Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Petak 27.11.2009. (Listic dana)

Recommended Posts

Jučer je bila slaba ponuda pa sam pauzirao, a danas ćiu odigrati više rekreativno. Sutra mislim odigrati malo ozbiljnije, ali o tome više popodne/sutra ujutro. Sutra je stvarno odlična ponuda a najviše me veseli što će se intenzivirati zbivanja u zimskim sportovima, pogotovo u ženskom skijanju i skijaškim skokovima. Vjerujem da se neki još sjecaju prošle sezone...

Danas:

SpartaRot-PSV Eindhoven 27.11. 20:45

briöi par 739 2 1,45

Medvescak(5,5)-EHC BW Linz 27.11. 17:30

briöi par 12594 više 1,50                      HRT2

GServet-SC Langnau Tig. 27.11. 19:45

briöi par 1385 1 1,45

HC Lugano-EHC Biel 27.11. 19:45

briöi par 1386 1 1,60 (Biel ima većih izostanaka u ekipi)

ulog: rekreativan...

+ možda dodam i Atlantu u NBA-u

NBA analize na http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,1127.msg6122.html#new

Autor analiza je Mrakar

Ja danas igram single...kud puklo da puklo...

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

- jučer isto tako u Forutni jedan par imao veliki pad kvote na X (češka prva liga hokej) i tekma zavšila sa 2:2...za ovu tekmu koef je u fortuni opet pao sa 4 i nešto na 2 i nešto (isto kao i jučer za onu tekmu českog prvenstva)....a ja ovo naravno idem odigrat u HL gdje koef još nije pao

...Sretno svima...

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

- jučer isto tako u Forutni jedan par imao veliki pad kvote na X (češka prva liga hokej) i tekma zavšila sa 2:2...za ovu tekmu koef je u fortuni opet pao sa 4 i nešto na 2 i nešto (isto kao i jučer za onu tekmu českog prvenstva)....a ja ovo naravno idem odigrat u HL gdje koef još nije pao

...Sretno svima...

bwin daje 4,60 za X, iako na netu od fortune i dalje stoji 4 i nešto za X, valjda nisu update-ali... Baš me zanima kako će završiti...

Pozdrav svima, evo moj 1. listić nadam se da će bit uspješan ;D

SpartaRot-PSV Eindhoven  2  1,45

Zicer dana, Sparta u zadnje vrijeme igra jako loše, PSV veliki favorit...

05B.Bystrica-Lip.Mikulaš  1  1,50

Bystrica 2. najbolji domaćin lige, u odličnoj formi 6 utakmica 6 pobjeda, nije ni Mikulaš u lošoj formi ali su jako loši  u gostima, 3. od nazad, teška utakmica ali vjerujem u pobjedu domaćina...

Bursaspor(2,5)-Galatasaray  2  1,65

Meni danas najdraži par, Bursaspor odličan ove sezone, igraju napadački nogomet, 4. su na tablici i u odličnoj formi. Galatasaray isto dobar, 2. su i također igraju napadački nogomet sa puno golova, mislim da večeras pred sigurno punim tribinama ne bi trebali doči u pitanje golovi...

DresdnEis-Wölfe Freiburg  1  1,50

Par odigran samo zbog statistike, Freiburg najgori gost lige, omjer 0-11, naravno morat će jednom i dobiti utakmicu ali nadam se da neće večeras ;D , na drugoj strani Dresden 3. domaćin lige, omjer 9-2 i u solidnoj formi, sve ukazuje na čistu 1...

Tečaj: 5,38

Sretno svima danas ;)

Sretno svima danas ;)

Dobrodošao na forum, i pohvale za prvi post. Nadam se da listic prolazi jer imamo par istih parova...

Također se nadam da će ti forum biti od koristi, te da ćeš i ti aktivno sudjelovati na forumu, te da će ti biti ugodno...  ;)

SpartaRot-PSV Eindhoven  2  1,45 2:3

Zicer dana, Sparta u zadnje vrijeme igra jako loše, PSV veliki favorit...

05B.Bystrica-Lip.Mikulaš  1  1,50 4:3

Bystrica 2. najbolji domaćin lige, u odličnoj formi 6 utakmica 6 pobjeda, nije ni Mikulaš u lošoj formi ali su jako loši  u gostima, 3. od nazad, teška utakmica ali vjerujem u pobjedu domaćina...

Bursaspor(2,5)-Galatasaray  2  1,65 1:0

Meni danas najdraži par, Bursaspor odličan ove sezone, igraju napadački nogomet, 4. su na tablici i u odličnoj formi. Galatasaray isto dobar, 2. su i također igraju napadački nogomet sa puno golova, mislim da večeras pred sigurno punim tribinama ne bi trebali doči u pitanje golovi...

DresdnEis-Wölfe Freiburg  1  1,50 7:1

Par odigran samo zbog statistike, Freiburg najgori gost lige, omjer 0-11, naravno morat će jednom i dobiti utakmicu ali nadam se da neće večeras ;D , na drugoj strani Dresden 3. domaćin lige, omjer 9-2 i u solidnoj formi, sve ukazuje na čistu 1...

Tečaj: 5,38

Sretno svima danas ;)

Šteta 1 par, bila je odlična utakmica ali jednostavno lopta nije htjela u gol  :'(

Švicarska 2. liga hokej:

Sierre - Visp   X   4,30

...Sretno svima...

Ah kakva šteta gol za 3:2 pao možda 5 min prije kraja....uglavnom nije prošlo...iako je vrlo lako moglo i proći...ne treba ici sa velikim ulozima na ovakve stvari (da se netko nebi zaletio)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Casper Ruud - Digeo Shwartzman // Pobjeda u setovim 0-2 bet365 - 1,72 Norvežanin Ruud je jedan od najperspektivnijih tenisera današnjice. Voli igrati na zemlji, omiljeni igrač mu je Nadal. Prvi nastu na Grand Salmu imao je u Australiji gdje je prošao preko kvalifikacija ali je poražen upravo od današnjeg protivnika sa kojim će ponovo odmjeriti snage, ovoga puta u Riu. "Mali Argentinac" je novi David Ferrer. Za njega ne postoji izgubljeni poen, puno trči, bori se, požrtvovan je. Nema dobar srevis zbog njegove visine (170 cm) ali to nadoknađuje sa ostralim prednostima u igri. Ove godine je već pobjedio Ruuda u Australiji, gdje je dogurao do 4. kola gdje je izbačen od Nadala. Pristup ovom meču će biti od krucijalne važnosti. Mislim da će ovdje Shwartzman krenuti maksimalno ozbiljno od samog starta te da neće prepustiti rivalu da osvoji set. Trenutno je bolji i ima mnogo više iskustva od Ruuda. Slavio je u Australiji 3:0 i mislim da i ovdje može slaviti bez izgubljenog seta. Sretno!  
    • FC Viitorul - FC Botosani // over 2,5 bet365 - 2,35 Velik koeficijent na tip koji je vrlo realan i izgledan. Susret dvije ekipe koje se direktno bore za ulazak u play off tako da remi nikome ne odgovara i obje ekipe će ići na pobjedu, što može dovesti do toga da gledamo efikasan meč. Botosani je nakon loše serije ispao sa pozicija koje vode u play off a sa porazom ili remijem u ovom meču šanse za play off bi se dodatno smanjile te bi zavisli od raspleta drugih utakmica. Viitorul je na 5. mjestu i sa pobjedom u ovom susretu bi osigurali mjesto u play offu, a sa remijem bi morali slaviti u zadnjem susretu protiv ekipa Iasi-a. Viitorul je ekipa koja uvijek igra napadački i to je filozofija ovog kluba već godinama.  Over 2.5, BTTS, ili pobjeda domaćina + over 2.5 ili BTTS + pobjeda domaćina su također moje preporuke. Sretno!
    • Wigan – Manchester City U osmini finala igra se naoko čisto formalni susret, sa izvjesnim ishodom, u kojem trećeligaš dočekuje najbolju momčad Premiershipa, Građane koji vode u poretku sa nevjerojatnih 16 bodova prednosti. Međutim, ovo je poseban meč, jer je riječ o “reprizi” jednog od legendarnih finala u povijesti najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu. Bilo je to, podsjetimo, 2013. godine, kad je City pod vodstvom Roberta Mancinija bio apsolutni favorit, Wigan je upravo ispadao iz Premiershipa, a onda šokirao svih na Wembleyu, trijumfirao 1:0 golom Watsona u 90. minuti. Nakon toga, sastali su se još dvaput: City se osvetio iste godine u Liga kupu, trijumfiravši sa čak 5:0, ali već 2014. godine Wigan ih je opet nadigrao i to na Etihadu, bilo je 2:1 za tadašnjeg drugoligaša, koji je definitivno postao crna mačka za njih! Sad je, jasno, slika još uvjerljivija na strani Cityja, koji dominira i u lovu je na čak 4 trofeja ove sezone, dok je Wigan u međuvremenu ispao u treći razred (ali je vodeći u poretku i ima dobru priliku vratiti se u Champoionship). Inače, u FA Kupu ove sezone dosad je Wigan preskočio 4 prepreke, počeo je sa nižerazrednim Flydeom, a onda srušio i dva premierligaša, Bournemoutha (2:2 u gostima, pa 3:0 doma u ponovljenom meču), a potom i West Ham sa 2:0 pred svojim navijačima! City je pak imao samo 2 meča dosad, sa 4:1 je pregazio Burnley na Etihadu, te slavio u Cardiffu sa 2:0, očito Guardiola želi uzeti sve trofeje! LAZIO – VERONA Lazio je, uz Atalantu, zaslužio najveće pohvale za neočekivano dobre rezultate ove sezone, Rimljani su u velikoj utrci sa susjedima iz Rome i Interom za dva preostala dva mjesta koja vode u Ligu prvaka. Mogli su i bolje kotirati, ali su u najvažnijem trenutku, kad su mogli učvrstiti 3. mjesto, upali u krizu: izgubili su kod Milana (1:2), kiksali u zadnjem nastupu doma, izgubivši od Genoe sa 1:2, a potom i teško stradali u Napulju (1:4) i skliznuli na 5. poziciju. Tako su potrošili svoj „kredit“ i ovaj meč apsolutno moraju dobiti kako bi nastavili put prema euro-eliti. Immobile i ostali svakako su za klasu, ako ne i više, nadmoćni spram gostiju. Verona se vratila u Serie A, ali očito nije izvukla pouke iz prošlih sezona i sad joj opasno prijeti ekspresni povratak u niži rang, nalazi se duboko u zoni ispadanja. Nade još ima, a da zaslužuju mjesto u najviše razredu pokazali su baš na nedavnom gostovanju kad su u Firenci trijumfirali sa 4:1. No, takve su predstave za njih više bile iznimka nego pravilo. Brojke: Lazio je dobio sva 4 posljednja obračuna sa Veronom, ove sezone su ih u gostima razbili sa 3:0 (Immobile 2, Marušić). Tondela – Sporting Sporting tijekom cijele sezone prati lidera Porta, imao je 14 pobjeda i 5 remija uoči meča kod susjednog Estorila kad je konačno imao priliku zasjesti na vrh barem privremeno, a onda se dogodila najgora utakmica sezone, te poraz “Lavova” (0:2). Potom su se iskupili i istim omjerom na svom Alvaladeu nadmašili Feirense,  ali mučili su se sve do 78. minute, kad je Wiliam Carvalho konačno probio goste, a Fredy Montero u finišu fiksirao konačni omjer. Tako je Sporting ostao u dramatičnoj trci koju vodi sa Portom (a tu su naravno i susjedi iz Benfice), a svaki novi posrtaj protiv autsajdera bi mogao imati fatalne posljedice za snove o tituli Tondela je već treću sezonu u eliti i to je kao pravi trofej za ovaj klub iz provincije. Kako stvari stoje i ovog puta će oni doći do svog cilja, jer su 23. etapu dočekali na 10. mjestu, sa 6 bodova više od zone ispadanja. Uz to je bitno ostali da su više bodova (14) osvojili vani nego doma (11), što svakako nije dobar podatak s obzirom da će ovaj meč igrati pred svojim navijačima. Tu su zaista ranjivi, čak 6 puta su poraženi u 11 nastupa. Brojke: Sporting je ove sezone dobio prvi međusobni meč doma sa 2:0, a i lani je slavio kod Tondele sa čak 4:1! Izvor: psk.hr
    • Lazio - Verona Malo žešća kriza definitivno je posjetila Lazio i rimska se momčad zasad ne može otrgnuti od nje. U posljednjih pet utakmica Lazio je izgubio čak četiri puta. Uhvatio je tek remi u domaćem Kupu na San Siru protiv Milana (0-0). Osim toga je tri puta gubio u prvenstvu (Milan 2-1, Genoa 2-1 i Napoli 4-1), a izgubio je i prije nekoliko dana u Bukureštu od Steaue (1-0) u prvoj utakmici osmine finala Europa lige. Prošli ponedjeljak nije bio sretan za Lazio jer je igrao na domaćem travnjaku protiv Genoe i posve neočekivano ostao bez i jednoga osvojenog boda. Ovaj ponedjeljak ipak će donijeti kraj te crne serije. Očekujemo slavlje Lazija prvenstveno zato jer će na suprotnoj strani stajati slaba, neaktivna i bezidejna Verona koja se nalazi na pretposljednjem mjestu ljestvice i kojoj itekako prijeti povratak u Serie B. U posljednjih sedam utakmica u prvenstvu Verona je izgubila čak šest puta! Samo je šokirala i pobijedila Fiorentinu u Firenci (4-1), no danas neće doći niti blizu tako velikog slavlja. U prvom dijelu sezone Lazio je u Veroni slavio 3-0. Rimljanima je potrebna jedna laka pobjeda, a očekujemo i da će je ostvariti. Tondela - Sporting L. Lisabonski Sporting u ponedjeljak odlazi kod Tondele i vjeruje da će se s tog gostovanja u 23. kolu portugalskog prvenstva vratiti sa sva tri boda. Razlika u kvaliteti je, dakako, ogromna između ova dva kluba, kao i dosadašnji bodovni ulov u sezoni (Sporting ima dvostruko više osvojenih bodova 53-25). I statistika Sportinga u gostima (šest pobjeda, tri remija i samo jedan poraz) je daleko bolja od onoga što Tondela čini na svom travnjaku (tri pobjede, dva remija i čak šest poraza). Rutinski je Sporting dobio prvi međusobni duel ova dva kluba, u Lisabonu je bilo 2-0, tako da ne treba previše filozofirati, već dati i na listiću podršku vrlo dobrom Sportingu. I forma Tondele ne nudi nekakvo iznenađenje u ovoj utakmici (tri poraza u posljednja četiri nastupa), dok je Sporting na zadovoljavajući način odradio svoje posljednje testove. Dobio je u prvenstvu Feirense 2-0, kao i Astanu u gostima (3-1) prije nekoliko dana u Europa ligi. Gornik Z. - Nieciecza  Ponedjeljak nam u poljskoj Ekstraklasi donosi utakmicu u Zabrzeu između Gornika i Nieciecze. Sve ono što je Gornik napravio ove sezone dovoljno je za vjerovanje u domaćina, ali nikako ne treba skrivati krizu u koju je upao taj klub, inače četvrti na ljestvici, i pitanje je može li se vratiti onom brzom ritmu s početka sezone kada je bio možda čak i najbolji sastav u Poljskoj. Prvi dio sezone Gornik je okončao s dva poraza u nizu, a potom je porazom otvorio i nastavak sezone (pad 4-2 kod Wisle Plock). Danas Gornik nema izbora i mora pobijediti ako barem djelomično želi vratiti mir u svoju svlačionicu. Suparnik je gotovo idealan za takvo što. Nieciecza je općenito slaba momčad ovog prvenstva, a pukotine u igri posebno se osjećaju u gostima gdje je Nieciecza dobila samo jednu utakmicu (uz tri remija i čak sedam poraza). Gornik je ovog suparnika dobio ove sezone i u gostima (2-1). Dobit će ga i na svom terenu. Gornik s 24 pogotka ima najbolji domaći napad lige. Izvor: lutrija.hr
    • Ovo su prosjeci kartona sudaca koji sude ove utakmice
  • Bet365

• Teme