Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Ambrozija

9.12 srijeda

1 objava u ovoj temi

Sign in to follow this  
Followers 0

• Odlično, neka netko i WTA malo analizira. Odlična analiza, ispratio sam, neka nam je sa srećom 
    • Berdych-Harrison over 37.5 @ 1.85 pinnacle Ovo mi se čini kao jedan od zanimljivijih mečeva u muškoj konkurenciji danas.obojica su lako prošla u prvom kolu. Dok je Berdychu Vanni predao na kraju prvog seta Harrison je trebao odradit čitav meč protiv solidnog Mahuta al nije mu dao šansu. Harrison igra dobro na početku sezone.  U Aucklandu je otkinuo set Socku koji je u konačnici osvojio taj turnir igra tipično američkim stilom i Berdych bi mogao imat problema s njim. Berdych osim šta je gubio po egzibicijama ima polufinale dohe gdje je poražen od Murraya. Oni su igrali lani na Mastersu u tornontu i dobio je Berdych u 6-4 6-7 6-4. Sličan neozvjestan meč očekujem i danas te mi se over čini ko ok oklada
    • Ima par mjeseci kako sam se registrovao i gledao malo kako sve funkcionise pa sam se odlucio i ja malo pridruziti sa analizama. Vidim da se vrlo malo analizira zenski tenis pa cu ja svakako da se oprobam u tom segmentu. Tenis inace najvise preferiram kao sport za analize i igru pa cemo vidjeti kako ce ici Lepchenko-Y. Duan 2; pinnacle; 1,93 U vecerasnjem mecu analiziracu susret izmedju Kineskinje Duan, Ying-Ying i Amerikanke Lepchenko. Kineskinja je u dobroj formi i trenutno zauzima 87 poziciju na WTA listi i ovo je njena najomiljenija podloga koju i preferira da igra dok na ostalim podlogama nije odigrala puno meceva u karijeri. Igru zasniva na dobrom prvom servisu koji se krece u prosjeku oko 70% ubacaja  sto moze zahvaliti svojoj visini (186 cm). Takodje,  iskoristenost prvog servisa je oko 70% ima snazne forhend udarce i igra napadacki tenis sto je i pokazala i u pripremama za AO gdje je i odigrala svoj jedini mec protiv vecerasnje protivnice koju je pomela sa terena sa 6-1 6-4. Sa druge strane Lepchenko se nalazi na 88 mjestu WTA liste odmah iza Kineskinje. Naturalizovana Amerikanka u prvom kolu je pobjedila Bertens a u tom mecu smo vidjeli dosta neiznudjenih gresaka sa obe strane pa je tako  bilo i 7 brejkova u mecu. Pocela je da igra tenis sa sedam godina a njen trener je bio njen otac koji je imao dosta uticaja na njenu tenisku karijeru. Od 2001 je profesionalac i obozava tvdu podlogu kao svi Amerikanci. Njenu igru krasi dobar servis koji se krece u prosjeku oko 65% ubacenog servisa i napadacki stil igre u kojoj ima dosta gresaka tako da bi Kineskinja mogla to iskoristiti kao u Sidneju. Mala mana ovog tipa je sto su igrali skoro medjusobni duel i kad se tako ponovljeni mec igra u krakom roku cesto zna biti upravo kontra jer se protivnik dosta bolje spremi za sledeci duel. Kineskinja u ovom trenutku igra stabilniju igru nego Lepchenko i misljenja sam da je u prednosti veceras. Dovoljno ce biti da ponovi taktiku iz Sidneja. Jako i snazno na svoj servis sa sto manje neforsiranih gresaka jer ce ih Amerikanka sigurno imati dosta jer joj je takav stil igre.
    • Pa sta nije obrana bila od poljaka. Japanac od poda, u golmana i preko gola.  A mozda sam i krvo vidio gledo sam prek moba stream pa ono haha
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
      Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
    • Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
      Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
    • Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
      Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
    • Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
      Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
    • Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
      Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
      SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
    • TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO