Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
d_eye.dee

Četvrtak, 17.12.2009. (Listić dana)

5 objava u ovoj temi

Danas mi je dosta teško prognozirat NHL...puno teže nego jučer i misli mda ću ga jednostavno preskočit (eventualno probat sa pobjedom Pittsburgha opet protiv Philadlephije jer su jendostavno jači no kad se igra u gostima kod velikog rivala onda je drugačije...neznam (možda sam malo subjektivan zbog Philadlephije i želim njihovu pobjedu pa se ne usudim odigrat protiv njih...a i drugi veliki derbi je NY Islanders i NY Rangers...jučer Islandersi dobili, danas bi mogli Rangersi, ali opet neznam jer Islandersi kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme igraju dosta loše)...uglavnom...evo mog listića za danas

Rusija - Švedska   1   1,55   4:3

(rusi domaćini i vjerujem puno jači od Šveđana koji se baš i ne trude u ovim utakmicama reprezentacija sve dok ne dođu olimpijske igre kada će igrati najjači igrači iz NHL-a)

CSKA - Maccabi   1  1,60   77:72

(Rusi igraju odlično i ušli su u formu bez obzira što je protivnik jaki Maccabi vjerujem u pobjedu CSKA)

Ajax - Anderlecht   X2  1,70  1:3

(jednostavno ovo su susjedne zemlje i nisu u odnosima kao mi i srbi npr...mislim da je najrealnija opcija X pošto en igra Suarez, sad odjednom je ozljeđen...ali ogradit se sa pobjedom Anderlechta jer mislim da UEFA ne želi Dinamo u europi zbog navijača i da će sve sredit da Dinamo ne prođe dalje...nerješenim i jedna i druga ekipa dobija nešto love, oba dvije idu dalje...sve idealno za remi)

Lazio - Levski   1   1,50  0:1

(Vjeruje da je Lazio bez obzira što ne igra dobro ipak jači od Levskog i da će doći do pobjede, pobjedom ipak dobiju nešto love zašto nebi uzeli tu lovu ako mogu, a siguran sam da mogu jer je Levski po mom mišljenju najslabija ekipu u Europa ligi uostalom nisu još niti jedan gol zabili)

Dinamo - Timisoara  1   1,40  1:2

(Dinamo treba pobjedu i mislim kako su oni sposobni kod kuće pobjediti Timisoaru koja je došla sa jako oslabljenom ekipom, a teren kako jednima tako i drugima)

-igrao bi prolaz Dinama opcija NE ali kada ne mogu kombinirat sa utakmicom Ajax - Anderlecht

Ukupan koeficjent je 8,85 (mislim da je sasvim solidan)...parovi i koeficjenti su iz Hrvatske Lutrije...sretno svima

danas mi je full loša ponuda i samo sam natrpao na tiket  ;D

SS Lazio-Levski Sofija         1 1,50

Lille-Slavia Prag                 1 1,25

Dinamo Zg-FC Timişoara 1 1,40

EnOrleans-Partizan Beog. 2 1,65

Genoa CFC(-2+)-CF Valencia više 1,80

Philadel-Pittsburgh Peng. 2 2,35

Detroit-Tampa Bay Light. 1 1,75

Montreal-Minnesota Wild X2 1,50

d_eye.dee  kaj kažeš na ovaj NHL? današnja ponuda u nhl-u je gotovo nepredvidiva ali sam isčupao ova 3 para, još mi se nashville čini kao 2 i manje od 6 golova na tekmi NYR - NYI

d_eye.dee  kaj kažeš na ovaj NHL? današnja ponuda u nhl-u je gotovo nepredvidiva ali sam isčupao ova 3 para, još mi se nashville čini kao 2 i manje od 6 golova na tekmi NYR - NYI

ja se nikako nebi usudio igrat ovakav koef na detroit u NHL-u...gledao sam tampu prije par utakmica i ne igraju loše i sigurno će nekoga iznenadit, to bi baš mogao biti detroit s obzirom na koeficjent i s obzirom da takvi koeficjenti gotovo pa redovito ne prolaze u NHL-u...

Ja sma odigrao prvu trećinu na Atlantu večeras jer mi se čini da Dallas ne igra dobro,a jučer su prvi period izgubili od Caroline sa 3:0...vrijedi pokušat...ali opčenito što se tiče NHL-a danas sve je baš nezgodno...možda najrealnije 2 na pittsburgh, ali ja sam što se ove tekem tiče optimist vezano za Philyadlephia Flyerse i ovo će biti sasvim drugačija tekma od one prije dva dana...a što se tiče islandersa i rangersa ni to nebi prognoziraosvega može biti ja sma čak skloniji pobjedi Islandersa jer kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme ne igraju sjajno...

ja se nikako nebi usudio igrat ovakav koef na detroit u NHL-u...gledao sam tampu prije par utakmica i ne igraju loše i sigurno će nekoga iznenadit, to bi baš mogao biti detroit s obzirom na koeficjent i s obzirom da takvi koeficjenti gotovo pa redovito ne prolaze u NHL-u...

Ja sma odigrao prvu trećinu na Atlantu večeras jer mi se čini da Dallas ne igra dobro,a jučer su prvi period izgubili od Caroline sa 3:0...vrijedi pokušat...ali opčenito što se tiče NHL-a danas sve je baš nezgodno...možda najrealnije 2 na pittsburgh, ali ja sam što se ove tekem tiče optimist vezano za Philyadlephia Flyerse i ovo će biti sasvim drugačija tekma od one prije dva dana...a što se tiče islandersa i rangersa ni to nebi prognoziraosvega može biti ja sma čak skloniji pobjedi Islandersa jer kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme ne igraju sjajno...

pošto je dinamo kiksao više nije ni važno  ;D

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Live Stream

• Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
    • Najava: NBA All Star 2017
      Najava: NBA All Star 2017
    • Nedelja 19.02. – Listić dana
      Nedelja 19.02. – Listić dana
    • Subota 18.02. – Listić dana
      Subota 18.02. – Listić dana
    • Petak 17.02. – Listić dana
      Petak 17.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
      Rooney donio odluku: Ostajem u Manchester Unitedu
    • Mourinho jasan: Nećemo biti kao Manchester City!
      Mourinho jasan: Nećemo biti kao Manchester City!
    • Real kuje senzacionalan plan, kreće u lov na Messija!
      Real kuje senzacionalan plan, kreće u lov na Messija!
    • Rooneyev agent pregovara o transferu!
      Rooneyev agent pregovara o transferu!
    • Memphis Depay već oborio rekord u svom novom klubu
      Memphis Depay već oborio rekord u svom novom klubu
    • Iker Casillas otkrio šta mu je Gianluigi Buffon rekao nakon utakmice
      Iker Casillas otkrio šta mu je Gianluigi Buffon rekao nakon utakmice
    • Hazard: Proživljavam najbolje razdoblje u Chelseaju
      Hazard: Proživljavam najbolje razdoblje u Chelseaju
    • Zbog jedenja pite na utakmici mora da napusti klub!
      Zbog jedenja pite na utakmici mora da napusti klub!
    • Ryan Giggs ukazao na jedan od problema u Premiershipu
      Ryan Giggs ukazao na jedan od problema u Premiershipu
    • Marco Verratti: Svoj uspjeh u PSG-u dugujem jednoj osobi
      Marco Verratti: Svoj uspjeh u PSG-u dugujem jednoj osobi
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE