Jump to content
Goksim

Germania

Ocijenite Germania kladionicu...  

9 glasova

1. 1. Ocijenite Germania kladionicu...

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      4
    • 5
      4

Recommended Posts

Germania kladionica se je probila u zadnje vrijeme dok prijašnjih godina nije toliko bila raširena niti popularna po Hrvatskoj. Relativno su korektni, a najviše mi se sviđa što znaju imati razrade na lige ili natjecanja gdje u drugim klaidonicama možete igrati samo pobjednika (npr. rukomet žene).

Dragi igrači, u travnju Germania omogućava klađenje bez poreza i daje ti potpunu slobodu klađenja!

Manipulativni trošak? Porez na dobitak? Zaboravi na sve, jer Germania bonusi su veći od SVIH poreza, a dobitak koji ostvariš je samo tvoj!

Provjeri i uvjeri se da je Germania- KLADIONICA KOJA DAJE VIŠE!!

Čisto da kažem ako niste vidili kod germanije u 4 mjesecu nema više poreza tjt daju bonus u iznosu poreza

Da,kolega marsovac je to vec postavio u temi germania ako se ne varam.Svaka čast germaniji,sad će sigurno što se tiče 4.mjeseca biti naša najposjećenija kladionica :D

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Prijatelju javi se na mail ja znam kako boki9294@gmail.com
    • Bobo86 ajde se javi na mail trebao bi te nesto boki9294@gmail.com
    • Arsenal - West Ham 1 (1.53) bet365 Arsebak je možda u lošoj formi u gostima, ali kod kuće su izgubili samo dvije utakmice u Premier ligi ove sezone, a te dvije utakmice su bile protiv prva dva tima na tabeli. Pobijedili su 13 od 17 utakmica kod kuće u ligi, dok je West Ham uspio pobijediti samo dva put u 17 gostujućih utakmica ove sezone. U posljednjih sedam utakmica sa West Hamom, Arsenal je pobijedio dvije, remizirao dvije i izgubio jednu. Topnici su izgubili samo jednu od posljedjnih 19 utakmica u Premier ligi protiv Čekićara. Kada su ozljede u pitanju, Santi Cazorla i Henrikh Mkhitaryan ostaju van terena za Arsenal, sa Jack Wilshereom koji je pod znakom sumnje. Očekuje se i povratak Aaron Ramseya nakon ozljede noge. Na drugoj strani West Ham će biti bez Winston Reida, Sam Byrama i Michail Antonija u ovoj utakmici. Dok je James Collins također pod znakom sumnje. Manuel Lanzini se očekuje u prvom sastavu nakon što se oporavio od ozljede. Očekujem pobjedu Arsenala u ovoj utakmici, dok je tu i najavljeni odlazak Wengera, pa stoga mislim da će igrači igrati sa mnogo više emocija, a vjerujem da će i ostvariti pobjedu nad West Hamom koji je ispod očekivanja ove sezone. Poprilično dobar koeficijent na pobjedu Arsenala u ovoj utakmici. Sretno! (Koeficijenti 21.4. u 16:45 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Kladioničarski račun 16864221
  • Bet365

• Teme