Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
eduard7

Listić dana - 12.02.2008. Utorak

4 objave u ovoj temi

Ajmo drustvo nesto pametno sloziti! :)

Danas ima tenisa ko u prici.. moj tip koji 100% ide na listic je tsonga - ančić 1. Ančić je duuugo izbivao iz natjecateljskog tenisa a Tsonga je AO-u dosao do finala... po meni Tsonga dobiva 100%...

Svidja mi se i QPR (eng., nogomet) te južni kontra cilica...

mišljenja, sugestije... sve dobrodoslo! ;)

Ajmo drustvo nesto pametno sloziti! :)

Danas ima tenisa ko u prici.. moj tip koji 100% ide na listic je tsonga - ančić 1. Ančić je duuugo izbivao iz natjecateljskog tenisa a Tsonga je AO-u dosao do finala... po meni Tsonga dobiva 100%...

Svidja mi se i QPR (eng., nogomet) te južni kontra cilica...

mišljenja, sugestije... sve dobrodoslo! ;)

Meni se sviđa sutrašnja ponuda, tako da ću danas ispratiti više rekreativno...

Sa Tsongom se slažem i po meni je to možda i najsigurniji par danas, koliko sam letimično pregledao ponudu. Južni bi trebao dobiti jer je kompleksniji igrač, ali čilić me je već iznenadio na AO gdje je daleko dogurao i ne bi me iznenadilo da čilić uzme set, tako da ću taj par preskočiti.

Ima dosta "zicera" u tenisu i ne vjerujem da će svi proći. Sutra je Liga Uefa i ima zanimljive ponude tako da ću ja danas ispratiti rekreativno, a sutra idem sa maksimalnim ulogom. Tokom dana ću napisati opširnije šta je u planu za sutra...

Evo na kraju sam nešto odigrao sa manjim ulogom:

Bologna

Trenčin

Slovan B.

Ferrero

Szavay

Fish

66/ Melsungen - Nordhorn 1X (IMO puno prevelika granica). U povijeti su znali odigrati utakmice sa preko 65 golova, međutim granica je jako visoka, i u prosjeku moraju postići pogodak svakih 53sekunde da bi sručili ovaj tip...

Kvota 4,83

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Unibet je dodao još kartona u ponudu a ovo su IMO preniske granice i očekujem da do početka utakmice budu drugačije postavljene, kako granice tako i koeficijenti. Drugim riječima tko planira odigrati neka i požuri... Viktoria Plzen - Austrija Beč SuperSport je granicu za kartone postavio na IMO realnih 5,5 kartona.Unibet je pak tržište otvori sa 3,5 kartona što je potpuno promašena granica. Naime, to je za čak dva kartona manja granica od granice koje imaju gotovo sve druge kladionice. Utakmicu sudi Sergii Boiko (UKR) koji ima izuzetno visok prosjek kartona (4,38) u međunarodnim utakmicama. A pazite ovo. Viktoria Plzen je treća najnekorektnija ekipa Europske lige sa čak 3,4 kartona po utakmici! Dakle, samo oni bi trebali imati kao granicu prosjek koji je postavljen za cijelu utakmicu. Austrija Beč pak ima prosjek od 2 kartona po utakmici. Ono što je bitno napomenuti jest da utakmicu vodi sudac koji, barem prema statistici, voli davati kartone. Isto tako, važnost utakmice je za goste velika tim više jer Astra igra sa Romom i lako je moguće da će Roma u mix sastavu odraditi posao za austrijance... TIP: Over 3,5 kartona   PAOK - Slovan Liberec SuperSport daje granicu od čak 5,5 kartona a još ne računaju i eventualni crveni karton.   Unibet je kao granicu postavio samo 3,5 kartona a uz to računa i eventualni crveni karton.   PAOK mora pobjediti ako želi proći dalje, a još mu se mora posložiti i drugi rezultat. Koef. na PAOK je 1,45 i prijetnja ovoj okladi je rano veliko vodstvo. Slovan Liberec ima bolji H2H od Qarabaga te bi pobjedom, uz vjertar u leđa Fiorenitne prošao dalje. Dakle, nije da igraju za ništa, biti će i oni itekako motivirani. Utakmicu sudi  Andre Marriner (ENG). Ako se pitate koliko kartona su ove dvije ekipe dobivale u Europskoj ligi do sad, PAOK je jedna od najnekorektnijih momčadi sa čak 3 kartona po utakmici a i Liberec sa 2,2 kartona po utakmici nije puno dalje. I sama matematika, ako ćemo vaditi neki prosjek iz prosjek kartona ekipa, daje granicu od 5,0 ili 5,5 kartona. Granica od 3,5 kartona Unibeta je preniska i vjerujem da je ovo vrijedno rizika.  TIP: Over 3,5 kartona   Braga - Shakhtar SuperSport i druge zemaljske kladionice ovdje daju granicu od 4,5 kartona.
      Unibet pak ima granicu od samo 3,5 kartona, te računa i eventualni crveni karton. Shakhtar se kvalificirao, međutim Bragi treba pobjeda a koeficijent od 1,90 sugerira da do nje neće biti tako lako doći. Utakmicu sudi Ali Palabiyik (TUR), ne toliko iskusan turski sudac koji ima sodlinu statistiku. Nisam gledao utakmicu koju je vodio pa ne mogu puno reći o njegovom stilu suđenja. TIP: Over 3,5 kartona Nadam se da će se i drugi pridružiti sa prijedlozima pa da odradimo dobro i profitabilno ovo zadnje kolo Europske lige. Ima jako puno utakmica i informacija i teško sve može pokriti jedna osoba, pa se nadam da ćemo jedni drugima pomoći te biti zadovoljni nakon što se odigraju sve utakmice
    • Milano-CSKA 1 3.0 (SS)  Glavni razlog moga tipa je to sto danas CSKA nece moc racunat na Teodosica i De Coloa a svi znamo kako su im njih dvojca glavni igraci. Milano nije nista posebno ali ocekuje se od njih da ovo iskoriste 
    • Evo uplaćenih listića iz Wwina i PSK, nemam volje tipkati.
    • a ja nemoram majku ja mogu NORUU MORK  i one nase glupace  da nisu onako bile razbijene mozda bi i prebacila Nora ovako odmaranjee
    • FC Salzburg – FC Schalke Referee: Radu Petrescu (ROU)   Villarreal – Steaua Bucureşti Referee: Manuel Gräfe (GER)   Osmanlıspor – FC Zürich Referee: Matej Jug (SVN)   PAOK FC – Slovan Liberec Referee: Andre Marriner (ENG)   Qarabağ FK – Fiorentina Referee: Ivan Bebek (CRO)   Konyaspor – KAA Gent Referee: Jakob Kehlet (DEN)   SC Braga – Shakhtar Donetsk Referee: Ali Palabiyik (TUR)   Sassuolo Calcio – KRC Genk Referee: Orel Grinfeeld (ISR)   Rapid Wien – Athletic Club Referee: Serdar Gözübüyük (NED)   Astra Giurgiu – AS Roma Referee: Hüseyin Göçek (TUR)   Viktoria Plzeň – Austria Wien Referee: Sergii Boiko (UKR)   AZ Alkmaar – FC Zenit Referee: Svein Oddvar Moen (NOR)   Maccabi Tel Aviv – Dundalk FC Referee: Robert Schörgenhofer (AUT)   Anderlecht – AS Saint Étienne Referee: István Kovács (ROU)   FSV Mainz – Qabala SC Referee: Simon Lee Evans (WAL)   Apoel – Olympiacos Referee: Carlos Del Cerro Grande (ESP)   Young Boys – FC Astana Referee: Clayton Pisani (MLT)   Feyenoord – Fenerbahçe Referee: David Fernández Borbalán (ESP)   Zorya Luhansk – Manchester United Referee: Tamás Bognár (HUN)   Inter Milano – Sparta Praha Referee: Bart Vertenten (BEL)   Southampton – Hapoel Beer Sheva Referee: Paolo Tagliavento (ITA)   OGC Nice – FC Krasnodar Referee: Sandro Schärer (SUI)   Panathinaikos – Celta Vigo Referee: Andris Treimanis (LVA)   Standard Liège – Ajax Referee: Robert Madden (SCO)
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!