Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• (Koeficijenti 12.12. u 11:25 CET)
       Koeficijenti su podložni promjenama
    • Kao i jučer, podsjetnik, da pratite u dnevnu temu za četvrtak budući da će večeras izaći razrade za Europsku ligu na kojoj sam zadnjih godina u zadnjem kolu grupne faze stvarno lijepo zaradio a nadam se da ćemo to zajedno ponoviti i sutra! 😉
    • Viktoria Plzen - Roma BTTS (1.61) bet365 Domaćini se bore za treću poziciju koja vodi u Europsku ligu. Iako nije izgledalo da će biti tako, Plzen je slavio protiv CSKA u Moskvi. Ekipa Pavel Vrbe je primila mnogo golova, tri gola po utakmici do sada i uspjeli su osvojiti samo jedan bod na svom terenu. Međutim, oni uživaju u nizu od tri pobjede zaredom na svim natjecanjima i nadaju se još jednom dobrom nastupu. Na drugoj strani imamo Romu koja nije baš nešto sigurna u posljednje vrijeme jer nisu uspjeli ostvariti pobjedu u posljednje četiri utakmice. Oni su imali vodstvo od 2-0 u gostima protiv Cagliarija u posljednjem kolu Serij A, ali su uspjeli osvojiti samo jedan bod nakon što su primili dva gola u posljednjih pet minuta te utakmice. Edin Džeko i društvo su već osigurali svoje mjesto u osmini finala. Ova utakmica je mnogo važnija za domaćine i vjerujem da će oni uraditi sve što mogu da bi ostvarili barem jedan bod. Roma nikada nije uspjela pobijediti u Plzenu i vjerujem da će i sada imati malih problema. Viktoria Plzen je primila mnogo golova do sada u natjecanju, dok je Roma također igrala utakmice sa mnogo golova. Zbog toga mislim da bi mogao pasti gol na obje strane, tako da je najbolja opcija za mene u ovoj utakmici da će oba tima dati gol. Sretno svima! (Koeficijenti 12.12. u 11:04 CET)
       Koeficijenti su podložni promjenama
    • zna netko kad se na unibetu mogu ocekivat kartoni za EL?
    • Nadam se da ste ispratili na vrijeme jer je granica očekivano modificirana. 
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use