Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak 01.12.2009. (Listic dana)

9 objava u ovoj temi

Otvaramo 12. mjesec, mjesec u kojem se nadam da ćui imati više sreće u klađenju i da ću ga završiti u lijepom plusu...

Danas nije neka ponuda, ali nešto se da probrati...

Za neki manji ulog sam odabrao:

HC Lugano-Ambri Piotta 01.12. 20:15

briöi par 1654 1 1,50

Lugano me u petak srusio kada su igrali X protiv Biela kojem je falilo par igraca. Danas igraju protiv fenjeraša lige koji igra užasno u gostima. mislim da neće kiksati dva puta za redom...

Manchester Utd-Tottenham 01.12. 21:00

briöi par 12 X2 1,90

Man.Utd. će igrati sa mix sastavom ili bolje reci sa B sastavom sa kojim su igrali i protiv Bešiktaša kada su odigrali loše. T'ham će pak nastupiti u jacokj postavi i vjerujem da mogu uzeti bod ako ne i sva tri.

Niže engleske lige igram par puta godišnje jer imam loša iskustava. Evo danas sam probrao IMO 2 najveća zicera u tim ligama, pa da vidimo dali će opet zadnji pobjediti prvog... Mislim da bi u oba susreta domačini trebali slaviti sa hendikepom, a na jednom listicu sam probao i opcije pol/kraj 1/1.

Huddersfield-Tranmere 01.12. 20:45

briöi par 329 1 1,40

Notts County-Darlington 01.12. 20:45

briöi par 208 1 1,30

Pozdrav svima !!  Danas moj listić izgleda ovako : Man.Utd.-Tottenham  1

Brest-Istres      1

Oldham-Leeds  2

HOKEJ :    IFK Helsinki-Assat Pori 1

Sarpsborg-Stjernen  1

Bern- Kloten    1

Eisbaren-Mannheim    1

Svim igračima sretno  !!!

Pozdrav svima !!  Danas moj listić izgleda ovako : Man.Utd.-Tottenham   1

Brest-Istres       1

Oldham-Leeds   2

HOKEJ :    IFK Helsinki-Assat Pori 1

Sarpsborg-Stjernen  1

Bern- Kloten    1

Eisbaren-Mannheim     1

Svim igračima sretno   !!!

Dobrodošli na forum. Nadam se da će Vam biti od koristi, te da će Vam biti ugodno ovdje.

Molio bi Vas, da ubuduće, ne otvarate duple teme pod listić dana (već je bio otvoren topic za utorak). Topic "Listić dana" otvaramo svaki dan, sa danom i datumom, te se u taj topic pišu sva razmišljanja, listići, prijedlozi i sl. za taj dan. Na ovaj način omogucujemo posjetiteljima da se sve nalazi na jednom mjestu sa ciljem da sve bude što preglednije.

Manchester United... hm... očekujem zanimljivu utakmicu, međutim ne vjerujem da će lako doći do pobjede, koja je IMO jako ušpitna budući da će igrati sa mix sastavom sa kojim su igrali u LP-u pritv Bešiktaša prošli tjedan, kada su izgubili... T'ham je u formi, nakon 9:1 su prepuni samopouzdanja i nastupiti će u gotovo najjačoj postavi...

danas malo rekreativno

Portsmouth-Aston Villa            x2  1,29

Lukko-Jokerit                          1    1.60

Vitkovice-Kladno                    1  1.51

3,12

Otvaramo 12. mjesec, mjesec u kojem se nadam da ćui imati više sreće u klađenju i da ću ga završiti u lijepom plusu...

briöi par 1654 1 1,50

Lugano me u petak srusio kada su igrali X protiv Biela kojem je falilo par igraca. Danas igraju protiv fenjeraša lige koji igra užasno u gostima. mislim da neće kiksati dva puta za redom...

Pa nevjerojatno... gleda, gledam i ne vjerujem... bilo 0:0, upalim txt nakon minute i 0:3...  pa tko je tu lud... ??? ??? ??? ??? ???

briöi par 1654 1 1,50

Pa nevjerojatno... gleda, gledam i ne vjerujem... bilo 0:0, upalim txt nakon minute i 0:3...   pa tko je tu lud... ??? ??? ??? ??? ???

Ispravili na 0:1... ajde ovo ljepše izgleda, iako trebam 1... :-\

briöi par 1654 1 1,50

Pa nevjerojatno... gleda, gledam i ne vjerujem... bilo 0:0, upalim txt nakon minute i 0:3...   pa tko je tu lud... ??? ??? ??? ??? ???

Ispravili na 0:1... ajde ovo ljepše izgleda, iako trebam 1... :-\

I 1:1 samo par sekundi poslije... a nevjerojatno... sa "0:3" na 1:1

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Penezic vuce povredu,bila je upitna do kraja zadnjeg dana da igra prvenstvo,dosta odmarala u pripremnom dijelu.. pripazite se.
    • Novosibirsk - Novokuznjeck Domacini nisu isplatili placu puna 3 i pol mjeseca, uprava konstantno zavlaci igrace obecanjima o sljedecem ponedjeljku kad danu D. Jos jedan dan D prolazi al nekako sumnjam da je danas novac legao na racune igraca, Prosli tjedan su se zaprijetili da je upravi ovo zadnja prilika.  I inace se sa gostima iz Novokuznjecka dosta muce, nisu to lagane pobijede pa kad se sve zbroji i oduzme, +1,5 na goste @1,9 je vrijedan razmisljanja
    • Crna Gora ti je skroz izmijenila ekipu a i trenera, to nije vise ista onda Crna Gora i anas protiv Danske koja je u uspinu im se smijesi ubledljiv poraz i upravo mi je tu hendikep najvjerovatniji jer ja mislim da ce ih Dankinje dobiti i sa 10+ ali ostaje nam da vidimo...   A Rusija je mozda najjaca u svijetu trenutno, u pripremamam su dobiel Feancusku koja je recimo sinoc fantasticno odigrala a izgubila od Norveske i Dasnek, svije jake ekipe, dakle Rusija nije podbacila uopste a stoji cinjenica da su one fav br 1 na ovom turniru...
    • Upravo o ovom momentu se i radi, jasno se vidi da su 2 igraca dobila karton ali zbog drugog kartona pokazanog u guzvi na ekranu se ne vidi da je to M.Savic (ali to ne menja stvar da je igrac dobio karton). Kontaktirajte i bet365 i Serie A stranicu, zaista se nadam da ce vam ispraviti!
    • Ne bih se slozio s laganim pobjedama ..Mislim da danas Penezić ide +6,5 ..inace zabija 10-12 golova po tekmi..ovo je za nju minimum granica, protiv norvezanki nemaju sanse, Ruskinje nemaju bajne rezultate u pripremama. Crna gora isto nije toliko losa...moralo bi proci +5,5 na njih i daju vise od 21,5 gol ...pa prosle godine je buducnost bilo prvak europe... Neko duplanje: Penezic +6,5 i Norveska. Nizozemke ce biti iznenadenje kao i Rumunjke i tu vjerujem da nece gubiti te dvije momcadi vise od 3,4 gola razlike
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
    • Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera
    • Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
    • Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke