Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Vagabundo

Nedjelja 6.12 (Listic dana)

22 objava u ovoj temi

Koln - Werder 2

Trener Koln-a je Soldo... atmosfera u svlacionici nimalo dobra, zadnju utakmicu je Soldo strgnuo kapetansku traku i dao je drugom igracu, naravno da se kapetanu to nije svidjelo. Neki od igraca su i posvađani s trenerom, nekima se ne sviđaju njegove trenerske metode, kako god bilo u Koln-u stanje ne valja, dok kod Werdera sasvim druga prica. U dobroj su formi, iako su ranije osigurali 1. mjesto u Europskoj ligi to ih nije sprijecilo da Nacionalu utrpaju 4 komada... Werder dosad zabio najvise golova u gostima od svih bundesligasa, a Koln je jedan od najgorih domacina. Za mene pick dana

Atl. Bilbao - Valencia oba daju gol, (2)

Ne bas lako gostovanje u Baskiji ali odigrat cu ovaj par jer Valencia svoje igre pruza bolje u gostima nego kod kuce. U formi su, Mata se ozlijedio al je Joaquin pokazao protiv Lille-a (2 gola) da se to moze nadomjestit.

Napomena: međusobni susreti ova dva rivala su cesto zavrsavali sa dosta golova tako da je to mozda bolji izbor

Fiorentina - Atalanta 1

Viole zajedno s Lyonom idu dalje u LP, Liverpool je out. Nakon sto su napravili podvig u LP sad se mirno mogu posvetit ligi. Kod kuce docekuju Atalantu. Fiorentina je dobre igre prvenstveno pruzala na Firenci tako da ocekujem sigurnu jedinicu.

Napomena: Fiorentini fali nekoliko prvotimaca, i takvi su po meni dovoljno jaki da svladaju Atalantu al eto da znate

Fulham - Sunderland under 2,5 gola

Međimurje - Dinamo Zagreb 2

Espanyol-Racing Santander under 2,5 gola

Mallorca - Real Zaragoza 1

Roma - Lazio oba daju gol

297 AC Fiorentina-Atalanta BC 1 06.12. 15:00 1,55

302 SSC Napoli-AS Bari 1 06.12. 15:00 1,80

300 AS Livorno-ChievoVerona X2 06.12. 15:00 1,45

454 Everton-Tottenham X2 06.12. 17:00 1,40

3664 Lille/Lyon/dng-Lyon Daje 06.12. 21:00 1,25

288 Flamengo RJ-Grémio RS 1 06.12. 20:00 1,25

222 KSC Lokeren-FC Brugge 2 06.12. 18:00 1,70

392 Schalke 04-Hertha BSC 1 06.12. 17:30 1,40

742 CF Villarreal-CF Getafe 1 06.12. 19:00 1,75

297 AC Fiorentina-Atalanta BC 1 06.12. 15:00 1,55

302 SSC Napoli-AS Bari 1 06.12. 15:00 1,80

300 AS Livorno-ChievoVerona X2 06.12. 15:00 1,45

454 Everton-Tottenham X2 06.12. 17:00 1,40

3664 Lille/Lyon/dng-Lyon Daje 06.12. 21:00 1,25

288 Flamengo RJ-Grémio RS 1 06.12. 20:00 1,25

222 KSC Lokeren-FC Brugge 2 06.12. 18:00 1,70

392 Schalke 04-Hertha BSC 1 06.12. 17:30 1,40

742 CF Villarreal-CF Getafe 1 06.12. 19:00 1,75

..nije mi tottenham u nekoj formi...nzn...a protiv getafea nikad necu igrat,koliko me puta taj klub zaeba za lovu...uff

Ticket:

FC Köln - Werder Bremen 2

NK Međimurje Čakovec - NK Dinamo Zagreb 2

Fulham FC - Sunderland under 2,5 gola

Espanyol - Racing Santander under 2,5 gola

RCD Mallorca - Real Zaragoza 1

Ticket:

FC Köln - Werder Bremen 2

Athletic Bilbao - CF Valencia oba daju gol

Fiorentina - Atalanta Bergamo 1

AS Roma - Lazio oba daju gol

Sretno svima koji igraju danas  ;)

Anichebe, Arteta, Jagielka, Neville, Vaughan. Ovoj listi se nakon sraza u Ateni priključio i Distin, dodatno je opterećenje za Everton. Također, Tottenham već četiri sezone ne zna za poraz na Goodisonu, uz dvije pobjede pritom. Dosta toga ukazuje da bi Tottenham dobru sezonu mogao potvrditi novom pobjedom, premda u Engleskoj samo najveće i najbolje momčadi mogu u nizu pobjeđivati na gostovanjima. No, Tottenham zaista izgleda jako dobro, a Everton je daleko od željene forme

Villarreal - Getafe

Villarreal ovo mora dobiti. Madrigal još uvijek trese kriza jer Villarreal malenim koracima grabi prema vrhu ljestvice, gdje po igračkoj kvaliteti momčad pripada. Dvoboj Getafea stoga 'mora’ biti jedinica jer u slučaju novog kiksa mogla bi se zatresti i stolica Ernesta Valverdea, trenera Villarreala

dobro si ti sve objasnia...al kad bi uvik ziceri upadali,kladione nebi zaradivale...a getafe je crna macka meni...al zelim ti sricu i svima danas koi ce igrat te parove...dabogda dobili milione...;))

Ja danas naletio na nešto zanimljivo pa bi molio košarkaše a prvenstveno NBA znalce da mi kažu jel valja štogod ovo što ću napisat...

New York Knicks - New Jersey Nets

zbroj koševa: više od 201,5 na utakmici  97:106

navikao sma na utakmice Knicksa da s estavlja margina od 220koševa...zašto je sad manja i dali se ipralti pokušat odigrat na više koševa...mislim da i jedni i drugi više misle na napad nego na obranu, da su i jedna i druga ekipa napadačke

P.S.- tekma počinje u 18:00h po našem vremenu

Ja danas naletio na nešto zanimljivo pa bi molio košarkaše a prvenstveno NBA znalce da mi kažu jel valja štogod ovo što ću napisat...

New York Knicks - New Jersey Nets

zbroj koševa: više od 201,5 na utakmici

navikao sma na utakmice Knicksa da s estavlja margina od 220koševa...zašto je sad manja i dali se ipralti pokušat odigrat na više koševa...mislim da i jedni i drugi više misle na napad nego na obranu, da su i jedna i druga ekipa napadačke

P.S.- tekma počinje u 18:00h po našem vremenu

..... neznan,ja bi rađe igra 1 u glavu...new yersey ima Lopeza i Harrisa,te Williamsa...međutim,na tim svim pozicijama New York ima dobre igrace...Nate Robinson,AL Harington i David Lee...te novi suter,koi je nekidan ubacia 7 trica je Gallinari...tako da po meni sigurnije as u glavu

Sto se tice te utakmice granica je mozda samo malo ispod realne. jeste da Knicksi zabijaju dosta i primaju dosta ali isto tako netsi zabijaju ekstra malo a i primaju malo.

@kosarkas12 - Gallinari igra citavu sezonu dobro ali poslednju nije igrao(ne znam zbog cega), pa mozda nece ni veceras...

Ali mislim da bi trebalo preci tu granicu...

Sto se tice te utakmice granica je mozda samo malo ispod realne. jeste da Knicksi zabijaju dosta i primaju dosta ali isto tako netsi zabijaju ekstra malo a i primaju malo.

@kosarkas12 - Gallinari igra citavu sezonu dobro ali poslednju nije igrao(ne znam zbog cega), pa mozda nece ni veceras...

..ma igra on dobro,nema tu spora...al nie jos do sada bas zabiljezeno o njemu nesto puno...a sa ovim tricama,ipak protivnicka obrana ce ga uzet malo ozbiljnije...nego do sad...al sve u svemu,zelim vam sricu u tom paru..sta god odigralo,dao bog da proslo

Danas je za moj ukus slaba ponuda i nema pretjerano zanimljvih parova, pa nisam puno niti pisao... Odigrao sam nešto rereativno...

Jučer je bila odična ponuda, šteta za Sevillu tim više što sam sve druge parove pogodio, ali ispao je dobar dan...

Skijanje - muški veleslalom:

bwin

Veleslalom (Beaver Creek/USA)

Koje će nacionalnosti biti pobjednik?

Izbriši

Tip: Švicarska

(2,00)

http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

Dva glavna favorita danas su Cuche i Janka i oboje su Švicarci. Sumnjam da ih Ligety može ugroziti iako su klad. Ligetyja postavile za treceg a negdje i drugog favorita.

Također Sportngbet daje 4,50 za Cuche-a da osvaja danas, mislim da je to previše i da ima dobre šanse biti prvi...

ja sam danas odigro... Lille - Lyon : x2 1.40

R.Mallorca - R.Zaragoza 1 1.85

Roma - Lazio : odg 1  1.75

Medimurje - Dinamo : 2 1.40

Galatasaray  - Buyuksehir : 1 1.35

Fiorentina - Atalanta : 1 1.55

tečaj je nesto vise od 13 , ja sam stavio 50 kuna ....sretno ;)

ev nesto sam nasao na jednom sajtu pa akoo ko hoce neka isprati za neku sicu

Sao Paulo - Sport Recife 2/1

kazuuu :: 10/10...kvota: 30

ovo sam samo kopiraoo tako nemojte mene kudit ako nedodje ali nije zgoreg isprobati za neku sicu  ;D ;D

SINGL:

Brazilska 1 liga

Vitoria - Goias 1

kvota: 1,60

2.2. Kod unošenja teksta tj. analiza, predviđanja ili rasprava obvezno je da obrazložite Vaš tip ili analizu kako bi mogli informirati druge članove, te voditi konstruktivnu raspravu ;

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,2.0.html

Molio bi da ubuduce, barem u kratkim crtama, obrazložite zašto sugerirate da se igra nešto...

Skijanje - muški veleslalom:

bwin

Veleslalom (Beaver Creek/USA)

Koje će nacionalnosti biti pobjednik?

Izbriši

Tip: Švicarska

(2,00)

http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

Dva glavna favorita danas su Cuche i Janka i oboje su Švicarci. Sumnjam da ih Ligety može ugroziti iako su klad. Ligetyja postavile za treceg a negdje i drugog favorita.

Također Sportngbet daje 4,50 za Cuche-a da osvaja danas, mislim da je to previše i da ima dobre šanse biti prvi...

Nakon prve vožnje prvoplasnirani i treceplasirani su Švicarci, a drugi je Raich za kojeg mislim da neće uzeti prvo mjesto...

kao sto sam i mislio, jedva preslo, 203 kosa ;D

ovo sam samo kopiraoo tako nemojte mene kudit ako nedodje ali nije zgoreg isprobati za neku sicu  ;D ;D

nista od ovogaaa  >:( >:( jos jedna u niz navlakusaa >:(  :-[ :-[ :-[ :-[

nista od ovogaaa  >:( >:( jos jedna u niz navlakusaa >:(  :-[ :-[ :-[ :-[

Ma pusti to, ja sam popratio al naravno s 10kn, ako prođe kojim cudom super 300kn na racun. Ako ne opet dobro. Tako se odnosi prema takvim prognozama  ;)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• 17:30 Olimpija - Innsbruck Pobjednik 1 trećine?  2 - 1,65 wwin Za ovaj mec nemam sta puno pisati.Olimpiju sam neki dan analizirao u mecu protiv Salzburga i tada sam prosao tip.Situacija je ista ako ne i gora danas.Oni su  posljednja momcad lige, a obzirom na to sta se sve desava u ovom klubu cini se da ce tako i ostati do kraja.U 26 utakmica osvojili su 17 bodova.Imaju skor od 7 pobjeda (5p.p) i 19 poraza (1p.p) sa gol razlikom 56:113.Na domacem ledu imaju 5 pobjeda (4p.p) i 9 poraza sa gol razlikom 31:60.U zadnjih 5 utakmica imaju 2 pobjede i 3 poraza, a zadnji mec izgubili su od Salzburga 7:2 u gostima.Trener Bojan Zajc pred danasnji mec ima zaista puno problema., bas kao i protiv SalzburgaU momcadi nedostaju Kristaps Bazevics (D,24,2+8), Raphaël Bussières (LW/RW,22,4+12), Kristjan Čepon (D,24,0+1), Jeff Frazee (G,21gp, 3.61GAA), Sacha Guimond (D,24,5+9), Jonathan Harty (D,22,5+8), Chris Langkow (C,24,9+12), Tim Ograjenšek (RW,24+2+2), Žiga Pešut (LW,15,7+7), Maks Selan (D,15,2+2).Cini se da se oporavio  Jakob Raišp (G,4gp, 6.92GAA) iako je u mecu protiv Salzburga na golu bio mladi Tilen Spreitzer a na tom mecu Salzburg im je uputio 57 suteva od cega je Spreitzer odbranio 47. Innsbruck je 5 momcad lige sa 44 boda iz 25 utakmica.Imaju skor od 14 pobjeda (3p.p) i 11 poraza (5p.p) sa gol razlikom 95:90.U gostima su odigrali 12 utakmica i upisali 3 pobjede (1p.p) i 9 poraza (4p.p) sa gol razlikom 38:52.Nakon 3 vezane domace pobjede KAC 3:2, Bolzano 6:2 i Dornbirn 3:2, sinoc su porazeni od Graza u gostima sa 9:2.Zanimljivo poveli su u tom mecu u 3 minutu, a onda su primili 9 golova, da bi Clark postigao i zadnji gol za konacnih 9:2.Trener Rob Pallin nema nekih vecih i bitnih izostanaka.Sinoc je posle 5 primljenih golova vadio  Andy Chioda (G,24gp, 3.29GAA) i stavio Manuel Litterbacha ali u danasnjem duelu opet na gol ide Chiodo. Sto se tice statistike, Olimpija ima 259 kaznenih minuta, dok je Innsbruck  zasad na 322 kaznene minute.Olimpija ima najgori penalty killing lige sa 72,4%, mada ni Innsbruck nije bolji, odma iznad Olimpije sa 76,5%.Powerplay je zato debelo na strani Innsbrucka koji ima 24,7% sto je drugi procenat lige, dok je Olimpija na 8,5% sto je ubjedljivo najgore u ligi. U 2 ovosezonska duela ovih ekipa, obje momcadi su upisali domace pobjede.Olimpija je dobila kuci sa 4:3 nakon produzetaka, dok je Innsbruck na svom ledu slavio sa 7:2. Obzirom na sve izostanke domace ekipe ja moram igrati ovaj tip.Innsbruck je napadacki zaista mocan sa Lammerson, Spuergonom, Clarkom i Smithom, dok Olimpija sa ovakvom ekipom bez ovoliko kljucnih igraca nema sta da trazi u ovoj ligi slobodno cu reci.Iako Innsbruck igra nesto slabije u gostima mislim da su danas apsolutni favoriti te se nadam da ce krenuti ozbiljno jos od 1/3.
    • Tako je, ali treba uzeti isto poene u wwinu koji ima istu ponudu kao i Whill, kad je komb sa Unibetom i ostalima onda regularne kartone... 
    • korisničko ime: Fukica
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni