Jump to content

Unibet u današnjoj promociji Advent Kalendara daje potpuno besplantih 10 slot spinova u Super Flip igri. Besplatne spinove je moguće iskoristiti u ponedjeljak između 19:00 i 23:59 pa preporučujemo da se logirate na svoje Unibet račune, odnosno otvorite iste i odigrate besplatne igre. Nikakva uplata nije potrebna! ➡http://bit.ly/Besplatni-Spinovi

Sign in to follow this  
El Presidente

Petak 15.02.2008. (Live)

Recommended Posts

Svaka čast Knapp! Uspjela je sa 5:2 gubiti 6:5 i na 6:5 uzima brejk tj.vrača ga, ulazi u tie brejk i naigrava protivnicu... Bil je dobar koeficijnet, preko 3,20, ali mi je samo u sistemu... Ma taj ženski tenisu uglavnom treba igrati samo iznenađenja...

heheh, Sulli je dobio.. 5-4, ocekivao sam puno lakse al ok... bitno je da je proslo... za murphya ne sumljam... meni nekako naj i najsimpaticniji..:)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

niti jedna od tvojih izjava nije točna.

Što se tiće Mannheima oni su ekipa sa najboljom formom u ligi i sa 10 uzastopnih pobjeda.

Iserlohn je trenutno 6 i nisu imali nikakav veći niz sad pred kraj.

I za kraj još je 7 kola do kraja, Mannheim za 4 zaostaje 4 boda i sad mi ti objasni kako ne mogu ni gore ni dolje.

I još nešto drži se ti snookere, a hokej ostavi meni, jer najviše od svega ne volim kad se netko dira u ono što ne poznaje

kao prvo, izvinjavam se...

radim vise poslova odjednom pa ne stignem sve odradit kako treba. zamjenio sam manheim sa eisbarenon koji je drugi u prvenstvu i koji zaostaje za Nürnbergom 5 bodova. oni su imali odlicnu seriju pred sam kraj pa ko je igrao njih mogao se nadizat para. nije da se hvalim ali igrao sam ih bas kad su imali seriju od 5 pobjeda za redom i to singlove sa povecim ulozima. taj Nürnberg koji ima jos naziv SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

Nisam ti nista ja htio dirat a hokej poznam vrlo dobro, kad se mnogi sanjkali po koefima 1,3 do 1,5 i padali ja sam govorio da se po takvim koefima ne ispalti igrat hokej.. hokej se igra sa koefima 1,8 na vise. ostao je neisplativo. A snooker, nikakva posebna filozofija... samo malo pratis ko kak igra u zadnje vrijeme i to je to... Snooker nije hokej ili bilo koji drugi sport... Murphya cu uvijek forsat jer sam gledao neke meceve gdje je okrenuo sve u svoju korist sto ni najvecem optimistu nebi bilo na kraju pameti... primjer je samo na Malta kupu kada je sve okrenuo u svoju korist. bio je cijeli mec na eurosportu pa ko je gledao zna o cem pricam...

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u hokeju se takodjer pocinje namjestat.. da je meni u 70% slucajeva proslo ono sto sam igrao samo ove sezone imao bi garant 5 000 eura profita... ali eto, X pred sam kraj, minuta-dvije prije kraja i mogu plakat... nije im problem pobjedit kasnije i uzet bodove...

ovo su dobronamjerni savjeti i preporuke te nemoj nikako drugacije to shvatiti jer nema druge namjere osim ove spomenute.

ej Goksim!

Pa onaj duel sta si spominjao sa Jelušićkom nam jos i dobro prosao... vratili nam ulog na expektu buduci da obje odustale! :)

A da? Pa super ja sam već prekrižio nekoliko lijepih listića... Pa to je odliučno  ;D

Meni vjerojatno odlučuje Biel na popravnom listiću... vodili su 1:0 i 2:1 ali je sada 2:2... :o

SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u

I mislio sam si nekako da si Iserlohn zamijenjio sa Nurnbergom  ;D

Sjećam se ove tekme koja je završila 10:0 jel sam ju gledao, igrali su protiv Ingolstada i razbili ih 10:0, a caka je bila u tome da je u 1tr. izbila masovna tučnjava i da je više od pola igrača Ingolstada dobilo isključenje do kraja, mislim da su imlai 6 igrača i rezervnog golamana koji nije bio kažnjen. Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

da da, ove minute mi ostale jako u sjecanju... sjecam se da sam drugi dan dosao u kladu i pricao curi koja radila za pultom u Germaniji kako je hokej zeznut i kad vidis da sa tako visokim koefom moze netko razvaliti 10-0 sve ti je jasno... istina, takav broj iskljucenja je toliko rijedak i sanse su iste koliko i da dobijem ja na lottu... heh, al to je to, u sportu se dogadjaju svakakve stvari...

Sign in to follow this  

• Pau Gasol under 10,5 1.90 Lutrija BiH   1) Kod Clippersa teška bolnica, Rivers se tek vraća i pitanje je koliko će igrati, Williams je out, od ranije nema ni Gallinarija, Griffina i Beverleya a čini se da ni Johnson ne igra tako da bi ovdje mogao biti lagani BO.   2) Pau više nema nikakvu ulogu u napadu Spursa. Kawhi se vratio, Pau je i u godinama tako da ga Pop i čuva. Posljednje tri utakmice: 0 poena, 4 poena, 0 poena. Uzeo 2, 6 i 4 šuta, igrao 22, 18 i 15 minuta.   3) Ne baš lagan matchup sa Jordanom   Danas očekujem laganu pobjedu Spursa samim time bi Gasol trebao igrati manje, ima slabu ulogu u napadu, vjerujem da će ga Pop i odmoriti koliko mogne pa bi trebao presjediti čak i više nego u posljednje tri utakmice.
    • Real Madrid - Barcelona 13:00 Utakmica dana, a sigurno i utakmica tjedna biti će ona između Real Madrida i Barcelona. Napominjem da se utakmica igra u subotu u 13:00 kako je netko nebi i propustio. Razlog ovog, za Europu, izuzetno glupog vremena jest Azija. Budući da oba kluba imaju ogromnu navijačku bazu u Aziji, na ovaj način utakmica će se igrati u, za aziju, prihvatljivo vrijeme. Vjerujem da je ovo samo testiranje, kako bi se vidjeli rezultati gledanosti i efekti, te se nadam da ovo neće često biti slučaj.Real Madrid jednostavno nema pravo na kiks. Zaostaju ogromnih 11 bodova (imaju utakmicu manje) a već smo gotovo na polovici sezone.
      Dakle, za njih poraz jednostavno nije opcija, a sa neodlučenim rezultatom bi jasno Barcelona bila puno zadovoljnija. Uz pretpostavku da će Real Madrid slaviti na gostovanju kod Leganesa, u utakmici koja se trebala igrati 17.12. ali je odgođena zbog utakmice Real Madrida u finalu Svjetskog kupskog natjecanja kojeg su i osvojili, razlika između Barcelone i Real Madrida bila bi 8 bodova. Dakle, pobjedom Real Madrid prvenstvo čini znatno zanimljivijim te bi razliku smanjili na "samo" 5 bodova, neriješenim rezultatom razlika ostaje za Barcelonu ugodnih 8 bodova, a pobjedom Barcelona razlika bi bila čak 11 bodova i prvenstvo bi vjerojatno bilo definitivno riješeno.  (Koeficijenti 18.12. u 18:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenjama. Moja prva opcija za ovu utakmicu jest over 2,5 golova. Koeficijent nije prevelik, ali poprilično sam siguran da ćemo vidjeti veći broj golova ovdje, prvenstveno zbog fantastičnih napadačkih opcija koje obje momčadi imaju. U posljednjoj utakmici, igranoj na Santiago Bernabeu, vidjeli smo samo 2 gola, a prije toga posljednjih put sa manje od 2,5 golova na El Clasicu igranom na Santiago Bernabeu bilo je davne 2013. godine. U zadnjih 14 utakmica ove dvije momčadi čak 12 puta je bilo 3 i više golova na utakmici.  (Koeficijenti 18.12. u 18:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenjama. Vjerujem da se termin neće najbolje odraziti na kartone, jer prema dosadašnjem iskustvu te statističkim podacima, znatno više kartona pada na derbijima koji se igraju u noćnim terminima. Iz tog razloga, pozivam na oprez što se kartona tiće. Trenutno je granica 7,5. Pogledom na statistiku Sanchez Martineza jasno je da nije baš najbrži na kartonima, i pitanje kako će se postaviti u ovom derbiju a jako puno će ovisiti o njegovom kriteriju te toleriranju. Evo i njegove statistike ove sezone.  Spomenimo i kako je upravo on sudio zadnji El Clasico, pa sam poprilično iznenađen odabirom suca za ovaj debi. U utakmici španjolskog Superkupa, u kojoj je Real Madrid slavio sa 2:0, Sanchez Martinez je podijelio ukupno cijela dva kartona te je to bio jedan od El Clasica sa najmanje kartona u povijesti. Naravno očekujem da će intenzitet igre te nervoza na terenu biti znatno veća nego u toj utakmici pa vjerujem da će se i martinez morati razmahati znatno više nego prošli put, ali pitanje je hoće li doći do 8+ kartona. Mislim da bi sa kartonima najbolje bilo pričekati live klađenje kod bet365 te vidjeti kako će se igrati i kakav će kriterij zauzeti sudac. Vjerujem da u prvih 20ak minuta neće pokazati karton, osim ako se ne desi neki brutalni start, a onda bi se mogao uloviti over kartona na nižoj granici po sasvim solidnom koeficijentu.  Moji tipovi: over 2,5 golova (1,36) bet365 - glavna oklada Opcionalno - over kartona na liveu kod bet365 ukoliko nam razvoj događaja bude išao na ruku, odnosno ukoliko granica bude smanjena a igra bude obečavajuća za kartone. Pozivam sve da prate live podforum u subotu, dok gledaju El Clasico jer vjerujem da će biti dobrih live prijedloga za klađenje. 
    • @Goksim Nikad nisam nikavu uplatu imao u Unibetu jer mi ne daju preko skrilla pa me zanima jel će mi dopustit promocije? Sad sam bio na accountu i stisnem accept spins i piše mi da nema ponuda trenutno.. 
    • Koju si promociju igrao u Betfairu? Jer sam sad gledao po arcade i samo su me uspijeli navući na slot gdje sam ostavio sitno love
    • Ja sam sinoć uzeo over 5.0 u bet365 na 1.8 koeficijent tako da smo lijepo uhvatili i granicu i koef!
  • Bet365

• Teme