Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Četvrtak 14.02. (Live)

26 objava u ovoj temi

Evo Đoković se dosta mući... prvi set je izgubio, međutim svejedno očekujem da će makar 2.dobiti, a u 3. je sve moguće...

Đoković 1:1 u tie brejku. Simon je imao meč loptu koju nije iskoristio... sada je Đoko u velikoj psihičkoj prednosti...

Opa... pa sada vidim da Bayern gubi na poluvremenu... Nisam ga igrao, ali mnogi sigurno jesu. Nadam se da sam nekog odgovorio jer se nije ispaltilo za 1,50 pa i ako preokrenu, toliko se patiti...Bolje je bilo preskočiti

hvala djokovic.... za finalistu AO-a ovo nisam ni priblizno pomisljao... tako olako dopustiti da ga brejkea... pomalo jadno...

Evo Bayern 2:2...

Nisam niti ja očekivao da će se Đoković baš ovoliko mučiti. Razmišljao sam da bi mogao odigrati 2:1 za njega, ali baš da će izgubiti... A molgo je biti i 2:0 da je u taj brejku Simon bio malo pribraniji jer je imao jednu meč loptu...

U susretu protiv Simona, Đoković nije iskoristio niti jednu od 6 break lopti, uključujući i 15-40 u posljednjem gemu meča, u kojem je mogao nadoknaditi izgubljeni servis. Francuz je imao jednu break loptu manje od Đokovića, ali ih je iskoristio čak tri. Bio je to njihov prvi međusobni susret…

c/p sa indexa

ovo sve govori kako imas prokletu srecu...

Vienna dobila 3:0  ;D

KAC-Olimpija 1-2  ;D  2 minute do kraja

a RBS je primio gol za 4:4 63 sekunde prije kraja utakmice  >:(

58:57 PP1 4:4 17 - BROWN Marc (2 - SCOVILLE Darrel, 20 - ELICK Mickey)

Vienna dobila 3:0  ;D

KAC-Olimpija 1-2  ;D  2 minute do kraja

a RBS je primio gol za 4:4 63 sekunde prije kraja utakmice  >:(

58:57 PP1 4:4 17 - BROWN Marc (2 - SCOVILLE Darrel, 20 - ELICK Mickey)

Ja sam Viennu negdje odigrao. 2/3 nije loše, a zadnji par je vrlo nesretno završio...

Olympiakos - Maccabi poluvrijeme 30:29 under prolazi 99% a bio je koeficijent 2,10 jer teško će dati 95 poena u 2. poluvremenu...

Meni sve ovisi o Benfici i zato "AJMO BENFICA!!!" (počinju za par minuta...)

Ja čekam još undere na Sienna-Partizan i Olympiakos-Maccabi na glavnom gdje sam imao Viennu i KAC under, na prvom pomoćnom me skinuo RBS, a imam i jedan noćni, ali njega ću samo ujutro prekontrolirat  8)

Ja čekam još undere na Sienna-Partizan i Olympiakos-Maccabi na glavnom gdje sam imao Viennu i KAC under, na prvom pomoćnom me skinuo RBS, a imam i jedan noćni, ali njega ću samo ujutro prekontrolirat  8)

Pa tebi glavni prolazi  8)

Lijepo!

Ja još čekam Benficu

Sign in to follow this  
Followers 0

• Ispratio. Svaki dan jedan ovakav i meni dosta Sutra moramo nešto iskopati. 
    • zahvala slijedećim forumašima: @Celt za žute malaga-granada, @LikIzBajke za rukometašice (žao mi je što tvoj tip također nije prošao), te @BlueTiger za fc oss - sittard koji sam ja malo još riskantnije odigrao... hvala svoj trojici još jednom...     
    • evo da i ja postavim prognozu nakon nekog vremena, stao sam na 10/14 pogodaka pa se nadam da će singlovi i dalje biti iznad 70% pogodaka večeras odlična ponuda a prvi mi je za oko zapeo howard. e sad zašto? pa osim očiglednog prosjeka od 21,5  primljenih poena s centarske pozicije bilo mi je i jako zanimljivo to što su igrali već jednom ove sezone(howard nije nastupio) a drugi centar atlante muscala je zabio 16 poena. ako je on iskoristio propuh u reketu pa di neće dvajt. drugi par je s iste utakmice a to je ante 21,5 over. prošlu utakmicu što se tiče poena prilično indisponiran te mislim da će morati potegnuti u ovoj utakmici jer mislim da jabari parker neće imati toliko prostora zbrog dobre obrane atlante. ove sezone se vidi veliki iskorak u igri i realizaciji ,a mislim da i večeras ga ne može nitko zaustaviti i treći par je wisli mathews 15,5 over poslje barnsa je druga napadačka opcija, ima 15+ šuteva i još k tome indijana s njegove pozicije prima 23,5 poena howard 14,5 over PSK 1,85 antetonkumbo 21,5 over SS 1,85 mathews 15,5 over HL 1,85  
    • FC Oss oba daju gol i 3+ 10. put za redom...Preporucam svima da ovo pocnu igrat za ozbiljnije uloge.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza