Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Vagabundo

29.11.2009 Nedjelja Live

10 objava u ovoj temi

Bordeaux i Chelsea unistili protivnike svaki sa 0:3 u gostima  :D

Ovaj Real ne zna gol zabit to me brine... ak oba daju gol taman mi ostane Milan samo da kontriram.

Ajmo nek pocnu padat ti golovi!!!  ;D ;D

milan u zadnjim sekundama  :D

huntelar 93 min

E koji su to kreteni nemam rijeci...

Eto mene oborio Real daje gol samo  :(

Vratio sam ulog uzivo na bwinu odigro da oba nece dat kad sam vidio prvih 25 min utakmice. steta, milja i po kuna bi mi sjelo samo da je taj peder Ronaldo zabio, al ne on mora pazit na frizuru  ;D

hahha evo 0:2. na kraju hendi prođe, e svašta s tim Milanom

to su vratili sad ono kada su od napilija izgubili u 90minuti vodstvo od 0:2 na 2:2...e dobro...danas bi mogao i dobit nešto ;D sad mi trebaju samo još dva NBA (lakersi i orlando) valjd će proći...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Prepisano od boljih
      Pick's of the day 23. January 2017. ~ 19:00 * Handball – World Championships * A ) POLAND ~ ARGENTINA Pick: Under 50,5 goal's – stake 33,54 $ B ) POLAND ~ ARGENTINA Pick: Poland WIN – stake 461,15 $  
    • Prepisano od boljih
      Danas su napravili "digresiju" a vjerovatno će i nastaviti tako do kraja Svjetskog prvenstva. Uobičajen njihov način. Ništa neobično.
      Pick's of the day 23. January 2017. ~ 19:00 * Handball – World Championships * A ) POLAND ~ ARGENTINA Pick: Under 50,5 goal's – stake 33,54 $ B ) POLAND ~ ARGENTINA Pick: Poland WIN – stake 461,15 $  
    • Prosli tjedan ukupni plus je 7 unita, padova je naravno bilo, ovo su dobitni kroz taj tjedan. Ukupno odigrano 8 tiketa, prolaz 5/8. Uz malo srece (Sassuolo) i da san slusa sebe jedanput bilo bi i 7/8, ali dobro je. http://prntscr.com/dz73yf http://prntscr.com/dz7457 http://prntscr.com/dz748q http://prntscr.com/dz74c5 http://prntscr.com/dz74em  
    • http://prnt.sc/dz13wo
    • Alanyaspor - Besiktas Besiktas, aktualni turski prvak, svoje će obveze u 18. kolu tamošnjeg prvenstva imati u ponedjeljak. Slijedi gostovanje kod Alanyaspora.
      Vjerujemo u pobjedu Besiktasa koji je i ove sezone blizu samog vrha, a s obzirom kako igraju svi aspiranti za naslov prvaka nije uopće nemoguće da odlični Besiktas obrani naslov najbolje turske momčadi.
      Krajem prošle i početkom ove godine Besiktas je uletio u vrlo dobro razdoblje, pa tako ima četiri pobjede zaredom (prvenstvo i Kup) bez da je primio i jedan pogodak. Inače, Besiktas ima vrlo ugodne uspomene na prvu ovosezonsku utakmicu protiv Alanyaspora jer je na domaćem terenu slavio uvjerljivu pobjedu (4-1).
      Alanyaspor, pak, ima dva poraza i remi posljednje tri utakmice. Gadno je taj klub nastradao na gostovanju kod Galatasarayja (5-1), a izgubio je i posljednju domaću utakmicu (Rizespor 3-2).
      Kada Alanyaspor igra onda su uvijek odličan izbor i pogoci (o tome govore i ovi spomenuti porazi), no mi bi ipak izabrali najlogičniju opciju, a to je slavlje prvaka Turske. Perugia - Cesena Cesena, ovosezonska senzacija u talijanskom Kupu, zasad ostvaruje vrlo loše rezultate u Serie B, pa niti pad u treću ligu trenutačno uopće nije daleko.
