Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja 03.01.2010. (Listic dana)

8 objava u ovoj temi

Pogođen double sa tečajem 24,00!!!!!!! Analizu smo jučer napisali i toplo smo Vam preporučili da odigrate ta dva para jer je bookmaker opasno pogriješio i to je bio pravi novogodišnji poklon.

http://svijetkladjenja.com/2010/01/02/snjezna-kraljica-skijanje-zene-slalom-zagreb-03012010-jelusic-fleiss/

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,1249.msg6973.html#msg6973

Danas... Više kasnije, trenutno sam pod dojmom Sljemena...  ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Očekujem pobjedu Reala, Manchester Uniteda ???, over i poraz Medvešcaka, Koflera da osvaja 4 skakonice...

Nadam se da ću uloviti vremena, pa malo obrazložim pickove...

Oldično Goksim...ispratio sma samo Niku jer mi se ona činila i više nego realna opcija...dok sa Anom nisam htio ništa mudrovat...ja sam i s ovim zadovoljan...

ODLIČNO!!!!!!!!!!!

Za danas od NHL-a bi odigrao samo ovo:

Chicago - Anaheim  under 5,5

i

Montreal - Buffalo  under 5,5

-mislim da koeficjenti variraju od kladionice do kladionice pa neću pisat koeficjente....

A moj današnji listić koji sigurno igram je ovakav:

Osasuna - Real Madrid   2

Chelsea - Watford   gost ne daje gol

Frisk - Valerenga  2

Montreal - Buffalo   under 5,5

Getafe - Valladolid  1

evo današnjeg tiketa

Chicago-Anaheim Ducks         1 1,80

Clevelan-Charlotte Bobcats 1 1,20

Hershey-Adirondack Ph.        1      1,75

CA Osasuna-Real Madrid 2 1,50

CF Getafe-Valladolid         1 1,80

Salzburg(5,5)-AlbaVolan        2      1,50   ovu sezonu su odigrali 4 utakmice i sve su išle u over pa se nadam da će i današnja

evo današnjeg tiketa

Denver-Philadelphia 76ers 1 1,30

Salzburg(5,5)-AlbaVolan        2      1,50   ovu sezonu su odigrali 4 utakmice i sve su išle u over pa se nadam da će i današnja

E, al pazi na Denver... jest da su sinoć dobili,

ali pitanje dal mogu odigrati u jačem ritmu više tekmi bez Carmela i Billupsa,

a i Philadelphia mi nije jasna ove sezone... imaju ok momčad a tako su slabi  :-\

evo današnjeg tiketa

Denver-Philadelphia 76ers 1 1,30

E, al pazi na Denver... jest da su sinoć dobili,

ali pitanje dal mogu odigrati u jačem ritmu više tekmi bez Carmela i Billupsa,

a i Philadelphia mi nije jasna ove sezone... imaju ok momčad a tako su slabi  :-\

nisam ni znao da njih dvojica ne igraju jer jučer nisam baš pratio nba, ali sada sam pogledao i piše da su upitni njih dvojica ali izbacit ću ipak taj par,a što se tiče Phile,imaju trenera koji nema blage veze o ničemu

dodao sam Hershey-Adirondack Ph. 1  (AHL) umjesto Denvera

Montreal - Buffalo 1x      1,50

-sasvim pristojan koef koji s obzirom na formu Montreala treba sigurno proći,

ali što je sigurno u NHL-u  :P

-gledao sam ih zadnjih par tekmi i otkad su kompletni igraju pravi blitzkrieg u napadu,

a u obrani imaju stupove koje je teško proći

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Juventus v Napoli: Stara dama u lovu na dvostruku krunu treću sezonu zaredom
      Juventus v Napoli: Stara dama u lovu na dvostruku krunu treću sezonu zaredom
    • Leicester City v Liverpool: Može li Klopp iskoristiti lošu situaciju Lisica i uzeti sva tri boda?
      Leicester City v Liverpool: Može li Klopp iskoristiti lošu situaciju Lisica i uzeti sva tri boda?
    • Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
      Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
    • Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
      Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
    • Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Buffon otkrio što je potrebno Juventusu kako bi ostvario ovogodišnje ciljeve
      Buffon otkrio što je potrebno Juventusu kako bi ostvario ovogodišnje ciljeve
    • Conte želi da napusti Chelsea, novi klub mu nudi 60 milijuna eura!
      Conte želi da napusti Chelsea, novi klub mu nudi 60 milijuna eura!
    • Poznato na koji način je Real Madrid prisilio Heerenveen da koristi Odegaarda u svakoj utakmici
      Poznato na koji način je Real Madrid prisilio Heerenveen da koristi Odegaarda u svakoj utakmici
    • Bivši suigrač otkrio šta je Steven Gerrard uradio na poluvremenu finala Lige prvaka 2005. godine
      Bivši suigrač otkrio šta je Steven Gerrard uradio na poluvremenu finala Lige prvaka 2005. godine
    • Impresivnih 11 igrača koji će biti bez ugovora ovog ljeta
      Impresivnih 11 igrača koji će biti bez ugovora ovog ljeta
    • Predsjednik Villarreala: Suci su napustili utakmicu sa torbama Reala
      Predsjednik Villarreala: Suci su napustili utakmicu sa torbama Reala
    • Roma i Lazio dobijaju potpuno novi stadion, reprezentacija Italije na Olimpicu?
      Roma i Lazio dobijaju potpuno novi stadion, reprezentacija Italije na Olimpicu?
    • Sudac koji je dosudio nepostojeći penal za Dinamo: Nisam budala, svjestan sam pogreške!
      Sudac koji je dosudio nepostojeći penal za Dinamo: Nisam budala, svjestan sam pogreške!
    • Zvijezda Monaca se ponudila Manchester Unitedu, Bellerin napušta Arsenal na kraju sezone?
      Zvijezda Monaca se ponudila Manchester Unitedu, Bellerin napušta Arsenal na kraju sezone?
    • VIDEO: Veliki belgijski talenat Youri Tielemans u osam dana postigao tri sjajna dalekometna gola
      VIDEO: Veliki belgijski talenat Youri Tielemans u osam dana postigao tri sjajna dalekometna gola
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE