Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Što mislite danas o underu kartona na Španjolce i Saudijce? Po meni 2 kolko tolko nebitne tekme, saudijci s egiptom čisto za prestiž a španjolci koji su u dosadašnje 2 utakmice dobili samo 1 žuti karton i igraju protiv maroka koji je već ispo.  
    • Ovo sam već odigrao tako da se nadam da će Cheryshev i Rusija napraviti par prilika, gdje će jedna od njih biti šut u okvir gola pomenutog igrača, dok je izostanak Gimeneza dodatni plus za ovu okladu. No i ovo što predlažeš mi se čini prilično dobro, a ne bi iznenadilo kada bi Urugvaj ovdje i izgubio, jer svi podcjenjuju Rusiju od početka, dok je jedan Urugvaj dobio Saudijsku Arabiju sa samo 1-0, a Rusija im je dala čak pet komada. To nije nikakav pokazatelj, ali vjerujem da Cheryshev može izvući barem par šuteva od kojih će jedan ići u okvir. Sretno nam!
    • Cheryshev je imao u obje utakmice 4 udarca, zato mi je možda bolji izbor više od 2 udarca opčenito gdje u prilog idu i blokirani udarci. Ne vjerujem da će se baš tako lako ušetati u kazneni prostor protiv Urugvaja, očekujem neke pokušaje iz daljine koji bi trebali završavati u bloku. Još da dodam, najavljeno je da Gimenez ne igra danas.

Unibet daje kvotu od 2,30 da će Cheryshev imati više od 2 udarca dok bet365 daje kvotu 1,83.
      Volio bi čuti i druga mišljenja oko ovog igrača. 😀
    • 15:00h  Dustin Brown-Stefan Kozlov  1  1,44  5/10  bet365 U 1. kolu kvalifikacija sastaju se Njemac Dustin Brown i Amerikanac Stefan Kozlov. Brown se nakon ozljede leđa polako vraća na terene,radi se o zanimljivom i posebnom igraču kako za publiku tako i za teniski svijet. Brown ima jako dobre rezultate na travi, a igra servis volley i napadački tenis.Ako ga servis bude služio,što i očekujem u današnjem meču,i agresivni reterni mislim da mladi Amerikanac neće imati prevelike šanse za pobjedu. Kozlov na travnatoj podlozi ima omjer 11-16 u karijeri,a ove sezone 0-3,već sam pisao i kladio se protiv njega na CH Surbiton i lagano je izgubio od Eubanks-a. Mišljenja sam da ako Brown bude držao svoj servis kako i očekujem, vjerujem da će Kozlov biti nervozan,jer teško je igrati protiv igrača kao Brown jer nema puno igre kada on servira.Uzeo sam Brown-a za 5u.Sretno tko isprati!                                                                         (Koeficijenti 25.6 u 11:10 CET)
                                                                            Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use