Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Subota - 12.12.2009. (Live)

Recommended Posts

Za sada odličan dan...

Sretno mi je jutros prošao Detroit, a i imali mso poklon u skijanju (2,00)...

Evo Koper u 13'minuta vodi već sa 2:0. Ovo imam i 1, i 1/1 i hendikep, ali nisam pisao previše o tome jer ipak imaju nekih izostanaka u ekipi...

Još ako Chelsea, Benfica, Bayern i Zadar odrade posao biti će odlično...

Sign in to follow this  

• Prijatelju javi se na mail ja znam kako boki9294@gmail.com
    • Bobo86 ajde se javi na mail trebao bi te nesto boki9294@gmail.com
    • Arsenal - West Ham 1 (1.53) bet365 Arsebak je možda u lošoj formi u gostima, ali kod kuće su izgubili samo dvije utakmice u Premier ligi ove sezone, a te dvije utakmice su bile protiv prva dva tima na tabeli. Pobijedili su 13 od 17 utakmica kod kuće u ligi, dok je West Ham uspio pobijediti samo dva put u 17 gostujućih utakmica ove sezone. U posljednjih sedam utakmica sa West Hamom, Arsenal je pobijedio dvije, remizirao dvije i izgubio jednu. Topnici su izgubili samo jednu od posljedjnih 19 utakmica u Premier ligi protiv Čekićara. Kada su ozljede u pitanju, Santi Cazorla i Henrikh Mkhitaryan ostaju van terena za Arsenal, sa Jack Wilshereom koji je pod znakom sumnje. Očekuje se i povratak Aaron Ramseya nakon ozljede noge. Na drugoj strani West Ham će biti bez Winston Reida, Sam Byrama i Michail Antonija u ovoj utakmici. Dok je James Collins također pod znakom sumnje. Manuel Lanzini se očekuje u prvom sastavu nakon što se oporavio od ozljede. Očekujem pobjedu Arsenala u ovoj utakmici, dok je tu i najavljeni odlazak Wengera, pa stoga mislim da će igrači igrati sa mnogo više emocija, a vjerujem da će i ostvariti pobjedu nad West Hamom koji je ispod očekivanja ove sezone. Poprilično dobar koeficijent na pobjedu Arsenala u ovoj utakmici. Sretno! (Koeficijenti 21.4. u 16:45 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Kladioničarski račun 16864221
  • Bet365

• Teme