Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Majstor

06.01.2010. Gregor ili Andreas ???

15 objava u ovoj temi

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

da...šteta

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

i meni je tako ali na Kofleru veći dobitak  ;D

Goks zadovoljni smo da Gregor bude prvi i da je ukupna razlika u bodovima 14,5  ;D ;D ;D ;D ;D

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 4 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 5 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

istina nebi me čudilo skočio je 136 m a Slavko moli da neko skoči na K point ...i neš malo više od toga skoči Olli smiješno po meni jako...135 mora skočit Gregor i imat će bolje cojene...

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

nakon prve serije bodovno stanje je sljedeće:

Kofler ima prednost nasprem 3 najboljih ovako:

Ahonen 12,8 bodova

Ammann 13,8 bodova

Gregor 17, bodova

zgleda da je puno ali i nije jer ako ludo dobro skoče švicarac ili finac uezt će turneju nebi smjela baš ralka bit više od 5 m da nebude neugdona situacija...

ovakav scenarij nisam baš očekivao....

Ammann pao na @ 1,45 a ja se nečkam za ovih 4,25 e jadan ja  :'( :'( :'( :'(

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

još 13,6 bodovoa prednosti Koflera u odnosu na ammana... Ma neće valjda Amman to uzeti... :-\

ma bit će svega tu još 23 gate...ništa mi nije jasno da ti budem iskren Ammann tolko oscilira, Ahonne godinu dana ne skače na truneji vrati se i bude u vrhu...užas...Kofler je stvarno id*** ako ovo prokocka

Kofler je osvojio 4 skakaonice  ;D ;D ;D ;D ;D

Ajde bar nešto dobro danas kada je Kostelić već morao sjeb***

;D ;D ;D ;D ;D ;D Kofler jupiiiiiiii

ajmo još Becker @ 2,95 bilo u germi set dobio

i onda je dan odličan  ;D ;D ;D ;D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Bundesliga 1 Darmstadt-HSV BTTS 1 1,80 S ozbirom da su oba tima u takvoj situaciji da moraju ici na pobjedu i da imaju poprilicno propusne obrane, ovaj tip mi se svidja po ovoj kvoti. Darmstadt igra dosta bolje doma i svakako bi morao biti sposoban postici pogodak HSVu, a HSV koji jos uvijek nema pobjedu u prvenstvu jednostavno nema vise sta cekati. HSV u zadnje 3 utakmice postizao po 2 pogotka, ali i 2 puta primio 2, jednom cak 5(doduse Borussia). Njihova 2 medjusobna susreta su zavrsila 1-1 i 2-1 plus HSV ce najvjerojatnije izostati prvi golman Adler i Spahic u obrani, Darmstadtu Hohn tako da i to ide u prilog ovoj okladi.
    • Nadam se da je netko ispratio parove. Prošli su svi, ono jedan rani tiket i odmah prođe, znaš da je dan počeo kako treba haha.
    • Jos nekoliko predloga iz Unibeta pre pocetka derbija u Rimu:

Radu to get a card - YES @1.85  Biglia to get a card - YES @2.55 Nainggolan to get a card - YES 2.55 Rudiger to get a card - YES 4.00 Posto se ocekuje veliki broj kartona, vredi probati, ovi igraci su neki od kandidata za sankcionisanje jer dosta cesto zavrsavaju sa zutim ili crvenim kartonom, sto u ovim derbi mecevima sto u ostalim...
    • Korisničko ime: Mika1911  
    • Lazio-Roma preko 6.5 kartona,1.65 koef.    Darmstatd-HSV preko 4.5 kartona,1.85 koef.   SS kladionica   Kratke analize -Sve receno za vjecitu mrznju lacijala i romanista ,cudi me sto ss drzi ovaj rimski derbi po 6.5 margini,mada koliko vidim nisu jedini jer i Germania ima istu marginu,dok primjerice PSK ima 7.5. No da se vratim poantu,a to je ta ovdje nema sta puno da se prica,derbi prepun emocija i zestoki startova ,sudi nam Luca Banti,jedan od top 4 talijanska suca uz Rizzolija ,Orsata i Rocchija,ove sezone dijeli 3.8 kartona u prosjeku.   -Ne zna se kome vise trebaju bodovi spasa;dali HSV-u ili Darmastadu,obje ekipe trenutno se bore za opstanak u uzasnim su formama,ali danas od njih ocekujem borbu za svaku loptu i maksimalnu koncentriranost od te dve ekipe. Utakmicu sudi Guido Winkmann koji je ove godine na prosjeku od 4,2 kartona po utakmici.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?