Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Derby

Ocijenite Derby kladionicu...   2 glasa

1. 1. Ocijenite Derby kladionicu...

• 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

4 objave u ovoj temi

Derby mi je jedna od  zemaljski kladionica u koje gotovo nikad ne zalazim budući da su im koeficijenti često znatno manji od konkurencije, a također znaju često i smanjivati koefcijente, dok updatove sa smanjenim koefciijentima niti ne prikazuju na web stranici za tekući dan tako da se možete neugodno iznenaditi ako predvečer dođete uplatiti listić koji ste ispunili tokom jutra...

Evo jedna sitaucija od danas. Krenuso sam uplatiti točan rezultat u tenisu Ančić - Ljubičić 2:1.

Kao i večina rijetko uplačujem u Derbyju... danas sam uplatio gore navedeni par po 3,90 solo i na još nekoliko listića sa sitnim ulozima i u 13:15h dok mi je kucala zadnji listić dolazi izmjena tečajeva i koeficijent sa 3;90 pada na 3,20 koliko mi je na zadnjem listiću. Ne pišem ovo aludirajući na to da su moje uplate imale ikakve veze sa ovom promjenom koeficijenta, budući da su iznosi toliko mali da su bookmakerima beznačajni, međutim ovo je još jedan dokaz koliko su u derbyju bezobrazni sa tim smanjivanjem koeifcijeata i da bi kod njih ako se uplačuje uvijek trebalo požuriti...

Čim vide da nešto imaju veće od koenkurencije odmah smanjuju...

Nemaju oni ništa bolje od konkurencije. Dobri su za one koji se klade sa 5 ili 10 kuna. Ja se kladim samo u Lutrije,ili u Super Sporta. Ostali im nisu ni do kolina,al se naravno zna zalomit koji bolji tečaj...pa triba sve revno popratit.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0