Jump to content
Sign in to follow this  
Majstor

Subota 19.12.2009.

Recommended Posts

1 bod toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Bravo za Gregora ;D

e samo da se osvrnem na Liverpool...gube 2:0 od zadnje ekipe i mislim da bi Benitez mogao dobiti otkaz uskoro...mislim da neće imati strpljenja s njim više...gledao sam igrat na portsmouth ali nisam se usudio igrat zbog koefa....ah misha mu!!!

od svega meni je nogomet najteže pogodit... tenis je 90% na moji listićima,pa rukomet,ski skokovi ali taj nogomet je dosta teško pogodit makar sam ga igro i pratim ga također puno ali teško za pogodit...

šteta za listić... peh...

Goksime jel negdje izašla ponuda ski skokova za sutra  ;D ?

od svega meni je nogomet najteže pogodit... tenis je 90% na moji listićima,pa rukomet,ski skokovi ali taj nogomet je dosta teško pogodit makar sam ga igro i pratim ga također puno ali teško za pogodit...

šteta za listić... peh...

Goksime jel negdje izašla ponuda ski skokova za sutra  ;D ?

He he...

Bwin je stavio, prvi, kao i uvijek...

Gregor 2,20

Simon 2,40

Ali, sutra neću to igrati na toliko listica kao danas... Danas su mi skijaški kokovi bili bitni da pogodim...

sutra imam neki plan uzet Gregora 1.-3. za nekih 1,2 do 1,3 i + neki dueol od 1,5 do 1,6 za jači ulog tako da ću vidjet...

i lagano stavim neš sitno pobjeda Ammanna jer mislim da ide još jedan borba između njih dvojice al ovaj dubl će mi bit najbitniji...

a ja imam triple nogomet sam igrao bzvz za 20 kn i odigram malo jači triple...

Air Avellino-Pepsi caserta 1 @ 1,7 73-66

Mulhouse-Evreuks 1 @ 1,2 3-0

i ostane mi zadnji pikado Klaasen-Bates 1 @ 1,36 1-3 i padam za 270 €

stvarno da poludiš sreća, sreća...di si?

Sign in to follow this