Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

Petak 15.02.2008. (Live)

Recommended Posts

LOL!!! schalke 1-1

opa! nadam se da nikome ne zatvara ovaj par tiket...

Nisam ih igrao, ali ima još dosta vremena tako da imaju još vremena da pobjede.. Sigurno je jedan od tipovanijih parova, jer je jedini par liga petice danas, pa se uvijek petkom igra na "favorit"...

Joj...ja sam nestrpljiv sa tim Bielom...

LOOOOOOOL

Stoke okrenuo rezu a sxhalke gubi...

Vidim...

Drago mi je za Stoke jer se je dosta igralo na njega, ali će opet Schalke srušiti mnoge...

Evo neka ideja za nocni...

Mislio sam igrati na Gineprija protiv Fisha to je dobar koeficijent 2,15, a Fish ne igra dobro i jako se je mučio u prošlom kolu...

E sad ako imaš još nešto pametno za neki double ili treble sa nekim sitnim ulogom...

Mozda Detroit - Columbus 1. nije da sam uzeo zbog koefa nego detroit je  najjaca momcad tamo. U zadnjih nekoliko kola su se jako opustili buduci da imaju zaviidnu zalihu bodova... Opet razmisljam ovako, Columbus i nije neka jaka momcad, detroit igra doma pred svojim navijacima... neznam, nekak me strah ovog koefa na detroit... heh :)

eto, smrdjelo mi jako.. :) popusili 5-1 i to doma...  >:(

Ma ja taj NHL ne volim. Zadnjih 5 dana odigram nešto sitno i nevjerojatno je koliko iznenađenja bude kod njih. I sve što bi statistički treblo biti zadnjih dana ne bude...

Meni je Ginepri dobio (2,15) a igrao sam ga u trebleu pa sam nešto sitno dobio. To će se danas uplatiti na netu  :D

Nadam se dobrom danu danas...

Sign in to follow this