Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 16.02.2008. (Live)

24 objava u ovoj temi

hehe, mogu ti reci da mi se ponuda danas jaaaaaaako svidja..:) idem piskarat analize u word pa kad zavrsim postavit cu ih na forum ;)

Evo ja gledam i nekako me jedino Werder vuce za odigrati.

Celtic je bio u planu ali me je nekako strah jer imaju utakmicu Lige prvaka  a Hearts nije loš.

Manchester razmišljam igrati 1X prvenstveno zbog ozljeda u ekipi Arsenala. Arsenal mi je inaće draža ekipa, a slj. tjedan ih očekuju teške utakmice Lige Prvaka... Prijenos je na DSFu

Cibona bi trebala dobiti, međutim koeficijent nije nešto. Prijenos je na HRT2.

Razmišljam možda igrati na Murphyja danas, ali treba vidjeti sa kime igra...

Hm...

Ja mislim uzeti werder hendi, jer ce ovi biti umorniji a i werder jos nije pobjedio od kada je pocelo prvenstvo tak da mislim da je vrijeme da danas pobjede . Izgubili u kupu od dortmunda, pa doma u prvsenstvu od bochuma i nerjeseno sa bayernom!

Mislim da pobjeda nije upitna samo je u pitanju gol razlika koja ce biti na karaju!

Razmišljam možda igrati na Murphyja danas, ali treba vidjeti sa kime igra...

Hm...

igra sa sullijem... Finale prije finala... Po meni je to jedan veliki NO BET ali ne mogu odoljet a da ne stavim na Murphya... Više bi me radovala njegova pobjeda nego novac koji bi pritom zaradio! :)

Nadam se da nije problem kaj je analiz na engleskom! Nemam vremena pisati na Hrvatskom jer imam dosta za uciti, a na engleskom je  jer se natjecem na jednome forumu sa analizama!

ovaj Mathieu je igrao tako dobro danas da bih ga i ja pobjedio  ;D, bolje da sam zapalio novce nego stavio na njega (i to još kontra hendikep), bolje bi se osjećao  >:(

ajmo Mario po finale

Werder 11111111111 i igrač više

Bravo!!!

Ajmo povečati razliku pa je to to...  ;)

Werder je dobio 2:0 Bravo... (Klasnić je dao drugi gol :))

Ajmo sada Cibona a onda Manchester United...

I Motherwell...

Evo Manchester vodi 3:0  ;D

Mislim da je nemoguće da sada izgube, a i X mi igra... ;D

Za sada jako dobar razvoj...

Čekam negdje Barcu, negdje Murphyja, negdje Socxaux a negdje Heerenven... Glavni je prošao, a ako i ovo uleti odlično...

Kako drugi stoje? Rezultati su IMO jako dobri (uz sitne iznimke)...

eto.. murphy vodi 2-0... to nisam igrao posteno...

igrao sam zadar... u danasnjem moru odlicnih rezultata ja se ne uspijem utopit... neznam dal ima ikakve vise koristi se zezeat sa svim tim...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Al Wahda - Al rayyan   3+  1,7 Newcastle - Preston  3+  1,7 Pobedom u današnjem meču Newcastle se vraća u Premier ligu bice prepun stadion utakmica za uzivanje i ocekujem laganu pobedu domacina sa puno golova. Azijska liga champ 5 kolo trebalo bi biti golova jer takav fudbal igraju i jedni i drugi , napadački .
    • Eibar-Athletic Bilbao  Borba za Europu u La Ligi je zanimljiva, a pobjedom Eibar izjednačili bi se na 50 bodova sa Athletic Bilbaom. Zadnje mjesto koje vodi u Europsku ligu drži Real Sociedad sa 55 bodova. Athletic Bilbao muči se na gostovanjima nakon 15 odigranih susreta zaradili su samo 14 bodova. Ovdje bi mogli vidjeti dobru utakmicu sa golovima jer i jedna i druga momčad imaju dobar napad. Kod domaćih ističe se Enrich i Leon sa po 10 golova. Kod gostiju naravno najopasniji je Aduriz sa 14 golova. Ovaj susret propustiti će Lejeune koji je suspendiran, a upitan je i Ramis Obojica su vrlo važni za obranu domaćeg sastava koji  je sačuvao mrežu devet puta ove sezone. Izostanke u obrani sigurno će pokušati naplatiti gosti koji su dali gol na zadnja tri gostovanja. Atheltic ce u ovome susretu biti samo bez Balenziaga. Eibar je po kladionicama blagi favorit no mislim da je ovo utakmica gdje su sva tri znaka moguća. Obje momčadi su dosta efikasne mislim da neće faliti golova i tip oba daju gol po meni je najizglednija opcija.  TIP:Oba daju gol 1.70 @bet365
    • Nažalost nitko nije pogodio i strijelca prvog pogotka i točan rezultat. Potrudit ćemo se organizirati novu nagradnu igru, prvom prilikom 
    • Točno što sam govorio, kakvi kartoni na derbijima pa to samo ludak moze igrat...igra se za titulu a oni jedva 20 faula naprave plus degenerik sudac nije u stanju podijelit 3/4 kartona sa svake strane
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
    • Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
      Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
  • Bet365

• Teme

• Kurt Zouma poslao prelijepu poruku podrške povrijeđenom Zlatanu Ibrahimoviću
      Kurt Zouma poslao prelijepu poruku podrške povrijeđenom Zlatanu Ibrahimoviću
    • EL Clasico: Činjenice nakon utakmice
      EL Clasico: Činjenice nakon utakmice
    • VIDEO: Pogledajte reakcije Cristiana Ronalda na Messijeve sinoćnje golove
      VIDEO: Pogledajte reakcije Cristiana Ronalda na Messijeve sinoćnje golove
    • Juan Mata: Nikad nisam doživjeo ovako nešto
      Juan Mata: Nikad nisam doživjeo ovako nešto
    • Tko će biti prvak ukoliko Rijeka i Dinamo budu imali isti broj bodova?
      Tko će biti prvak ukoliko Rijeka i Dinamo budu imali isti broj bodova?
    • Reprezentativac Češke počinio samoubistvo
      Reprezentativac Češke počinio samoubistvo
    • VIDEO: Ponovo dron, ponovo velika Albanija
      VIDEO: Ponovo dron, ponovo velika Albanija
    • Ibrahimović objavio prvu poruku na društvenim medijima poslije strašne ozljede: Inspirativna, tipična Zlatanova poruka
      Ibrahimović objavio prvu poruku na društvenim medijima poslije strašne ozljede: Inspirativna, tipična Zlatanova poruka
    • Lionel Messi uradio nešto specijalno u svlačionici poslije pobjede protiv Real Madrida
      Lionel Messi uradio nešto specijalno u svlačionici poslije pobjede protiv Real Madrida
    • Matić: Lijep pogodak, ali ne i najljepši gol u karijeri!
      Matić: Lijep pogodak, ali ne i najljepši gol u karijeri!
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE