Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Petak 27.11.2009. (Listic dana)

7 objava u ovoj temi

Jučer je bila slaba ponuda pa sam pauzirao, a danas ćiu odigrati više rekreativno. Sutra mislim odigrati malo ozbiljnije, ali o tome više popodne/sutra ujutro. Sutra je stvarno odlična ponuda a najviše me veseli što će se intenzivirati zbivanja u zimskim sportovima, pogotovo u ženskom skijanju i skijaškim skokovima. Vjerujem da se neki još sjecaju prošle sezone...

Danas:

SpartaRot-PSV Eindhoven 27.11. 20:45

briöi par 739 2 1,45

Medvescak(5,5)-EHC BW Linz 27.11. 17:30

briöi par 12594 više 1,50                      HRT2

GServet-SC Langnau Tig. 27.11. 19:45

briöi par 1385 1 1,45

HC Lugano-EHC Biel 27.11. 19:45

briöi par 1386 1 1,60 (Biel ima većih izostanaka u ekipi)

ulog: rekreativan...

+ možda dodam i Atlantu u NBA-u

NBA analize na http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,1127.msg6122.html#new

Autor analiza je Mrakar

Ja danas igram single...kud puklo da puklo...

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

- jučer isto tako u Forutni jedan par imao veliki pad kvote na X (češka prva liga hokej) i tekma zavšila sa 2:2...za ovu tekmu koef je u fortuni opet pao sa 4 i nešto na 2 i nešto (isto kao i jučer za onu tekmu českog prvenstva)....a ja ovo naravno idem odigrat u HL gdje koef još nije pao

...Sretno svima...

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

- jučer isto tako u Forutni jedan par imao veliki pad kvote na X (češka prva liga hokej) i tekma zavšila sa 2:2...za ovu tekmu koef je u fortuni opet pao sa 4 i nešto na 2 i nešto (isto kao i jučer za onu tekmu českog prvenstva)....a ja ovo naravno idem odigrat u HL gdje koef još nije pao

...Sretno svima...

bwin daje 4,60 za X, iako na netu od fortune i dalje stoji 4 i nešto za X, valjda nisu update-ali... Baš me zanima kako će završiti...

Pozdrav svima, evo moj 1. listić nadam se da će bit uspješan ;D

SpartaRot-PSV Eindhoven  2  1,45

Zicer dana, Sparta u zadnje vrijeme igra jako loše, PSV veliki favorit...

05B.Bystrica-Lip.Mikulaš  1  1,50

Bystrica 2. najbolji domaćin lige, u odličnoj formi 6 utakmica 6 pobjeda, nije ni Mikulaš u lošoj formi ali su jako loši  u gostima, 3. od nazad, teška utakmica ali vjerujem u pobjedu domaćina...

Bursaspor(2,5)-Galatasaray  2  1,65

Meni danas najdraži par, Bursaspor odličan ove sezone, igraju napadački nogomet, 4. su na tablici i u odličnoj formi. Galatasaray isto dobar, 2. su i također igraju napadački nogomet sa puno golova, mislim da večeras pred sigurno punim tribinama ne bi trebali doči u pitanje golovi...

DresdnEis-Wölfe Freiburg  1  1,50

Par odigran samo zbog statistike, Freiburg najgori gost lige, omjer 0-11, naravno morat će jednom i dobiti utakmicu ali nadam se da neće večeras ;D , na drugoj strani Dresden 3. domaćin lige, omjer 9-2 i u solidnoj formi, sve ukazuje na čistu 1...

Tečaj: 5,38

Sretno svima danas ;)

Sretno svima danas ;)

Dobrodošao na forum, i pohvale za prvi post. Nadam se da listic prolazi jer imamo par istih parova...

Također se nadam da će ti forum biti od koristi, te da ćeš i ti aktivno sudjelovati na forumu, te da će ti biti ugodno...  ;)

SpartaRot-PSV Eindhoven  2  1,45 2:3

Zicer dana, Sparta u zadnje vrijeme igra jako loše, PSV veliki favorit...

05B.Bystrica-Lip.Mikulaš  1  1,50 4:3

Bystrica 2. najbolji domaćin lige, u odličnoj formi 6 utakmica 6 pobjeda, nije ni Mikulaš u lošoj formi ali su jako loši  u gostima, 3. od nazad, teška utakmica ali vjerujem u pobjedu domaćina...

Bursaspor(2,5)-Galatasaray  2  1,65 1:0

Meni danas najdraži par, Bursaspor odličan ove sezone, igraju napadački nogomet, 4. su na tablici i u odličnoj formi. Galatasaray isto dobar, 2. su i također igraju napadački nogomet sa puno golova, mislim da večeras pred sigurno punim tribinama ne bi trebali doči u pitanje golovi...

DresdnEis-Wölfe Freiburg  1  1,50 7:1

Par odigran samo zbog statistike, Freiburg najgori gost lige, omjer 0-11, naravno morat će jednom i dobiti utakmicu ali nadam se da neće večeras ;D , na drugoj strani Dresden 3. domaćin lige, omjer 9-2 i u solidnoj formi, sve ukazuje na čistu 1...

Tečaj: 5,38

Sretno svima danas ;)

Šteta 1 par, bila je odlična utakmica ali jednostavno lopta nije htjela u gol  :'(

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

...Sretno svima...

Ah kakva šteta gol za 3:2 pao možda 5 min prije kraja....uglavnom nije prošlo...iako je vrlo lako moglo i proći...ne treba ici sa velikim ulozima na ovakve stvari (da se netko nebi zaletio)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Sve se više ljudi žale na njih. Da nemaju tako dobar live ne bi imali ni približno toliko igrača..
    • Zašto? Kakvu ti korist imaš od toga? I da to rade, boli te briga, zašto bi se uopće kladio na takvo nešto? Znači ti vidiš tekmu o kojoj ne znaš ništa i stavio bi over 2.5 jer je keof 1.50? Stvarno te ne kužim  Opusti se, kladi se na ono što znaš i to je to, oni neka rade što god žele, kao da je bitno. Budale će gubit novce i dobro  Pravi problem je ovaj što imaju dečki s kartonima, tu treba tražiti krivce, a ovo što ti pišeš su čiste pizdarije. Ti bi na sud s kladionicom, daj se uozbilji.
    • Samo da dodam i to da je ova druga kladionica navela da se o danasnjim utakmicama radi o utakmicama U18 iz Indije, tu su mozda napravili greske.   Da bih ubio sam sebe u pojam sa ovim, napravio sam korak dalje. Zabljezio sam obe utakmcie U18 i poslao upit na vise adresa u Indiji, pocek od njihovog fudbalskog saveza pa na jos neke adrese da mi daju podatke o ovim utakmicama. Vijdet cemo kakav ce odgovor doci. Ako dodje negativan odgovor, ozbiljno zamisljam jednu po jednu kladionicu hvatati i pokrenuti slucaj na sudu.
    • Bet iz dana u dan dokazuje krajnju neprofesionalnost... u najmanju ruku su se mogli ispricat igracima i dat void
    • Ovim sam se zabavio zadnjih dana i jos sam barem za 2 koraka blize cinjenici da sve sto sam napisao da je tacno i da sada da ako zelim i uz dosta tehnicke i pravne pomoci mogao bi se poceti ganjati sa pojedinim kladionicama cak i na sudu oko ovih slucajeva. Prije 10tak dana sam pratio dvije lansirane i po meni nepostojece prijateljske utakmice na online kladionici bet365. Pazite ovo, pocinju u isto vrijeme, samo kod njih nema nigdje drugo. Pokusavam naci bilo sta od ta 4 tima, ali nema nista naravno, cak ni  kada  u google upisete ime tog kluba. Utakmice krecu, postavljene kvote su takve da su oba domacina favoriti. Takodje kvote na over 2.5 na obe utakmice su oko 1.50. I takodje sve ostale oklade sto prate ta dva tecaja, dakle golovi u prvom pol, hendikepi, ko prvi da gol i slicno... I pratim sta se desava...NISTA....Do kraja NISTA...Jedno veliko NISTA..Obe utakmice su se zavrsile rezultatom 0-0 !!! Danas opet na jednoj drugoj kladionici pratim dvije slicne utakmice, po meni takodje nepostojece, samo su oni umjesto da su prijateljske naveli da se radi o nekoj ligi indije U18, mislim pazite, nikada nemaju utakmice U18 recimo iz neke normalne nogometne draze, a sada odjednom dolazi utakmice iz Indije U18...I naravno slican scenario...   O cemu se zapravo radi? Evo zapravo sta oni radie. Izmisle neku utakmicu i izmisle tecajeve i postave je iskljucivo na kladjenje uzivo (ne znam zasto, moze biti da im je tako lakse manipulisati ili da izbjegnu kontrole ili sl)...I onda prihvataju oklade...Na osnovu prikupjenih oklada odredjuju i tok utakmice i sam rezultat...Dakle onako kako njima odgovara..Da se vecina ljudi kladi na visoke kvote, recimo ako je over 2.5 tih 1.50 i da se sada vecina ljudi kladi na under 2.5 sa kvotama 2.50 i slicno, oni bi jednostavno objavili do kraja utakmice rezultat 2-1, 2-2 i slicno..dakle imali bi profit..No buduci da se vecina ljudi kladio realno, u ovom slucajevu recimo na favorita gdje je kvota 1.50 ili na over 2.5 gdje je kvota 1.5, onda oni naravno odrede da je krajnji rezultat 0-0, 1-1 ili slicno..   Dokazati nista ne mozes, jer kao sto rekoh o postavljenim timovima nema nikakvih tragova cak i ad postoje a kamo li da su oni igrali neku utakmicu tog dana...Dakle sa ovim se sluze pojedine kladionice i obratite paznju na ovo..A primjetim da je ovoga sve vise i vise...
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
    • Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera
    • Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti