Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Utorak, 29.12.2009. (Listic dana)

Recommended Posts

Danas imamo bogatu ponudu zimskih sportova, pa sam nešto probrao... Ovo mi izgleda dosta realno:

4 Hills Tournament 2009/10 - HS137: Oberstdorf

Ammann, S

Loitzl, W

Najbolja završna pozicija

Ammann, S (1,35)

4 Hills Tournament 2009/10 - HS137: Oberstdorf

Schlierenzauer, G

Morgenstern, T

Najbolja završna pozicija

Schlierenzauer, G (1,35)

FIS World Cup 2009/10 Men - Downhill: Bormio

Walchhofer, M

Kroell, K

Najbolja završna pozicija (utrka)

Walchhofer, M (1,33)

Cuche, Didier

Innerhofer, C

Cuche, Didier (1,40)

Tečaj: 3,39

Ja bi danas probao:

Genk-St.Truiden X2

Totalno mi je ne logican slijed koeficijenata al bilo je tak ak se sjecate prije kojih mjesec dana ista prica s Standardom kad sam igro kontra. Vjerujem da bi i danas moglo proci jer gosti su u formi, zabijaju, a domacin dosad u sezoni kod kuce dobio samo jedanput...

Walchhofer, M

Kroell, K

Walchhofer, M (1,33)

Cuche, Didier

Innerhofer, C

Cuche, Didier (1,40)

Goks di si igrao ove duele? dobri dueli  ;)

Walchhofer, M

Kroell, K

Walchhofer, M (1,33)

Cuche, Didier

Innerhofer, C

Cuche, Didier (1,40)

Goks di si igrao ove duele? dobri dueli  ;)

Unibet...

bilo je dosta izgledno da će proci, ali i koef. su zato dosta mali... još su mi ostala dva izgledna duela u ski skokovima. Mislim da cu pogoditi i to...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• 12:00h  Mitchell Krueger-Reilly Opelka  više od 22,5  games  1,72  5/10   bet365 Susret 1. kola kvala između dva američka igrača. Ovdje igram ove 22,5 gemova u meč jer očekujem jedan ne baš lak meč za Opelku kako koef. nalaže.H2H između ova sva igrača je 1:1,a posljednji susret ove godine u Indin Wellsu dobio je Krueger 6:3 6:4.Za Opelku se sve zna strašan server koji rijetko daje protivnicima šanse za break.Krueger isto dobar server i na ovoj podlozi bi to trebalo ići u over. Ova trava u Wimbledonu je dosta brza i teško će se dolaziti do break lopti kao i do breakova.U ovom meču očekujem minimalno 23 zbroj gemova,i uzimam to za 5u.Sretno tko isprati!                                                                                     (Koeficijenti 25.6 u 06:53 CET)
                                                                            Koeficijenti su podložni promjenama.
    • 12:00h Hubert Hurkacz-Kenny de Schepper   više od  22,5  games   1,72   5/10  bet365 Meč između dva servisera.Iako je Hurkacz u jako dobroj formi vjerujem da francuz itekako može odigrati kvalitetan meč na ovoj podlozi. Kenny de Schepper voli travnatu podlogu,neugodan ljevoruki francuz koji može namučiti i bolje igrače na ovoj podlozi od poljaka,vjerujem da će to biti jedan neizvjestan meč,možda čak i u 3. seta.Uzeo sam po ovoj granici jer sve osim 23 i više gemova za mene bi bilo izneađenje.Sretno tko isprati!                                                                                    (Koeficijenti 25.6 u 06:39 CET)
                                                                            Koeficijenti su podložni promjenama.                                                
    • Urugvaj - Rusija  Što će se prvo desiti u prvom poluvremenu - poluvrijeme (11,00) bet at home Oklada koja je daleko od sigurno ali koja je veliki valuebet. Očekujem tvrdu utakmicu a i kladionice su tog mišljenja. Također, očekuje se jako malo kartona te je granica postavljena na svega 2,5. Ukoliko ćemo imati opreznu utakmicu sa malo prilika i malo prekršaja jako lako bi na poluvremenu mogli vidjeti rezultat 0:0 te 0 žutih kartona. Naravno, za ovaj tip oklade trebat će sreće, ali koeficijent 11,00 mi se čini daleko previše od onoga što bi trebalo biti a što je imo oko 4,00.
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use