Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
mukijaran

7.1.

4 objave u ovoj temi

EfesPils(161,5)-OlympPir 19:15 tip više @1,85

Grci su u top 16, Efes mora pobijediti ako hoce uci u top 16. prosla njihova utakmica zavrsila 105:90. Moze se odigrati i 1 - pobjeda efesa, ali izglednije je preko 161,5

berrer-robert 1

davydenko-karlovic 1

khimki-milano 1

ulog srednji

Sretno. Za Davidenka mislim da prolazi. U Fortuni je 1,35 kao bonus tip...

Visp - Basel 1  1,25

Hokej - Švicarska 2.liga - rijetko kada me oni razočaraju i uglavnom su realni rezultati u toj ligi... Visp je definitivno najjača ekipa tamo, i doma ima skor 14 utakmica i 14 pobjeda. Prošlu utakmicu su nakon duuugo vremena izgubili 4:3 (ihgrali su u gostima). Danas igraju protiv predzadnje ekipe koja je skupila par puta manje bodova do sada, protiv ekipe koja im realno ne može parirati. Očekujem uvjerljivu pobjedu Vispa koji je doma besprijekoran...

ATP Doha

13:40 Troicki V.-Kubot L. 1 @ 150 HL

Igra se 1/4 finale danas i sastaju se 29. i 101. igrac svijeta.Troicki je u puno boljoj formi i puno je kvalitetniji igrac od danasnjeg suparnika.U medusobnim susretima Troicki vodi 3-1.Kubot nije neki igrac rijetko kad prode i do 1/4 finala kao na ovom turniru,moze se reci da je i ovo vec uspjeh za njega jer ipak on nije ni igrac medu prvih 100 na rang listi a i nemoze se pohvaliti nekakvim zavidnim igrama i rezultatima.Troicki je jucer bez puno muke sa 6-2 6-2 rjesio Rochusa i nije se previse umorio tako da bi me jako zacudilo da danas ne pobjedi.Uz to sve to danas je njemu ipak Bozic i mislim da bi mu to trebalo biti extra motiv da pobjedi i da ne razocara bas na danasnji dan.

17:30 Karlović I.-N.Davydenko 2 @ 1.35 HL

Drugi par danas isto tenis isti turnir.Igra nas Ivo protiv jednog od najboljih igraca na svijetu.Budimo realni jedino sto nas Ivo ima je servis i to kad ga ide,kad ga nede je totalna rupa i moze izgubit od ama bas svakoga.Davydenko je kompletan igrac dokazao je svoju kvalitetu u zadnje vrijeme i da se moze mjeriti i sa najvecima a i nas Ivo nije ni blizu toga da spada u najvece.U medusobnim susretima sva tri puta na tvrdoj podlozi je pobjedio Davydenko i mislim da tu se nema sta puno pisati.Nas Ivo je rupa od igraca i Davydenko bi ga danas po mom misljenju trebao potrgati bez puno muke.Jedino ako Ivo bude servirao strasno onda mozda dode do tie break-a ali tu prica zavrsava i ode Ivo doma.Sretno svima i puno ugodnih dana i ljepsih budenja i manje zivota pod pritiskom.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Pozz. Novi sam 'registrovani' clan na forumu - Pod navodnicima 'registrovan', jer dugo vremena pratim forum kao gost. Pa buduci da redovno citam prognoze, red je da i ja nesto, sto mi se danas cini izglednim, napisem.   Manchester City - Chelsea Bez obzira sto je koeficijentom Manchester City favorit, u ovakvim utakmicama, posebno sto je i Chelsea u formi, jedan gol sa bilo cije strane, bio iz akcije ili pak na srecu, poprilicno mjenja tok utakmice, pa bi se u slucaju eventualnog pogotka za vodstvo obje ekipe zatvorile. Svjesni su toga treneri oba kluba koji takodjer strahuju od napada-kontre protivnicke ekipe,  pa mislim da ce Guardiola i A.Conte prvo poluvrijeme forsirati smireni u takticku igru da ispitaju propuste a i raspolozenje protivnika. Zato cu ovdje odigrati da ce u drugom poluvremenu pasti vise golova, cak i ako bude postignut gol u prvom poluvremenu, zbog vaznosti ove utakmice (borba za vodecu poziciju i zadrzavanje na istoj), te i zbog svojih navijaca, ocekujem da obje ekipie, a posebno ona koja eventualno primi gol, krene nesto ofanzivnije u drugom poluvremenu, sto protivniku u vodstvu ostavlja vise prostora za kontre, a tako nesto je i dosadasnja statistika pokazala - u zadnjih 6 medjusobnih susreta, 5 je odigrano sa vise golova u drugom poluvremenu. Prema tome, VG2 (2.05) - Vise golova u drugom poluvremenu.   Dortmund - M'gladbach Dortmund, za obzirom o kojoj njemackoj ekipi govorimo, tek na skormnom 12-om mjestu, ali istina, bodovna razlika klubova iznad se krece od 1-9 bodova, a tek 3 boda drzi Hertha na trecem mjestu, te smatram da je vrijeme za Dortmund da postigne niz od par dobrih rezultata kako bi dosli dio tabele kojem po tradiciji pripadaju. Kod kuce igraju dobro, u 6 utakmica 4 pobjede i 2 nerijeseno, a posljednju domacu utakmicu u Bundesligi su pobijedili Bayern, koji iskreno ne djeluje, kako njima dolici, poslozen ove sezone, ali svejedno, to i dalje govori o tome da Dortmund kuci nerijetko razocara svoje navijace. Sa druge strane M'Gladbach ove sezone u Bundesligi igra vrlo lose. Vec 7 utakmica ne znaju za pobjedu u domacem prvenstvu, a posebno su losi u gostima, gdje u 5 utakmica imaju 4 poraza i tek 1 nerijesen rezultat. U ovakvim situacijama se u fudbalu zna desiti cudan preokret, jer statistika govori da se jednom i taj losi niz pora prekinuti, pa i velika iznenadjenja u ovakvim utakmicama nisu nepoznanica, ali smatram da Dortmunt nece to danas dozvoliti i da ce, svjesni potencijalne opasnosti od iznenadjena, jos vise sloziti igru i bez obzira na katastrofalnu formu M'Gladbacha, jos vise postovati protivnika. Prema tome, 1 (1.50) - Pobjeda Dortmunda   Barcelona - Real Madrid Primjetih da je neko vec napisao analizu o ovom meču gdje se ocekuju golovi, tako otprilike i moja prognoza glasi, pa ne vidim razloga da ponavljam vec napisano jer otrpilike i moja analiza glasi slicno. Barcelona kod kuce mora postici gol, a Madrid ima kvalitetu i da ovdje pobjedi, ali da izbjegnem tipovanje pobjednika, vjerujem da je i gol Reala ovdje siguran, a poslije toga ce derbi sam od sebe uciniti preostali tok utakmice sarenim. Prema tome, GG3+ (1.70) - Oba tima postizu gol i ukupan zbroj golova ce biti 3+   Tottenham - Sweansa Tek u 13-om kolu ekipa Tottenhama je ove sezone dozivjela prvi poraz u gostima od razigrane ekipe Chelsea. Tottenham ima vrlo kvalitatnu ekipu, prema mom misljenju dobre-solidne igrace na skoro svim pozicijama i mislim da nedostatak povrijedjenih Alderweirelda, Lamele i Daviesa, nece biti veliki hendikep da bi to ekipa Sweansa-e, koja igra vrlo lose ove sezone (tek nakon 11 kola su konacno uspjeli upisati pobjedu i to kod kuce protiv takodjer slabog Crystale Palace-a), mogla iskoristiti. Za spasavanje sezone ce morati cekati na drugog protivnika, posebno sto je i Tottenhem-u pobjeda imperativ nakon prvog poraza u gradskom derbiju, a takodjer lose igre u LP, te niza losih utakmica u domacoj ligi, a ponavljam, Tottenham ima ekipu za vise od toga. Prema tome, 1 (1.35) (Super tip 1.45) - Pobjeda Tottenhama Toliko od mene za danas - S(p)retno!  
    • Danas od mene dva para iz Germanije... Werder-Ingolstadt 3.5 zk over 1.65 i Juventus-Atalanta 4.5 zk over 1.75 ...ukratko Werder sudi moj omiljen sudac Stieler,derbi zacelja,sigurno ce bit zustra utakmica,i prosle godine obje utakmice zavrsile preko ove granice,vjerujem da ce i danas..eto Germanija po meni casti,jer je u drugim kladionicama granica 4.5,a za online ne znam ...drugi par Juve sudi Irrati,solidan sudac,ispod ove granice ostao samo jednom od sest utakmica,kad je zacudo dao samo jedan zuti u utakmici Bologna-Sassuolo,sve druge je lakocom presao preko ove granice od 4.5..meni dovoljan razlog za igranje overa je taj sto je ovo sasvim sigurno derbi i ne ocekujem laganu pobjedu Juventusa,a i Atalanta gaji agresivan stil igre,a i Juventus nije"cvijece" i meni je ovo dovoljan razlog da odigram over.. Imam jos par parova koje cu zasigurno odigrati,ali nemam vremena pisat analize..Barca-Real over 6.5 je vec netko pisao,a i Dinamo-Rijeka se po meni isplati odigrat over na granici 5.5,jest Vucemilovic dosta tolerantan sudac,ali za Dinamo je ovo utakmica godine i vjerujem da ce ovo bit jedna ostra utakmica sa puno faulova i da ce nekako navuci ovu granicu..Leipzig-Schalke over 3.5 zk,sudac nije los,a i ekipe nisu bas mekane..eto to bi bilo to ukratko od mene...sretno svima danas
    • Barcelona - Real Madrid Dva najveća nogometna kluba na svijetu, Barcelona i Real Madrid će po prvi put ove sezone odmjeriti snage i to na Camp Nou. El Clasico je uvijek masivna utakmica, ali ovaj El Clasico ima mnogo veću važnost s obzirom na situaciju u ligi. Barcelona je bila dominantna sila u Primeri u posljednjih deset godina, ali Real Madrid u subotu može napraviti pravi zahvat u utrci za naslov ove sezone ako pobijede na Camp Nou. Oni bi svojim rivalima pobjegli za devet bodova i to je velika razlika i vrlo teška za stići u Primeri, čak i u ovako ranoj fazi sezone, jer ekipe na vrhu ne griješe baš tako često. No, pobjeda za Barcelonu bi smanjila jaz do tri boda, a sa Gareth Baleom, koji će biti odsutan naredna četiri mjeseca za Real Madrid to ne poboljšava situaciju. Los Blancosi nisu imali sreće kada su ozljede ključnih igrača u pitanju. Velšanin Gareth Bale je nedavno pretrpio gadnju ozljedu gležnja, zatim Toni Kroos će također propustiti ovu utakmicu zbog ozljede koju je pretrpio protiv Leganesa. Alvaro Morata koji je jedan od najboljih igrača Los Blancosa neće biti dostupan nakon što je primio udarac tijekom nedavnog igranja za reprezentaciju. Međutim, dobra vijest za Zidanea je da će utjecajni veznjak Casemiro biti u timu nakon nekoliko tjedana odsutnosti zbog ozljede. On bi mogao biti važan igrač za Real Madridov vezni red, gdje će spriječavati opasne napade Barcelone. U prethodnom Clasicu, Casemiro je u potpunosti poništio prisutnost Messija. Dakle njegova dostupnost u ovoj utakmici je masivna i vrlo dobra za Real Madrid. El Clasico kao i uvijek jamči golove, a novi pragmatični pristup Real Madrida obećava da će to ponovo biti slučaj. Kada kažemo pragmatičan pristup, mislimo na Zinedine Zidanea, koji je sigurno ispunio sva očekivanja, ali još uvijek postoje sumnje da je njegova ekipa mnogo jača u napadu nego u obrani. Oba tima su postigla golove u 69% Real Madridovih utakmica u Primeri ove sezone i uspjeli su zadržati mrežu netaknutom u samo dvije od 15 utakmica. Legia i Sporting Gijon su im uzrokovali mnogo problema u posljednjih nekoliko tjedana, a ako Barcelona bude igrala na svom najboljem nivou, oni mogu stvoriti mnogo šansi u ovoj utakmici. Problem za Katalonce je da oni rijetko igraju dobro u posljednje vrijeme. Od te uvjerljive pobjede od 4-0 protiv Manchester Cityja su igrali vrlo loše u obrani u malo težim utakmicama, gdje su primili četiri gola od Celtic Viga i tri od Manchester Cityja, dok su mogli primiti sličan broj golova protiv Real Sociedada prošlog vikenda. Međutim, kada vam se napad sastoji od Neymara, Messija i Luis Suareza uvijek imate šansu. Real Madrid ih je neutralisao vrlo dobro u posljednjem gostovanju na Nou Campu, ali izostanak Gareth Balea će ovdje ograničiti njihovu prijetnju iz protunapada, što će natjerati Zinedin Zidanea da gurne svoju momčad malo više na terenu i pokuša iskoristiti Barceloninu slabost u obrani. Oba tima su dala golove u 62% Barceloninih utakmica u Primeri ove sezone, baš kao i Los Blancosi, daleko su od uvjerljivog u obrani i to obećava da će još jedan el clasico da bude pun golova i utakmica u kojem će napadi da preovladavaju protiv obrane sa obje strane terena. Nakon što je odmorio mnoge ključne igrače u kupu Kralja protiv Herculesa, Luis enrique će na teren izaći sa najjačom mogućom postavom protiv Real Madrida. Dobra vijest za Barcelonu je da nema novih ozljeda nakon utakmice protiv Heculesa, koja bi mogla utjecati na ovaj ključni susret. Lionel Messi, Luis Suarez i Neymar bi trebali činiti taj smrtonosni napadački trio, ako budu igrali na svojoj uobičajenoj razini. Povratak Andres Inieste poslije gotovo dva mjeseca odsustva će biti veliki poticaj za Katalonce. Barcelona se grdno bori u posljednjih nekolik outakmica za kontrolu u veznom redu. Dakle, njegov povratak u tim može pojačati Barceloninu kreativnost u veznom redu. Jedina velika zabrinutost za Barcelonu ove sezone je loša forma Sergio Busquetsa. Iniestina prisutnost bi također mogla biti dobra za 28-godišnjaka. Messi i Ronaldo su u vrlo dobroj formi. Argentinac je postigao već 19 golova u 16 nastupa ove sezone, a Ronaldo je također u top formi u posljednjih nekoliko tjedana sa sedam golova u posljednja četiri nastupa za klub i reprezentaciju, uključujući i taj hat-trick na Vicente Calderonu. Ne bi bilo iznenađenje da vidimo golove od oba igrača i sa količinom kvalitete u napadu sa obje strane, niti jedna obrana neće izgledati baš dobro, što nam sugestira da igramo oklade na više od 2.5 gola i oba tima daju gol. Dva Clasico susreta prošle sezone su pobijedili gostujući timovi. Real je pobijedio na Camp Nou sa 2-1 u travnju, a Barcelona je pobijedila na Santiago Bernabeu sa 4-0 u studenom prošle godine. Real je pobijedio tri od posljednjih pet gostovanja u Barceloni u svim natjecanjima. Oba tima su postigli golove u 17 od posljednjih 18 susreta. Bilo je više od 2.5 gola u posljednjih osam međusobnih susreta ova dva tima na Camp Nou. Također je 2.5 gola bilo u 62% Barceloninih i 73% Real Madridovih utakmica u Primeri ove sezone. Real je postigao gol u svakoj utakmici ove sezone, te su neporaženi u 32 utakmice u svim natjecanjima. Dinamo Zagreb - Rijeka Na Maksimiru se ove subote igra veliki derbi hrvatskog nogometnog prvenstva. Drugoplasirani Dinamo dočekuje Rijeku u ogledu 18. kola.
      Nakon tog derbija će se ili Dinamo vratiti u igru, ili Rijeka pobjeći na golemih devet bodova, ili će razlika između ta dva jedina kandidata za naslov ostati kakva je već tjednima - šest bodova.
      Ako gledamo ovu sezonu kompletno onda je Rijeka ostavila daleko bolji dojam i njena je igra tečnija, raznovrsnija i konkretnija od Dinamove. Iako je Rijeka nešto pala zadnjih tjedana, a Dinamo se podignuo, čak ne bi rekli niti da je forma na strani Dinama koji i dalje najčešće suparnike pobjeđuje s minimalnim rezultatima.
      No, situacija je takva da je u ovom ogledu najlogičnije odigrati na Dinamo. Nekoliko se „sitnica“ uoči ovog ogleda dogodilo koji idu na ruku Dinamu, a i svih zadnjih godina, kada je bilo napeto, Dinamo je ovakve utakmice dobivao, a Rijeka gubila. Zbog mnogih razloga.
      Ponavljamo, Dinamo se jest minimalno podigao u posljednje vrijeme i, navodno, napunio samopouzdanjem za ovaj meč. Domaćinu minimalna prednost, ali i Dinamu je jasno koliko Rijeka može biti opasna (dovoljno se sjetiti utakmice iz prvog dijela sezone, 5-2 na Rujevici za Rijeku). Borussia D. - Borussia MG Jedna od subotnjih utakmica 13. kola Bundeslige je i ogled dvije Borussije u Dortmundu. Prilično smo uvjereni u slavlje domaćina.
      Iako je Borussia iz Mönchengladbacha i uoči ove sezone imala velike ambicije, izgleda da je igranje u Ligi prvaka uzelo danak, pa tako ta momčad ostvaruje daleko slabije rezultate u domaćem prvenstvu. Prije ovog kola Borussia je bila tek trinaesta na ljestvici, a možemo slobodno reći da je Borussia ujedno jedan od najgorih gostujućih sastava dosad.
      Jedan jedini remi je Borussia izvukla u gostima (uz četiri poraza), a sa samo dva pogotka klub iz Mönchengladbacha ima najgori gostujući napad u cijeloj ligi. S takvim karakteristikama teško će se i do boda kod imenjaka u Dortmundu koji, pak, djeluje sve bolje.
      Istina, Dortmund je izgubio zadnji prvenstveni meč (2-1 u Frankfrutu kod Eintrachta), ali je prije toga Borussia imala četiri pobjede u nizu, a na ovom je stadionu pao i Bayern.
      Ove sezone Borussia ima četiri pobjede i dva remija kao domaćin, a dobro je sjetiti se kako je prošle sezone klub iz Dortmunda dobio oba međusobna ogleda (4-0 doma i 3-1 u Mönchengladbachu).
    • Napisem kad ima nesto pametno...kao sto je ovaj par bio, ne predbacujem samo smatram da se treba baviti vise neistrazenim parovima.  Tj.iznenadenjima.  recimo jucer napoli inter, ti ili neko je napisao stat. Napoli u prosjeku 1,5 a inter 2,5. I svi igraju vise od 5,5 ili 6 kartona, nema logike ako zajedno dobivaju 4 . Cisti under. Dobro, idemo danas nesto uzeti pa smo svi sretni
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
    • Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?
      Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?