Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
d_eye.dee

24.11.2009. utorak - live

15 objava u ovoj temi

Rubin - Dynamo nakon 45 minuta 0:0

HT 0:0

-bilo je sve zajedno 17 prekršaja i samo jedan žuti karton u prvom poluvremenu (Ševčenko) nadam se da će još 3 komada biti u drugom da pogodim ovaj par...

61. minuta trenutno je podjeljeno 3 žuta kartona.......valjda će biti još jedan u zadnjih pola sata.... ;)

naravno da u zadnjih pola sata niej bilo kartona!!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

BArca na poluvremenu 1 žuti, dakle u 2.pol. mi treba još jedan... a valjda će ga dobiti iako kako Inter igra nisam previše siguran da će biti puno situacija za žuti...

2 žuta, 50'minuta  ;D ;D ;D ;D ;D

BArca na poluvremenu 1 žuti, dakle u 2.pol. mi treba još jedan... a valjda će ga dobiti iako kako Inter igra nisam previše siguran da će biti puno situacija za žuti...

2 žuta, 50'minuta  ;D ;D ;D ;D ;D

Hmm nije im to prva ovakva ponuda (unibetu) ak se ne varam. Cudno mi da je toliki koef (1,6!) na tak mali prag. Super si to odigro  ;)

Ja ludim lagano, imam na Barca - Inter manje od 4 gola, a vec su 2 pala, pa valjd ce se sad smirit  ::)

Liverpool vodi, to je dobro.

Fio - Lyon pala 3 zuta, smiju jos 2, hmm moguce da cu pogodit al bas na granici  ;D

Zasad mi je dobro i za double i za triple

Ja čekam over Murray - Federer pa sad navijam za Federera 2.set...

To mi je i prijatelj igro, ja sam pak stavio cisto na Murraya. Nek nam je obojici sa srecom  :)

Sad sam pogledo sazetke Fiorentina - Lyon, Fiorentina unistila ove, ne znam sta su ovi s goal.com-a gledali  ???

Cekam 2 tripla ako murray dobije... i to istu tekmu  :-\

Na jednom Bordeaux - Juventus X2, a na drugom manje od 3 gola.

Uf... prošlo, ali knap... Igrao sam da će meč trajati više od 112,5 minuta. U 111 minuti je Federer imao meč loptu, ali je Murray vrhunski odigrao. Na kraju je meč trajao 117 minuta  ;D ;D ;D ;D ;D

Over mi je ovdje nekako bio najizgledniji, međutim očekivao sam da će Murray dobiti...

Uf... prošlo, ali knap... Igrao sam da će meč trajati više od 112,5 minuta. U 111 minuti je Federer imao meč loptu, ali je Murray vrhunski odigrao. Na kraju je meč trajao 117 minuta  ;D ;D ;D ;D ;D

Over mi je ovdje nekako bio najizgledniji, međutim očekivao sam da će Murray dobiti...

Haha ja mislio over u gemovima, pa di si to naso?

Nisam gledo prijenos meca pa ne znam sta se dogodilo al ubio ga Roger na kraju  :-X

Haha ja mislio over u gemovima, pa di si to naso?

Nisam gledo prijenos meca pa ne znam sta se dogodilo al ubio ga Roger na kraju  :-X

Ma na Unibetu... A igrao sam te minute već par puta i sjecam se prosle sezone da mi je falilo 12 sekundi za lijepi dobitak. Srecom pa to i danas nije bio slucaj, iako sam razmišljao da nisam trebao pametovati sa tim minutama nego igrati obican over, pogotovo kada je bio treci set i kada sam vidio da ce biti u minutu... NA kraju je dobro proslo, poslije stavim pod dobitne listice  ;)

Sign in to follow this  
Followers 0

• Live Stream

• Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
      Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
    • Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
      Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
    • Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
    • Najava: NBA All Star 2017
      Najava: NBA All Star 2017
    • Nedelja 19.02. – Listić dana
      Nedelja 19.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Patrice Evra otkrio šta je Sir Alex Ferguson radio nakon poraza od Liverpoola
      Patrice Evra otkrio šta je Sir Alex Ferguson radio nakon poraza od Liverpoola
    • SLUŽBENO: Schalke kompletirao transfer veznjaka Tottenham Hotspura
      SLUŽBENO: Schalke kompletirao transfer veznjaka Tottenham Hotspura
    • Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
      Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
    • Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
      Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
    • Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
      Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
    • Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
      Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
    • Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
      Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
    • Gary Medel poručio Alexisu Sanchezu da napusti Arsenal i pređe u Inter
      Gary Medel poručio Alexisu Sanchezu da napusti Arsenal i pređe u Inter
    • Šokantne vijesti sa otoka: Ranieri dobio otkaz samo devet mjeseci nakon osvajanja povijesne titule
      Šokantne vijesti sa otoka: Ranieri dobio otkaz samo devet mjeseci nakon osvajanja povijesne titule
    • Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
      Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE