Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda, 06.01.2010. (Listić dana)

Recommended Posts

7350 Kofler-Ahonen duel  tip 1 1.85 fortuna

Zanimljivo. Ahonena su postavili za favorita zato jer je na treningu bio bolje plasirani od Koflera. Ahonen je imao dva ujednačena skoka od 136 metara dok je Kofler skakao 135 i 134.5 metra... da sve to stoji... ali mora se napomenuti da je Ahonen skakao sa dužeg zaletista i samim time postizao brzu brzinu na rampi. Motiv vise je na strani Koflera u tome sto mora danas loviti Gregora tj. biti mu sto blize u konacnom poretku kako bi iskoristio zalihu bodova i uzeo turneju. Sve u svemu mislim da se isplati probati. Na kvalifikacijama nisu skakali 

7349 Ammann-Ahonen duel  tip 1  1.75 fortuna – iso tak mislim da Aman ima vise sansi za boljim plasmanom

Kombi:

7350 Kofler-Ahonen duel  tip 1    1.85

7375 Ammann  plasman na turneji  tip 1-3    2.4

Koef.4.44  fortuna

btw Sretna Vam i bogata Nova godina, pozdrav i sretno ;)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• 13:00h Cem Ilkel-Maximilian Neuchrist  1  1,90  4/10  bet365 U Velikoj Britaniji u dvoranskim uvjetima na hardu susreću se turčin Cem Ilkel i austrijanac Maximilian Neuchrist. Za Ilkel-a sam već pisao radi se o jednom 23-godišjaku koji najbolje rezultate ima na hardu,ali i u dvorani može vrlo dobro odigrati. Ovdje je u 1.kolu dobio Britanca E.Corrie 6:3 6:4,taj meč je odigrao dosta kvalitetno i nije davao neke šanse protivniku.Bio je čvrst na početnom udarcu i igrao svoju agresivnu igru koju će sigurno i danas primijeniti u svakom poenu.Ilkel se trenutno nalazi na 277. mjestu ATP liste. Neuchrist ima u dvorani ove godine 14-4 zato su koef, ovako i potavljeni,ali po meni to nije realno,jer je Neuchrist taj omjer napravio na ITF turnirima koji su niža klasa od CH turnira. Vjerujem da Ilkel može ovdje do pobjede jer je po meni ima igru za austrijanca,moram ga uzeti za 4u.Sretno tko isprati!  
    • 12:30h Marco Trungelliti-Pedro Sousa   1   1,83  4/10  bet365 Susret 2. kola kvalifikacija između argentinca Marco Trungelliti i portugalca Pedro Sousa.H2H između ova dva igrača je 3-1 za Argentinca,a posljednji meč su igrali u Marbelli krajem trećeg mjeseca i tada je slavio Trungelliti 6:3 6:2. Argentinac je iskusan ima 28.g. i trenutno se nalazi na 190. mjestu ATP liste,a najveće dostignuće mu je bilo  126. mjesto ATP liste.Ove godine omjer na clay-u 26-7 govori da je u dosta dobroj formi.On voli najviše baš ovaj clay,gdje njegova igra može namučiti i kvalitetnije tenisače od Pedra Souse,a motivacija je neupitna.Marco Trungelliti se okušao na ATP razini i  ima mečeve sa kvalitetnim igračima te podloga što je bitno. Očekujem jedan težak meč i pobjedu Argentinca i prolazak u finalnu rundu kvalifikacija.Sretno tko isprati!        
  • Bet365

• Teme