

go,gog,go murray...

Za Rubin 1X hmm mozda bolje da odigras liverpool 2 il tak nesto? To je sam moj prijateljski savjet  ;) Jer znam kak sam ja prije tak npr. mislim Rubin ce dobit al ajd 1x za svaki slucaj i to je velika pogreska, prvo igram dvoznak za jako mal koef, drugo ni to nije toliko sigurno kad su moca sva tri znaka i cesto zavrsi bas na trecem i obori me.

Murray-a apsolutno podrzavam. Evo vidim i koef pada na njega.

Rubin - Dinamo ....1x

Federer - Murray....2

-Po meni danas najizgledniji par. Murray je jedan od rijetkih tenisača koji se moze pohvaliti pozitivnim skoeom protiv švicarca.

Igra se u Londonu, tvrda podloga i 20 000 britanaca na strani Murraya...Federer se vratio na tour upravo u Londonu nakon dužeg izbivanja zbog rođenja blizanki...sigurno je bio totalno out od tenisa i to se u meču se Verdascom itekako vidjelo. Međutim Verdasco nije imao na kraju dovoljno snage da ga dokrajči, što će Murray znati iskoristiti....Koeficijet  odličan, omjer 7-3 za britanca..

go,gog,go murray...

Za Rubin 1X hmm mozda bolje da odigras liverpool 2 il tak nesto? To je sam moj prijateljski savjet  ;) Jer znam kak sam ja prije tak npr. mislim Rubin ce dobit al ajd 1x za svaki slucaj i to je velika pogreska, prvo igram dvoznak za jako mal koef, drugo ni to nije toliko sigurno kad su moca sva tri znaka i cesto zavrsi bas na trecem i obori me.

Murray-a apsolutno podrzavam. Evo vidim i koef pada na njega.

Ma vidim sad i ja to....jebiga valjda necu pasti u 6 sati...grrrrr

Sto se tiče Murraya po meni je on veliki favorit...i mislim da bi mogao dobiti ovo u dva seta...

ali Fedex je Fedex ....go,go,go Andy

Još cekam do zadnjeg da vidim dali igraju messi i ibrahimović, ako se potvrdi da neigraju igram singl x2

Možda bi bilo zgodno odigrat ovo:

2rr3s55.jpg

Neznam jel ima to na online kladionicama i dali je tako velik koeficjent na Inter (u slučaju nerješenog dobiješ ulog nazad)

Ja bi pohvalio sve koji su se danas raspisali jer smo napokon poštenije "analizirali" ponudu i završili na gotovo tri stranice na forumu uz preko 300 posjeta za sada. Nadam se da će analize biti uspješne i da ćemo i u narednim danima biit ovako raspisani ;)

Meni je za sada sretno prošao Del Potro, a i Enise-Csuase 74-73... Najbitniji bet danas su mi kartoni kod Barcelone, a također sam našao jedan VB za sutra pa da podijelim, aiko nisam previše siguran za to ponajviše zobgo važnosti utakmice...

Unibet:

Milan - Marseille 50,5 kaznenih bodova - manje 2,10

Sudi sudac koji nije među onima koji se razmahuje kartonima, driugdje je granica 4,5 i koef. 1,85 na manje...

Daj nek mi neko posalje malo opsirnije nesto o tom Unibetu....odakle vadite te oklade na kartone...i tako to...

PS: Mrzim se danas, izbjego sam barcelonu i zajebo sa Slaven Belupom....tući ću se...

nek neko posta dva zicera sljedećih dana jer sam demoraliziran....

ev ja cu pokusat danas ovako:

Leeds - Leyton 1 :)

Slaven B. - Varteks 1 ???

Fiorentina - Lyon 1 :)

Debrecen - Liverpool 2 :D

Sarpsborg - Frisk Asker 1 ;D

Valerenga - Stjernen 1 ;D

kvota : 9,63

ee ovdje ima jedan uljez posto ja redovno masim po jednu...pa pomozite komentirajte sta da izbacim ili pak ubacim slobodnoo ;D ;D

eevo ljudi kao i sto sam vam rekaoo ovako sam i odigraoo ii evv desilo mi se opettttttt  ta jednaaa opettt  >:( >:( >:( >:(....pa neznam tacno visee kako dase rijesimmm ovogaa svegaa......

ee ovdje ima jedan uljez posto ja redovno masim po jednu...pa pomozite komentirajte sta da izbacim ili pak ubacim slobodnoo ;D ;D

eevo ljudi kao i sto sam vam rekaoo ovako sam i odigraoo ii evv desilo mi se opettttttt  ta jednaaa opettt  >:( >:( >:( >:(....pa neznam tacno visee kako dase rijesimmm ovogaa svegaa......

jesi razmisljao da igras manje parova...6 parova je previse..

ako si primjetio ljudi koji dobijaju na ovom forumu igraju 2-3 para....

Daj nek mi neko posalje malo opsirnije nesto o tom Unibetu....odakle vadite te oklade na kartone...i tako to...

PS: Mrzim se danas, izbjego sam barcelonu i zajebo sa Slaven Belupom....tući ću se...

nek neko posta dva zicera sljedećih dana jer sam demoraliziran....

Više o Unibetu imaš na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/unibet/.

Ukratko... jedna od najboljih online kladionica sa zanimljivim razradama koje druge kladionice nemaju, u danima lige prvaka, i kada se igraju veliki derbiji. Tipa broj kartona, kornera, broj udaraca u okvir gola i sl...  8)

A stvarno šteta. A ajde, kada prođe crna serija onda pocneš pogađati. Ja sam do prije par dana ima sličan problem i gotovo dva mjeseca sam konstantno padao na jednom, i to zadnjem paru. Sada je malo bolja situacija...

Meni je Leeds na prvi pogled bio škakljiv, a i Sarpsborg, ali nisma se dovoljno informirao o tekmama da ti išta sugeriram...

A stvarno šteta. A ajde, kada prođe crna serija onda pocneš pogađati. Ja sam do prije par dana ima sličan problem i gotovo dva mjeseca sam konstantno padao na jednom, i to zadnjem paru. Sada je malo bolja situacija...

Meni je Leeds na prvi pogled bio škakljiv, a i Sarpsborg, ali nisma se dovoljno informirao o tekmama da ti išta sugeriram...

Taj Slaven je stvarno gad...:)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Slozio bih se s @CrneKese i @jere koji su dali dva zanimljiva para.Buduci da su ih oni izanalizirali ja cu kratke crtice napisati: Alaves-Eibar preko 5.5 kartona Dortmund-Schalke preko 4.5 kartona 1-mali baskijski derbi,momcadi pri dnu,Alaves strasno gruba ekipa te su to sve atributi koji pridonose overu. 2-derbi Ruhra,po rivalitetu najveći u Njemackoj,forme ekipa govori nam da ce utakmica biti neizvjesna ,sudi Aytekin koji je u formi i nemam sta dodati.
    • gleda utakmicu West Ham - Leicester da skratim ne pišem puno, da igraju Dinamo/Hajduk - Zvezda/Partizan i da je granica 3.5 igra bi under.
    • čestitke svima koji su ispratili ovaj zicer hard core na St. Etienne - Strasbourg
    • DUGOPOLJE - SESVETE Dugopolje je najtvrđa ekipa 2.HNL. Na domaćem terenu su u 9 utakmica primili samo 3 gola. Gostovali su redom Gorica, Dinamo II, Hajduk II. Od njih trojice 2 gola. Sada igraju protiv Sesveta koji su ove sezone opasni jedino iz prekida zahvaljujući Topiću koji ima jako dobre rezultate iz slobodnjaka. Najbolji napadač im je nekad velika nada Mamut koji je u 11 utakmica zabio samo 4 gola, isto kao i Topić. Da u ponudi postoji da Sesvete neće dati gola odmah bi to odigra, pošto nema igram jako na manje od 2.5
      Dugopolje na domaćem terenu u 9 utakmica nije bilo pređena ova granica. Sesvete u gostima od 8 susreta samo 2 puta prijeđena ta granica. Valja napomenuti da za sutra zovu buru, ako do bure dođe i slabe Sesvete će se smrznit neće znat kako se zovu.  Igram dvije opcije za ovaj susret, prva je manje od 2.5 gola po vrhunskih 1.67 što mi je ujednino i MAX BET!
      Druga opcija Dugopolje dobiva po 1.80

• Bet365

• Teme