Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

Petak 15.02.2008. (Live)

Recommended Posts

Svaka čast Knapp! Uspjela je sa 5:2 gubiti 6:5 i na 6:5 uzima brejk tj.vrača ga, ulazi u tie brejk i naigrava protivnicu... Bil je dobar koeficijnet, preko 3,20, ali mi je samo u sistemu... Ma taj ženski tenisu uglavnom treba igrati samo iznenađenja...

heheh, Sulli je dobio.. 5-4, ocekivao sam puno lakse al ok... bitno je da je proslo... za murphya ne sumljam... meni nekako naj i najsimpaticniji..:)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

niti jedna od tvojih izjava nije točna.

Što se tiće Mannheima oni su ekipa sa najboljom formom u ligi i sa 10 uzastopnih pobjeda.

Iserlohn je trenutno 6 i nisu imali nikakav veći niz sad pred kraj.

I za kraj još je 7 kola do kraja, Mannheim za 4 zaostaje 4 boda i sad mi ti objasni kako ne mogu ni gore ni dolje.

I još nešto drži se ti snookere, a hokej ostavi meni, jer najviše od svega ne volim kad se netko dira u ono što ne poznaje

kao prvo, izvinjavam se...

radim vise poslova odjednom pa ne stignem sve odradit kako treba. zamjenio sam manheim sa eisbarenon koji je drugi u prvenstvu i koji zaostaje za Nürnbergom 5 bodova. oni su imali odlicnu seriju pred sam kraj pa ko je igrao njih mogao se nadizat para. nije da se hvalim ali igrao sam ih bas kad su imali seriju od 5 pobjeda za redom i to singlove sa povecim ulozima. taj Nürnberg koji ima jos naziv SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

Nisam ti nista ja htio dirat a hokej poznam vrlo dobro, kad se mnogi sanjkali po koefima 1,3 do 1,5 i padali ja sam govorio da se po takvim koefima ne ispalti igrat hokej.. hokej se igra sa koefima 1,8 na vise. ostao je neisplativo. A snooker, nikakva posebna filozofija... samo malo pratis ko kak igra u zadnje vrijeme i to je to... Snooker nije hokej ili bilo koji drugi sport... Murphya cu uvijek forsat jer sam gledao neke meceve gdje je okrenuo sve u svoju korist sto ni najvecem optimistu nebi bilo na kraju pameti... primjer je samo na Malta kupu kada je sve okrenuo u svoju korist. bio je cijeli mec na eurosportu pa ko je gledao zna o cem pricam...

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u hokeju se takodjer pocinje namjestat.. da je meni u 70% slucajeva proslo ono sto sam igrao samo ove sezone imao bi garant 5 000 eura profita... ali eto, X pred sam kraj, minuta-dvije prije kraja i mogu plakat... nije im problem pobjedit kasnije i uzet bodove...

ovo su dobronamjerni savjeti i preporuke te nemoj nikako drugacije to shvatiti jer nema druge namjere osim ove spomenute.

ej Goksim!

Pa onaj duel sta si spominjao sa Jelušićkom nam jos i dobro prosao... vratili nam ulog na expektu buduci da obje odustale! :)

A da? Pa super ja sam već prekrižio nekoliko lijepih listića... Pa to je odliučno  ;D

Meni vjerojatno odlučuje Biel na popravnom listiću... vodili su 1:0 i 2:1 ali je sada 2:2... :o

SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u

I mislio sam si nekako da si Iserlohn zamijenjio sa Nurnbergom  ;D

Sjećam se ove tekme koja je završila 10:0 jel sam ju gledao, igrali su protiv Ingolstada i razbili ih 10:0, a caka je bila u tome da je u 1tr. izbila masovna tučnjava i da je više od pola igrača Ingolstada dobilo isključenje do kraja, mislim da su imlai 6 igrača i rezervnog golamana koji nije bio kažnjen. Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

da da, ove minute mi ostale jako u sjecanju... sjecam se da sam drugi dan dosao u kladu i pricao curi koja radila za pultom u Germaniji kako je hokej zeznut i kad vidis da sa tako visokim koefom moze netko razvaliti 10-0 sve ti je jasno... istina, takav broj iskljucenja je toliko rijedak i sanse su iste koliko i da dobijem ja na lottu... heh, al to je to, u sportu se dogadjaju svakakve stvari...

Sign in to follow this  

• Čekam sastave kako bi donio konačnu odluku ali ovo je u razmatranju danas, odnosno ovo je ono što ću vjerojatno odigrati. Ponuda je danas za Ligu Prvaka loša budući da je više utakmica sa 1,10 koeficijentima koje jednostavno preskačem, a te utakmice mi nisu primamljive niti za kartone. Od Juventusa očekujem da stisne Sporting te da dominira. Juve je u krizi ali i dalje za talijanske pojmove igra dobar nogomet, a vjerujem da pred svojom publikom mogu pobjediti Sporting. Juventus zna upučivati udarce iz daljine, kao i ubacivati lopte, pogotovo kada je Mandžukić u igri a so obzirom da očekujem i izuzetno terensku inicijativu domaćina oklada da će prvi doći do 5 kornera mi se čini jako logičnom. Btw. bet365 ne očekujem da će Sporting napraviti više od 3. Uz dominaciju i šanse, vjerujem da će barem jednu šansu i iskoristiti a kao još sigurniju opciju igram da pobjeđuju u jednom poluvremenu za što je koef. pristojinih 1,28 dok je na pobjedu 1,45. Mislim da je 1,28 čak i valuebet odnosno koefiicjenti znaju biti i puno niži kada je 1,45 na pobjedu. Sa Chelsea-em slična stvar. Očekujem dominiaciju, iako ne u tolikoj mjeri. Stil igre im je takav da će stvarati šanse a mislim na domaćem terenu i izboriti veći broj kornera. Roma zna biti neugodna, ali nije nivo Chelsea. Oklada da pobjeđuju barem jedno poluvrijeme, kao sigurnija opcija. Btw. ovdje je 1,60 na pobjedu a 1,30 na to da pobjeđuju u barem jednom poluvremenu, čisto kao usporedba koliko je 1,28 kod Juventusa value.  Ukupni tečaj za ova četiri para, odnosno ove dvije utakmice, jest jako pristojnih 3.51 Ovo je kod bet365 , i zanimljivo da daju kombinirati ovakve oklade što mi se posebno sviđa za neke utakmice.
    • @MartingaleNBA Post sa hipotezom i projekcijom stepenica i uplata je u prvom postu teme.  
    • Oladipo over 16,5 1.85
      Russell over 17,5 1.85
      Nurkić over 15,5 1.85 Bet Live 6,33 - Oladipo je stigao u Indianu u onom tradeu PG-a. Vjerojatno će biti glavni scorer, ima dosta slobode i mislim da će mu granica rasti kako sezone odmiče. U predsezoni je odigrao tri utakmice u kojima je u sve tri igrao ispod 30 minuta (29, 24, 25), Maccabi Haifi je zabio 18, Clevelandu 14 i Bucksima 15. Večeras ga očekujem na 30+ minuta, bit će brza utakmica bez obrana, u Netsima ga nema tko čuvati i mislim da ide na 17+. - Drugi par iz iste utakmice, Russell će biti alfa i omega u Netsima, mislim da su ga se Lakersi olako riješili ali što je tu je. U predsezoni je zabijao: Miamiju 9, New Yorku 19 i 16 i Phili 24. Kao što sam i gore napisao, očekujem brzu utakmicu, D'Angela nema tko čuvati, silit će dosta i mislim da večeras ide preko 20. - Jusuf(o) će biti jedan od glavnih igrača Portlanda ove sezone. On i Lillard odlično funkcioniraju zajedno, super se razumiju pri pnr-u i tu Jusuf pobere dosta laganijih poena. U predsezoni je zabijao: Phoneixu 16, Torontu 12, Clippersima 13, Sacramentu 16 i Maccabi Haifi 13. U Phoneixu ga nema tko čuvati, u prvoj utakmici predsezone im je ubacio 16 a na parketu je bio isto toliko minuta. Dodatni plus večeras je što nema McColluma.
    • Embiid je i pod restrikcijom prošle sezone išao u over, ovih 14,5 u betfairu neću dirati nego sam samo uspoređivao razliku sa bet liveom gdje nažalost nisam stigao 19,5 što je stvarno previše bilo. Mislim da se 14,5 ne isplati igrati ni under ni over.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme