Jump to content
Sign in to follow this  
Majstor

06.01.2010. Gregor ili Andreas ???

Recommended Posts

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

Jao kako mi je žao da nije bilo srece... Ovo je bila najgora opcija, da ispadne u 1.voznji... Unatoc svemu nije mi zao sto sam ovo igrao i da se sutra desi identicna situacija sve bi napravio isto... Ipak sreca je faktor na koji ne mozes utjecati...

Da je završio bio bi iza 10.mjesta i u 2.voznji bi se vidjelo gdje bi završio, a moglo je lako biti da nam prođe koef. 18,00 ali eto.. bad luck..

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

da...šteta

ali najveća poanta je da se netreba  ustrćavat igrat takve velike kofove jer je to isto kao da čekaš nogomet @ 1,3 jer znamo da ne ulazi samo tako lagano i često a ovakav kof je brutalan jer tečaj @ 18 je prava poslastica kad se skine

btw...na iglama sam zbog Koflera, i da Goks nisam moga uzet na bwinu dubl Gregor+austrijanac na kraju ga singlao po @ 2,1 nisam htio jako jer zbog 2,1 mi se ne isplati i onda moram navijat samo za njega da sam mogao uzet dubl @ 3,00 onda bi ga udario jako i navijao za njega ovako ipak navijam za Koflera  ;D

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

da...šteta

meni je win win situacija ako Gregor danas pobjedi a Kofler uzme 4 skakaonice...

i meni je tako ali na Kofleru veći dobitak  ;D

Goks zadovoljni smo da Gregor bude prvi i da je ukupna razlika u bodovima 14,5  ;D ;D ;D ;D ;D

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 4 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

jako mi se sviđa na bwinu live @ 4,25 Ammann no valja još pričekat malo ali 136 m nije loše, ocjene su bile oko 18-18,5

jos bi amman mogao biti prvi a gregor uzeti 5 skakaonice... kako me danas ide to je najrealniji ishod... ako se to desi onda stvarno nemam srece...

istina nebi me čudilo skočio je 136 m a Slavko moli da neko skoči na K point ...i neš malo više od toga skoči Olli smiješno po meni jako...135 mora skočit Gregor i imat će bolje cojene...

nakon prve serije bodovno stanje je sljedeće:

Kofler ima prednost nasprem 3 najboljih ovako:

Ahonen 12,8 bodova

Ammann 13,8 bodova

Gregor 17, bodova

zgleda da je puno ali i nije jer ako ludo dobro skoče švicarac ili finac uezt će turneju nebi smjela baš ralka bit više od 5 m da nebude neugdona situacija...

ovakav scenarij nisam baš očekivao....

pa Ammann je napravio bodovnu razliku 12 bodova  hahaha....koji užassssssssssssssssssssssssss isuse bože koje drhtanje do samog kraja Ammann zaostaje 25 bodova

gregor-kofler 2,4 +14,6 ajmoooooooooo kofler

još 13,6 bodovoa prednosti Koflera u odnosu na ammana... Ma neće valjda Amman to uzeti... :-\

ma bit će svega tu još 23 gate...ništa mi nije jasno da ti budem iskren Ammann tolko oscilira, Ahonne godinu dana ne skače na truneji vrati se i bude u vrhu...užas...Kofler je stvarno id*** ako ovo prokocka

Kofler je osvojio 4 skakaonice  ;D ;D ;D ;D ;D

Ajde bar nešto dobro danas kada je Kostelić već morao sjeb***

;D ;D ;D ;D ;D ;D Kofler jupiiiiiiii

ajmo još Becker @ 2,95 bilo u germi set dobio

i onda je dan odličan  ;D ;D ;D ;D

Sign in to follow this  

• Iza nas je I VN Japana koju su uspješno završili I Hamilton I Ocon. Do kraja sezone ostale su četiri utrke i sada postaje zanimljivo. Ukoliko pogodimo profit će biti jako lijep, ali rizik marktingalea jesu visoki, odnosno viši ulozi na svakoj sljedećoj stepenici ali vjerujem da smo toga svi bili svjesni iz tablice koju sam stavio još na samom početku te opisao koja je hipoteza I strategija. Vidjet ćemo kako ćemo proći na kraju. Pred nama je VN USA-a gdje ulažemo 256.29€ na ispadanje svakog od vozača (Hamiltona I Ocona). Ukupni profit na ovoj stepenici, za svakog vozača jest oko 917€ (ovisi o koeficijentu koji je nešto različit za svakog od vozača). Nakon VN USA-a ostaju još tri utrke.
    • Danas ne možda toliko zanimljiv dan u Ligi Prvaka kao jučer budući da imamo čak pet utakmica gdje imamo izrazite favorite a za neke od tih su koeficijenti bezobrazno mali da bi ih igrao. Vidjeli smo i kako je Dortmund jučer prošao pa ne preporučujem koeficijente od 1,05-1,10 neovisno o tome koliko nešto izgledno izgleda. Meni će tri utakmice, ponajviše zbog natjecateljske draži i neizvjesnosti biti u fokusus: Benfica - Manchester United Benfica doma zna odigrati odlično, međutim ako ih tko dobro poznaje onda je to Mourinho. Vjerujem da će taktički stopirati Benficu na mnogim pozicijama i da će Manchester United dominirati a vjerujem i realizirati koju od šansi. Pretpostavljam da će United umrtviti igru Benfice i da nećemo gledati atraktivnu utakmicu a usudio bi se prognozirati i da će ovdje biti under 2,5 golova. Opet ovakve oklade jako puno ovise o vremenu prvog gola.  Chelsea - Roma Chelsea bi trebao pobjediti Romu koja na gostovanjima ne igra fantastično a koja je poražena i od Napolija u prošlom kolu Serije A. Uz to nebi se iznenadio i da vidimo over kartona u režiji Skomine. Pitanje je kako će se igrati, englezi nekad nisu najzahvaliniji za kartone, ali zato je i granica nešto niža. CSKA - Basel Utakmica CSKA i Basela je, kako sada stvari stoje, direktna borba za drugu poziciju. Rekao bi utakmica od velike važnosti za obje ekipe, šteta da granica nije nešto niža ali ovdje bi razmotrio over kartona. Sudi iskusni Kuipers koji zna na iskustvo nekad smiriti utakmice, ali i koji zna podjeliti veliki broj kartona ako mislim da je to potrebno.   
    • SS digao na 27,5 tako da tko je god stigao 22,5 ima i fine makazice si sigurnu lovu

btw digao je i premier na 25,5 i over 1.70
    • CSKA Moscow - Basel over 4.0 cards (1.85) bet365 Vrlo vjerovatno i trenutno gledajuci borba za 2. poziciju za prolazak u playoff Lige Prvaka. Znamo kakvi su Rusi sta se tice agresivnosti i borbenosti kod kuce, dok ni Basel trenutno ne zaostaje po tome. U prosjeku oba tima imaju 14 prekrsaja u do sad dvi utakmice. Na svakoj su dobili po 3 kartona. Virujen da se nece stedit medusobno. Sudac je dobar, zadnjih 19 utakmica Lige Prvaka ima 4 pada, 4 voida, ostalo prolaz. Marathon nudi 1.53 na over 4.0...   CSKA Moscow over 1.5 cards (1.56) marathonbet Pogotovo ako budu cuvali rezultat. Znaju oni udarat i kad gube.
    • Steta sta Feyenoord nije moga izborit 5 kornera
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme