Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda, 06.01.2010. (Listić dana)

Recommended Posts

7350 Kofler-Ahonen duel  tip 1 1.85 fortuna

Zanimljivo. Ahonena su postavili za favorita zato jer je na treningu bio bolje plasirani od Koflera. Ahonen je imao dva ujednačena skoka od 136 metara dok je Kofler skakao 135 i 134.5 metra... da sve to stoji... ali mora se napomenuti da je Ahonen skakao sa dužeg zaletista i samim time postizao brzu brzinu na rampi. Motiv vise je na strani Koflera u tome sto mora danas loviti Gregora tj. biti mu sto blize u konacnom poretku kako bi iskoristio zalihu bodova i uzeo turneju. Sve u svemu mislim da se isplati probati. Na kvalifikacijama nisu skakali 

7349 Ammann-Ahonen duel  tip 1  1.75 fortuna – iso tak mislim da Aman ima vise sansi za boljim plasmanom

Kombi:

7350 Kofler-Ahonen duel  tip 1    1.85

7375 Ammann  plasman na turneji  tip 1-3    2.4

Koef.4.44  fortuna

btw Sretna Vam i bogata Nova godina, pozdrav i sretno ;)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Crvena Zvezda - Arsenal oba daju gol (1.66) bet365 Arsenal u Beograd dolazi bez velikog broja prvotimaca, posebne probleme imaju u odbrambenoj liniji, gdje će im defanzivnu trojku najvjerovatnije činiti Debuchy, Holding i Da Silva. Prvi se vraća nakon duge pauze, drugi je sklon kiksevima (ljetos došao iz Boltona), a treći klinac '98. godište. Zvezda najveće nade polaže u Boakyea, kojeg će večeras gledati skauti Chelseaja, te brznonogog Nemanju Radonjića. S druge strane, napadački trojac Arsenala će činiti Giroud, Walcott i Wilshere, što uz sjajnu atmosferu na prepunoj Marakani, obećava spektakl i golove.
    •  Austrija-Rijeka    3+& bts  2,18 Austrija 1 bod(3-7gol), Rijeka 0(3-5). Milan bi veceras trebao zavrsiti posao protiv Aek-a, a to daje sansu da pobjednik iz utakmice Aust-Rijeka moze ostati u igri za 2 poziciju.  Obje ekipe igraju napadacki fudbal i smatram da ce se veceras igrati za gol vise. Dinamo K.-Ybs    3+&bts    2,08 D.k 6bod(6-3gol)-Ybs(2bod 2-2gol) Ybs je ekipa koja cesto postize i prima golove, a veceras su u situaciji da moraju napadati. Obzirom da igraju protiv ekipe koja ce to znati iskoristiti, vjerujem da bi moglo pasti dosta golova . Lyon gg 1,25- Everton u losoj formo primao golove od slabijih ekipa pa ce i od Lyona. Smatram da bi i Vardar 2,20 kao i Zvezda 1,50 mogli do gola veceras. Za Zvezdu vec kolega napisao, a Vardar ce dati sve od sebe da postignu makar gol veceras, jer do pobjede tesko mogu, ali Spanskim ekipama se moze dati gol, a 2,20 mi je vrijedno rizika. Guimaraes gg 1,80 Ekipa koja igra napadacki fudbal primaju dosta golova ali i postizu. Veceras moraju pokusati dobiti jer u protivnom, tesko bi mogli do jedne od pozicija koje vode dalje.    
    • Kladionica Germanija Astana - Maccabi T.A.  zzk over 3.5 @ 1.65 Ostersund - Atletic Bilbao zzk over 3.5 @ 1.65 Skenderbeu - Partizan over 4.5 @ 1.85 Ova tri para sam odigrao u dublovima kao i inače. Ukratko objašnjenje: Partizan sam najviše odigrao zbog naboja,sudac mi se iskreno ne sviđa previše,ali s obzirom na naboj utakmice nadam se da neće bit previše tolerantan,jer su i same ekipe oštre,pogotovo Partizan. Drugi par Astana - Maccabi,stvar dosta jasna,poraženi ovdje gubi skoro sve šanse za prolaz,obje ekipe imaju po bod i u ovoj utakmici mogu jako puno dobiti. Sudac Boyko http://int.soccerway.com/referees/sergiy-boyko/43076/ (igrao sam ga i prošlo kolo over na 3.5) u Europa ligi dijeli dosta kartona,od zadnjih 10 u 9 puta over na ovu granicu,iako imam osjećaj da se malo smirio,opet vjerujem da bi ovu granicu trebao proći zbog važnosti utakmice. Treći par ista stvar kao i za drugi,jako bitna utakmica,pogotovo za Bilbao. Nitko nije očekivao da će nakon 2 utakmice imati samo bod,dok grupu predvodi švedski Ostersund,koji je i u pretkolima bio totalni autsajder i sa Galatom i Paokom,a nakon toga i u ovoj grupi,no ljudi imaju 2 pobjede i ovdje bi sa pozitivnim rezultatom osigurao proljeće u Europi što bi bila apsolutna senzacija. Sudac ove utakmice rumunj Istvan Kovacs http://int.soccerway.com/referees/istvan-kovacs/48782/,također kao i Boyko meni zasad sretan i jednostavno na granicu 3.5 ga moram odigrati,ima jako dobar prosjek u Europi,a i u domaćoj ligi i vjerujem da danas žute neće ostaviti u svlačionici. Još sam odigrao par parova,ali na puno manji ulog na tiketu. Dynamo K. - Young Boys zzk over 3.5 @ 1.70 , Milan - Aek over 3.5 @ 1.70 , Bate Borisov - Koln over 3.5 @ 1.65.  I dodao bi još jednu stvar,a to je da obratite pažnju na favbet,već sam  prije to spominjao,ali imaju po meni odlične razrade na utakmice,a što se meni posebno sviđa za kartone,od broja žutih ekipe,pa do koja će ekipa imati više žutih,pa do minute prvog žutog kartona. Recimo danas sam odigrao da na utakmici Skednerbeua pada prvi žuti do 33 min kvota 1.82,jer očekujem odmah od starta oštru utakmicu i da sudac to javim opomenama smiri odmah na početku,zatim under 4.5 na utakmici Villareala kvota 1.70,gdje treba reći da kod njih 2 žuti nije žuti,nego crveni,znači baš mora bit 5 žutih bez crvenog da bi pao,ista stvar under 5.5 na Dynamu Kijev,6 žutih mi je definitivno previše(naravno da je sve moguće,samo gledam realno)..pa onda da će Aek imati više žutih od Milana,over 1.5 Bilbao,over 1.5 Austria Beč i još puno takvih stvari i pogotovo na underima im se može uzeti lova..Eto to bi bilo sve od mene za danas...sretno svima... Edit: sad vidim da je pala kvota na Skenderbeu 1.60 u Germaniji,ujutro bilo 1.85 kad sam uplatio...
    • Strašno, pa to nema nikakvog smisla, dobro da ne računaju 3, ali ako dobije drugi žuti.. znači ništa Marathon po pitanju toga
    • FK Astana - Maccabi Tel-Aviv
      Sudac: Serhiy Boiko (UKR)
      BATE Borisov - 1. F Köln 01/07
      Sudac: Hüseyin Göçek (TUR)
      OGC Nice - SS Lazio
      Sudac: Craig Thomson (SCO)
      FK Crvena Zvezda - Arsenal FC
      Sudac: Benoît Bastien (FRA)
      AC Milan - AEK Athens
      Sudac: Andreas Ekberg (SWE)
      Atalanta - Apollon Limassol 
      Sudac: Georgi Kabakov (BUL)