Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Sreten

SRIJEDA (9.12) LISTIC DANA

24 objava u ovoj temi

3917 Inter - Rubin 09.12. 20:40 1 1,50

3919 Lyon - Debreceni 09.12. 20:40 1 1,20

Dinamo Kiev - Barcelona [dng] 3 1,12

Mislim da ne moram pisat neke prevelike analize,Inter mora konacno u LP odigrat pošteno,Lyon je doma veliki favorit, a Barcelona bez obzira na to što se meni po glavi mota X može dati odnosno mora dati gol jer ipak slovi za trenutno najaču ekipu Europe,a mišljenja sam da će ponovo osvojit LP pa ako neko vidi di se može kladit na konačnog pobjednika Lp neka posta.

3917 Inter - Rubin 09.12. 20:40 1 1,50

3919 Lyon - Debreceni 09.12. 20:40 1 1,20

Dinamo Kiev - Barcelona [dng] 3 1,12

Mislim da ne moram pisat neke prevelike analize,Inter mora konacno u LP odigrat pošteno,Lyon je doma veliki favorit, a Barcelona bez obzira na to što se meni po glavi mota X može dati odnosno mora dati gol jer ipak slovi za trenutno najaču ekipu Europe,a mišljenja sam da će ponovo osvojit LP pa ako neko vidi di se može kladit na konačnog pobjednika Lp neka posta.

Sad sam dosao kuci , i trenutno nisam u stanju misliti o parovima , jer sam se danas sokiro gledajuci rezultate.

Lyon prolazi sigurno tu nema dvojbe , Inter , trebao bi dobiti....ali treba uzeti u obzir to Rubin nije ekipa za odbaciti..iako i ja smatram da to prolazi , ali gledajuci na vecerasnje rezultate nemam vise sigurnosti..a barcelona daje gol....mislim da se na taj par moze naci nesto bolje za odigrati , moze se iz te utakmice izvuci i neki veci koef.

Vise sutra kad se naspavam nakon vecerasnjeg loma :)

hajduk - zagreb zbroj golova više od 3 koef 2,95 zagreb u zadnjih 6 utakmica jednu je igrao nerješeno a na ostalima je palo uvijek više od 3 gola vjerujem da će hajduk igrat dosta napadački i da bi moglo pasti više od 3 gola

posle kise uvijek dodje sunce.

Sinoc sam popusio 50 km (200 kn ) danas moram igrati 100 KM (400 kn) da to ispravim. kada nadjem nesto postavicu ovde ;)

..Indiana-Portland 1,kvota 2,65

Sinoc sam popusio 50 km (200 kn ) danas moram igrati 100 KM (400 kn) da to ispravim. kada nadjem nesto postavicu ovde ;)

Zbog Odena i Aldridgea?

Hmmm...ko zna...

Ispravak: vidim da se Aldrige vratio

Inter - Rubin under 2,5 gola

U slucaju da Kiev ne pobjedi Barcelonu rezultati 0:0 i 1:1 vode dalje Intera dok 2:2 i vise vode Rubina dalje. Mozda onda bolje odigrat undera na Inter - Rubin nego cistu pobjedu, radi se o dvije tvrde i ne bas pretjerano ofanzivne momcadi. Inter igra toplo hladno, a Rubin nije za bacit, ipak je pobijedio Barcelonu u gostima, a kod kuce remiziro i s njom i Interom...

Liverpool FC - Fiorentina under 2,5 gola

Fiorentina ce pokusat napravit jos jedan podvig i osvojiti prvo mjesto u skupini, a protiv ovakvog liverpoola to ni nije ne moguca misija. Liverpool ide u Europsku Ligu al sumnjam da ce samo objesit bijelu zastavu. Ocekujem da talijani pristupe oprezno i puste vrijeme, te kad se ukaze prilika odu po gol.

Olympique Lyon - Debrecen under 3,5 gola

Na Bwinu koef cak 1.65! Za vikend Lyon docekuje Bordeaux tako da ce u ovu utakmicu sigurno uci mal polakse i nece bas ginut 100% na terenu.

Sevilla FC - Glasgow Rangers oba daju gol

Sevilla je izgleda pala u formi, obrana pogotovo koja je pocela redovito primat pogotke. Utakmica nema pritiska ni za jednu momcad, a kako domacim igra napadacki i Rangers se polako dize u formi vjerujem da bi ovo moglo proci. Koef isto jako dobar.

Olympiacos Pirej - Arsenal FC X

Arsenal ide s rezervama, grcima dovoljan bod da idu dalje. Zanimljiv mi je bio Wengerov intervju gdje je izjavio kako oni mogu i s normalnom postavom odigrat nerijeseno sto ne bi ni onda bio los rezultat pa zasto bi bio ak se dogodi sad s mlađim igracima kojima je ovo dobro iskustvo. Kad su ga pitali za Standard izjavio je da to nije njegova briga, ako se nalaze u ovoj situaciji da to znaci da su prije loše igrali i sami su si krivi. Pa zasto ne probat nerijeseno onda  :)

Zbog Odena i Aldridgea?

Hmmm...ko zna...

...igra je Aldridge i protiv New Yorka...al svejedno,Dany Granger i drustvo mislin da moze iznenadit doma Portland...Radi se o dobroj centarskoj suradnji...Troy Murphy,Dunleavy,Foster...Portland ce imat problema u reketu...Btw..Naravno mali ulog ili nista stavit...

New Yersey-Golden State 1,kvota ..2,00

... New Yersey je jucer tuka u gostima Chichago..poceli su nesto pobjedivat,novi trener je poslozia momcad napokon...,,Ratnici'' imaju Ellisa,njihovog najboljeg igraca...no mislin da ce njega Devin Harris stisnit danas i ne dopustit mu da se razmase...u ponediljak je Golden State izgubia u Oklahomi 104-88 .. s tim da je Monta Ellis da 31 kos...

Zbog Odena i Aldridgea?

Hmmm...ko zna...

...igra je Aldridge i protiv New Yorka...al svejedno,Dany Granger i drustvo mislin da moze iznenadit doma Portland...Radi se o dobroj centarskoj suradnji...Troy Murphy,Dunleavy,Foster...Portland ce imat problema u reketu...Btw..Naravno mali ulog ili nista stavit...

Granger je out 4-6 tjedana.

Mislim da će prije portland prekiniti svoju loš niz,

nego indiana bez najučinkovitijeg igrača.

Danas ću i ja nešt probat...

Liverpool - Fiorentina  1

D.Kyev - Barcelona      2

Indiana - Portland      k2

T.Parker(19,5)          2

Toronto - N.Y.Islanders  1

Chicago-N.Y.Ranger        1

San Jose - L.Angeles      1

Ulog: 20kn    Mog.dobitak: 1350,00

Sretno

Chris Coleman will be without seven players for Coventry's clash against Newcastle.

Marcus Hall,Stephen Wright ,Ben Turner ,Isaac Osbourne ,Sammy Clingan,Dimi Konstantopoulos ,David Bell

Coventry-Newcastle tip 2, koef 1,85

Olympiakos Piraeus - Arsenal FC  2 3,40

Arsenal

Out: Tomáš Rosický, Nicklas Bendtner (both groin), Johan Djourou (knee), Robin van Persie (ankle ligaments), Gaël Clichy (back), Abou Diaby (calf), Kieran Gibbs (broken metatarsal), Eduardo (thigh)

Doubtful: William Gallas, Armand Traoré (both hamstring), Emmanuel Eboué (not specified), Andrei Arshavin (ankle)

Suspended: none

Misses next match if booked: Gaël Clichy, Cesc Fábregas, Robin van Persie

ali ja opet mislim da ce arsenal dobiti ovo pa makarr na osnovu jucerasnjih rezultata sve je moguce

Liverpul - Fiorentina 2 3,70 ista stvar sinoc smo bili svjedoci porta bayerna i ostalih,pusti to kome treba ovo ono price  ;D

nema vise sigurnih tipova ovo igram rekreativno tek onakoo.....sretno svima:D:D:D:

tesko da ce indiana bez grangera dobiti portlanda ali ko zna...

Lyon 1 (ST) 1.35

LA Lakers - Utah Jazz 1.20

Minnesota - New Orleans (+198.5-) Manje 1.85

100 km(400kn) pa sta bude, moram vratiti novac od juce >:(

Inter-Kazan 1 ( 1. 60 )

Mislim da ce inter danas pobjediti ovu utakmicu , unatoc svim stvarima koji im ne idu u prilog kao sto su lose igre u zadnje vrijeme....mislim da ce danas pokazati zasto su prvaci italije vec nekoliko sezona zaredom....smatram da rubin koliko god je iznenadenja nam pripredio ove sezone danas nece biti u stanju to napraviti !

Lyon-Debrecen zbroj golova 3.5 manje ili tocno ( 1.50 )

Prilicno sam siguran da Debrecen nece dati gola jer im je ovo oprostaj od Europe,mozda ce i cuvati neke igrace u slucaju ozljede , jer su u nepovoljnoj situaciji u domacoj ligi , gdje su jedni od favorita za naslov , a Lyon igra za vikend utakmicu protiv Bordeauxa i mislim da ce i oni malo pod kocnicom igrat , i da nece preko 3 gola ici ;)

Liverpool-Fiorentina : Liverpool daje gol ( 1.25 )

Oprostajno kolo lige prvaka da Liverpool , igraju na domacen travnjaku, i misljenja sam da svoje vjerne navijace moraju nagraditi sa pogotkom !

I odigro sam na Lakerse....ne pratim previse kosarku ali kako sam shvatio neke stvari , malo pogledao statistiku , shvatio sam da su teski favoriti !

Tečaj je 3,6 moja uplata 160 kuna , dobitak nesto veci od 500 ! pa sta bude vidit cemo !

Neznam zašto ali ima osječaj da Arsenal neće izgubit danas ovu tekmu....

Na onu opciju kada u slučaju nerješenog koef bude 1,00...se isplati probati, po mom mišljenju...na to je koef 2,50...ja ću probat uz par NHL utakmica (Toronto-NY Islanders više od 6 golova, Columbus-Florida  1, Detroit-St.louis  X2, San Jose-LA Kings  1)

sretno svima

Chris Coleman will be without seven players for Coventry's clash against Newcastle.

Marcus Hall,Stephen Wright ,Ben Turner ,Isaac Osbourne ,Sammy Clingan,Dimi Konstantopoulos ,David Bell

Coventry-Newcastle tip 2, koef 1,85

Olympiakos Piraeus - Arsenal FC  2 3,40

Arsenal

Out: Tomáš Rosický, Nicklas Bendtner (both groin), Johan Djourou (knee), Robin van Persie (ankle ligaments), Gaël Clichy (back), Abou Diaby (calf), Kieran Gibbs (broken metatarsal), Eduardo (thigh)

Doubtful: William Gallas, Armand Traoré (both hamstring), Emmanuel Eboué (not specified), Andrei Arshavin (ankle)

Suspended: none

Misses next match if booked: Gaël Clichy, Cesc Fábregas, Robin van Persie

ali ja opet mislim da ce arsenal dobiti ovo pa makarr na osnovu jucerasnjih rezultata sve je moguce

Liverpul - Fiorentina 2 3,70 ista stvar sinoc smo bili svjedoci porta bayerna i ostalih,pusti to kome treba ovo ono price  ;D

nema vise sigurnih tipova ovo igram rekreativno tek onakoo.....sretno svima:D:D:D:

ev dobro je bilo arsenal ipak nije uspioo ali bas kad sam vidiom im sastav dobro su i igrali ;D ;D

Danas se nisam javljao jer sam bio u gužvi, a vidim da je sve jako realno. Imam dosta aktivnih listica, i na svima čekam još samo Detroit (NHL), pa me zanima kakva su razmišljanja za tu utakmicu?

Nadam se da ima neki NHL znalac na forumu u ove kasne sate  ;)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• a čuj, ne možeš reći da live ni ne toliko    daleko su najbolji u live ponudi (uz možda 1xbet, marathon, Betfair)..imaju od 3.grčke lige odbojke live do 3.hnl nogometa live ili live ITF turnira u Čakovcu. naravno da je super još što nude i cash out..uglavnom ,na vašem mjestu bi išao na chat baš i tamo rekao da očekujete bar neki bonus za ispriku (ako ste stvarno oštećeni, nisam gledao utakmicu pa ne znam detalje)
    • na vašem mjestu bi išao na chat i srao im maksimalno..s bet365 za razliku od ostalih online kladionica imam dobra iskustva. npr. prije nekih godinu dana, igrao sam over 10.5 u tenisu, napravili su velike greške pri postavljanju koef uživo taman prije početka meča. over 10.5 je bio oko 2.50 a 9.5 oko 1.50, dok je u drugim kladionicama bio over 9.5 bio 1.20 a over 10.5 oko 1.60 (igrao je karlović ili isner ).. stavio sam par stotina eura, prošo lagano, nakon 1.seta obračunato i pare sjele i odem spavati. ujutro se probudim i ima puno manje novaca na računu, i dočeka me poruka da su koef ispravljeni jer su bili krivo postavljeni. odem na chat, nasrao im da tako mogu reći za svaki meč nakon što prođe da su koef bili krivo postavljeni..nakon 15 minuta rasprave su mi dali bonus 100 eura. jest da sam bio oštećen za 200 i nešto eura ali bolje išta nego ništa. sličan primjer sam imao par mjeseci kasnije, ništa ne gubite ako im serete, osim par minuta vremena. jedino je zajeb što vas je više u ovom slučaju.
    • R.Hood over 17.5 @2.40 Favbet R.Hood under 17.5 @2.10 Wwin Tip iz NBA ali postavljam ovde jer je surebet, moze se uplatiti na obe strane i tu je 12% cistog profita. U wwinu znam da uglavnom nema vecih limita na NBA igrace, dok u favbetu moze biti, sve zavisi od korisnika do korisnika...  
    • Pozdrav svima! Dugo nisam ništa pisao, uzeo sam pauzu, al danas mi se čini odlična ponuda pa se nadam da ćemo pogodit ovaj tiket!

1.Manuel Štrlek 2,5 više
      Lijevo krilo koje igra za Kielce, danas igraju protiv Wisle Plock. Ne znam iskreno kako on stoji s minutažom, no uzimam u obzir da je u ozbiljnijem natjecanju, a to je Liga prvaka, protiv Vardara dao 4 gola, a protiv PPD-a 3 i 4 gola u 2 utakmice! 2.Gorenje Velenje-PPD 2 
      Nadam se da će se konačno probuditi zagrebačka momčad nakon što su u epskoj pobjedi nad Löwnom preokrenuli cijelu utakmicu u svoju korist, nakon što su gubili -5 na poluvremenu. U drugom poluvremenu dali 9 golova više od Löwena, što je na kraju bila pobjeda od +4. PPD je ove sezone neprepoznatljiv nakon odlaska nekolicine igrača, al nadam se nakon što su pobjedili Vardara i Löwena, da će se probuditi i u SEHA ligi, i mislim da bi danas bez nekok prevelikog posla danas trebali uzet bodove od susjeda Slovenaca! 3.PSV-Rostov zbroj žutih kartona 3,5 više
      I sam Supersport je u ovom meču vidio pogrešnu kvotu i marginu koju su stavili odmah u ponudu. Na ovaj par zbroj žutih kartona više je u početku bila kvota 2,00, a sad je spuštena na 1,55. Meč je pod nož, direktna borba za ulazak u Europsku ligu. Znam da to nije neko elitno natjecanje i da se klubovi ne vesele učestvovanju u tom natjecanju kao u Ligi prvaka, ali za ova dva kluba, i to je uspjeh. Napominjem kako je u 1. međusobnom srazu ove sezone između ova dva kluba podijeljeno 4 kartona (a ondašnji sudac je na manjem prosjeku nego današnji), jednostavno ne vidim razloga zašto ih sada nebi bilo minimalno 4, kad je ovo zadnje kolo i odlučuje se o plasman u Europsku ligu. Sudac je možda jedini minus, jer dosta varira šta se tiče kartona, ali nerijetko se dogodi da podijeli minimalno 4 žuta kartona! 4.Dinamo Kijev-Bešiktaš x2
      Neću duljiti. Kijev ima 1 bod, nema nikakve šanse za daljnji prolazak u Europsku ligu. Njihovo europska jesen danas završava. Očekujem da će trener možda čak i neke igrače odmarat za ukrajinsku ligu, a da će Bešiktaš danas dat 200% na terenu, jer oni još imaju šanse proć u sljedeći krug Lige prvaka! 5. i 6. Man City-Celtic 1
                Barcelona-Borussia Mönchegladbach 1 (superšansa)
      Ova dva meča ću zajedno izanalizirat jer su oba meča identična za razmatranje, bar po meni. Danas od sviju čujem kako su ova dva meča za zaobići, jer ne treba pobjeda ni Barceloni, ni Cityu. E pa ne slažem se, a sada ću navesti nekoliko razloga zašto nisam istog mišljenja. Prvo, obje ekipe u zadnjih nekoliko kola nemaju neke odlične rezultate, i mislim da se sigurno ide na pobjedu, kako bi se stabilizirala atmosfera oko kluba, tj. kako bi treneri bili mirniji. Sigurno ni najmanje ne treba ni jednom treneru (ni Guardioli, ni Luis Enriqueu) da danas odigraju x ili da, nedaj Bože, izgube. Onda krenu glupa medijska prozivanja, pa stvaranje nervoze u svlačioni itd. Uglavnom, mislim da obje ekipe idu na pobjedu danas, i da ne kalkuliraju nešto previše. I da, City će sigurno htjet vratit Celticu za onaj remi iz Škotske.   Evo nadam se da će današnji listić proć! Sretno svima!
    • Olimpia Milano - CSKA Moscow 6,5 h2 1,91 unibet 3/10   Ovo moram sada uzeti jer očekujem pad kvote tj propadanje ove granice. Milano je katastrofa momčad,možda se na početku sezone očekivalo nešto više od njih no ekipa igra stvarno katastrofa u Europi,jedan Unics ih bez problema dvoznamenkastom razlikom nabuši. Jednostavno ovo bi trebalo biti prebrza tekma pa ni z2 po 177,5 nije loš jer obe ekipe imaju artiljeriju ali CSKA je ipak CSKA . Uz Real sigurno najbrža ekipa sa najboljim pojedincima,nema tu puno akcija tj ima ali svaka je generalno pripremljena do 10 sek napada. Milano nema s čime da im odgovori po meni.  
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
    • Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera
    • Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti