Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Majstor

Srijeda 16.12.2009.

17 objava u ovoj temi

Cibona je očajna i odvratna ona mora gubit -18 da bi došla  na -4...nažalost moram reć da ima pravo publika kad ne puni dvoranu i sam Rozić se pitao kako je dvorana puna na medekima svaki put a na njima ne  e pa dragi Marine pitao bi se na tvom mjestu...

Ako je Ulker bolji bolji je ali trgnut se na -18 e to mi nije jasno i nije nikako fer prema navijačima..u svim tim okolnostima naravno da će se i lopta odbijat od obruća i iscurit van,i još neke lopte ne zabijaju pod must take to dovodi do ovakvog stanja...

Cibona je očajna i odvratna ona mora gubit -18 da bi došla  na -4...nažalost moram reć da ima pravo publika kad ne puni dvoranu i sam Rozić se pitao kako je dvorana puna na medekima svaki put a na njima ne  e pa dragi Marine pitao bi se na tvom mjestu...

Ako je Ulker bolji bolji je ali trgnut se na -18 e to mi nije jasno i nije nikako fer prema navijačima..u svim tim okolnostima naravno da će se i lopta odbijat od obruća i iscurit van,i još neke lopte ne zabijaju pod must take to dovodi do ovakvog stanja...

Ma jao... Ja sam vec dva puta popiz*** gledajuci ih danas, ali sada je X prije početka zadnje cetvrtine. Vratili su se na nevjerojatan način, ali me strah da ne izgube na način kako samo oni znaju...

Ajmo Cibona...

to je to kako se vrate tako i izgube ali imaju takvu psihološku prednost da bi to trebali iskoristit...al ovo je za živce jako jako loše još kad se sjetim Juga danas 1x muka mi dođe...

a Goksime,Lyon je stvarno igrački i rezultatski u velikoj krizi...

Odlično Cibosi....bravoooooooooo

Lyon bez riječi....

Cibona je s(p)retno prošla i dosta toga mi stoji, ali Lyon me brine, jako... Vjerujem da će dobiti, ali nisam očekivao da će se ovako kilaviti, nikako...  Ajmo Lyon!!!

Odlično Cibosi....bravoooooooooo

Lyon bez riječi....

Cibona je s(p)retno prošla i dosta toga mi stoji, ali Lyon me brine, jako... Vjerujem da će dobiti, ali nisam očekivao da će se ovako kilaviti, nikako...  Ajmo Lyon!!!

Lyon

11111111111111111111111111111111111111111111

vode 1:0... neka tako i ostane ;)

Uf... koliko patnje za male koef.  Dobro je, nešto je prošlo i biti će +, ali da odigram dva para po 1,20 i da za oba moram strepiti do zadnjih minuta... Nisam na to baš naviknuo, ali dobro, bitno je da su prošli... A i Cibona je bila jako sretna...

Nadam se da će sutra Dinamo pomaziti sreca, a vjerujem da će i Ajax biti korektan. Inaće, sutra cu uplatiti vjerojatno pobjedu Dinama i Ajaxa, ali nekoliko minuta prije početka utakmice. Zanima me kretanje koef. i uplate na utakmicu Ajax-Anderlecht par sati prije utakmice...

Ako se tko sjeca oba puta kada je Dinamo dobio u gostima sam ovdje pisao prije početka utakmice da koef. na Dinamo indikativno pada (Temišvar i Anderlecht) i oba puta se pokazalo da je to bilo opravdano...

istina Goksime previše patnje za te kofove od 1,2 uz singl Cibone koja mi je živce popila...kombo je bio Jug 1x,Cibona 1x,Lyon ,Chelsea  i Barcelona od tih 5 parova kolko strepnje; niti Lyon ni Barca mi nisu baš štedili živce makar je to bilo 2-0 i 3-1... al dobro završilo je ok...

da se nadovežem,dobro zboriš treba pratit te koeficijente sutra za Dinamo ,Ajax...ja mislim da ću gledat samo, a  ako i uzmem uzet ću kontradiktorno Ajax X za nekih @ 2,7 možda čak bude 3,00 u neki sistemski listić za manju uplatu pa da ne žalim ako dođe 1...Dinamo mi je premalo tih 1,35 možda bude live klađenja pa iskoristim nešto...

ali evo jedan primjer treba bit oprezan i treba izvuć maksimum od tih koeficijenata jer bet at home je izašao danas sa Cibonom 1,45 pa je kasnije palo na 1,4...ovih 1,8 je bilo ok za uzet ali ovo nikako, na jednom chatu ju je momak ulovio na liveu po 3,35 pa to je ogromna razlika...

u svakom slučaju ko ima živce sutra uzet Dinamo i Ajax sretno mu bilo, jutro je pametnije od noći pa ćemo se čitat sutra...

ali evo jedan primjer treba bit oprezan i treba izvuć maksimum od tih koeficijenata jer bet at home je izašao danas sa Cibonom 1,45 pa je kasnije palo na 1,4...ovih 1,8 je bilo ok za uzet ali ovo nikako, na jednom chatu ju je momak ulovio na liveu po 3,35 pa to je ogromna razlika...

Ma ja sam layao Fener po 1,40 i hendikep od 2,5 na 1,45 kada su gubili 10ak razlike, ali sam, nažalost, imao mala sredstva na betfairu, pa sam na kraju malo i profitirao. Da sam imao više,...ovo je bila idealna utakmica u Ciboninom scenariju, kada veliki koef. prolazi. Obicno to bude protiv Cibone, ali u ovom sluačju se potrefilo da je u korist Cibone...

Sutra terba pametno, pricekati 18:45 za uplate i pratiti na štra se uplacuju vece svote...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Pola svijeta stavi Bešiktaš u svim mogućim kombinacijama i onda kraljevi izgube 6:0 
    • Ma bogovi su za live. Gotovo svaki challenger meč ima livestream i kompletnu ponudu, meni dosta
    • kako bestiktas sve zezne  
    • Juventus - Dinamo Zagreb F2 Dinamo je realno smijesan. Ovo ljeto su prodali dva najbolja igraca i nositelja igre Pjacu i Roga. Bez njih u momcadi ne mozes se nadati nekim vecim rezultatima. Situacija je takva da Juventus jos nije siguran da ce osvojiti prvo mjesto jer od Seville su udaljeni samo bod, ali imaju najlaksi zadatak u skupini, a to je pobijediti Dinamo. Mora Juve shvatit utakmicu ozbiljno jer bi Sevilla mogla pobijediti Lyon, a njima pobjeda osigurava prvu poziciju.   Real Madrid - Borussia Dortmund oba daju 3+ Real je kiksao i ako zele potvrdit svoj sampionski i elitni status ovu utakmicu moraju shvatit maksimalno ozbiljno i uzeti tri boda za prvo mjesto. Real i Dortmund su poznati kao vrlo ofenzive ekipe koji postizu puno zgoditaka. Trebao bi to biti jedan zanimljiv napadacki dvoboj. Posebno jer je u igri prva pozicija u grupi. Vjerujem da bi ovo bez problema trebalo proc, ocekujem puno zgoditaka, zanimljivu igru i fenomenalan nogomet za gledat.
    • Jel jos neko ima slicnu situaciju sa racunom u SS-u?

Kad idem na uplatu izlazi mi sledeca stvar:

Znaci, slicno i sa listicima, kad kliknem na sekciju "listici" ne izlazi skroz nista, ranije je normalno pokazivalo prethodne listice..

Nije da cesto igram kod njih, ali ponekad znam uplatiti neki NBA listic pa ukoliko neko ima iskustva sa ovim ili neki savet i zeli podeliti bilo bi super! 
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!