Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Majstor

06.01.2010. Gregor ili Andreas ???

15 objava u ovoj temi

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

da...šteta

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

i meni je tako ali na Kofleru veći dobitak  ;D

Goks zadovoljni smo da Gregor bude prvi i da je ukupna razlika u bodovima 14,5  ;D ;D ;D ;D ;D

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 4 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 5 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

istina nebi me čudilo skočio je 136 m a Slavko moli da neko skoči na K point ...i neš malo više od toga skoči Olli smiješno po meni jako...135 mora skočit Gregor i imat će bolje cojene...

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

nakon prve serije bodovno stanje je sljedeće:

Kofler ima prednost nasprem 3 najboljih ovako:

Ahonen 12,8 bodova

Ammann 13,8 bodova

Gregor 17, bodova

zgleda da je puno ali i nije jer ako ludo dobro skoče švicarac ili finac uezt će turneju nebi smjela baš ralka bit više od 5 m da nebude neugdona situacija...

ovakav scenarij nisam baš očekivao....

Ammann pao na @ 1,45 a ja se nečkam za ovih 4,25 e jadan ja  :'( :'( :'( :'(

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

još 13,6 bodovoa prednosti Koflera u odnosu na ammana... Ma neće valjda Amman to uzeti... :-\

ma bit će svega tu još 23 gate...ništa mi nije jasno da ti budem iskren Ammann tolko oscilira, Ahonne godinu dana ne skače na truneji vrati se i bude u vrhu...užas...Kofler je stvarno id*** ako ovo prokocka

Kofler je osvojio 4 skakaonice  ;D ;D ;D ;D ;D

Ajde bar nešto dobro danas kada je Kostelić već morao sjeb***

;D ;D ;D ;D ;D ;D Kofler jupiiiiiiii

ajmo još Becker @ 2,95 bilo u germi set dobio

i onda je dan odličan  ;D ;D ;D ;D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Post match: Kakva luda utakmica, sve što od nogometa možemo poželjet.  Golovi na obje strane, otvorena igra do kraja utakmice, još malo opet prijelaz kao neki dan između ove dvije momčadi. Najpravedniji rezultat iako je Milan bio bolji no Torino je igrao hrabro i čvrsto kako i treba protiv Milana. Prvi gol je pao preko desnog krila koje sam i spomenuo (Mattia De Sciglio je bio out), a dao ga je sjajni Andrea Belotti kojemu je ovo 14 prvenstveni pogodak. Sjajne prilike na kraju tekme za Milan no kad su na samom kraju dobili crven stali su te su čak mogli i dobiti gol. Kako sam i na početku rekao najpravedniji rezultat. Kao što sam i rekao Torino može doći do bodova samo agresijom što su i radili, što i potvrđuje 5 njihovih žutih kartona.
    • Ljudi pozdrav!   imam jedno pitanje. Napravio bi uplatu preko paysafercard bona pa me zanima da li je moguce isplatu izvrsiti na skrill account?   hvala
    • Lahozu sve najgore.. koji mentalni bolesnik   Kosu cu si pocupat stvarno. Kakva govna od sudaca, toliko su ostetili domace da nije za pricu + nista ne pokazuje zuti.. je*** vam mater u picku Lahoz i ostali kreteni..    Edit: stvarno teški slučaj.. TEŠKI, pa ako nije bilo 5 startova s leđa.. je*** ti majku još jednom
    • Skrill kartica je MasterCard kartica i ne vidim način kako bi Hrvatska mogla zabraniti MasterCardu poslovanje. Također sumnjam da bi blokirali stranicu, a ako isto i naprave nisu napravili ništa jer onaj tko će htjeti u 5minuta će skinuti TorBrowser ili slični klijent te se iz Hrvatske logirati na svoj skrill račun, a staviti da mu je IP adresa iz Njemačke, UK-a ili Dominikanske republike.  Također, ne vidim pravnu osobu da se aktivnosti skrillu zarane jer ne rade ništa što je protiv zakona Europske Unije, čijim je Hrvatska članovom. Da do svega toga i dođe, postoje drugi servisi i nekako mislim da će agilne kladionice i online načini sustava uvijek biti dva koraka ispred spore birokracije... 
    • Brown - Raonic, Brown +7.5 @1.57 unibet Bio sam u dilemi sa ovim parom, najvise zbog Dustina Browna koji je totalno nepredvidljiv lik ali se ipak uzdam u njegov servis koji ukoliko bude solidan morao bi pokriti ovaj hendi. Brown danas trazi sansu protiv treceg reketa sveta. Raonic ima dobar zreb, do 1/8 finala ne bi trebao imati problema a i kasnije u 1/4 ima Nadala ili Monfilsa, ukoliko ne bude vecih iznenadjenja. Raonic je u prosloj sezoni popravio ostale segmente igre ali i dalje gubi bitne meceve protiv Djokovica i Murraya. Medjutim, to ne osporava njegov ranking, ima bombastican servis, nece se Brown previse trositi na returnu i ocekujem veliki broj lakih poena a i Browna sa glavnim fokusom na svoje gemove i mozda neku sansu u tie breaku ako do njega dodje. Sezone je tek krenula, obojica su puni energije, juce smo videli veliki broj "velikih" imena koji su ispustili set ili dva, oni polako podizu formu kako turnir odmice a Brown ponekad zna odigrati jako dobro protiv top 10 igraca pa eto ovaj hendikep deluje kao value jer bi mogao lako biti pokriven cak i u 3 seta. Opelka - Goffin, Opelka +6.5 @1.57 bet365 Jos jedan slican tip gde je Goffin apsolutni favorit, Opelka zeljan dokazivanja i ovde nema sta izgubiti a takvi igraci su uvek najopasniji. Opelka je poznat kao novi Isner zbog svog razornog servisa. U  prosloj sezoni je izbacivao neka velika imena poput Andersona, Younga itd a i jacima uzimao set. Goffin verovatno zeli sto pre zaboraviti proslu sezonu jer je bila ispod svih ocekivanja, videcemo da li ce ova biti sto bolja ali na pocetku u Dohi nije delovao preterano dobro, pogotovo protiv Verdacsa. Taj mec sam igrom slucaja odgledao  i mogu reci d a je Goffin poklanjao veliki broj lakih poena. Opelka igra dobro tie breakove, moze lako i uzeti set ovde jer sumnjam da ce Goffin drzati koncentraciju na maximumu u sva 3 seta a i kao sto rekoh kod prethodnog tipa, ako imamo 3 seta nije nemoguce da Amerikanac svede poraz na minimum, nesto tipa 6:4 7:6 6:3

T. Haas - Paire, T. Haas uzima set @1.68 unibet T. Haas veteran koji je na zalasku karijere, zbog povreda je propustio celu 2016-u ali se sada vratio. Protiv Janowicza je odigrao prosle nedelje jedan egzibicioni mec i koliko-toliko osetio podlogu. Bez obzira na dugo odsustvo i godine, Haas je iskusan lisac i sigurno ce pokusati dobiti veceras, videcemo da li ce imati snage za ceo mec. Da Haas igra protiv nekog drugog tenisera verovatno bi i preskocio ovaj tip ali kad igra protiv Pairea, kralja oscilacija u muskoj kategoriji onda je 1.68 must-take. Paire je po meni neozbiljan lik, ne radi se tu o nedostatku discipline jer je vrhunski teniser, nego je prosto u 90% slucajeva nemotivisan ili bar tako deluje sudeci po njegovim partijama. Mislim da retko kad on otvori Grand Slam turnir bez izgubljenog seta ili 2. Ne bi iskljucio ni ispadanje u prvom kolu, sto da ne pored svih onih iznenadjenja sinoc, ovo cak i ne bi bilo toliko veliko

Sve u svemu, moze Nemac do seta, zeljan je igre i sigurno ce uhvatiti Francuza u padu koncentracije i to iskusno okrenuti u svoju korist. Sousa - Thompson over 3.5 sets @1.50 bet365 Sousa je igrao finale Aucklanda pre 2 dana i posle 3 seta izgubio. Imao je 2 dana odmora ali sigurno bi bio puno sveziji da nije bilo tog turnira. Auckland je dosta dobro odradio, cak je dobijao sve u 2 seta do samog finala. Thompson ovde igra pred svojom rajom, podrska iz publike nece nedostajati a gde ima podrske tu ima i motivacije za pobedom. Nedavno je u Brisbane-u izbacio Ferrera, iako je ogroman deo meceva u prosloj sezoni proveo po challengerima ima jako dobar rezultat iz prosle godine, hard mu je omiljena podloga i verujem da ce uzeti barem set Portugalcu veceras.    Osim ovih predloga, potpisujem dobar deo vec napisanih poput hendikep na Verdasca, Karlovica vise setova i gemova, Muller 1 itd. Sretno svima, nadam se nesto boljim rezultatima nego sinoc, bilo bi cudo da se onakva noc ponovi i veceras
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
      Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
      Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
    • TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
      TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
    • Mourinho: Liverpool je bio pametniji
      Mourinho: Liverpool je bio pametniji
    • Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
      Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO