Jump to content

Recommended Posts

zanima me ako netko može objasnit kako se odigra obićan listić na toj kladionici jel oni nude nekakve multibetove singlove i svakakve stvari a jedino ne kužim kako običan odigrat,i kako njihov bonus funkcionira jel ja kad primjer uložim 4 eura na koeficijent 2.5 piše mi dobitak 5 eura tako da mi ni to nije jasno,prije sam se kladio na bet at-home i bwin i sve je puno jednostavnije a ovo je ajme ajme,pa ako ko može pomoć i objasnit te sitnice???unaprijed hvala ???

zanima me ako netko može objasnit kako se odigra obićan listić na toj kladionici jel oni nude nekakve multibetove singlove i svakakve stvari a jedino ne kužim kako običan odigrat,i kako njihov bonus funkcionira jel ja kad primjer uložim 4 eura na koeficijent 2.5 piše mi dobitak 5 eura tako da mi ni to nije jasno,prije sam se kladio na bet at home i bwin i sve je puno jednostavnije a ovo je ajme ajme,pa ako ko može pomoć i objasnit te sitnice???unaprijed hvala ???

Evo ovako...

Nakon što ispunite listić tj. odaberete željene parove, na listiću sa desne strane odaberete "Multiple Bet Options". Dobiti ćete izbornik sa onoliko "bet tipova" koliko imate i oklada. Trebate odabrati onaj "bet tip" kraj kojega piše koeificjent. Npr. u donjem primjeru ja sam odigrao 3 para i odabrati ću "treble". Da sam igrao dva para iznos koji želim uložiti upisao bi kraj double i sl... Npr. da odigrate listić sa 6 parova željeni ulog trebali bi upisati u rubriku "6 folds" uz koji i piše ukupni tečaj...

Poanta ovoga jest da ljudi mogu igrati sistem tj. da npr. odaberu 8 parova i dograju npr. 3 od 8 sistem... Ako to želite iznos koji se upisuje jest ulog po kombinaciji...

<a href='http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/' title='bet365 online kladionica' target='_blank'  style=bet365.gif">

Nadam se da sam pomogao...

Bio sam uplatio eure na svoj bet365 account sa kreditne kartice i na nju sam

radio i isplate (withdraw) do sad.

Zatim sam malo uplatio eura sa svog Moneybookers accounta i sad kad hocu

napravit isplatu (withdraw) na svoj moneybookers acconut kad odem na

Withdraw pise mi sljedece:

Split Withdrawal

Your withdrawal may be split between payment methods you have used

previously. We may need to speak to you regarding this procedure.

Please update your preferred contact telephone number if necessary.

I upisem cifru koju hocu za isplatu i oni mi i dalje salju novce na karticu

umjesto na MB account mada sam pod payment methods ostavio samo

moneybookers.

Zanima me da li je netko imao ovakvu situcaiju i kako ju je rjesio?

Znaci da ja mogu birat hocu li isplatu na karticu ili na moneybookers.

Slao sam im mail i dobio ovaj odgovor mada mi nije bas jasno sta su htjeli

tocno rec tj. nevidim tu kako ja mogu birat isplatu gdje hocu:

Please be advised, as you have deposited using both your Credit Card, and

Moneybookers account, any withdrawal made now, would be a split withdrawal,

sent back to each method.

Where possible, all withdrawals will be processed to the payment account

from which the deposits have been made.  You have funded your account using

multiple payment types, therefore we are required to process your withdrawal

request proportionally between the methods you have used to deposit with.

Hvala svima na pomoci.

Piše da si uplaćivao na oba načina, te se i isplata vrši na oba načina, proporcionalno.

Naprimjer, ako si uplatio 50 kn sa moneybookersa, i 100 kn sa kartice, a vršiš isplatu 1500 kn, isplatit će ti 500 kn na moneybookers i 1000 kn na karticu.

Tak sam ja skužio :)

Sve o Bet365 kladionici, vodećoj online kladionici sa fantastičnom ponudom, te još impresivinijim live klađenjem saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/bet365/

Bet365 kladionica svojim korisnicima omogućuje prijenose utakmica uživo, pa tako godišnje prenose preko 50.000 utakmica, od vodećih liga petice, do raznih teniskih mečeva.

LINK ZA REGISTRACIJU ==>> http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Jel postoji ovdje neki bonus dobrodoslice kao na bet at home?

Nažalost trenutno ne, međutim dobrom ponudom, bonusima vjernosti (npr. svaki tjedan dobijem 25e bonusa bez ikakvih potrebnih depozita i sl.) , odličnim sučeljem za live klađenje kao i ponekom greškom u ponudi to itekako nadoknađuju ;)

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Bet365 mi je poslao sljedeci bonus: Enjoy your 50% Kick-Off Bonus up to €50!

E sad se vise nesjecam da li tu moram uplatit max 50e pa dobit jos 25e ili mogu uplatit 100e pa dobijem jos 50e?

Da li je tih 50e visina bonusa koju mogu dobit ili visina uloga?

Hvala.

Bet365 mi je poslao sljedeci bonus: Enjoy your 50% Kick-Off Bonus up to €50!

E sad se vise nesjecam da li tu moram uplatit max 50e pa dobit jos 25e ili mogu uplatit 100e pa dobijem jos 50e?

Da li je tih 50e visina bonusa koju mogu dobit ili visina uloga?

Hvala.

Visina bonusa. Dakle, ako uplatiš 100€ dobiti ćeš maksimalan bonus u iznosu od 50€ ;)

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Kao što sam već spominjao Bet365 je fantastična kladionica sa ogromnim brojem zadovoljnih korisnika, a samo jedan primjer kako tretiraju svoje korisnike evo u prilogu. Btw. ovakve bonus dobivam na tjednoj bazi, stavim sliku sljedećih par puta, čisto da se uvjerite.

Znate li još neku kladionicu koji bi Vam dala 25€, bez razloga i bez depozita, samo dobijete mail da bi Vam htjeli uljepšati dan i da ste dobili 25€ za klađenje!

95AgMci.png

Taj bonus daju ovisno o koliko se igra kod njih. Meni su npr dsli 15 eura. Ranije su mi davali svaka tri tjedna sad su prvi put nakon dva. Ti si jaci igrac pa ti daju svaki tjedan veci iznos.

Da nebi bilo zabune ti to znas al da znaju i ostali koji su manje upuceni o cemu se radi

A ono..istina da daju te bonuse, ali su me i razocarali nekoliko puta. Naime kad bih stavio velike pare tipa, barca - athletic ...86 min ..igrac vise za goste ...x2 1.30 koef...i ja stavim 300e zicer ... naravno oklada prode ...a kad oni meni void jer su krivo postavili tecaj...tako i u tekmi osijek- benfica zenske ....benfica vodi 1-0 ...ja uplatio 50e na pobjedu osijeka...a oni imali 30 min napisano da osijek vodi 1-0 ja uzeo cash out 100e i opet oni meli voida bacili

Taj bonus daju ovisno o koliko se igra kod njih. Meni su npr dsli 15 eura. Ranije su mi davali svaka tri tjedna sad su prvi put nakon dva. Ti si jaci igrac pa ti daju svaki tjedan veci iznos.

Da nebi bilo zabune ti to znas al da znaju i ostali koji su manje upuceni o cemu se radi

Da naravno, zove se bonus lojalnosti. Neće ga davati ako netko otvori račun i ne napravi niti depozit, ali znao sam i na SuperSportu igrati sa sličnim iznosima, nekad kad se moglo, pa mi nikad nisu dali niti 5kn "nagrade ili nečega"...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Ako oni tako kažu onda je tako, daj im podatke od bankovnog računa pa ćeš vidjeti hoće li ti uplatiti.
    • Slozio bih se, u mom slucaju je cinjenica da sam do sada vrlo rado citao tvoja misljenja i analize, a od kada stavljas ove video analize samo predjem preko svakog tvog posta i citam dalje ko je sta imao da kaze. Pre neki dan kada si se javio za trecu ligu, odmah sam odigrao i ispratio, ali video zapise ni ne otvaram.  Bez uvrede, samo sam zeleo da se nadovezem. 
    • Zanam me jel netko jos prijavljen na ovu kladionicu. Prijavio sam se kad su davali bonuse.. Naravno bonus sam izvrtio i na casinu i na kladjenju.. Kad sam htio povuc novac pise samo bankovna transakcija, ne moze skrill niti druga verzija isplate... Znam da se ne moze uplacivat na kladionicu zakonom preko banke sad valjda... To vrijedi i za isplatu ako se ne varam.. Kontaktiro sam ih kazu bonuse i free spinove isplacuju samo preko banke... Radi se o vise tisuca eura pa me zanima jel oni mene peglaju ili je stvarno tako!!
    • APOEL - Real Madrid // Real Madrid pobjeda bez primljenog pogodka bet365 - 1,83 Ovdje je sve jasno. Real se doveo u ovoj sezoni u vrlo lošu situaciju, a u klubu jednostavno nešto ne štima. U Ligi prvaka i m koliko toliko dobro ide, a večeras će imati priliku da obezbjede plasman u daljnju fazu natjecanja. Ukoliko večers kikasju a Dortmund pobjedi protiv Tottenhama, u zadnjem kolu će upravo Real i Dortmund odlučivati koja ekipa ide dalje. Real se neće doesti u tu situaciju i mislim da bi večeras mogli odigrati vrlo kvalitetan ali i oprezan susret, koeficijent na njihovu pobjedu bez primljenog pogodka je odličan, jer bet365 kladionica nam nudi kvotu od čak 1,83! Tottenham je slavio 0-3 na ovom stadionu, a mislim da Real može postići isti ili sličan rezultat!
    • kulenci9988@gmail.com javi mi se na mail 🙏
  • Bet365

• Teme