      Cesena je dogurala sve do četvrtfinala Kupa, a na tom je putu izbacivala dva prvoligaša (Empoli i Sassuolo) i to pobjedama u gostima. No, kada je u pitanju Serie B Cesena u jedanaest utakmica još nikoga nije dobila u gostima (samo tri remija i čak osam poraza).
      Nova prilika za Cesenu je ponedjeljak i gostovanje kod vrlo tvrde Perugije (osmo mjesto) koja je kao domaćin dosad upisala po četiri pobjede i remija te dva poraza. Jedva Perugia daje gol po utakmici na svom stadionu, a prima manje od jednoga.
      Tvrda nas utakmica čeka i danas, a bez obzira što je Cesena napravila dva senzacionalna rezultata u Kupu i dalje joj ne vjerujemo kada je prvenstvo u pitanju.
      Šest gostujućih poraza u nizu ima Cesena, a vjerujemo da se kod njenih igrača skupio i umor od prije nekoliko dana s utakmice protiv Sassuola.
      Neće biti mnogo pogodaka u ovom ogledu, a favorit bi trebao biti domaćin. Brest - Red Star Posljednju utakmicu 21. kola francuske druge nogometne lige u ponedjeljak će odigrati vodeći Brest i Red Star, tek sedamnaesta momčad na ljestvici.
      Nakon svega dosad pokazanog u sezoni Brest nam se čini kao najozbiljniji kandidat za ulazak u Le Championnat. Moguća današnja pobjeda Brestu bi donijela odmak od drugoplasiranog Lensa na čak šest bodova.
      Iako dominira ove sezone u drugoligaškom okruženju moramo naglasiti da je Brest nekoliko puta neugodno iznenadio na domaćem terenu. Niti statistika tih utakmica nije posve bezgrešna (šest pobjeda, jedan remi i čak tri poraza).
      Unatoč tome Brest bi se trebao relativno lako obračunati s Red Starom koji je u gostima izgubio više od polovice susreta (pet poraza na devet gostovanja) i koji ovaj meč dočekuje s dva poraza u nizu.
      Isto tako, nije nebitno što je Brest već ove sezone uzeo tri boda protiv Red Stara i to uvjerljivom 3-0 pobjedom u gostima tijekom kolovoza. Chaves - Nacional Bodove će ovog ponedjeljka, u sklopu 18. kola portugalske lige, juriti nogometaši Chavesa i Nacionala. Domaća je momčad prilični favorit za potpuni bodovni ulov.
      Chaves uživa u vrlo dobroj sezoni. Iako najave nisu bile toliko pozitivne Chaves je trenutačno sedmi na ljestvici, a večerašnja bi pobjeda donijela novi iskorak.
      S druge strane, Nacional ne obavlja zadatke u skladu s očekivanjima i ta je momčad tek pretposljednja na ljestvici s vrlo neizvjesnim onim što donosi budućnost.
      I forma Chavesa je za svaku pohvalu. U prvenstvu taj klub ima pobjedu i dva remija u zadnje tri utakmice, a ima i pobjedu protiv jakog Sportinga u Kupu na domaćem terenu (1-0) prije nekoliko dana. Inače, ugledni Sporting nije uspio niti u prvenstvu slomiti Chaves u gostima (2-2).
      Prije toga je, pak, Chaves pobijedio Estoril 1-0 kao domaćin i sve se to uklapa u dosta dobru domaću statistiku od tri pobjede, pet remija i jednog poraza.
      Nacional je plah gost, tek je jednom pobijedio, jednom remizirao i čak šest puta izgubio, a uz sve to recimo da je Chaves u prvom dijelu sezone bio bolji od današnjeg suparnika i u gostima (1-0). -->> NBA PODFORUM ZA PONEDJELJAK <<--
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO