Jump to content
Sign in to follow this  
Majstor

06.01.2010. Gregor ili Andreas ???

Recommended Posts

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

da...šteta

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

i meni je tako ali na Kofleru veći dobitak  ;D

Goks zadovoljni smo da Gregor bude prvi i da je ukupna razlika u bodovima 14,5  ;D ;D ;D ;D ;D

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 4 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 5 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

istina nebi me čudilo skočio je 136 m a Slavko moli da neko skoči na K point ...i neš malo više od toga skoči Olli smiješno po meni jako...135 mora skočit Gregor i imat će bolje cojene...

nakon prve serije bodovno stanje je sljedeće:

Kofler ima prednost nasprem 3 najboljih ovako:

Ahonen 12,8 bodova

Ammann 13,8 bodova

Gregor 17, bodova

zgleda da je puno ali i nije jer ako ludo dobro skoče švicarac ili finac uezt će turneju nebi smjela baš ralka bit više od 5 m da nebude neugdona situacija...

ovakav scenarij nisam baš očekivao....

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

još 13,6 bodovoa prednosti Koflera u odnosu na ammana... Ma neće valjda Amman to uzeti... :-\

ma bit će svega tu još 23 gate...ništa mi nije jasno da ti budem iskren Ammann tolko oscilira, Ahonne godinu dana ne skače na truneji vrati se i bude u vrhu...užas...Kofler je stvarno id*** ako ovo prokocka

Kofler je osvojio 4 skakaonice  ;D ;D ;D ;D ;D

Ajde bar nešto dobro danas kada je Kostelić već morao sjeb***

;D ;D ;D ;D ;D ;D Kofler jupiiiiiiii

ajmo još Becker @ 2,95 bilo u germi set dobio

i onda je dan odličan  ;D ;D ;D ;D

Sign in to follow this  

• Odlican par,veliki rivalitet,mene su u zadnjih par godina samo jednom zeznuli i to na bizaran nacin. Cekao samo njih za 1550 kn,imam ih ja over 6.5.4 kartona u prvih pola sata,6  bilo na kraju poluvremena reko ovo ide ko iz picke ne treba ni gledati 2.pol ali reda radi hocu. Sto se dogodi? U 2.pol sudac nijedan karton ne pokaze,a mozete zamisliti kakvi su moji zivci bili nakon posljednjeg zvizduka.
    • Večeras počinje 15. kolo NFL-a Colts - Broncos
    • Postavit cu ovo u dugorocne oklade jer nema teme za pikado pa da malo da informacije o ljudima za koje mislim da ce voditi glavnu rijec na ovom prvenstvu   Phil Taylor 16 naslova prvaka svijeta, 16 world matchplaya, 11 grand prix-a, 6 premier liga, 4 europska naslova,... Samo su neki od uspjeha najveceg igraca u povijesti ovoga sporta. Red je da se uvod u favorite turnira, a on jedan od njih svakako je usprkos 12.00 koef. da ce se ponovno okititi naslovom prvaka svijeta, zapocne sa najvecih svih vremena. Pikado igra od 1986 na profesionalnoj razini, Jedan je od najzasluznijih ljudi u popularizaciji ovoga sporta i njegovog trenutnog oblika. Tokom ove godine odlučio je da je došlo vrijeme za kraj i da ce ovo svjetsko prvenstvo biti njegov poslijednji turnir. Igra se u Londonu, pred njegovom publikom i budite sigurnida ce napraviti sve da kada zadnji put sidje sa pozornice da to bude sa trofejem svjetskog prvaka u rukama. Put prema tituli zapocinje sa sunarodnjakom Dobey-em, kojeg ce vjerujem relativno lagano dobiti. Ima solidan zdrijeb iako je mogao i bolje. U 1/4 finalu mu prijeti škog Gary Anderson, kojeg mnogi smatraju jedinim sposobnim zaustaviti goropadnog van Gerwena do naslova, ali Taylor ce tu imati sigurno drukcije planove. Ako prodje u 1/2 tamo bi ga docekao P.Wright (koji mozda i ne dodje do tamo) koji je poznat po slabijim igrama u zavrsnicama najvecih turnira. I na kraju, ono sta svi potajno zele je finale Taylor-van Gerwen, susret najveceg (Taylor) i onoga koji moze postati najveci na kraju karijere (van Gerwen), a gotovo sam siguran da nizozemac iz gornjeg dijela zdrijeba dolazi do finala.  
      Michael van Gerwen Trenutacno prvi igrac svijeta i najbolji u zadnjih 4 godine dolazi na ovaj turnir sa nekih 40 pobjeda u nizu. Uzasno je fokusiran na to da odnese i 3 naslov prvaka svijeta. O njegovom zdrjebu nemam sta pricat, kada je njemu ionako svejedno protiv koga igra jer zna da svakoga moze dobiti. Pogotovo na turnirima di se igra na setove i gjde ima prostora za popravak ako se pogrijesi, pogotovo netko kao on. Uzasno tesko ga je izbacit iz ritma jednom kad u njega udje jer tako brzo i precizno gadja sve da kada udje u ritam protivnik samo moze stajat i gledat. Naravno najveci je favorit ovoga prvenstva o cemu svjedoci i kvota na njegovo osvajanje koja iznosi "mizernih" 1.66.
      Svoj put prema finalu zapocinje vec veceras u 22:00.    Gary Anderson Škot je drugi favorit prvenstva sto i je realno jer stvarno igra dobro i u zadnjih par godina jedini je zadao nekolicinu poraza vn Gerwenu na najvecim pozornicama o cemu svjedoce i dva naslova svjetskog prvaka iz 2015. i 2016. godine. Drugi je igrac svijeta te je i drugi nositelj turnira i u 1/4 ga vjerojatno ceka Taylor. Pobjednik tog meca ja mislim da ce biti jedan od finalista. Kvota na njegov naslov je 7.00   Raymond van Barnaveld Drugi nizozemac takoger nije za zanemariti. U svojoj virtni ima 1 naslov svjetskog prvaka iz 2007. (+ jos 4 naslova prema BDO-u). Ove sezone  je mogao i bolje ali siguran sam da ce najbolje od sebe dati na ovome turniru. U zeznutom je dijelu zdrijeba gdje su kvalitetni igraci pa svaki mec prakticki taman i da dodje do polu finala gdje bi igrao onda sa van Gerwenom (sto je svakako sposoban) ima tezak mec. Krasi ga izrazita mirnoca i kada gubi i kada vodi. Cim se protivnik opusti tu dolazi do izrazaja ta mirnoca i sa lakocom se moze vratiti u mec i zato je izrazito opasan u ovako velikim turnirima. Inace jedan je od ljubitelja publike pa vjerujem da podrska publika na njegovim mecevima nece izostati. Kvota za naslov je 51.00. (Vise radi izostanka pravih rezultata ove sezone i zbog gornjeg dijela zdrijeba).   Suljovic, Cross, Wade, Wright Suljovic je "Austrijanac" koji je ove sezone napokon dosao do TV titule. Inace rodjen je u Srbiji ali nastupa za austriju. Jedan je od najcudnijih igraca jer ima zapravo uzasnu tehniku koja nikada nije niti ce ikada vise biti vidjena ali  koju je usavrsio i pretvorio u svoju prednost. U ovim dugim mecevima je vrlo opasan jer mu se desi da u prva 3-4 lega fula apsolutno sve (sto u kratim mecevima jako kosta), ali onda kada krene pogadjati nemoze stati.  Osvojio je ligu prvaka ove godine i to mu je najveca titula u karijeri. Meni inače jedan od najdrazih igraca na touru. Cross je prilicno nov momak koji je tek ove sezone izbio na povrsinu ali je u tih godinu dana ostvario impresivne rezultate. Pobjedivao je velike igrace, igrao par finala (pogadjate gubio od van Gerwena) ali svakako je sposoban iznenaditi i dodji daleko u ovaj turnir.  Wade i Wright su ljudi koji su slicnih karakteristika. Dobri igraci ali zna im se dogodoti da se raspadnu na velikim pozornicama, obojica su sposobni doci daleko pa i do finala ako im se posloze stvari i igra  (Wade tesko zapravo jer preko van Gerwen koji je njegov kriptonit rijetko prolazi).   moj prijedlog za konacnog pobjednika, jer  na van Gerwen nema smisla uzet kvotu 1.66 (mislim da mu umnozak svih kvota kroz turnir nece bit 1.66 haha, je: Taylor @ 12.00 zadnji mu je turnir, u Londonu, domaca publika a ovakve price se u sportu znaju dogajdati pa zaston ne probati za par eura da se isprati. 
    • Iguadala 7.5+ 2.10 Betfair Porzingis 27.5+ 1.83 Betfair Detroit 2 1.61 Betfair Nema Currya, Greena, Zaze te će biti više prilika za Iguadalu. Da se naći i po 6.5 što je svakako bolja opcija, ali po ovom koeficijentu se isplati odigrati.  Porzia nema tko čuvati, dok granica ne poraste još jako isplati se igrati plus. Zdrav je, uzima puno šuteva te ga danas vidim opet u 30+ izdanju. Prošlu je srušio jedan rekord tako da je zasigurno pun samopouzdanja. Detroit u lošijoj formi, prošlu tekmu odigrali sramotno doma protiv Denvera te sad imaju idealnu priliku iskupit se navijačima. Ako stisnu obranu, Hawksi tu nemaju šta tražiti te očekujem dosta laku pobjedu.
    • Ajax - Excelsior Ah -6 kornera 1.800 bet365 Na poslu sam pa nemam vremena za podrobniju analizu, kiks PSVa jučer otvorio je Ajaxu priliku da dođe na -5 što je odlično s obzirom na zaostatak od prije samo dva kola. Razbili su PSV u prošlom kolu, doma igraju dobro i ovdje vjerujem u glatku pobjedu. Koeficijenti na hendikepe su slabe tako da sam se odlučio na hendikep kornera. Dobri su korneraši, čak su i u ovim kiksevima znali preći ovaj hendikep jer su po kvaliteti dosta iznad velikog dijela ostatka lige. Ovdje vidim oko 10 kornera Ajaxa, a čisto sumnjam da je Excelsior imati više od 3. Također se slažem s overom Heraclesa i Sparte. Ja sam uzeo u singlu over 3.0 na 2.0 koef.  Danas oskudna ponuda, valjda će Nizozemci donijeti lovu  
  • Bet365

• Teme