Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

Utorak 12.02.2008. (Live)

Recommended Posts

heheh, ja cekam jos odgovor da li bet at home isplacuje na visu electoron nakon izvrsene uplate preko iste. imam i dva snookera koji bi morali proci i to: Maguire St. - Bingham St. 1 (neupitna kvaliteta u korist Maguirea) i Murphy S. - McCulloch I. 1 (pobjednik Malta cupa, ovo mora obaviti sa rezom 9-0 :) ). Murphy igra sutra. ;)

heheh, ja cekam jos odgovor da li bet at home isplacuje na visu electoron nakon izvrsene uplate preko iste. imam i dva snookera koji bi morali proci i to: Maguire St. - Bingham St. 1 (neupitna kvaliteta u korist Maguirea) i Murphy S. - McCulloch I. 1 (pobjednik Malta cupa, ovo mora obaviti sa rezom 9-0 :) ). Murphy igra sutra. ;)

Ispratiti ću ove snookere na netu. Baš sam gledao danas da ima dosta snookera, ali budući da ne pratim previše nisam ništa igrao, ali znam da je to tvoje područje pa su dobro došli tipovi...

Btw. ima ne eurosportu negdje popis koji paar će prenositi. Vidim na njihovom txt-u da prenose snooker ali nigdje ne piše koga, a draže mi je pogledati kad sam već odigrao...

Za bet at home nisam 100% siguram i najbolje bi bilo da im se pošalje mail (korisničkoj službi) sa tim pitanjem. Smatram da ne bi trebalo biti nikakvih problema prilikom isplate, pogotovo ako je uplata bila prihvačena sa navedene. Možda im treba slati sken osobne prilikom prve isplate, također ovisi od kladionice do kladionice...

Hehe... sad vidim da je Ferrero brzo riješio svoj meč, a Bondarenko će očito morati igrati 3.set. Nekad je dobro zakasniti u kladionicu  ;D

Szavay 2:4

Gleda tko... malo mi je ovo čudno nakon odličnih igara Szavay prošli tjedan kada je pobjeđivala sve po redu sada trenutno gubi...

Nadam se da će to preokorenuti... Ne bi bilo u redu inaće...

Evo link za live gledanje...  http://wm.streampower.be/vrt_diamond_games

Szavay je uzela brejk u drugom setu...nažalost prvi je izgubila...

Gleda tko... malo mi je ovo čudno nakon odličnih igara Szavay prošli tjedan kada je pobjeđivala sve po redu sada trenutno gubi...

previše grešaka, a da ne spominjem da ne može pogoditi prvi servis

previše grešaka, a da ne spominjem da ne može pogoditi prvi servis

A gledao sam da... Šteta... Ali tako to biva kada se netko nađe na mom listiću...

Nadam se da će sutra napokon biti bolje!

Nije mi jasno, zašto je nije šetala lijevo-desno po terenu, ova ruskinja je malo jača i nije baš pretjerano brza i svaki put kad bi ju razvukla lijevo-desno ova nije imala šanse jer nije mogla stizati loptice, odigra 2 takva poena i onda 4 gađa točno u nju ili ih zakuca u mrežu ili pobaca van  ??? ??? ??? ???

evo meni bagdatis vodi, no duisburg vodi protiv manheima u gostima u drugoj trecini... ovi imaju seriju od 6 pobijeda... a duisburg je slab slab... ako me opet zezne taj hokej od 1.25, tak me i ufa bila zezle ovi koji su pobijedili imali su koeficijent oko 8... i ufa spusila 0:2 i to doma... a valjda ce ovi preokrenut...

evo meni bagdatis vodi, no duisburg vodi protiv manheima u gostima u drugoj trecini... ovi imaju seriju od 6 pobijeda... a duisburg je slab slab... ako me opet zezne taj hokej od 1.25, tak me i ufa bila zezle ovi koji su pobijedili imali su koeficijent oko 8... i ufa spusila 0:2 i to doma... a valjda ce ovi preokrenut...

Ajde držim ti fige... Ma ja sam shvatio odavno da je hokej jako nepredvidiv, a i nemam dovoljno informacija o tome, tako da igra samo za manje uloge...

Meni rukomet stoji dobro za sada... 10:9...21minuta...smije biti 65 golova (koeficijent 2,20)... Vidim na liveu stavljaju granicu od 61, međutim to ništa ne znači...

sad sam evo gledo ovi (ne znam kak se pisu mozda budem krivo napisao) Frystab/Matkow su mi pobijedili Karlovica i zovku 2:0 to je bio dobar koeficijent 1.55 ako produ sad ova dva onda mi ostaje jos samo berlocq preko noci...

sad sam evo gledo ovi (ne znam kak se pisu mozda budem krivo napisao) Frystab/Matkow su mi pobijedili Karlovica i zovku 2:0 to je bio dobar koeficijent 1.55 ako produ sad ova dva onda mi ostaje jos samo berlocq preko noci...

Pa to je lijepo. Mislim da bi trbalo proći...

Ja se ne mogu nadiviti da je granica bila 65 (negdje i 66 golova) a utakmica završava puno manje od toga. evo još 3 minute do kraja a 22:27 je. Sad mi je žao da na ovo nisam išao većim ulogom, ali valjda ću sutra pogoditi...

da to sam vidio dosta puta da su ljudi stavljalu u rukometu, a to vecina ljud nikad ne gleda a koeficijent je 1.80... I previse, a cesto je slicno sa time i kosarka... Evo ovo je moje proslo sad jos samo da berlocq pobijedi kuertena  i eto imam sutra za malo veci uloga na Uefu i tenis

Sign in to follow this  

• Da ti si je prilagodio i to više nije double bet već samo vezane pobjede sa ulogom koji je dobitak od prošlog kola, zanimljivo.  Šta ako padneš? Dižeš jedinicu ili ponovno sa 20 eura? Šta ako dobiješ dvije za redom, ideš dalje ili uzimaš profit i krećeš opet sa početnom jedinicom od 20 eura,... Upitna je kvota 1.40, ali kao što kažeš za početak, ako si siguran u poznavanje igre treba igrat Golden State -12 @1.90, sa 10 eura, ali bolje oprezno po tvome.  Vidiš u NBA ne daju kvote za dvije tekme istog kluba unaprijed i tu mi se gubi ideja sa početka topica, no treba vidjeti kako ovo ide,...sretno!
    • E ovako kupio sam paysafe Card u Njemačkoj od 50 eura i supersport mi ga ne prihvaća gdje ga mogu iskoristit ili postoji način da ga nekako prebacim na internet račun ?  Oprostite na offtopicu 
    • Prilagodio sam ovu strategiju, tj. isao sam na sigurniju varijantu. Trazim vezanu pobjedu i tu je gotova prica. Biram samo jake timove s laganijim rasporedom u iduce dvije, tri ili koliko je potrebno vec utakmica da bi se vezala pobjeda. Igrat cucu samo nba i nhl zbog dinamike takmicenja.  Bankroll mi je 300 €, a pocetni ulog 20. Oklada 1 Dallas - Golden State  -6,5 na Warriorse s 1,40 kvotom. bet365. Krenuo sam s nesto sigurnijom marginom zbog samopouzdanja.  Nakon ovog gostovanja, Warriorsi imaju tri domace utakmice i to protiv Toronta, Washingtona i Detroita i za ocekivati je sve pobjede. Znaci, ako veceras pobjede Dallas s vise od 6,5 razlike, taj dobitak ce biti i ulog za iducu utakmicu protiv Toronta i ako ta prognoza prode, vezana pobjeda je ostvarena i tu je kraj serije.  Znaci Golden State -6,5 protiv Dallasa uz 20*1.40=28  Ako prode iduci ulog je 28 na utakmici protiv Toronta koja je na redu za dva dana, a ah ce se izabrati kad izade ponuda. Mislim da ce ova strategija funkcionirati. Samo treba gledati povoljan raspored u iducih par utakmica za najjace timove. 
    • Middleton over 15,5 SS Middleton ove sezone u prosjeku zabija 13,7 poena po utakmici..zabio je bostonu 15, clevelandu 8 i portlandu 18..uzima dosta suteva ali veceras ce jos vise jer nema Brogdona. Ocekujem da ce uz antetokounmpa veceras biti glavni igrac protiv charlottea.   Dragic over 22,5 SS Dragic ove sezone na 20 poena..zabio je orlandu 17(uz nikakav sut) i indiani 23..kod atlante veceras nema glavnog igraca njihovog schrodera i ilyasove uz vec neprisutnog plumleeja i bembrya..jedino me strah BO ali vjerujem da Goran moze ovo lagano u prve tri cetvrtine prebaciti
    • Mislim da je on out za phoenix ovu sezonu
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme