Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
eduard7

Listić dana - 12.02.2008. Utorak

4 objave u ovoj temi

Ajmo drustvo nesto pametno sloziti! :)

Danas ima tenisa ko u prici.. moj tip koji 100% ide na listic je tsonga - ančić 1. Ančić je duuugo izbivao iz natjecateljskog tenisa a Tsonga je AO-u dosao do finala... po meni Tsonga dobiva 100%...

Svidja mi se i QPR (eng., nogomet) te južni kontra cilica...

mišljenja, sugestije... sve dobrodoslo! ;)

Ajmo drustvo nesto pametno sloziti! :)

Danas ima tenisa ko u prici.. moj tip koji 100% ide na listic je tsonga - ančić 1. Ančić je duuugo izbivao iz natjecateljskog tenisa a Tsonga je AO-u dosao do finala... po meni Tsonga dobiva 100%...

Svidja mi se i QPR (eng., nogomet) te južni kontra cilica...

mišljenja, sugestije... sve dobrodoslo! ;)

Meni se sviđa sutrašnja ponuda, tako da ću danas ispratiti više rekreativno...

Sa Tsongom se slažem i po meni je to možda i najsigurniji par danas, koliko sam letimično pregledao ponudu. Južni bi trebao dobiti jer je kompleksniji igrač, ali čilić me je već iznenadio na AO gdje je daleko dogurao i ne bi me iznenadilo da čilić uzme set, tako da ću taj par preskočiti.

Ima dosta "zicera" u tenisu i ne vjerujem da će svi proći. Sutra je Liga Uefa i ima zanimljive ponude tako da ću ja danas ispratiti rekreativno, a sutra idem sa maksimalnim ulogom. Tokom dana ću napisati opširnije šta je u planu za sutra...

Evo na kraju sam nešto odigrao sa manjim ulogom:

Bologna

Trenčin

Slovan B.

Ferrero

Szavay

Fish

66/ Melsungen - Nordhorn 1X (IMO puno prevelika granica). U povijeti su znali odigrati utakmice sa preko 65 golova, međutim granica je jako visoka, i u prosjeku moraju postići pogodak svakih 53sekunde da bi sručili ovaj tip...

Kvota 4,83

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Super, cestitam. Nastavi sa golovima, ide ti ovo. Nadam se tvom nastavku dobrog niza  
    • Jos svega je nekoliko nedelja preostalo do kraja sezone u vecini liga, pozivam sve clanove da se aktiviramo i sto bolje ispratimo ovaj vikend, bogata je ponuda, 4-5 derbi meceva + pregrst duela u borbi za opstanak i titulu. Ovo izdvajam iz ponude za danas:

C. Palace - Burnley, Palace first to 5 corners @1.44 bet365 Jos nista nije reseno u Engleskoj, iako oba tima najverovatnije ostaju u ligi. Palace na 7 boda od zone ispadanja, Burnley 5, 4 kola do kraja. Palace se probudio dolaskom Big Sama, ekipa ima izuzetan napadacki potencijal, Benteke na spicu a Zaha i Townsend na krilima. Burnley dosta los u gostima, sto se kornera tice na samom dnu, posle Stoke-a najvise dozvoljavaju kornera p omecu - 6.74, a postizu 4.03 kornera po mecu, Palace dozvoljava 5.58 a postize 5.18. Isto tako, Burnley je u svim ovakvim mecevima u gostima ostajao ispod 4-5 kornera, Palace ce uglavnom drzati loptu u svojim nogama i mislim da ce lako prvi do 5 kornera sa onakvim krilima. Real Madrid - Valencia over 6 cards @1.875 bet365 Tradicionalno imamo dobre utakmice izmedju Reala i Valencije, golova na pretek a bogami i kartona. Da stvar bude jos bolja sudi Gil Manzano. Posle proslog uzasnog vikenda tesko je ista reci sa sigurnoscu, ali mi ovo smrdi na jos jednu kartonijadu, pogotovo zbog izostanaka Realovih igraca u odbrani, kao i Balea, znaci bice domacin oslabljen, plus imaju LS za koji dan. Valencija je prgava ekipa u derbi mecevima, ova granica mi deluje primamljivo pa cu je uzeti u singlu na neki srednji ulog. Svi elementi za over su tu, ali opet pametno birajte pa ako slucajno imate sumnju u ovaj mec, najbolje preskociti. Isto mi oba daju gol i 3+ deluje kao dobar pick po kvoti 1.65 pa to moze biti alternativni pick ili oba zajedno u kombinaciji... Espanyol - Barcelona over 6 cards @1.85 bet365 Jos jedan over, kao i prosli tip alternativna granica od 6 solidna za derbi Katalonije, Malenco ce suditi, ne moze se pohvaliti prosekom kao Manzano, ali je jedan od sudija koji obicno dobija teske meceve poput ovog i uglavnom ide na 5-6+ kartona. Videcemo da li ce nastaviti svoj niz, dueli izmedju ova 2 tima su uvek vruci, tacno i kada mec nema nekakvog velikog bodovnog znacaja. Prosle sezone sva 4 susreta isla debelo preko 6 kartona (2 liga, 2 kup), ove sezone prvi ligaski susret 4 zutih, Spanski super kup 6 zutih. Mislim da ukoliko mec ne bude prerano resen ponovo cemo videti grubu igru i kartone. Winterthur - Aarau, Winterthur to win either half @1.44 bet365 Jos nista nije osigurano u drugoj ligi Svice, pola lige je u riziku od ispadanja jer je samo 4 boda razlike od zadnjeg do sestog mesta na kojem se Winterthur nalazi. U dobrom su nizu od 3 pobeda zaredom, sve ubedljive a Aarau bas suprotno - 5 poraza zaredom, od toga cak 3 kod kuce. Winterthur bi morao ovde biti blizi pobedi, odigracu ga i u fiksu po kvoti 1.95 ali mi ovo nekako sigurnije i spojicu sa necim u dublu. Rangers - Celtic  Jos jedan Old Firm psole onog iz proslog vikenda. Celtic dominira ligom, Rangersa je ove sezone 4 puta sramno porazio a samo jednom dozvolio neresen ishod. Granicu su postavili na 6.5, na prvu loptu ovako mi deluje kao mozda previsoka pa bi sacekao prvih 15-20 minuta i onda mozda uzeo na live-u ako spuste na 5.5 (i naravno ne padnu kartoni pre toga). Prosli vikend sam ulovio u Unibetu za ceo karton nizu granicu od 5.5 pa je i to uspelo pasti jer je do kraja bilo samo 5 zutih. Oprez sa ovom utakmicom.... Murray - Thiem over 19.5 @1.30 unibet Gledao sam danas Murray protiv Ramosa jer sam ga igrao, sta reci osim da sam tip koji se nervira dok gleda (a nisam) ostario bih jedno 3.5 god. Dosta bledo, bez ostrine i nameta svog tempa. Ramos je realno bio i bolji, ali eto posto sam ulozio na Murraya nadao sam se njegovom prolasku pa je na kraju nekako prosao. Thiem sa druge strane deluje ubedljivije (nisam ga gledao na ovom turniru, jesam u Monte Carlu), drug mi kaze da je danas pocistio patos sa Sugitom koji je prisetim ose izbacio Carreno-Bustu, Gasqueta i Robreda. Mislim da ce se Murray namuciti u ovom mecu, realno vuce me i pobeda na Thiema ali on je mlad igrac pa je i dalje verovatno prisutan dodatan pritisak kad igra protiv top 4 igraca sveta, plasim se da se to ne odrazi na samopouzdanje. Sve u svemu sumnjam u kratak i lagan mec a ova granica mi je bas dobra za spojiti sa necim.
    • Nadam se da je neko poslusao i odigrao čak je i prelaz dosao 😀 0:2   4:2 . Nije da sad nesto lupetam ali od kad sam na ovom forumu imam 8 pogotka od 9 postavljenih i samo da se nastavi tako. Samo jako ljubi čika 😉!!!
    • Varazdin - Osijek 3:0 WINNNNNN
    • Listić dana – subota, 28. travanj
      Listić dana – subota, 28. travanj
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
  • Bet365

• Teme

• Liverpool predstavio novi dres za sezonu 2017/18
      Liverpool predstavio novi dres za sezonu 2017/18
    • De Gea pronašao novi klub, postaje najskuplji vratar svih vremena
      De Gea pronašao novi klub, postaje najskuplji vratar svih vremena
    • Navijači Čelzija u šoku: Conte odlazi na kraju sezone?
      Navijači Čelzija u šoku: Conte odlazi na kraju sezone?
    • “Paul Pogba, James Rodriguez i Mario Balotelli su precijenjeni!”
      “Paul Pogba, James Rodriguez i Mario Balotelli su precijenjeni!”
    • Jurgen Klopp imenovao dva omiljena igrača iz Barcelone i Real Madrida
      Jurgen Klopp imenovao dva omiljena igrača iz Barcelone i Real Madrida
    • Guardiola imenovao igrača Manchester Uniteda koji bi se savršeno uklopio u Barcelonu
      Guardiola imenovao igrača Manchester Uniteda koji bi se savršeno uklopio u Barcelonu
    • Arsene Wenger objasnio zašto je pustio Van Persija da pređe u Manchester United 2012. godine
      Arsene Wenger objasnio zašto je pustio Van Persija da pređe u Manchester United 2012. godine
    • Barcelona će pogriješiti ako ga pusti: Evo gdje će Jordi Alba igrati sljedeće sezone
      Barcelona će pogriješiti ako ga pusti: Evo gdje će Jordi Alba igrati sljedeće sezone
    • Zlatan Ibrahimović odbio ponudu od 15 milijuna po sezoni!
      Zlatan Ibrahimović odbio ponudu od 15 milijuna po sezoni!
    • Počelo suđenje Zdravku i Zoranu Mamiću
      Počelo suđenje Zdravku i Zoranu Mamiću
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE