Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
brabus533

Ponedjeljak 07.12.2009. (Listic dana)

27 objava u ovoj temi

Montana-Cherno More 1 2,69 

Aarhus-Esbjerg x2  1,44

Nantes-Arles 1  1,90

Karditsas-Egaleo 1  1,52

V.Setubal-Sporting L.  2  1,65

Vaduz-Lugano  1 2,30

KONAČNI TEČAJ:42,45

P.S.:tečajevi su rađeni po fortuninoj ponudi

Sada ću svaki par analizirati:

MONTANA-CHERNO MORE  1 

Iako Cherno More bolje stoji na tablici i zadnju  su utakmicu odigrali 0:0 sa CSKA S. a Montana je zadnje dvije izgubila.To im je i dodatni motiv da dobij ovu tekmu pred svojim gledateljima.U prilog tome ide da Cherno More u 7 tekmi u gostima imaju 5 poraza 1 pobjedu i 1 neriješeno,a Montana kod kuće 2 pobjede 2 neriješeno i 3 poraza.Ako netko ne želi igrat 1 preporučavam 1x a ni koeficijent nije loš(1.44).Toplo preporučavam!!

Aarhus-Esbjerg x2

Esbjerg se trenutno nalazi na 3. mjestu a Aarhus na 6.Ekipe su podjednake ali mislim da je Esbjerg u maloj prednosti.Trenutno love prednost Copenhagena koja je 5 bodova nakon današnje pobjede protiv lidera Esbjerga.Ovdje ne preporučavam čistu dvicu nego x2 pa tko voli nek izvoli.

Nantes-Arles 1

Nantes zadnjih 5 utakmica nezna za pobjedu.Dvije neodučene i čak 4 poraza.Arles nije nešto bolji,ali u zadnjih 6 imaju omjer 2,2,2.Na krilima zadnje pobjede protiv Metza dolaze na noge Nantesu koji traži pobjedu nakon 6 utakmica,pa im je ovo prava prilika.Trenutno je Nantes na 8. mjestu a Arles na 5.Mogućom pobjedom Nantes prelazi Arles i ide na 5. mjesto.Ova utakmica im je prava da poprave loše rezultate i preporučavam i ovo!

Karditsas-Egaleo 1

O ovome se nema što pričat.Egaleo je najlošija momčad lige i osvojili su 3 boda u 10 utakmica.Nemaju nijednu pobjedu i zadnjoh 6 sve su izgubili.Karditsasu ne cvjetaju ruže ali ako želi se priključit u borbu za prvu ligu u ovakvim utakmicama se ne smije kiksat.JEDINICA KAO KUĆA!!!!!

Setubal-Sporting L. 2

Mislim da je i ovdje sve jasno.Setubal je zadnjih 5 bez pobjede a Sporting je u maloj krizi jer u zadnjih 6, 5 neodlučenih i 1 pobjeda.K tome Setubal se nalazi na posljednjem mjestu a Sporting na 7.Mogućom pobjedom Sporting dolazi na 5. mjesto i moraju počet pobjeđivat ako žele stići Porto,Benficu i Bragu koji su puno odmakli.100 % DVICA!!

Vaduz-Lugano 1

Vaduz se trenutno nalazi na 3. mjestu a Lugano na 1.Oboje imaju malih problema sa oscilacijama i nemogu zadržat dobru formu.Lugano vodi 6 bodova Vaduz,a oni pobjedom dolaze na 3 boda razlike i prestižu Thun.U prilog još ide veliko rivalstvo između ova dva kluba,malo bolja forma vaduza i tradicija u kojoj Vaduz u 5 tekmi ima 5 pobjeda.Ako netko nije siguran preporučujem 1x iako mislim u pobjedu Vaduza.

Toliko za sada od mene...

Nadam se da sam malo pomogao.

SRETNO SVIMA!!!!!1

SRETNO SVIMA!!!!!1

Pohvale na lijepom prvom postu. Dobrodošli na forum. Nadam se da će Vam biti ugodno na forumu, da će Vam forum biti od koristi te da ćete biti aktivni na njemu...

Evo ja čekam ova tri para za dobitak:

Ovo sam odigrao u nedjelju budući da sam mislio da se igra tada, ali sam naknadno vidio da igraju u ponedjeljak. Drugi parovi na listicima su prošli.

U subotu je počeo UK Championship. Ovo je prvo kolo, i u subotu, a i u nedjelju sam pogodio sve što sam u snookeru odigrao ( sub + ned oko 7-8 parova). Prvo je kolo i razlike u klasi između igrača su velike i gotovo sve bude realno.

Junhui v DunnMatch PricesDing Junhui  1.20 

Fu v LinesMatch PricesMarco Fu 1.28

O' Sullivan v StevensMatch PricesRonnie O Sullivan 1,28

Za navedene parove očekujem da će proci budući da su to IMO top 10 igraci danas, a imaju slabe ili prosjecne protivnike. Igra se na 17 frameova (dakle tko prvi dođe do 9) što je puno bolje nego kada se igra na 4 ili 5 jer ako je netko bolji obično kroz 17 frameova to i pokaže, dok što igra krace traje, to je veca mogucnost iznenađenja...

Koeficijenti su mali i tako što ne igram često, međutim očekujem da ovo prođe...

Aarhus-Esbjerg x2  1,44

Nantes-Arles 1  1,90

Karditsas-Egaleo 1  1,52

Vaduz-Lugano  1 2,30

Sada ću svaki par analizirati:

MONTANA-CHERNO MORE  1 

Iako Cherno More bolje stoji na tablici i zadnju  su utakmicu odigrali 0:0 sa CSKA S. a Montana je zadnje dvije izgubila.To im je i dodatni motiv da dobij ovu tekmu pred svojim gledateljima.U prilog tome ide da Cherno More u 7 tekmi u gostima imaju 5 poraza 1 pobjedu i 1 neriješeno,a Montana kod kuće 2 pobjede 2 neriješeno i 3 poraza.Ako netko ne želi igrat 1 preporučavam 1x a ni koeficijent nije loš(1.44).Toplo preporučavam!!

Aarhus-Esbjerg x2

Esbjerg se trenutno nalazi na 3. mjestu a Aarhus na 6.Ekipe su podjednake ali mislim da je Esbjerg u maloj prednosti.Trenutno love prednost Copenhagena koja je 5 bodova nakon današnje pobjede protiv lidera Esbjerga.Ovdje ne preporučavam čistu dvicu nego x2 pa tko voli nek izvoli.

Nantes-Arles 1

Nantes zadnjih 5 utakmica nezna za pobjedu.Dvije neodučene i čak 4 poraza.Arles nije nešto bolji,ali u zadnjih 6 imaju omjer 2,2,2.Na krilima zadnje pobjede protiv Metza dolaze na noge Nantesu koji traži pobjedu nakon 6 utakmica,pa im je ovo prava prilika.Trenutno je Nantes na 8. mjestu a Arles na 5.Mogućom pobjedom Nantes prelazi Arles i ide na 5. mjesto.Ova utakmica im je prava da poprave loše rezultate i preporučavam i ovo!

Karditsas-Egaleo 1

O ovome se nema što pričat.Egaleo je najlošija momčad lige i osvojili su 3 boda u 10 utakmica.Nemaju nijednu pobjedu i zadnjoh 6 sve su izgubili.Karditsasu ne cvjetaju ruže ali ako želi se priključit u borbu za prvu ligu u ovakvim utakmicama se ne smije kiksat.JEDINICA KAO KUĆA!!!!!

Setubal-Sporting L. 2

Mislim da je i ovdje sve jasno.Setubal je zadnjih 5 bez pobjede a Sporting je u maloj krizi jer u zadnjih 6, 5 neodlučenih i 1 pobjeda.K tome Setubal se nalazi na posljednjem mjestu a Sporting na 7.Mogućom pobjedom Sporting dolazi na 5. mjesto i moraju počet pobjeđivat ako žele stići Porto,Benficu i Bragu koji su puno odmakli.100 % DVICA!!

Vaduz-Lugano 1

Vaduz se trenutno nalazi na 3. mjestu a Lugano na 1.Oboje imaju malih problema sa oscilacijama i nemogu zadržat dobru formu.Lugano vodi 6 bodova Vaduz,a oni pobjedom dolaze na 3 boda razlike i prestižu Thun.U prilog još ide veliko rivalstvo između ova dva kluba,malo bolja forma vaduza i tradicija u kojoj Vaduz u 5 tekmi ima 5 pobjeda.Ako netko nije siguran preporučujem 1x iako mislim u pobjedu Vaduza.

SRETNO SVIMA!!!!!1

Svaka cast za analizu...

ps:tecaj nije 42 al nema veze.. analiza je odlicno napisana....nadam se da ces bit redovit...

jos jednom svaka cast!

Aarhus-Esbjerg x2  1,44

Nantes-Arles 1  1,90

Karditsas-Egaleo 1  1,52

Vaduz-Lugano  1 2,30

Svaka cast za analizu...

ps:tecaj nije 42 al nema veze.. analiza je odlicno napisana....nadam se da ces bit redovit...

jos jednom svaka cast!

Ma tečaj 42,45 je dobar.

2,70, 2 para od oko 2 i 3 para oko 1,60... Kada se izmnoži ispadne točno napisano  ;)

Zao mi je za danas nemam nista jer ne pratim druge lige osim lige 5 a volio bih pratiti hokej recimo NHL ali neznam  gdje ono sto nude u kladionicma na netu nije dovoljno za mene ako moze mala pomoc oko toga hvala!

…Brynas je ekipa koja se nalazi na 8 mjestu….i ekipa koja je u velikoj formi u zadnje vrijeme..Pratim ih zadnjih par koja i njihova igra me fascinira…Naime,dva kola prije ovog “rasturili” su Skellefteu sa 6:0 kod kuce,dok su proslo kolo u gostima ostvarili jako bitnu pobjedu nad Sodertaljeom od 1:2…Brynas je ekipa koja ima 37 bodova,i pobjeda bi im dobro dosla…Kod kuce imaju omjer 7-4…dok u gostima imaju omjer 4-5…S druge strane Rogle je 10 na tabeli sa 33 boda…Jedino sto se ne uklapa u statistiku je da Rogle u gostima igra puno bolje nego kod kuce,ali mislim da Brynasu ne mogu pruziti dovoljno dobar otpor…Rogle je proslo kolo izgubio od HV 71 sa 2:4 kod kuce,dok su kolo prije toga sa Frolundom kuci igrali 2:2…Specificno da igraju bolje u gostima,te imaju gostujuci omjer 7-6…Ove dvije ekipe medjusobno su igrale uvijek sa vise golova…Mislim da nema potrebe da pisem od 2006 kolko je bilo u tekmama ove dvije ekipe,sve u svemu ocekujem sigurno pobjedu domacina,pa cak i hendicep…  ovo sam uspio naci na netu ako komu pomaze neka izvoli hokej svetska liga 19 00 h

sreten hvala!!!!

goksim, ne igram taj snooker tako da ne kužim.

koliko ti je dobitak???

Oko 200€.

Danas je možda najzanimljivije ženski rukomet...

Norveška(h-35,5)-Čile 1

Hendikep je ogroman, i rijetko se ovo viđa u rukometu... Norveška je jedna od najjacih zemalja ženskog rukometa, dok Čile nije neka rukometna zemlja... Za sada je Čile izgubio od Rumunjske i Mađarske sa po 34 gola razlike. Iste te Mađare je Norveška prije 2 godine pobjedila 20 razlike. Vjerojatno su napredovali, ali...

Norveška je dobila Tunis i Japan sa po 15-ak razlike. Danas očekujem da će stvarno "napuniti" Čile budući da je razlika u kvaliteti golema, i mislim da bi moglo biti oko: 52:11... u svakom slučaju očekujem da će pokriti hendikep...

evo još jedan moj listić za danas:

Španjolska-Kazahstan + (48,5)

Danska-Kongo 1 (h 13,5)

Norveška-Čile 1 (h 36,5)

Švedska-Francuska 1 (h 3,5)

Rusija-Australija + (53,5)

Riječ je o SP-u za žene u rukometu

konačni tečaj:21,67 u fortuni

SRETNO!!!!

New York-Portland 1,kvota je 2,30...

Po meni se ovo isplatio igrat,jer Portland je osta prekjucer bez njihovog ponajboljeg igraca...Grega Odena..(ozljeda kolina,izostanak do kraja sezone)...New York ima na tim pozicijama odlicne igrace poput Al Harningtona,Davida Lee,Galinari...itd...Portland ima jos ponekih izostanaka...

Philadephia-Denver 1,kvota 3,25...

U Philadephiu se vratia Allen Iverson...95 % da ce zaigrat veceras,ocekuje se puna dvorana,i velika su ocekivanja na strani Iguadala,Iversona,Branda...isplati se riskirat i odigrat za neku sitnu svotu...

ta dva para mogu proci ali za vece pare nikako.

Jeste da je Portland izgubio Odena ali svakako on nije njihov najbolji igrac. Bolji su Roy i Aldridge.

Pryzbilla nije nista puno losiji od Odena samo sto je Oden veliki talenat i od njega se ocekuje napredaka a od Prizbyle ne. New York igra odlicno poslednjih par utakmica ali sa njima se nikada ne zna. Ja bi ipak vise sanse da Portlandu veceras.

Philadelphia - Denver - ne bi nikako tipovao na sixerse. Denver igra vrlo dobro i bolja su ekipa. Iverson se vraca u sixerse, velika su ocekivanja i samo je to razlog zasto necu igrati na Denver veceras, ali svakako necu ni na sixerse. Nuggetsi imaju bolji tim ali uvijek se moze desiti lose vece igracima iako ove sezone Anthony nije imao utakmicu u kojoj je zabio ispod 20 koseva.

ta dva para mogu proci ali za vece pare nikako.

Jeste da je Portland izgubio Odena ali svakako on nije njihov najbolji igrac. Bolji su Roy i Aldridge.

Pryzbilla nije nista puno losiji od Odena samo sto je Oden veliki talenat i od njega se ocekuje napredaka a od Prizbyle ne. New York igra odlicno poslednjih par utakmica ali sa njima se nikada ne zna. Ja bi ipak vise sanse da Portlandu veceras.

Philadelphia - Denver - ne bi nikako tipovao na sixerse. Denver igra vrlo dobro i bolja su ekipa. Iverson se vraca u sixerse, velika su ocekivanja i samo je to razlog zasto necu igrati na Denver veceras, ali svakako necu ni na sixerse. Nuggetsi imaju bolji tim ali uvijek se moze desiti lose vece igracima iako ove sezone Anthony nije imao utakmicu u kojoj je zabio ispod 20 koseva.

..postujem to sve,al da moje misljenje je da aldridge nie bolji od odena...sve stoji sta si napisa,al malo riskirat na malu svotu nie za odmet...sve je moguce u nba-u...a za portland,roy je njihov najbolji igrac,all roy nemoze veceras dat 45 koseva...ipak ce njega uvatit agresivno,jer jedini on moze nesto vise zabit...

Nantes-Arles 1 (1.90)

kako stvari stoje na tablici Arles je u boljoj poziciji na 5. mjestu sa omjerom 7-6-3 dok je Nantes na 7.mjestu

sa 6-6-4

Omjer utakmica Nantesa kod kuce je 4-3-1 sa gol razlikom od 16:10 dok je Arlesov omjer kao gost 2-3-3 sa gol razlikom

9:13

forma zadnjih 6 kola ide na stranu domacina kod kojeg je 2-2-2 dok je kod gosta 1-2-3 sa identicnom gol razlikom od 6:11

Sve u svemu gledajuci neke statistike najrealnije je ocekivati x kod ove utakmice , ali ipak dajem blagu prednost domacinu

koji bi sa ovom pobjedom dosao na -2 gledajuci na drugoplasiranog

Hapoel Tel Aviv-Hapoel Haifa  1 (1.40)

Utakmica kod koje mislim da nebi trebalo doci do nekog prevelikog razmisljanja,jer je domacin

znatno jaca ekipa od gosta..u prilog ide i sva moguca statistika. Domacin je u velikom naletu forme , 6 kola 5-1-0 dok je kod gosta

obrnuta situacija...6 kola gol razlika 17:4 a gost 6:14 mislim da nebi trebalo biti dileme ;)

Setubal-Sporting 2 (1.65)

Sporting se nalazi u jako nepovoljnoj situaciji za klub koji je navikao boriti se za sam vrh

nalaze se na 7.mjestu sa zaostatkom od 14 bodova za prvoplasiranom Bragom , odn. Benficom (+utakmica manje)...

Trenutno ne prikazuju igre vrijedne divljenja , ali ipak mislim da im je danas jedna od posljednjih prilika kupiti kartu za

prikljucivanje u borbu za vrh gdje im je naravno i mjesto.Dok je gost trenutno najlosija momcad 'Lige Sagres' sa

sa samo 8 bodova u 11 utakmica i gol razlikom od 4-21....jos jedan par za kojeg mislim da nebi trebalo biti problema... ;)

TECAJ NA OVA TRI PARA JE 4.4

JA SAM UPLATIO 50 KUNA DOBITAK MI JE 200, NIJE NEKI NOVAC , ALI 150 DOBAR ZA PONEDJELJAK SMATRAM SOLIDNIM ;)

NADAM SE DA CE BITI SRECE ;)

p.s(malo sam razduzio , jebaji ga ) ;)

@kosarkas - U napadu je Aldridge bog za Odena. Oden zna samo zakucat a aldridge zna i tricu ponekad ubaciti a sut sa poludistance mu je ubitacan. Oden je bolji u defanzivi ali samo zbog gradje. Nece im napadacki veceras faliti. Njegovih 10 poena mogu nadoknaditi. Jedino sto Knikcsi igraju malo bolje u zadnje vrijeme ali svakako ostajem pri tome da su blazersi favoriti veceras.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Danas od mene dva para iz Germanije... Werder-Ingolstadt 3.5 zk over 1.65 i Juventus-Atalanta 4.5 zk over 1.75 ...ukratko Werder sudi moj omiljen sudac Stieler,derbi zacelja,sigurno ce bit zustra utakmica,i prosle godine obje utakmice zavrsile preko ove granice,vjerujem da ce i danas..eto Germanija po meni casti,jer je u drugim kladionicama granica 4.5,a za online ne znam ...drugi par Juve sudi Irrati,solidan sudac,ispod ove granice ostao samo jednom od sest utakmica,kad je zacudo dao samo jedan zuti u utakmici Bologna-Sassuolo,sve druge je lakocom presao preko ove granice od 4.5..meni dovoljan razlog za igranje overa je taj sto je ovo sasvim sigurno derbi i ne ocekujem laganu pobjedu Juventusa,a i Atalanta gaji agresivan stil igre,a i Juventus nije"cvijece" i meni je ovo dovoljan razlog da odigram over.. Imam jos par parova koje cu zasigurno odigrati,ali nemam vremena pisat analize..Barca-Real over 6.5 je vec netko pisao,a i Dinamo-Rijeka se po meni isplati odigrat over na granici 5.5,jest Vucemilovic dosta tolerantan sudac,ali za Dinamo je ovo utakmica godine i vjerujem da ce ovo bit jedna ostra utakmica sa puno faulova i da ce nekako navuci ovu granicu..Leipzig-Schalke over 3.5 zk,sudac nije los,a i ekipe nisu bas mekane..eto to bi bilo to ukratko od mene...sretno svima danas
    • Barcelona - Real Madrid Dva najveća nogometna kluba na svijetu, Barcelona i Real Madrid će po prvi put ove sezone odmjeriti snage i to na Camp Nou. El Clasico je uvijek masivna utakmica, ali ovaj El Clasico ima mnogo veću važnost s obzirom na situaciju u ligi. Barcelona je bila dominantna sila u Primeri u posljednjih deset godina, ali Real Madrid u subotu može napraviti pravi zahvat u utrci za naslov ove sezone ako pobijede na Camp Nou. Oni bi svojim rivalima pobjegli za devet bodova i to je velika razlika i vrlo teška za stići u Primeri, čak i u ovako ranoj fazi sezone, jer ekipe na vrhu ne griješe baš tako često. No, pobjeda za Barcelonu bi smanjila jaz do tri boda, a sa Gareth Baleom, koji će biti odsutan naredna četiri mjeseca za Real Madrid to ne poboljšava situaciju. Los Blancosi nisu imali sreće kada su ozljede ključnih igrača u pitanju. Velšanin Gareth Bale je nedavno pretrpio gadnju ozljedu gležnja, zatim Toni Kroos će također propustiti ovu utakmicu zbog ozljede koju je pretrpio protiv Leganesa. Alvaro Morata koji je jedan od najboljih igrača Los Blancosa neće biti dostupan nakon što je primio udarac tijekom nedavnog igranja za reprezentaciju. Međutim, dobra vijest za Zidanea je da će utjecajni veznjak Casemiro biti u timu nakon nekoliko tjedana odsutnosti zbog ozljede. On bi mogao biti važan igrač za Real Madridov vezni red, gdje će spriječavati opasne napade Barcelone. U prethodnom Clasicu, Casemiro je u potpunosti poništio prisutnost Messija. Dakle njegova dostupnost u ovoj utakmici je masivna i vrlo dobra za Real Madrid. El Clasico kao i uvijek jamči golove, a novi pragmatični pristup Real Madrida obećava da će to ponovo biti slučaj. Kada kažemo pragmatičan pristup, mislimo na Zinedine Zidanea, koji je sigurno ispunio sva očekivanja, ali još uvijek postoje sumnje da je njegova ekipa mnogo jača u napadu nego u obrani. Oba tima su postigla golove u 69% Real Madridovih utakmica u Primeri ove sezone i uspjeli su zadržati mrežu netaknutom u samo dvije od 15 utakmica. Legia i Sporting Gijon su im uzrokovali mnogo problema u posljednjih nekoliko tjedana, a ako Barcelona bude igrala na svom najboljem nivou, oni mogu stvoriti mnogo šansi u ovoj utakmici. Problem za Katalonce je da oni rijetko igraju dobro u posljednje vrijeme. Od te uvjerljive pobjede od 4-0 protiv Manchester Cityja su igrali vrlo loše u obrani u malo težim utakmicama, gdje su primili četiri gola od Celtic Viga i tri od Manchester Cityja, dok su mogli primiti sličan broj golova protiv Real Sociedada prošlog vikenda. Međutim, kada vam se napad sastoji od Neymara, Messija i Luis Suareza uvijek imate šansu. Real Madrid ih je neutralisao vrlo dobro u posljednjem gostovanju na Nou Campu, ali izostanak Gareth Balea će ovdje ograničiti njihovu prijetnju iz protunapada, što će natjerati Zinedin Zidanea da gurne svoju momčad malo više na terenu i pokuša iskoristiti Barceloninu slabost u obrani. Oba tima su dala golove u 62% Barceloninih utakmica u Primeri ove sezone, baš kao i Los Blancosi, daleko su od uvjerljivog u obrani i to obećava da će još jedan el clasico da bude pun golova i utakmica u kojem će napadi da preovladavaju protiv obrane sa obje strane terena. Nakon što je odmorio mnoge ključne igrače u kupu Kralja protiv Herculesa, Luis enrique će na teren izaći sa najjačom mogućom postavom protiv Real Madrida. Dobra vijest za Barcelonu je da nema novih ozljeda nakon utakmice protiv Heculesa, koja bi mogla utjecati na ovaj ključni susret. Lionel Messi, Luis Suarez i Neymar bi trebali činiti taj smrtonosni napadački trio, ako budu igrali na svojoj uobičajenoj razini. Povratak Andres Inieste poslije gotovo dva mjeseca odsustva će biti veliki poticaj za Katalonce. Barcelona se grdno bori u posljednjih nekolik outakmica za kontrolu u veznom redu. Dakle, njegov povratak u tim može pojačati Barceloninu kreativnost u veznom redu. Jedina velika zabrinutost za Barcelonu ove sezone je loša forma Sergio Busquetsa. Iniestina prisutnost bi također mogla biti dobra za 28-godišnjaka. Messi i Ronaldo su u vrlo dobroj formi. Argentinac je postigao već 19 golova u 16 nastupa ove sezone, a Ronaldo je također u top formi u posljednjih nekoliko tjedana sa sedam golova u posljednja četiri nastupa za klub i reprezentaciju, uključujući i taj hat-trick na Vicente Calderonu. Ne bi bilo iznenađenje da vidimo golove od oba igrača i sa količinom kvalitete u napadu sa obje strane, niti jedna obrana neće izgledati baš dobro, što nam sugestira da igramo oklade na više od 2.5 gola i oba tima daju gol. Dva Clasico susreta prošle sezone su pobijedili gostujući timovi. Real je pobijedio na Camp Nou sa 2-1 u travnju, a Barcelona je pobijedila na Santiago Bernabeu sa 4-0 u studenom prošle godine. Real je pobijedio tri od posljednjih pet gostovanja u Barceloni u svim natjecanjima. Oba tima su postigli golove u 17 od posljednjih 18 susreta. Bilo je više od 2.5 gola u posljednjih osam međusobnih susreta ova dva tima na Camp Nou. Također je 2.5 gola bilo u 62% Barceloninih i 73% Real Madridovih utakmica u Primeri ove sezone. Real je postigao gol u svakoj utakmici ove sezone, te su neporaženi u 32 utakmice u svim natjecanjima. Dinamo Zagreb - Rijeka Na Maksimiru se ove subote igra veliki derbi hrvatskog nogometnog prvenstva. Drugoplasirani Dinamo dočekuje Rijeku u ogledu 18. kola.
      Nakon tog derbija će se ili Dinamo vratiti u igru, ili Rijeka pobjeći na golemih devet bodova, ili će razlika između ta dva jedina kandidata za naslov ostati kakva je već tjednima - šest bodova.
      Ako gledamo ovu sezonu kompletno onda je Rijeka ostavila daleko bolji dojam i njena je igra tečnija, raznovrsnija i konkretnija od Dinamove. Iako je Rijeka nešto pala zadnjih tjedana, a Dinamo se podignuo, čak ne bi rekli niti da je forma na strani Dinama koji i dalje najčešće suparnike pobjeđuje s minimalnim rezultatima.
      No, situacija je takva da je u ovom ogledu najlogičnije odigrati na Dinamo. Nekoliko se „sitnica“ uoči ovog ogleda dogodilo koji idu na ruku Dinamu, a i svih zadnjih godina, kada je bilo napeto, Dinamo je ovakve utakmice dobivao, a Rijeka gubila. Zbog mnogih razloga.
      Ponavljamo, Dinamo se jest minimalno podigao u posljednje vrijeme i, navodno, napunio samopouzdanjem za ovaj meč. Domaćinu minimalna prednost, ali i Dinamu je jasno koliko Rijeka može biti opasna (dovoljno se sjetiti utakmice iz prvog dijela sezone, 5-2 na Rujevici za Rijeku). Borussia D. - Borussia MG Jedna od subotnjih utakmica 13. kola Bundeslige je i ogled dvije Borussije u Dortmundu. Prilično smo uvjereni u slavlje domaćina.
      Iako je Borussia iz Mönchengladbacha i uoči ove sezone imala velike ambicije, izgleda da je igranje u Ligi prvaka uzelo danak, pa tako ta momčad ostvaruje daleko slabije rezultate u domaćem prvenstvu. Prije ovog kola Borussia je bila tek trinaesta na ljestvici, a možemo slobodno reći da je Borussia ujedno jedan od najgorih gostujućih sastava dosad.
      Jedan jedini remi je Borussia izvukla u gostima (uz četiri poraza), a sa samo dva pogotka klub iz Mönchengladbacha ima najgori gostujući napad u cijeloj ligi. S takvim karakteristikama teško će se i do boda kod imenjaka u Dortmundu koji, pak, djeluje sve bolje.
      Istina, Dortmund je izgubio zadnji prvenstveni meč (2-1 u Frankfrutu kod Eintrachta), ali je prije toga Borussia imala četiri pobjede u nizu, a na ovom je stadionu pao i Bayern.
      Ove sezone Borussia ima četiri pobjede i dva remija kao domaćin, a dobro je sjetiti se kako je prošle sezone klub iz Dortmunda dobio oba međusobna ogleda (4-0 doma i 3-1 u Mönchengladbachu).
    • Napisem kad ima nesto pametno...kao sto je ovaj par bio, ne predbacujem samo smatram da se treba baviti vise neistrazenim parovima.  Tj.iznenadenjima.  recimo jucer napoli inter, ti ili neko je napisao stat. Napoli u prosjeku 1,5 a inter 2,5. I svi igraju vise od 5,5 ili 6 kartona, nema logike ako zajedno dobivaju 4 . Cisti under. Dobro, idemo danas nesto uzeti pa smo svi sretni
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
    • Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?
      Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?