Jump to content
Sign in to follow this  
Ambrozija

17.12 četvrtak

Recommended Posts

A šta reći nego da dinamo opet igra sramotno i kada se od njih nešto očekuje oni ne mogu to napravit, a kada se ništa ne očekuje onda pobejde....još sam se jednom opeko na njih...mislim da ih više nikad neću igrat, do sada sam ih igrao (patriotizam)

A šta reći nego da dinamo opet igra sramotno i kada se od njih nešto očekuje oni ne mogu to napravit, a kada se ništa ne očekuje onda pobejde....još sam se jednom opeko na njih...mislim da ih više nikad neću igrat, do sada sam ih igrao (patriotizam)

Ma sta ti je pa to je isto namjesteno  ;)

Nagrada za pobjedu je 80.000 Eura sto je mizerija kad se na kladionici na X2 ili cak 2 na temišvar moze uzet ohoho više... a vjerujem da su se i oni odvano pomirili s time da su ispali il su saznali na pol. rezultat, kako god bilo ne moze se drukcije opisat njihova igra kad jednostavno ne igraju nista, a promasene prilike ne moguce promasit

Sign in to follow this  

• West Ham - Brighton // Oba tima daju gol bet 365 - 2,00 Ovo kolo u PL otvaraju ekipe West Hama i novajlija u ligi Brighton. West Ham nikako da uhvati pravu formu i vec duze vremena se muce, dok Brighton igra sasvim solidno s obzirom na njihovo neiskustvo igranja u najelitnijem rangu Engleskog nogometa. West Ham ce ovdje ici na pobjedu sto znaci da ce morati igrati napadacki nogomet sto ce Brightonovim igracima ostavljati dosta prostora za kontre i postizanje pogodka. West Ham je u skoro svim utakmicama kod kuce postizao pogodke dok je Brighton u par navrata pokazao njihov napadački arsenal pa su tako postizali golove protiv npr. Evertona, Newcastlea, WBA-a. Očekujem pobjedu West Hama a da pri tome i Brighton postigne pogodak, moguci rezultat 2-1. Sretno!
    • Inter Zapresic - Rudez // Pobjeda domacina bet365 - 2,15 Evidentno je da je Rudez najslabija ekipa u ligi ove godine sto potvrdjuje i pozicija na kojoj se nalaze. Zauzimaju zadnje mjesto sa svega 7 bodova dok njihov protivnik Inter iz Zapresia, stalni prvoligas, ima 14 bodova.  Ovo su utakmice koje domacin mora pobjeđivati a s obzirom da su vec 5 utakmica bez pobjede na domacem terenu, ocekujem da pred svojom publikom pruze dobru partiju i uzmu sva tri boda. Kvalitetnija i iskusnija su ekipa i mislim da to mogu. Sretno!
    • I jos jedan za veceras Phoenix - LA Lakers  under 220  1.78  pinni. 
    • Crvena Zvezda-Barcelona (ki) 2 Khimki-Žalgiris (ki) 1 Valencia-Efes (ki) 1   Marathon 2.15   - Možda izgleda malo 1.40 na ki Barce ali mislim da je realno. Zvezda je promijenila dosta igrača, još se uigravaju i za sada nisu ništa posebno. U prvom kolu su izgubili na gostovanju kod Žalgirisa pa su nakon toga u svojoj dvorani poraženi od Budućnosti u ABA ligi. Barca je sastavila finu ekipicu koja sigurno napada F4. Dobili su svih 5 utakmica ove sezone a u prvom kolu su demolirali Panatu 27 razlike.   - Khimki u jako finoj formi dočekuje Žalgiris. U prvom kolu su svladali Valenciju . Jako fina ekipica koja bi se također mogla boriti za F4. Žalgiris ništa posebno, jedva su dobili Zvezdu u prvom kolu, uz to imaju i ozljeda i mislim da nemaju šta tražiti na gostovanju u Rusiji.   - Valencija će i ove sezone praviti probleme Barceloni i Realu u domaćoj ligi a mogla bi napraviti nešto i u Europi. Will Thomas, San Emeterio, Dubljević, Diot, Van Rossom, Pleiss, Vives itd. Fina ekipa koja je u sezonu ušla osvajanjem superkupa a nakon toga su vezali i tri pobjede u ligi. U prvom kolu Eurolige su odigrali pristojno na gostovanju kod Khimkija izgubivši 5 razlike a nakon toga su poraženi u ligi od Reala 4 razlike. Efes je loše ušao u novu sezonu, u prvom kolu lige izgubili od Karsiyake a u prvom kolu Eurolige lagano poraženi u svojoj dvorani od Reala. Taj niz prekinuli su pobjedivši Fenera za vikend. Danas im neće biti Leda koji je uz Mccolluma glavni scorer ekipe i dosta će se osjetiti njegov izostanak. I da on igra mislim da bi izgubili jer su Španjolci kvalitetnija ekipa sa boljim rosterom i mislim da će teško izgubiti ovo.
    • Chelsea - Watford 1 (1.36) bet365 Chelsea nije baš u dobroj formi u posljednjih nekoliko utakmica, prvo su izgubili od Cityja, pa zatim od Crystal Palacea i poslije toga ispustili vodstvo od 2-0 protiv Rome u Ligi prvaka, gdje se utakmica na kraju završila sa 3-3. Chelsea se nalazi na petoj poziciji sa 13 bodova, 9 manje od prvoplasiranog Cityja i ukoliko žele da zadrže korak za prvom četvorkom, moraju ostvariti pobjedu u ovoj utakmici. Na drugoj strani Watford je odličnoj formi i oni su iznad Chelseaja za dva boda i nalaze se na 4. poziciji što je zaista pohvalno. No, mislim da ovdje neće napraviti mnogo toga, jer su pretrpani sa ozljedama. Chalobah, Hoban, Kaboul, Prodl i Success su im van terena, dok je Cathcart pod znakom pitanja, dok su na drugoj strani Drinkwater, Kante i Moses odsutni, a David Luiz je pod znakom pitanja. Vjerujem da će Chelsea ostvariti pobjedu na svom terenu. Sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme