Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Utorak 12.02.2008. (Live)

27 objava u ovoj temi

heheh, ja cekam jos odgovor da li bet at home isplacuje na visu electoron nakon izvrsene uplate preko iste. imam i dva snookera koji bi morali proci i to: Maguire St. - Bingham St. 1 (neupitna kvaliteta u korist Maguirea) i Murphy S. - McCulloch I. 1 (pobjednik Malta cupa, ovo mora obaviti sa rezom 9-0 :) ). Murphy igra sutra. ;)

heheh, ja cekam jos odgovor da li bet at home isplacuje na visu electoron nakon izvrsene uplate preko iste. imam i dva snookera koji bi morali proci i to: Maguire St. - Bingham St. 1 (neupitna kvaliteta u korist Maguirea) i Murphy S. - McCulloch I. 1 (pobjednik Malta cupa, ovo mora obaviti sa rezom 9-0 :) ). Murphy igra sutra. ;)

Ispratiti ću ove snookere na netu. Baš sam gledao danas da ima dosta snookera, ali budući da ne pratim previše nisam ništa igrao, ali znam da je to tvoje područje pa su dobro došli tipovi...

Btw. ima ne eurosportu negdje popis koji paar će prenositi. Vidim na njihovom txt-u da prenose snooker ali nigdje ne piše koga, a draže mi je pogledati kad sam već odigrao...

Za bet at home nisam 100% siguram i najbolje bi bilo da im se pošalje mail (korisničkoj službi) sa tim pitanjem. Smatram da ne bi trebalo biti nikakvih problema prilikom isplate, pogotovo ako je uplata bila prihvačena sa navedene. Možda im treba slati sken osobne prilikom prve isplate, također ovisi od kladionice do kladionice...

Hehe... sad vidim da je Ferrero brzo riješio svoj meč, a Bondarenko će očito morati igrati 3.set. Nekad je dobro zakasniti u kladionicu  ;D

Szavay 2:4

Gleda tko... malo mi je ovo čudno nakon odličnih igara Szavay prošli tjedan kada je pobjeđivala sve po redu sada trenutno gubi...

Nadam se da će to preokorenuti... Ne bi bilo u redu inaće...

Gleda tko... malo mi je ovo čudno nakon odličnih igara Szavay prošli tjedan kada je pobjeđivala sve po redu sada trenutno gubi...

Evo link za live gledanje...  http://wm.streampower.be/vrt_diamond_games

Szavay je uzela brejk u drugom setu...nažalost prvi je izgubila...

previše grešaka, a da ne spominjem da ne može pogoditi prvi servis

previše grešaka, a da ne spominjem da ne može pogoditi prvi servis

A gledao sam da... Šteta... Ali tako to biva kada se netko nađe na mom listiću...

Nadam se da će sutra napokon biti bolje!

Nije mi jasno, zašto je nije šetala lijevo-desno po terenu, ova ruskinja je malo jača i nije baš pretjerano brza i svaki put kad bi ju razvukla lijevo-desno ova nije imala šanse jer nije mogla stizati loptice, odigra 2 takva poena i onda 4 gađa točno u nju ili ih zakuca u mrežu ili pobaca van  ??? ??? ??? ???

Ma dosta nepredvidiv dan za klađenje... Ja sam probao sa underom u njemačkom rukometu jer mi se čini visoka granica, ali glavno je sutra, pa nek danas bude nesreće za cijeli mjesec, a sljedeće dane nek me malo pomazi sreća... :P

evo meni bagdatis vodi, no duisburg vodi protiv manheima u gostima u drugoj trecini... ovi imaju seriju od 6 pobijeda... a duisburg je slab slab... ako me opet zezne taj hokej od 1.25, tak me i ufa bila zezle ovi koji su pobijedili imali su koeficijent oko 8... i ufa spusila 0:2 i to doma... a valjda ce ovi preokrenut...

evo meni bagdatis vodi, no duisburg vodi protiv manheima u gostima u drugoj trecini... ovi imaju seriju od 6 pobijeda... a duisburg je slab slab... ako me opet zezne taj hokej od 1.25, tak me i ufa bila zezle ovi koji su pobijedili imali su koeficijent oko 8... i ufa spusila 0:2 i to doma... a valjda ce ovi preokrenut...

Ajde držim ti fige... Ma ja sam shvatio odavno da je hokej jako nepredvidiv, a i nemam dovoljno informacija o tome, tako da igra samo za manje uloge...

Meni rukomet stoji dobro za sada... 10:9...21minuta...smije biti 65 golova (koeficijent 2,20)... Vidim na liveu stavljaju granicu od 61, međutim to ništa ne znači...

sad sam evo gledo ovi (ne znam kak se pisu mozda budem krivo napisao) Frystab/Matkow su mi pobijedili Karlovica i zovku 2:0 to je bio dobar koeficijent 1.55 ako produ sad ova dva onda mi ostaje jos samo berlocq preko noci...

sad sam evo gledo ovi (ne znam kak se pisu mozda budem krivo napisao) Frystab/Matkow su mi pobijedili Karlovica i zovku 2:0 to je bio dobar koeficijent 1.55 ako produ sad ova dva onda mi ostaje jos samo berlocq preko noci...

Pa to je lijepo. Mislim da bi trbalo proći...

Ja se ne mogu nadiviti da je granica bila 65 (negdje i 66 golova) a utakmica završava puno manje od toga. evo još 3 minute do kraja a 22:27 je. Sad mi je žao da na ovo nisam išao većim ulogom, ali valjda ću sutra pogoditi...

da to sam vidio dosta puta da su ljudi stavljalu u rukometu, a to vecina ljud nikad ne gleda a koeficijent je 1.80... I previse, a cesto je slicno sa time i kosarka... Evo ovo je moje proslo sad jos samo da berlocq pobijedi kuertena  i eto imam sutra za malo veci uloga na Uefu i tenis

Sign in to follow this  
Followers 0

• 17:30 Olimpija - Innsbruck Pobjednik 1 trećine?  2 - 1,65 wwin Za ovaj mec nemam sta puno pisati.Olimpiju sam neki dan analizirao u mecu protiv Salzburga i tada sam prosao tip.Situacija je ista ako ne i gora danas.Oni su  posljednja momcad lige, a obzirom na to sta se sve desava u ovom klubu cini se da ce tako i ostati do kraja.U 26 utakmica osvojili su 17 bodova.Imaju skor od 7 pobjeda (5p.p) i 19 poraza (1p.p) sa gol razlikom 56:113.Na domacem ledu imaju 5 pobjeda (4p.p) i 9 poraza sa gol razlikom 31:60.U zadnjih 5 utakmica imaju 2 pobjede i 3 poraza, a zadnji mec izgubili su od Salzburga 7:2 u gostima.Trener Bojan Zajc pred danasnji mec ima zaista puno problema., bas kao i protiv SalzburgaU momcadi nedostaju Kristaps Bazevics (D,24,2+8), Raphaël Bussières (LW/RW,22,4+12), Kristjan Čepon (D,24,0+1), Jeff Frazee (G,21gp, 3.61GAA), Sacha Guimond (D,24,5+9), Jonathan Harty (D,22,5+8), Chris Langkow (C,24,9+12), Tim Ograjenšek (RW,24+2+2), Žiga Pešut (LW,15,7+7), Maks Selan (D,15,2+2).Cini se da se oporavio  Jakob Raišp (G,4gp, 6.92GAA) iako je u mecu protiv Salzburga na golu bio mladi Tilen Spreitzer a na tom mecu Salzburg im je uputio 57 suteva od cega je Spreitzer odbranio 47. Innsbruck je 5 momcad lige sa 44 boda iz 25 utakmica.Imaju skor od 14 pobjeda (3p.p) i 11 poraza (5p.p) sa gol razlikom 95:90.U gostima su odigrali 12 utakmica i upisali 3 pobjede (1p.p) i 9 poraza (4p.p) sa gol razlikom 38:52.Nakon 3 vezane domace pobjede KAC 3:2, Bolzano 6:2 i Dornbirn 3:2, sinoc su porazeni od Graza u gostima sa 9:2.Zanimljivo poveli su u tom mecu u 3 minutu, a onda su primili 9 golova, da bi Clark postigao i zadnji gol za konacnih 9:2.Trener Rob Pallin nema nekih vecih i bitnih izostanaka.Sinoc je posle 5 primljenih golova vadio  Andy Chioda (G,24gp, 3.29GAA) i stavio Manuel Litterbacha ali u danasnjem duelu opet na gol ide Chiodo. Sto se tice statistike, Olimpija ima 259 kaznenih minuta, dok je Innsbruck  zasad na 322 kaznene minute.Olimpija ima najgori penalty killing lige sa 72,4%, mada ni Innsbruck nije bolji, odma iznad Olimpije sa 76,5%.Powerplay je zato debelo na strani Innsbrucka koji ima 24,7% sto je drugi procenat lige, dok je Olimpija na 8,5% sto je ubjedljivo najgore u ligi. U 2 ovosezonska duela ovih ekipa, obje momcadi su upisali domace pobjede.Olimpija je dobila kuci sa 4:3 nakon produzetaka, dok je Innsbruck na svom ledu slavio sa 7:2. Obzirom na sve izostanke domace ekipe ja moram igrati ovaj tip.Innsbruck je napadacki zaista mocan sa Lammerson, Spuergonom, Clarkom i Smithom, dok Olimpija sa ovakvom ekipom bez ovoliko kljucnih igraca nema sta da trazi u ovoj ligi slobodno cu reci.Iako Innsbruck igra nesto slabije u gostima mislim da su danas apsolutni favoriti te se nadam da ce krenuti ozbiljno jos od 1/3.
    • Tako je, ali treba uzeti isto poene u wwinu koji ima istu ponudu kao i Whill, kad je komb sa Unibetom i ostalima onda regularne kartone... 
    • korisničko ime: Fukica
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni