Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Petak 15.02.2008. (Live)

32 objava u ovoj temi

Svaka čast Knapp! Uspjela je sa 5:2 gubiti 6:5 i na 6:5 uzima brejk tj.vrača ga, ulazi u tie brejk i naigrava protivnicu... Bil je dobar koeficijnet, preko 3,20, ali mi je samo u sistemu... Ma taj ženski tenisu uglavnom treba igrati samo iznenađenja...

nevjerovatno............Mannheim napada imali su 7 puta igrača više, 2 minute su igrali 5 protiv 2 i na kraju 1tr. Iserlohn zabije gol i povede 1:0

E to se zove bad luck... ali imaju još dvije trečine...

Gledam Murphyja na Eurosport i lijepo igra... Već ima 1:0 i ide po 2:0...

Nisam odolio pa sam otišao na popravni sa malim ulogom. Nabacao sam neki miks hokeja, košarke, snookera i nogometa i začuđujuće, još nitko ne gubi...

heheh, Sulli je dobio.. 5-4, ocekivao sam puno lakse al ok... bitno je da je proslo... za murphya ne sumljam... meni nekako naj i najsimpaticniji..:)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

sto se tice mannheima... ovi gosti, iserlohn, prva su momcad lige, imali su doista impresivan niz sad pred kraj... man nemoze ni gore ni dolje tako da nebi igrao na man da bas nemoram... sorry sto to sada pisem ali stvarno nisam vidio temu gdje si pisao analize... <naravno, drzim fige i na rukama i nogama da ti prodje mannheim. ;)

niti jedna od tvojih izjava nije točna.

Što se tiće Mannheima oni su ekipa sa najboljom formom u ligi i sa 10 uzastopnih pobjeda.

Iserlohn je trenutno 6 i nisu imali nikakav veći niz sad pred kraj.

I za kraj još je 7 kola do kraja, Mannheim za 4 zaostaje 4 boda i sad mi ti objasni kako ne mogu ni gore ni dolje.

I još nešto drži se ti snookere, a hokej ostavi meni, jer najviše od svega ne volim kad se netko dira u ono što ne poznaje

kao prvo, izvinjavam se...

radim vise poslova odjednom pa ne stignem sve odradit kako treba. zamjenio sam manheim sa eisbarenon koji je drugi u prvenstvu i koji zaostaje za Nürnbergom 5 bodova. oni su imali odlicnu seriju pred sam kraj pa ko je igrao njih mogao se nadizat para. nije da se hvalim ali igrao sam ih bas kad su imali seriju od 5 pobjeda za redom i to singlove sa povecim ulozima. taj Nürnberg koji ima jos naziv SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

Nisam ti nista ja htio dirat a hokej poznam vrlo dobro, kad se mnogi sanjkali po koefima 1,3 do 1,5 i padali ja sam govorio da se po takvim koefima ne ispalti igrat hokej.. hokej se igra sa koefima 1,8 na vise. ostao je neisplativo. A snooker, nikakva posebna filozofija... samo malo pratis ko kak igra u zadnje vrijeme i to je to... Snooker nije hokej ili bilo koji drugi sport... Murphya cu uvijek forsat jer sam gledao neke meceve gdje je okrenuo sve u svoju korist sto ni najvecem optimistu nebi bilo na kraju pameti... primjer je samo na Malta kupu kada je sve okrenuo u svoju korist. bio je cijeli mec na eurosportu pa ko je gledao zna o cem pricam...

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u hokeju se takodjer pocinje namjestat.. da je meni u 70% slucajeva proslo ono sto sam igrao samo ove sezone imao bi garant 5 000 eura profita... ali eto, X pred sam kraj, minuta-dvije prije kraja i mogu plakat... nije im problem pobjedit kasnije i uzet bodove...

ovo su dobronamjerni savjeti i preporuke te nemoj nikako drugacije to shvatiti jer nema druge namjere osim ove spomenute.

Gledam Murphyja na Eurosport i lijepo igra... Već ima 1:0 i ide po 2:0...

evo ga, 4-0... polomio ga ko beba zvecku..:)  vrlo bi rado finale Murphy - Sullivan.. i opet bi igrao na Murphya ;) 

ej Goksim!

Pa onaj duel sta si spominjao sa Jelušićkom nam jos i dobro prosao... vratili nam ulog na expektu buduci da obje odustale! :)

A da? Pa super ja sam već prekrižio nekoliko lijepih listića... Pa to je odliučno  ;D

Meni vjerojatno odlučuje Biel na popravnom listiću... vodili su 1:0 i 2:1 ali je sada 2:2... :o

SINUPRET ICE TIGERS stalnio mjesam sa Iserlohnom tako da zbog toga sam i ono napisao.

a onih tvojih 5 igraca na 2 Iserlohna ti samo pokazuje koliko je hokej zeznut sport... sjecam se dok je koln razbio nekog doma 10-0 ili tak nekim rezom a koef je bio 2,7 na koln... u

I mislio sam si nekako da si Iserlohn zamijenjio sa Nurnbergom  ;D

Sjećam se ove tekme koja je završila 10:0 jel sam ju gledao, igrali su protiv Ingolstada i razbili ih 10:0, a caka je bila u tome da je u 1tr. izbila masovna tučnjava i da je više od pola igrača Ingolstada dobilo isključenje do kraja, mislim da su imlai 6 igrača i rezervnog golamana koji nije bio kažnjen. Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

Mislim da je bilo ukupno preko 350 minuuta isključenja  ;D, pogledaj na Youtube-u imaš nekoliko isječaka sa te tekme i snimke tučnjave

da da, ove minute mi ostale jako u sjecanju... sjecam se da sam drugi dan dosao u kladu i pricao curi koja radila za pultom u Germaniji kako je hokej zeznut i kad vidis da sa tako visokim koefom moze netko razvaliti 10-0 sve ti je jasno... istina, takav broj iskljucenja je toliko rijedak i sanse su iste koliko i da dobijem ja na lottu... heh, al to je to, u sportu se dogadjaju svakakve stvari...

Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
    • Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
      Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
    • Aubameyang: Želim igrati za Real
      Aubameyang: Želim igrati za Real
    • Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
      Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
    • Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
      Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
    • Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!