Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
jaksa

04,01. ponedjeljak

9 objava u ovoj temi

Tenis ATP Doha

15:50 Marco Chiudineli-Pablo Lorenzi 1 @ 1.40 Hrvatska Lutrija

Evo konacno je krenula teniska sezona ,danas ima dosta lijepih parova I naravno dosta zicera koji se mogu odigrati na nesto jaci ulog.Jedan od njih je svakako ovaj mec.Sastaju se odlicni Svicarac Marco Chiudinelli I Italijan Pablo Lorenzi.Evo osnovni podatci o ova dva tenisera…

Marco Chiudinelli se nalazi na 56 mjestu na ATP-u,mada on zasluzuje daleko bolji plasman,barem tamo negdje oko 40 mjesta ako nista.Karakteristike Chiudinelliove igre su jako dobar servis I odlicna igra sa osnovne linije.Najdraza podloga mu je Hard,prosle godine je imao nekoliko znacajnih rezultata na trvdoj podlozi,najveci rezultat je naravno 1/2 Basela koje je izgubio od Federera ,tijesno,7:6 6:3,ali u prvom setu je imao cak I set loptu,odservirao je dobar servis ,izasao na mrezu ali ga je onda Fedex majstorski probio I tako prelomio mec u svoju korist.

Na drugoj strani Pablo Lorenzi,Italijan koji se nalazi na 84 poziciji na ATP-u.Karakteristike Lorenziove igre su jako dobri nervi i moze prebacivati do sutra,ali ta igra moze upaliti samo na sljaci.Naravno Italijanu je sljaka omiljena podloga,tu jedino i ostvaruje dobre rezultate.Sezonu je zavrsio porazom od prosjecnog tenisera,Nijemca Benjamina Beckera,izgubio je sa 6:2 6.2,taj mec se igrao na Hardu.Prije toga je ostvario par odlicnih rezultata na Clayu.H2H izmedju ove dva tenisera je 1:0 u korist Svicarca,jedini mec su odigrali prosle godine na Hardu I slavio je Marco sa laganih 6:4 6:3.Danas ocekujem jos laksi zadatakTenis ATP Chennai

13:50 Janko Tipsarevic-Carlos Moya 1 @ 1.45 Hrvatska Lutrija

Evo poceo je I teniski turnir Chennai,veoma jak turnir na kojem ce nastupiti par sjajnih tenisera,titulu brani Hrvat Marin Cilic.Izabrao sam jedan mec u kojem za mene nema dileme,sastaju se Srbin Janko Tipsarevic koji se nalazi na 38 mjestu na ATP-u I povratnik Argentinac Carlos Moya koji se nalazi na 466 mjestu na ATP-u.Ovaj mec sam izabrao iz razloga sto je Tipsa rodjen za ovakvu vrstu podloge,podloga je jako brza,Tipsa ima strasan servis,odlicne udarce sa osnovne,dok na drugoj strani stari lisac Moya koji ima 33 godine I koji jedva hoda tesko da ce moci nesto uciniti protiv Janka.H2H izmedju ova dva tenisera je 1:0 u korist Moye,igrali su 2008 godine na turniru u Cincinatiu I slavio je Moya sa 2:0 po setovima,jako tijesno,7:6 7:5,ali tada je Moya igrao tenis karijere,pobijedio je tada I Rafu,ali sumnjam da ce danas nesto vise moci uciniti protiv jako dobrog Tipsarevica u poslijednje vrijeme.

Lijepe analize. Ispratiti ću navedeno...

Budući da je sam početak sezone sugeriram mali oprez budući da se tek treba vidjeti tko je u kakvoj formi...

U srijedu je slalom muški kao i ski skokovi, pa više od mene možete tada očekivati.

Danas ću odigrati:

Lorenzi, P - Chiudinelli, M

2 1,33

Moya, C - Tipsarević, J

2 1,46

Fognini, F - Karlović, I

2 1,39

Troicki, V - Gimeno-Traver, D

1 1,20

Kunitsyn, I - Čilić, M

2 1,16

;D

Sergij Stahovskij (UKR) - Mihail Južni (RUS) (1 2) Mihail Južni (RUS) ?

Carlos Moyá (ESP) - Janko Tipsarević (SRB) (1 2) Janko Tipsarević (SRB) ?

Fabio Fognini (ITA) - Ivo Karlović (CRO) (1 2) Ivo Karlović (CRO) ?

Taylor Dent (USA) - Gaël Monfils (FRA) (1 2) Gaël Monfils (FRA) ?

Paolo Lorenzi (ITA) - Marco Chiudinelli (SUI) (1 2) Marco Chiudinelli (SUI) ?

Los Angeles Kings kod San Jose Sharks (1 2 (uključujući produžetke i izvođenje kaznenih udaraca)) San Jose Sharks ?

Lijepe analize. Ispratiti ću navedeno...

Budući da je sam početak sezone sugeriram mali oprez budući da se tek treba vidjeti tko je u kakvoj formi...

U srijedu je slalom muški kao i ski skokovi, pa više od mene možete tada očekivati.

Danas ću odigrati:

Lorenzi, P - Chiudinelli, M

2 1,33

Moya, C - Tipsarević, J

2 1,46

Fognini, F - Karlović, I

2 1,39

Troicki, V - Gimeno-Traver, D

1 1,20

Kunitsyn, I - Čilić, M

2 1,16

;D

Hvala "jaksa" za prva dva para ;)

Taylor Dent (USA) - Gaël Monfils (FRA) (1 2) Gaël Monfils (FRA) ?

evo počela je tenis sezona a moji ulozi su 90% na tenisu, tenis igram za najveće uloge pa tako da će bit analiza...

da napoemen da HL ima najbolju razradu za tenis pogotovo na hendie...t+dakle HL ima za game više ili manje ali naravno i kof je sukladan tome...

osobno sam uzeo Denta +4,5, makar  po drugim forumima vidim da je bio i 5,5...ako neko nađe +5,5 nije loše uzet

Goks da ne otvaram rano topic samo da navedem par stvari...HL je izbacila ponudu za muški slalom sljeme za plasman Kostelića...

MJESTO U PORETKU Vrijeme 11 12 13 14 15

Kostelić I.

Sri, 15:15 1,80 4,00 8,00 18,0 3,60

11=1.-5. mjesto, 12=6.-10. mjesto, 13=11.-15. mjesto, 14=16.-30. mjesto, 15=bez plasmana (ne ulazi u drugu vožnju ili ne završava drugu vožnju)

Ugl sviđa mi se da odigram sljedeće: Gregor 1. @ 2,00 + Kostelić 12....pa Gregor 1. @ 2,00+ Kostelić 13...Kostelić 13 singlan i Kostelić singlan 14...

kak ti se to čini na prvu? Kostelić me zanima...jer za Gregora vjerujem da će bit 1. 99%...

Goks da ne otvaram rano topic samo da navedem par stvari...HL je izbacila ponudu za muški slalom sljeme za plasman Kostelića...

MJESTO U PORETKU Vrijeme 11 12 13 14 15

Kostelić I.

Sri, 15:15 1,80 4,00 8,00 18,0 3,60

11=1.-5. mjesto, 12=6.-10. mjesto, 13=11.-15. mjesto, 14=16.-30. mjesto, 15=bez plasmana (ne ulazi u drugu vožnju ili ne završava drugu vožnju)

Ugl sviđa mi se da odigram sljedeće: Gregor 1. @ 2,00 + Kostelić 12....pa Gregor 1. @ 2,00+ Kostelić 13...Kostelić 13 singlan i Kostelić singlan 14...

kak ti se to čini na prvu? Kostelić me zanima...jer za Gregora vjerujem da će bit 1. 99%...

Ja sam danas vec dva puta išao u kladionicu zbog tog para ;) Planirao sam kasnije tokom veceri napisati i detaljniju analizu onoga što planiram igrati (ako budem stigao), ali apsolutno se slažem jer sam tako i ja igrao, s tim da skijaške skokove nisam dirao. 2,00 na Gregora mi je mali koef. a i moram navijati za Koflera koji mi nosi lijep dobitak. Čak u dilemi dali ga kontrirati...hm...

(14. - valuebet velik ;) )

Više o tome kasnije...

a znam da je mali kof na Gregora ali dignuo se,da igrom slučaja nemam Koflera prvog vjerojatno nebi Gregor bio prvi ovak kakve sam sreće Gregor ide na naprvo mjesto...

meni je glupo branit Koflera jer bi onda bio na 0 a ovako sam zadovoljan sa 150 € ako uzme turneju...neću ti ništa sugerirat za tvoje branjenje jer znaš i sam kakv je situacija...

a uvjeren sam da ako Gregor neće bit prvi da će Kofler uzet turneju...al pričekat ću sutra trening i kvale...

a ovo tih @ 18,0 ogroman valuebet

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• C.PALACE – TOTTENHAM C.Palace je bio na samom začelju, izgledalo je da im neće pomoći ni smjena na kormilu kad ih je preuzeo Allardyce, ali onda su zablistali, dobili 5 od 6 utakmica u seriji, među kojima i Chelsea na Stamford Birdgeu, Arsenal doma (čak 3:0), a onda i Liverpool u nedjelju nad Anfieldu (2:1 golovima Bentekea) i tako došli do luke spasa. Ipak, trebat će im još pokoji bod „za svaki slučaj“ kako bi zadržali status u eliti. Tottenham je u najboljoj formi od svih ligaša, ovaj susjedski derbi u južnom Londonu dočekuje nakon 7 uzastopnih pobjeda, kojima je čak otvorio bitku za prvaka, a pritom i osigurao izravni plasman u Ligu prvaka! Da bi nastavili trku sa Chelseajem, momčad trenera Pochettina mora uzeti 3 boda, pogotovo jer je za 4 dana čeka i susjedski obračun sa Arsenalom! Naravno, subotnja eliminacija iz Kupa upravo od Chelseaja samo će ih dodatno stimulirati za dokazivanje. Brojke: Wanyama je zabio za pobjedu Tottenhama nad Palaceom ove sezone na White Hart Laneu(1:0), a Spursi su slavili lani i na ovom terenu sa 3:1. HAJDUK – SPLIT Hajduk je zaista ove sezone ponudio navijačima više razočaranja nego uspjeha, sad se Bijeli moraju boriti i za minimalni cilj, 3. mjesto, a ni to nije nimalo lako, dapače, jer Osijek djeluje kao opasan rival. Istina, Bijelima za ovaj gradski derbi i ne treba poseban motiv, ali u ovom slučaju imaju i tu komponentu. Jasno, nakon maksimirskog trijumfa ozračje je daleko ugodnije na Poljudu, ali trijumf nad Dinamom dobit će na značaju samo ako sruše i Crvene. Split je otprilike uradio ono što se moglo u ovako nesretnoj i teškoj sezoni, pobjegao je Cibaliji u borbi za opstanak, ali time nije ni blizu rješenja svog problema, jer je jasno da Crvene tek čeka play out sa drugoplasiranom ekipom 2. HNL, stoga moraju tempirati formu za konac svibnja, kad će pasti odluka o njihovom statusu. Brojke: Hajduk je imao 3 pobjede u nizu u gradskom ogledu, ali onda je senzacionalno eliminiran iz Kupa od Splita sa 1:2, a jedva se izvukao prije 2 mjeseca u ligaškom meču na Parku mladeži, golom Ercega u 82. minuti za 1:1! Izvor: psk.hr
    •   Deportivo - Real Madrid Porazom u El Clasicu od Barcelone (3-2) igrači madridskog Reala su se doveli u situaciju da više nemaju pravo na kiks žele li biti ispred Katalonaca na kraju ove sezone.
      Trenutačno Real i Barcelona imaju jednaki broj bodova, s tim da Zidaneova momčad ima utakmicu manje. Bez obzira na to, Real svugdje i protiv svakoga mora ići 100 na sat, pa takav pristup mora biti i večeras u utakmici u La Coruni.
      Deportivo još uvijek nemirno spava, makar će se vjerojatno spasiti od mogućeg ispadanja u drugu ligu (prije ovotjednih utakmica imao je osam bodova više od Sportinga koji je trenutačno unutar zone ispadanja).
      Vrijedi se prisjetiti prvog dijela sezone kada je Deportivo bio milimetrima blizu da čak slavi na Santiago Bernabeu. Vodio je 2-1 do šest minuta prije kraja, no do kraja nije uzeo niti jedan bod (završilo je pobjedom Reala 3-2).
      No, Deportivo je više puta pokazao zube i najvećim klubovima Primere tako da će i danas biti opasan suparnik Realu. No, Madriđani, ponavljamo, nemaju pravo na loš dan. Moraju dobiti i valjda će im tri boda njihova kvaliteta i donijeti. PSG - Monaco U polufinalu francuskog Kupa ove će srijede u Parizu igrati PSG i Monaco, dvije najbolje momčadi ove sezone u Francuskoj.
      U Le Championnatu su te dvije momčadi izjednačene na vrhu s tim da Monaco ima utakmicu manje, dok su nedavno PSG i Monaco igrali finale tamošnjeg Liga kupa i Parižani su uvjerljivo slavili (4-1) uz priličnu pomoć sudaca.
      Obje momčadi zbilja zaslužuju visoku ocjenu za sve (ili gotovo sve) što su napravili ove sezone, ali Monaco zaslužuje još jedan plus više jer je klub iz Kneževine uz sve dobro što radi u francuskim okvirima dogurao i do polufinala Lige prvaka.
      Monacu je, garantirano, Liga prvaka i Le Championnat prioritet, tako da je moguće kako u Monacu oba Kup natjecanja donekle žrtvuju ili jednostavno vode manje računa o uspjesima u njima. Monaco je imao i odličan vikend, uzeo je sva tri boda kod Lyona (2-1).
      Naše veće simpatije odlaze na adresu Monaca, no u ovoj utakmici ipak više vjerujemo PSG-u. Osim što su Parižani domaćini, vjerujemo i da su igrači Monaco donekle umorni od žestokog ritma i ako u nekom trenutku moraju uhvatiti malo zraka, uhvatit će ga u vrijeme Kup utakmica koje su im „najmanje važne“. Bayern - Borussia D. Jedan finalist njemačkog DFB Pokala je poznat, a u srijedu ćemo saznati hoće li drugi biti Bayern ili dortmundska Borussia.
      U zadnje vrijeme Bayernu dosta toga ne polazi za rukom (nogom), pa mu je prvo dosta energije oduzeo fokus na Ligu prvaka i četvrtfinale protiv Reala, a potom mu je dosta samopouzdanja oduzelo ispadanje u tom natjecanju i težak (ružan) poraz u Madridu.
      U posljednje vrijeme Bayern je bez uspjeha u prvenstvu (dva uzastopna remija: kod Bayera i doma protiv Mainza), makar je Bavarcima situacija na vrhu ljestvice Bundeslige prilično komotna i mogu sebi dozvoliti i nekoliko kikseva.
      No, u sastav se evidentno uvukla određena nervoza i zato je ova utakmica za Ancelottijevu momčad prilično opasna. Bez obzira što je relativno nedavno Bayern vrlo lako u prvenstvu pobijedio sastav iz Dortmunda u Münchenu s 4-1.
      Unatoč problemima u Bayernu ipak više vjerujemo domaćinu koji je kroz ovu sezonu mnogo puta dokazivao da je u atkualnom trenutku ipak jača momčad od Borussije koja je ponekad plaha, mekana i propusna u obrani. Izvor: lutrija.hr
    • Da se pridruzim klubu, dan za zaborav danas sa Dinamom, uzas kako ono izgubise...
    • Clyde - Berwich X @3.75 marathonbet Listam ponudu za ovaj vikend i ovaj mec mi je zapao za oko. Jos 2 kola su preostala do kraja sezone, ova 2 tima su odmah iznad zadnjeg mesta koje vodi u ligu ispod a nereseni ishod ovde bi skratio muka i jedne i druge. Evo kako izgleda stanje na tabeli:

Kao sto mozete videti iz prilozenog, Cowdenbeath je zadnji i igra protiv Forfara koji se bori za naslov i koji nema pravo na kiks tako da je jako verovatno ocekivati da Cowdenbeath najvise otkine bod u tom mecu. Ukoliko Berwick i Clyde odigraju X onda ne moraju brinuti u zadnjem kolu jer bi imali 3 boda vise i osigurali opstanak u ligi. 
      Volim loviti ovakve parove pri kraj sezone, mislim da se isplati pokusati jer je kvota bas dobra a i u padu je pa ovo postavljam danas...
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
    • Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
      Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
  • Bet365

• Teme

• Igrači Osasune imaju plan kako zaustaviti Messija: Trener otkrio što igrači namjeravaju uraditi zvijezdi Barcelone
      Igrači Osasune imaju plan kako zaustaviti Messija: Trener otkrio što igrači namjeravaju uraditi zvijezdi Barcelone
    • Mourinho: Napravili smo dobar temelj za godine koje dolaze
      Mourinho: Napravili smo dobar temelj za godine koje dolaze
    • Poznato gdje će se Zlatan Ibrahimović zaputiti nakon Uniteda
      Poznato gdje će se Zlatan Ibrahimović zaputiti nakon Uniteda
    • Inter pronašao novog, vrhunskog trenera
      Inter pronašao novog, vrhunskog trenera
    • Griezmannov agent otkrio koja dva kluba su zainteresovana za Francuza
      Griezmannov agent otkrio koja dva kluba su zainteresovana za Francuza
    • Eden Hazard objasnio zašto ne želi postati novi kapiten Chelseaja
      Eden Hazard objasnio zašto ne želi postati novi kapiten Chelseaja
    • Zvjezda Reala propušta ostatak sezone
      Zvjezda Reala propušta ostatak sezone
    • Krasić odbio ruskog velikana
      Krasić odbio ruskog velikana
    • Lista 100 najboljih driblera na svijetu: Lionel Messi u top 10, Ronalda nema ni u top 100
      Lista 100 najboljih driblera na svijetu: Lionel Messi u top 10, Ronalda nema ni u top 100
    • VIDEO: Džeko psovao Spallettiu
      VIDEO: Džeko psovao Spallettiu
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE